Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا
صندلی داغ با حضور کاربر فعال S.T.A.R.S - نسخه‌ی قابل چاپ

+- Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا (https://forum.gamefa.com)
+-- انجمن: انجمن های عمومی (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B9%D9%85%D9%88%D9%85%DB%8C)
+--- انجمن: گفت و گوی آزاد (https://forum.gamefa.com/Forum-%DA%AF%D9%81%D8%AA-%D9%88-%DA%AF%D9%88%DB%8C-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF)
+--- موضوع: صندلی داغ با حضور کاربر فعال S.T.A.R.S (/Thread-%D8%B5%D9%86%D8%AF%D9%84%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D8%BA-%D8%A8%D8%A7-%D8%AD%D8%B6%D9%88%D8%B1-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1-%D9%81%D8%B9%D8%A7%D9%84-S-T-A-R-S)

RE: صندلی داغ با حضور مدیر کل انجمن Admin - dark_prince277 - 07-09-2013

(07-09-2013, 04:35 PM)'amir game' نوشته است: سلامی 2باره به آقا رسول گل(دیگه نگفتم داداش[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]) سلام. با تشکر
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
درس فعلا تموم شده.چرا فوتبال به دردم نمیخوره؟ (میرم معروف میشم میرم خارج گیمفا رو معرفی میکنم.به حکر ها میگم پردیس رو هک کنن)....؟؟؟؟؟؟ به خدا خوب میشی[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
زن  و بچه داری[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]؟ جفتش رو ندارم. دوست هم ندارم فعلا[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
باو من اون 4 تا اکانت رو دیگه محلشون هم نمیزارم. حالا شانس دارم؟؟؟؟ من اون موقع حال داشتم گشتم چند تا پیدا کردم ازت. شما لطف می کنی تک تک پروفایل هایی که ساختی رو معرفی می کنی که نابود شه.[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
​حالا دارم باحات حال میکنم؟ [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
نظرت در مورد اون 2تا تصویر فوتوشاپ من؟ ندیدم
ی عکس جدید از خودت میگیری بزاری؟ در فیس**بوق هستیم. اد هم نکن که تایید نمیشی. [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
به نظرت من چند سالمه؟ 20
ویندوزت؟ 7یا8؟؟ 7
تا حالا سوتی دادی؟ تا دلت بخواد[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
بگو؟ یه خبر رو تیتر اشتباه زده بودم. البته کسی نفهمید. سوتی اصلی اینجا بود 2 روز کامل موند رو سایت. آخر خودم متوجه شدم که سوتی دادم[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img]
چرا نصف سوالامو حذف کردی؟من که دست نزدم [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
ی نظر دیگه بده در موردم؟ فعلا همون کافیته[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
چرا بچه ها استقبال نکردن؟ خب چیکار کنم. هر کی سوال نپرسید، بن کنم؟ [img]images/smi/s0 (45).gif[/img]
میدونی من تو تیم استقلال بازی میکنم؟ [img]images/smi/s0 (53).gif[/img]
وی بی پولیش رو میخرین یا مجانیش؟ پول !
ماشینت چیه؟ مگان
خسته نشدی این همه سوال ازت پرسیدم؟دی [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
این (دی) یعنی چی ؟ یعنی [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
چرا بیشتر مدیرا اصلا آن نمیشن؟ (مستر تانگ - علیرضا) و......؟ نمیدونم. مهم نیست. مدیرای جدید در راهن. همین مرتضی عین شیر تالار رو داره [img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
چرا اون موقع منو از بن بودن در اوردی؟ دلم به رحم اومد. [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] ناراحتی برگردونمت؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
کل پ.خ هات چند تان؟1071 الان. یه هزار تا تقریبا قبلا داشتیم. الان خدا رو کشر limit رو برداشتیم. راحت شدم [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
نظرت در مورد ایمیل ایرانی؟ مزخرفه
سایت یا وبلاگ نداری؟ وبلاگ داشتم یه موقعی. هنوزم هم هست.   darkprincecomes.blogfa.com
چرا Admin چرا rasoul , modor یا ..... نه؟ (نام کاربریت) خب یه چی گذاشتم همه راحت پیدا کنن ما رو دیگه [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] البته یه سری دلایل دیگه هم داشت نمیتونم بگم
میدونی من از بچه های قدیمی فرومم؟ بله[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
چرا همه قدیمی کم آن میشن؟ (آلفا-امیر سینا-یاشارو......) چون که یا با اکانت های دیگشون میان یا نامحسوس میان [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] اون آلفای عزیزتون هم الان با اسم آلفا1 اومده [img]images/smi/s0 (24).gif[/img] من سخت گیری هامو کم کردم و فکر نکن حالیم نیست کاربرها چند تا اکانت دارن وگرنه الان نصف این جماعت پودر میشدن[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
چت روم گیمفا رو یادته؟ یه تاپیک بیخودی بود. [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
ی سری من با مرتضی دعوام شد.(مرتضی کاربر معمولی بود من فعال!).نظرت؟ یادم نمیاد
موبایلت  چیه؟ Xperia sola
سمکارتت چیه؟ همراه اول
کجاها عضوی؟ والا همه جا رو که حفظ نیستم. اسم واقعیم رو تو گوگل سرچ کن + این اسم:    dark_prince277
تا حالا از من سپاس کردی؟ یادم نمیاد[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
من بیام اینجا راهم میدی؟
اینجا چی؟
به نظرت اسمم چیه[img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img]؟  محمد[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
آنژی ماخاچ قلعه یا ذرت کاران[img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img]؟  [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
از کی بدت میاد تو فروم؟ [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
از کی خوشت میاد؟ میلاد Expellite
مدیریت سخته؟(به نظرم راحته) سخته عزیزم. سخته[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
اطلاعاتت در چه زمینه ای بیشتره؟(غیر از گیم)؟؟ زبان های خارجه
از نظر مدیر اسپمر کیه؟ بحث غیر مربوط به پست رو شروع کنه. یه روایت هم داریم از آقای نوروزی که اسپم دادن گناه کبیرست.[img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
با کدوم مرور گر میای گیمفا؟ نمیگم. [img]images/smi/s0 (83).gif[/img]
چراگیمفا؟ چرا پردیس نه؟ الان طیف سنی گیمفا بیشتر از پردیسه. همینقدر امیدوار کنندست! اگه دقت هم کنی می بینی که دیگه کمتر کامنت میدن آواتارم خوشگله و .... [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
اولین روزی که اومدی اینجا یادته؟ چه جوری بود؟ احساس کردم اومدم تو برره. [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img]
چرا ی انجمن تفریحی گیمفا نمیزنید؟ فعلا تو کف همین یکی موندیم. [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
به نظرت خیلی معروف شدی؟ نه بابا. وقتی ما رو صدا می کنن تو سایت های دیگه به جای خردمندی، رسولی دیگه معروفیت کیلو چنده [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
دعوات خوبه؟ نه زیاد [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
چرا شماره موبت رو به من نمیدی؟ برای چی بدم بهت اونوقت؟ [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
حریم سلطان میبینی؟ نه!
رفیق فعلا اینو را داشته باش تا سری آخر[img]images/smi/s0 (37).gif[/img][img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

(07-09-2013, 04:45 PM)'amirbadboy' نوشته است: صادق باش (اينو كه قبول داري)
يكي دو سوال ديگه اقا رسول
الان ساري هستي؟ نه عزیز من. البته شاید تا چند هفته دیگه با یکی از دوستان بریم ساری. لامصب انقدر ساری خراب شده گرمه آدم حال نداره اونور بره[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
كجاي ساري ميشيني؟ عزیزم من ساکن ساری نیستم![img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (66).gif[/img]
(ادرس دقيق بده)
من خودم بچه مهيارم كوچه شهيد عباسي پلاك هم خواستي بگم

(07-09-2013, 05:03 PM)'spartacus' نوشته است: به به مدیرکل اومده رو صندلی .[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]  به به مرتضی جان

1- نظر شخصیت در مورد این افراد چیه:

دانیال نوروزی:  یه آدم مثل خودم، یه خرده اونورتر، با اینکه تحصیلاتشو ادامه نداده ولی کله اش خوب کار می کنه. [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

کسری نراقی: یکی از دوستان خوب و مهربان. زیادی مهربان[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

حامد افرومند : با اینکه زیاد شناختی با حامد جان ندارم ولی آدم پر تلاشی هست و دوستش می داریم [img]images/smi/s0 (29).gif[/img]

2- آیا مدیران سایت در مورد انجمن کم کاری کردن؟چرا؟ و الان باید چیکار کرد؟ کم کاری ک کردن. اگه از اون موقع سخت گیری می کردن و کودکان خردسال رو از فروم دور می کردن الان 1 سال جلوتر بودیم [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

3- یکی از ایده هاتون برای حرفه ای تر شدن انجمن گیمفا را بگید؟ ایده که زیاد داریم. مهم اینه که عملی بشه. وجود کاربرهای حرفه ایی تو هر زمینه ایی یه خرده تنش ایجاد می کنه. تنش مثبت. قراره یه سورپرایز هم داشته باشیم تو شهریور ماه که هنوز به هیشکی نگفتم. حتی دانیال نوروزی. درباره کاربرهای ساده و فعال هست. همه میشن [img]images/smi/s0 (34).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

4- کدوم یکی را بیشتر دوست دارید یک ورزشکار معروف بودن یا یک ستاره سینما بودن؟ چرا؟ ستاره سینما. دردسرش کمتره [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

5- نظرت در مورد این جمله :((مبارزه با امپریالیسم در هر زمان و در هر مکان)) نفهمیدم کلا چی گفتی. [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] بابا من 2 کلاس بیشتر سواد ندارم. اینا چیه می پرسی [img]images/smi/s0 (45).gif[/img]

6- بنظرت اگه کوروش الان از گور بلند بشه  این وضع را ببینه گردن ههمون را بخاطر از دست  دادن کشورش میزنه یا دستمون را میبوسه؟ سکته می زنه می میره باز

7- چرا گیمفا داره همینطور تعداد نویسنده هاش را بالا میبره ؟ بنظرت این  نشانه  پیشرفت هست یا نشانه ضعف؟ هیچکدام. نشانه قدرت. [img]images/smi/s0 (24).gif[/img] می تونیم میاریم. من دنبال استعدادهای تک هستم.

8- بنظرت تعداد تحریریه گیمفا زیاده یا بقیه سایت ها(( سایت های دوست و رقیب[img]images/smi/s0 (24).gif[/img])) تحریریشون کمه؟ ما الان حدود 30 نفر داریم تو هر دو بخش مجله و سایت.  فکر کنم فعلا رتبه 1 رو داریم از نظر تعداد نیرو [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

9- اگه بهت 10 میلیون پول بدن سیستم کامپیوترت را قوی میکنی یا میری ترکیه یک هفته تو هتل تایتانیک حال میکنی؟ 7 میلیون میذارم بانک، بعد 3 سال 9% سود که میخوره میشه رفت با تور به برزیل و یا رم. البته تور اروپا ارزونتر در میاد[img]images/smi/s0 (60).gif[/img] حالا 10 میلیون رو بده. بعدا یه فکری می کنیم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

10-  بنظرت چرا با اینکه به عقیده بسیاری  روش کمونیستی یکی از بدترین روشها برای اداره یک ملت هست ولی کشوری مثل چین با این روش سالیان سال هست که داره به بهترین شکل  اداره میشه  واقتصاد قویی داره؟ نمیدونم. چینی ها کلا از لحاظ مدیریتی خیلی قوی هستن. همینقدر رو می دونم. تمام [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

11- و نظرت در مورد نوشته امضام را بگو؟ موافقم[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

خوب دیگه تموم شد  سعی کردم چرت ترین سوالات ممکن را بپرسم  [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

(07-09-2013, 05:10 PM)'Aria.Leon' نوشته است: سلام سلام
خوبى؟در حال حاضر نه [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
بهترين بازى Ps3؟ heavy rain
بهترين بازى x360؟ forza
Company of Heroes 2 رو بازى كردى؟ چطور بود؟ آره. نسبت به نسخه 1 ضعیف بود. بعد 4 ماموریت پاکش کردم.
نظرت درباره Deadpool چيه؟ اثری خسته کننده ولی خنده دار
به نظرت Leon s. Kennedy بهتره ياChris Redfield؟ کریس
اندرويد بهتره يا iOS؟ مسلما iOS
Pes يا فيفا؟ فیفا
بتلفيد يا كال آف ديوتى؟ Bf
بهترين بازى سال چى ميشه؟ سخته الان بگم ولی فکر کنم GTA v
The Walking Dead 400 Days چطوره؟ بازی نکردم. سیو هاش پریده. [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
چه سبكى از موسيقى رو دوست دارى؟(پاپ،راك و ...) همه رو گوش میدم. بیشتر R&B دوست دارم
به نظرت تو واليبال آلمان رو ميبريم؟ می بازیم[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

موفق باشى[img]images/smi/s0 (74).gif[/img] شما هم همینطور

(07-09-2013, 06:34 PM)'A.ko' نوشته است: سلام سلام
پاسخ:
اولین بازی ای که کردی؟
پاسخ: Will rock
شما پروفایل هارو بن می کنی؟[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
پاسخ: تقریبا
اگه آره چرا akoworld رو بن کردی؟[img]images/smi/s0 (38).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img]
پاسخ: من بن نکردم. اتفاقا واسم سوال شد چی شد بن شد یهو[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
و در آخر من می خوام تو کارهای گرافیکی باهاتون همکاری کنم؟ چه کنم؟
پاسخ: به آقای نوروزی پیام بدین. من از گرافیک چیزی سرم نمیشه
وقتی از دست Pc عصبانی میشی چیکار می کنی؟
پاسخ: پدیده ایی به نام ف*حش [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
نظرت راجع به Avatarم: بدک نیس[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
Admin بودن سخته؟
پاسخ: کمی تا حدودی [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
منتظر چه یازی ای؟
 پاسخ: حقیقتش شاید خندت بگیره ولی منتظر قسمت سوم استارکرفت 2 [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] قسمت دومش رو که هنوز نتونستم بازی کنم.
opera یا chrom؟ کروم
 پاسخ:
موفق بازشی.
پاسخ[img]images/smi/s0 (45).gif[/img]:

RE: صندلی داغ با حضور مدیر کل انجمن Admin - AMIR-GAMER - 07-09-2013

1. حال می کنی مدیر کلی؟
  2. بن کردن چه حسی داره؟
  3. آهنگ چی گوش میدی؟
  4. همه می گن آواتارمو عوض کنم(آخه خیلی وقته اینه)نظر شما چیه؟
  5. از ایران راضی هستی؟
  6. پست اولو خوندی؟(7تا سوال بیشتر مجاز نی.[img]images/smi/s0 (37).gif[/img])
  7. PCخفن داری؟

(07-09-2013, 06:38 PM)'Snake For Ever' نوشته است: سلام بر رفیـــــق قدیمی رسول ! [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]  درورد بر تو
میگم اول از همه میخوام بدونم نظرت راجع به من چیه ؟ یکی خودم یکی فعالیتم تو بخش تحریریه ؟! اعتراف می کنم فکر نمی کردم دووم میاری بیشتر از 1 ماه ولی خب نشون دادی که آدم مسئولیت پذیری هستی. نوشته هاتم روز به روز بهتر داره میشه. تا 1 سال دیگه فکر کنم هم تراز با بهزاد و قاسم و امیرمحمد بتونی بیای بالا.
از آواتارم خوشت میاد ؟[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] نچ
فکر میکنی تا کی با گیمفا همکاری کنی ؟ حالا حالاها هستیم [img]images/smi/s0 (66).gif[/img]
بدترین خبر گیمی که شنیدی چی بوده ؟ خبر کنسل شدن بازی میراث کین [img]images/smi/s0 (48).gif[/img]
دوست داری تو کدوم شهر ایران زندگی کنی ؟ اصفهان و کیش
نسل بعد برنامت چیه ؟ برنامه رسولی تاک داریم. اگه هم اوکی شه گنگام استایل اجرا می کنیم با PS4 و Xbox one وسط گیمفا[img]images/smi/s0 (45).gif[/img]
فعلاً بسه بعداً مزاحمت میشم ...
[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]خیلی ممنون[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

RE: صندلی داغ با حضور مدیر کل انجمن Admin - amir viper - 07-09-2013

سلام خوبی؟
چه بازیی رو داری بازی میکنی؟
پی سی داری؟
سیستمش خوبه؟
چند خریدیش و کی خریدیش؟
چرا بعضی از پستای فروم رو که قبلا گذاشتید آپدیت نمیکنید؟(مثل رتبه سایت تو الکسا)
بابت فعالیت اعضای تحریریه پولی بهشون میدین؟چه قدر؟
چرا جواب پیام هایی که واسه شما و پرشین ولف میفرستنم رو نمیدین؟(خودم یه یادداشت گذاشتم و جوابی ندادید)
چرا همیشه دارید کامنت ها رو که تو سایت میذارن رو میخونید و هیچی نمیگید و آخرش هم میاید به قول خودتون با یه جمله کار رو تموم

(07-09-2013, 08:15 PM)'AMIR-GAMER' نوشته است:
  1. حال می کنی مدیر کلی؟ نه زیاد. چه حالی داره؟ حال اصلی رو مدیر های اصلی سایت می کنن.
  2. بن کردن چه حسی داره؟ حس می کنم یه شورش تروریس*تی رو مهار می کنم. [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
  3. آهنگ چی گوش میدی؟ در حال حاضر دارم آلبوم 19 از adele رو گوش میدهم [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
  4. همه می گن آواتارمو عوض کنم(آخه خیلی وقته اینه)نظر شما چیه؟ بذار باشه. آخر سال عوض کن. [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
  5. از ایران راضی هستی؟ نه زیاد
  6. پست اولو خوندی؟(7تا سوال بیشتر مجاز نی.[img]images/smi/s0 (37).gif[/img]) عوض کردمش. خیلی وقته! [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
  7. PCخفن داری؟ خفن که نه ولی تا 3 سال دیگه رو پوشش میده بازی ها رو. [img]images/smi/s0 (60).gif[/img]

(07-09-2013, 08:26 PM)'amir viper' نوشته است: سلام خوبی؟ سلام
چه بازیی رو داری بازی میکنی؟ در حال حاضر هیچی. Fruit ninja نصبه[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] فردا صبح هم جاده های نبرد میرسه دستم + مورتال کمبت 9
پی سی داری؟ آره
سیستمش خوبه؟ راضیم ازش
چند خریدیش و کی خریدیش؟ آخرین به روز سانی که کردم 2 سال پیش بود. کلا 500 تومن خرج کردم. یه گرافیک 450 gtx و 4 گیگابایت رم انداختم روش + 1 مانیتور Lcd سامسونگ
چرا بعضی از پستای فروم رو که قبلا گذاشتید آپدیت نمیکنید؟(مثل رتبه سایت تو الکسا) دقت کنین همین که گفتین آپدیت میشه. پست های آخر رو نگاه کنین
بابت فعالیت اعضای تحریریه پولی بهشون میدین؟چه قدر؟ اره. در حدی هست که بتونن بازی ها رو بخرن و نت بیان
چرا جواب پیام هایی که واسه شما و پرشین ولف میفرستنم رو نمیدین؟(خودم یه یادداشت گذاشتم و جوابی ندادید) آقای نوروزی که فعلا درگیر کارهای سایت و قالبش هست. منم تا حد امکان جواب میدم. درباره یادداشت هم هِی میخوام برم از این تاپیک هِی آپدیت میشه[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
چرا همیشه دارید کامنت ها رو که تو سایت میذارن رو میخونید و هیچی نمیگید و آخرش هم میاید به قول خودتون با یه جمله کار رو تموم
خب نمیخوام این حس رو کاربر داشته باشه که الان دارم نگاه می کنم چی داره کامنت میذاره. میذارم راحت باشه ولی اگه ببینم دیگه خط قرمزها رو رد می کنه منهدم میشه [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (37).gif[/img]

RE: صندلی داغ با حضور مدیر کل انجمن Admin - Farhan - 07-09-2013

بسم الله الرحمن الرحیم
اعوذ با الله من الشیطان رجیم
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
نظرت چیه از این که مثل اسرائیل اومدی جای من رو گرفتی (:[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img] =
حست تو اون لحظه رو با یک شکلک نشون بده.[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]=
داداش گیم رنجر داری.[img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]=
اگه نداری بدو دانلود کن از استیم که بهتره  روزی ۱۰ باز اپدیت ۲۰۰ مگابایتی میشه.[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]=
بنظرت من تگ میگیریم خودم که مطمعا هستم حداقل نویسنده مبتدی رو بگیرم بعد از این همه کار[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]=
آیا پاک کردن نقد های من توی سایت  کیف می دهد[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]=
بنظر شما ساری مرکز استان مازندرانه یا بابل (سوالات حاشیه ای )[img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]=
امیر فنیکس چرا جدیدا رفته تو خط دشمن[img]images/smi/s0 (60).gif[/img] =
مجله پلک باز رو دانلود کردی =
اگه نکردی بدو دانلود کن اگه - کردی سطحش چطور بود.=
اگه قرار باشه بین این چند نفر پایین یکی رو بکشی کدوم رو نابود میکنی.[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
هادی شعبان زاده.فرهان حسینتی.نیکان  صبوری و امیر گیمر.(حق نابود کردن حداقل یک و حداکثر ۳ تا رو داری[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img])=
چرا دی ماهی ها سیستمشون فرق داره من که سیستمم فرق نداره شاید آب روغن قاطی کردم الان فرق دی ماهی ها با دیگران چیه فقط نمیتونید باهاشون رفیق بشیم[img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
نظرت راجب من[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]=
امامزاده  عباس یا یحیی [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]=
پفک یا چیپس.=
زن یا مادر زن [img]images/smi/s0 (25).gif[/img](البته در آینده)[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]=
اون عکس دبیرستان که گفتی هم خوب بود از همون بچگی مردی بودی برا خودت [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]=
شماره شناسنامه=
کلا اهل بازی شبکه ای هستی=
من همه جا نگاه می کنم هیچ وقت مدیرا نمیگن اگه فلان کار رو کنی حتما میای تحریریه.همیشه میکن اگه فلان کار رو کنی شاید بیای تحریریه.چرا(خوشم میاد هیچ وقت امید الکی نمیدن)[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]=
نقد یا پیش نمایش =
بازی  لس انجلس نوار رو بازی کردی بازی در سبک اپن ورلد بود که شما کارگاه بودی چطوری بود=
خسته نشدی این همه سوال جواب دادی من خودم خسته شدم انقدر خوندم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]=
سایز پا=
سایز انگشت کوچک=
کباب کوبیده یا ماکارونی[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]=
ساندویچ یا پیتزا=
من تا حالا بابل نیومدم چطوره؟!
فیلم خشمگینان ۲۰۱۲ رو دیدی!؟
بنظرت از  این افراد زیر به ترتیب از ۱۰ بهشون از نظر فعالیت چند میدی.[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
مرتضی=
خودت=
اقای نوروزی=
من=
هادی شعبان زاده=
امیر گیم=
گفتم همه سوالا رو یکدفعه بپرسم دوباره مزاحم نشم[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
مادر یا پدر=
مادر بزرگ یا پدر بزرگ=
تا حالا تو ساری دنیای بازی رفتید=
حس می کنم یکبار شما رو تو ساری سوار یک ماشین دیدم.ببخشید اما مثل عقاب بیرون رو می پایدید.بنظر شما اون فرد خود شما بودید.به نظر من که خودتون بودید اصلا شک ندارم اونم تو میدان شهدا[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]=
نوب ترین کاربر که الان تو انجمنه=
فعال ترین کاربر که الان تو انجمنه=
در ضمن کتاب قیمه گیمتون که قیمه خورشت شد واقعا خیلی  عجیب بود یعنی واقعا پدر مطالب خنده دار رو در اوردید [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img] من میخواستم با این کتابتون اینترنت رو ببوسم بزارم کنار . نه تنها اینترنت بلکه بازی خوندن کتاب[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]=
وقتی روزه میگیری کدوم سخت تره تحمل گرسنگی یا تشنگی=
و در اخر سوالام هنوز تموم نشده.
نظر شمل در مورد  فضای اتموسفری  در کهکشان راه شیری وقتی نوکرفورم ها از زمین به خورشید در سال ۲۰۰۹ حمله کردن و هسته نیمرو شد چی هستش!؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]=
یا حق.به امید پیشرفت روز افزون خودم [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
و صد البته شما [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

(07-09-2013, 08:52 PM)'Farhan' نوشته است: بسم الله الرحمن الرحیماعوذ با الله من الشیطان رجیم
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
نظرت چیه از این که مثل اسرائیل اومدی جای من رو گرفتی (:[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img] = حس بسیار خوبی بود[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
حست تو اون لحظه رو با یک شکلک نشون بده.[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]=  [img]images/smi/s0 (37).gif[/img]
داداش گیم رنجر داری.[img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]= مگه اسباب بازیه که میگی داری؟ اگه منظورت اکانت هست. آره دارم
اگه نداری بدو دانلود کن از استیم که بهتره  روزی ۱۰ باز اپدیت ۲۰۰ مگابایتی میشه.[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]= دیگه نمیرم سمتش. حوصله ندارم. وقت هم ندارم
بنظرت من تگ میگیریم خودم که مطمعا هستم حداقل نویسنده مبتدی رو بگیرم بعد از این همه کار[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]= حرفی ندارم الان
آیا پاک کردن نقد های من توی سایت  کیف می دهد[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]= من که گفتم نذار، پاک میشه هر شب [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
بنظر شما ساری مرکز استان مازندرانه یا بابل (سوالات حاشیه ای )[img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]= بابلسر[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (83).gif[/img]
امیر فنیکس چرا جدیدا رفته تو خط دشمن[img]images/smi/s0 (60).gif[/img] = به تو چه [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
مجله پلک باز رو دانلود کردی = 1 شماره.
اگه نکردی بدو دانلود کن اگه - کردی سطحش چطور بود.= باید بیشتر کار کنن. یه گرافیست درست درمون بگیرن.
اگه قرار باشه بین این چند نفر پایین یکی رو بکشی کدوم رو نابود میکنی.[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
هادی شعبان زاده.فرهان حسینتی.نیکان  صبوری و امیر گیمر.(حق نابود کردن حداقل یک و حداکثر ۳ تا رو داری[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img])= فرهان[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
چرا دی ماهی ها سیستمشون فرق داره من که سیستمم فرق نداره شاید آب روغن قاطی کردم الان فرق دی ماهی ها با دیگران چیه فقط نمیتونید باهاشون رفیق بشیم[img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img] دیکتاتورن. اعصابشون هم به هم بریزه با یک مَن عسل هم نمیشه خوردشون. ببینید چقدر انتقاد پذیریم. داریم نقاط ضعف ماه تولد خودمون رو هم میگیم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
نظرت راجب من[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]= آدم پر تلاشی هستی ولی گاهی اوقات میری رو اعصاب آدم. [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] سربازی بری آدم میشی[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
امامزاده  عباس یا یحیی [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]= امامزاده بیژن [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
پفک یا چیپس.= نمیخورم اینا رو زیاد ولی باز چیپس بیشتر دوست می داریم[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
زن یا مادر زن [img]images/smi/s0 (25).gif[/img](البته در آینده)[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]= پدر زن (ترجیحا پول دار)[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
اون عکس دبیرستان که گفتی هم خوب بود از همون بچگی مردی بودی برا خودت [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]= [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
شماره شناسنامه= [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
کلا اهل بازی شبکه ای هستی= آره. منتهی الان دیگه زیاد وقت و حوصله ندارم. البته ما رو سیخ میدن که بیایم WoW بزنیم. ولی من نمیرم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
من همه جا نگاه می کنم هیچ وقت مدیرا نمیگن اگه فلان کار رو کنی حتما میای تحریریه.همیشه میکن اگه فلان کار رو کنی شاید بیای تحریریه.چرا(خوشم میاد هیچ وقت امید الکی نمیدن)[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]= چون آدما ممکنه عوض شن. یه مثال زنده می زنم روشن شی. مثلا همین امیر فنیکس که گفتی در نظر داشتم مدیر انجمنش کنم شهریور ماه ولی یه سری چیزا ازش دیدم این اواخر که کلا بی خیالش شدم. آدما عوض میشن. ما هم عوض میشیم
نقد یا پیش نمایش = نقد
بازی  لس انجلس نوار رو بازی کردی بازی در سبک اپن ورلد بود که شما کارگاه بودی چطوری بود= بازی بسیار زیبایی بود. آخرش هم بغض کردیم. کول بد مرد. [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
خسته نشدی این همه سوال جواب دادی من خودم خسته شدم انقدر خوندم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]= مجبور نیستی بخونی[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
سایز پا= [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
سایز انگشت کوچک= [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
کباب کوبیده یا ماکارونی[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]= ماکارونی
ساندویچ یا پیتزا= پیتزا
من تا حالا بابل نیومدم چطوره؟! بابل که به درد نمیخوره. واسه تفریح بابلسر عالیه [img]images/smi/s0 (83).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
فیلم خشمگینان ۲۰۱۲ رو دیدی!؟ حالیم نشد کدوم فیلم رو میگی. اسم انگلیسیشو بگو.[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] اگه منظورت Avengers هست آره دیدم
بنظرت از  این افراد زیر به ترتیب از ۱۰ بهشون از نظر فعالیت چند میدی.[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
مرتضی= 8
خودت= من که به خودم نمی تونم نمره بدم. [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
اقای نوروزی= 9
من=6.75
هادی شعبان زاده= 7
امیر گیم= 6
گفتم همه سوالا رو یکدفعه بپرسم دوباره مزاحم نشم[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
مادر یا پدر= مادر
مادر بزرگ یا پدر بزرگ= مادربزرگ
تا حالا تو ساری دنیای بازی رفتید= نه. کجاست؟
حس می کنم یکبار شما رو تو ساری سوار یک ماشین دیدم.ببخشید اما مثل عقاب بیرون رو می پایدید.بنظر شما اون فرد خود شما بودید.به نظر من که خودتون بودید اصلا شک ندارم اونم تو میدان شهدا[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]= میدون شهدا یک بار اومده بودم ولی ماشین شخصی نبود. سوار اتوبوس بودم[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] آب قطه عزیزم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
نوب ترین کاربر که الان تو انجمنه= جواب ندم بهتره
فعال ترین کاربر که الان تو انجمنه= خودت، HSH، میلاد و...
در ضمن کتاب قیمه گیمتون که قیمه خورشت شد واقعا خیلی  عجیب بود یعنی واقعا پدر مطالب خنده دار رو در اوردید [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img] من میخواستم با این کتابتون اینترنت رو ببوسم بزارم کنار . نه تنها اینترنت بلکه بازی خوندن کتاب[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]= با تشکر [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
وقتی روزه میگیری کدوم سخت تره تحمل گرسنگی یا تشنگی= تشنگی
و در اخر سوالام هنوز تموم نشده. به جهنم عزیزم[img]images/smi/s0 (53).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
نظر شمل در مورد  فضای اتموسفری  در کهکشان راه شیری وقتی نوکرفورم ها از زمین به خورشید در سال ۲۰۰۹ حمله کردن و هسته نیمرو شد چی هستش!؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]= از این سوال میفهمیم شما از خوابت گذشته. مسواک بزن، برو بخواب[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
یا حق.به امید پیشرفت روز افزون خودم [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
و صد البته شما بای جانم

RE: صندلی داغ با حضور مدیر کل انجمن Admin - amirbadboy - 07-09-2013

(07-09-2013, 04:11 PM)'amirbadboy' نوشته است:
نقل‌قول:
(07-09-2013, 03:49 PM)'amirbadboy' نوشته است:  
 يك سوال دارم جوابشو ميدونم ميخوام بپرسم
خودت گفتي هرچي دوست دارين بپرسين
اين عكس خودتيhttp://upload7.ir/images/66371684657884015711.jpg
چرا از عكس خودتون برا اواتار نمي زارين شما سر دبير سايتين بايد كاربران شما رو بشناسن
نه شما بايد كل مديران اين سايت رو بشناسن باز خدارو شكر شما پروفايلتون كامله بعضي از مديران خاليه خاليه

يك سوال ديگه درباره عكس (افتاب بدم خدمت تون)[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (37).gif[/img]

جواب شما خب واضحه. این عکس ماله  4 سال پیشه. فک کنم دبیرستان بودم. یه مدتی هم عکسمو گذاشته بودم تو تالار. همونطور که کاربرهای فهمیده داریم تو تالار یه عده هم هستن که [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] ! میزنن فتوشاپ می کنن. از این ماجراها زیاد داشتیم. یه بنده خدا رفته تو یه سایت به اسم ما ثبت نام کرده + همین عکس موجود. یه ملت رو سر کار گذاشته[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] فکر کنم سایت Cloob بود.
راستی عکس از مدیرهای سایت هست تو صفحه اصلی گیمفا. واسه عید بیانیه دادیم در حد تیم ملی. برو پیدا کن حالشو ببر. [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
داداش ناراحت نشدي كه اون بنده خدا منم توي سايت كلوب منظور بدي هم نداشتم چون خودم عكاسم و توي فتوشاپ هم فولم
ولي جنبه دارم و از عكست استفاده نميكنم ولي من فقط عكس تو رو گزاشتم توي بخش تصاويرم  البته تمام عكس هاي دوستام توي كلوب هست ميخواي لينكشو برات بفرستم من با عكس تو ثبت نام نكردم شايد كاره كسه ديگه باشه كه من گشتم كسي با اسم تو توي كلوب نديدم
توي اون مسله پيش اومده  توي تالار هم خبري نداشتم
اينم لينك كلوبم كه تو توي ليست تصاويرم هستي عكس خودم هم هست برو ببين

http://www.cloob.com/name/amirbadboy20am

نمي خواي چيزي بگي

RE: صندلی داغ با حضور مدیر کل انجمن Admin - A.ko - 07-09-2013

دوباره سلام
راز موفقیتت چیه؟
از اون اول که عضو شدی اسمت Admin بود؟
به زامبی ها علاقه داری؟
بد ترین بازی که کردی:
چرا هیچ وقت حوصله نداری؟
بیشترین ساعتی که تا اون موقع بیدار موندی؟
نظرت راجع به من؟
خوش حالی اومدی تو صندلی داغ؟
شما کارتون تو انجمن چیه؟
بیشتر روزا تو انجمن مگس میپرونی؟
باهال ترین حیوونی که از نزدیک دیدی؟
نظر راجع به [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]؟
نظرت راجع به امضام؟
ممنون دیگه سوالی ندارم.