Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا
صندلی داغ با حضور کاربر فعال S.T.A.R.S - نسخه‌ی قابل چاپ

+- Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا (https://forum.gamefa.com)
+-- انجمن: انجمن های عمومی (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B9%D9%85%D9%88%D9%85%DB%8C)
+--- انجمن: گفت و گوی آزاد (https://forum.gamefa.com/Forum-%DA%AF%D9%81%D8%AA-%D9%88-%DA%AF%D9%88%DB%8C-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF)
+--- موضوع: صندلی داغ با حضور کاربر فعال S.T.A.R.S (/Thread-%D8%B5%D9%86%D8%AF%D9%84%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D8%BA-%D8%A8%D8%A7-%D8%AD%D8%B6%D9%88%D8%B1-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1-%D9%81%D8%B9%D8%A7%D9%84-S-T-A-R-S)

RE: صندلی داغ با حضور مدیر کل انجمن Admin - dark_prince277 - 07-10-2013

(07-09-2013, 11:54 PM)'amirbadboy' نوشته است:
(07-09-2013, 04:11 PM)'amirbadboy' نوشته است:
نقل‌قول:
(07-09-2013, 03:49 PM)'amirbadboy' نوشته است:  
 يك سوال دارم جوابشو ميدونم ميخوام بپرسم
خودت گفتي هرچي دوست دارين بپرسين
اين عكس خودتيhttp://upload7.ir/images/66371684657884015711.jpg
چرا از عكس خودتون برا اواتار نمي زارين شما سر دبير سايتين بايد كاربران شما رو بشناسن
نه شما بايد كل مديران اين سايت رو بشناسن باز خدارو شكر شما پروفايلتون كامله بعضي از مديران خاليه خاليه

يك سوال ديگه درباره عكس (افتاب بدم خدمت تون)[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (37).gif[/img]

جواب شما خب واضحه. این عکس ماله  4 سال پیشه. فک کنم دبیرستان بودم. یه مدتی هم عکسمو گذاشته بودم تو تالار. همونطور که کاربرهای فهمیده داریم تو تالار یه عده هم هستن که [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] ! میزنن فتوشاپ می کنن. از این ماجراها زیاد داشتیم. یه بنده خدا رفته تو یه سایت به اسم ما ثبت نام کرده + همین عکس موجود. یه ملت رو سر کار گذاشته[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] فکر کنم سایت Cloob بود.
راستی عکس از مدیرهای سایت هست تو صفحه اصلی گیمفا. واسه عید بیانیه دادیم در حد تیم ملی. برو پیدا کن حالشو ببر. [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
داداش ناراحت نشدي كه اون بنده خدا منم توي سايت كلوب منظور بدي هم نداشتم چون خودم عكاسم و توي فتوشاپ هم فولم
ولي جنبه دارم و از عكست استفاده نميكنم ولي من فقط عكس تو رو گزاشتم توي بخش تصاويرم  البته تمام عكس هاي دوستام توي كلوب هست ميخواي لينكشو برات بفرستم من با عكس تو ثبت نام نكردم شايد كاره كسه ديگه باشه كه من گشتم كسي با اسم تو توي كلوب نديدم
توي اون مسله پيش اومده  توي تالار هم خبري نداشتم
اينم لينك كلوبم كه تو توي ليست تصاويرم هستي عكس خودم هم هست برو ببين

http://www.cloob.com/name/amirbadboy20am

نمي خواي چيزي بگي
نیازی نبود.
ممنون که توضیح دادی.[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

RE: صندلی داغ با حضور مدیر کل انجمن Admin - amirbadboy - 07-10-2013

يكروزي توي سايت اصلي كلوب توي يكي از خبرها من با اقاي رضا رحيمي حرفم شد
من گفتم اقاي رضا به شما ربتي نداره كه من چي مينويسم من از كلمات بد استفاده نمي كنم نظر هامو با يكمي شيطوني بيان ميكنم
شماهم جوابمو دادين وگفتين ما هم شيطوني بلديم و شيطوني ميكنيم
اين توضيح بود حالا سوال
منظورت از اين حرف چي بود؟
رضا بهت گفت بياي اين حرفو بزني يا خودت يكدفعه بحثو ديدي وجوابمو دادي؟

(07-09-2013, 11:55 PM)'A.ko' نوشته است: دوباره سلام سلام جانم
راز موفقیتت چیه؟ خدا رو داشته باش. همین کافیه که موفق بشی تو زندگیت[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
از اون اول که عضو شدی اسمت Admin بود؟نه.  dark_prince277
به زامبی ها علاقه داری؟ کمابیش
بد ترین بازی که کردی: والا الان حضور ذهن ندارم ولی این اواخر company of heros 2 خیلی واسم بد بود. نقدش رو اگه من می نوشتم بهش 6 می دام از 10. یعنی 24 از 40 [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
چرا هیچ وقت حوصله نداری؟ نمیدونم. زندگیم شده یه مشت کارهای روتین
بیشترین ساعتی که تا اون موقع بیدار موندی؟ بستگی داره. اگه تابستون بخوای تا 1 الی 2 شب. موقع درس و اینا باشه 12 دیگه میخوابم
نظرت راجع به من؟ به نظرم درست نبود اکانت قبلی شما بن بشه با یه جدید بیای! [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
خوش حالی اومدی تو صندلی داغ؟ صندلی داغ رو من میگردونم. خودم خواستم بیام
شما کارتون تو انجمن چیه؟ هواش رو داریم.
بیشتر روزا تو انجمن مگس میپرونی؟ عزیزم شما اون پشت سیستم نشستی. فقط میبینی چراغ پروفایل ما روشنه. اینور من ایمیل های سایت، مشکلات کاربرها، کامنت های سایت، نوشته ها و مقالات تیم تحریریه رو چک می کنم. جدا از نت هم یه کاری پاره وقت دارم دست و پا می کنم.
باهال ترین حیوونی که از نزدیک دیدی؟ یه گربه خونگی
نظر راجع به [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]؟  شکلکیست بسیار معنوی[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
نظرت راجع به امضام؟ چی بگم والا
ممنون دیگه سوالی ندارم.

(07-10-2013, 12:16 AM)'amirbadboy' نوشته است: يكروزي توي سايت اصلي كلوب توي يكي از خبرها من با اقاي رضا رحيمي حرفم شد
من گفتم اقاي رضا به شما ربتي نداره كه من چي مينويسم من از كلمات بد استفاده نمي كنم نظر هامو با يكمي شيطوني بيان ميكنم
اين توضيح بود حالا سوال

شما و بقیه کاربرها فکر می کنین که ما فقط بلدیم یه مبحث رو ببندیم و یه عده رو بن کنیم ولی این رو باید یادتون باشه تا زمانی که از نت ایران استفاده می کنین( استفاده از فیل**تر شکن و ip changer مهم نیست) من می تونم ردتون رو بزنم. شیطنت های من این شکلیه. [img]images/smi/s0 (24).gif[/img]

نقل‌قول:
(07-10-2013, 12:16 AM)'amirbadboy' نوشته است: يكروزي توي سايت اصلي كلوب توي يكي از خبرها من با اقاي رضا رحيمي حرفم شد
اين توضيح بود حالا سوال

شما و بقیه کاربرها فکر می کنین که ما فقط بلدیم یه مبحث رو ببندیم و یه عده رو بن کنیم ولی این رو باید یادتون باشه تا زمانی که از نت ایران استفاده می کنین( استفاده از فیل**تر شکن و ip changer مهم نیست) من می تونم ردتون رو بزنم. شیطنت های من این شکلیه. [img]images/smi/s0 (24).gif[/img]

ردمو بزني بياي پيشم مثلا چي بگي ؟
خودم ادرسمو دادم پلاكش هم چهاره !!![img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
اين سوال هم جواب داره بايد جوابمو بدي

RE: صندلی داغ با حضور مدیر کل انجمن Admin - A.ko - 07-10-2013

نقل‌قول: بیشتر روزا تو انجمن مگس میپرونی؟ عزیزم شما اون پشت سیستم نشستی. فقط میبینی چراغ پروفایل ما روشنه. اینور من ایمیل های سایت، مشکلات کاربرها، کامنت های سایت، نوشته ها و مقالات تیم تحریریه رو چک می کنم. جدا از نت هم یه کاری پاره وقت دارم دست و پا می کنم.
نظرت راجع به من؟ به نظرم درست نبود اکانت قبلی شما بن بشه با یه جدید بیای![img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

ببخشید.  ببخشید. ببخشید.   ببخشید.   ببخشید.  

يك چند تا سوال يك دفع به ذهنم اومد ميخواستم جوبشو بدونم؟

دعوا افتادي؟
تا حالا كسي رو زدي؟كي؟
چوب خوردي؟ ازكي؟
تا حالا چند نفرو اخراج كردي؟
بدترين خاطره اخراج كردنتو بگو؟
از بچه هاي مازندراني بدت مياد؟
اگه ميتونستي با هاشون چي كار ميكردي؟
تا حالا كسي بهت گفته كه همه يه جورايي ازت بدشون مي ياد يا متنفرن ازت؟ (من نميگم دوستان ميگن )
كلا از 100 به خودت چند ميدي؟
ازنظر اخلاق چي؟
اسم ادم هايي كه ازت بدشون مي ياد؟
واونايي كه خيلي متنفري؟
(احتمال ميدم توشون باشم)
نظرت درباره من ؟
نظرت درباره اين كه 20 ايدي دارم ولي فقط با اين ميام و هيچ وقت اسممو عوض نميكنم؟
(اگه عوضم كنم ميزارم amir very very badboy)
اسم عزيز ترين كست ونصبتش؟
(اگه زنه فقط حرف اول و اخر كفاف)
اسم اون كسي كه دوستش داري و كسي ازش خبر نداره؟
( بازم اگه زنه فقط حرف اول و اخر كفاف ميكنه)
ازدواج كردي؟
بجه داري؟
چند تا؟
دختر پسر؟
اگه ازدواج نكرده باشي ما رو دعوت ميكني؟يا انشا الله ازدواج بچه ات؟
از 100 چقدر ازم بدت مياد؟
Confused441: نظرت درباره اين كه منو بندازي جلوي اين شكلك چيه؟

RE: صندلی داغ با حضور مدیر کل انجمن Admin - "reza marston" - 07-10-2013

hi
سوالامو شروع میکنم[img]images/smi/s0 (37).gif[/img]
تا حالا عاشق شدی؟
نظرت در مورد خراب کردن هیتمن در نسخه ی absolution چیه؟؟
سرعت اینترنتت چنده؟؟
fifa یا pes??
تا حالا آشپزی کرد؟؟
از چه غذایی خوشت میاد؟؟
تا حالا نمره ی تک اوردی؟؟
نظرت در مورد موسیقی سنتی؟؟
انقد سوالای سیا*سی دارم حیف نمیشه بپرسم[img]images/smi/s0 (67).gif[/img] بپرسم تو یک ثانیه بن میشم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
اسم عطری که میزنی؟؟
خوش خطی یا بد خط؟؟
نظرت در مورد بازی manhunt??
چند تا دوست صمیمی داری؟؟
فیلم های ترنتینو رو دوس داری؟؟[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
دفترچه خاطرات داری؟؟
نظرت چیه یه پاتوق بزن بجه ها شبا حوصلشون سر میره بیان در مورد بازی ها یحث کنن. مخصوص شب ها[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
از خودت  خوشت میاد؟؟
از من چی؟؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
از زندگیت؟؟از سیاس*ت های کشورت؟؟
ساز میزنی؟؟
رانندگیت خوبه؟؟
دودی هستی؟؟[img]/images/smi/new/ghelion.gif[/img]
تا حالا چه  بازی و دوس داشتی انجام بدی ولی دستت بهش نرسیده؟؟(به نظر من که بازیه دیگه نکردم چیزیو از دست نمیدم)
بازیگر مورد علاقت؟؟
احساس داری؟؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
[img]/images/smi/new/3.gif[/img]

به این سوالم پاسخ بده[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] در یک ستون 257 سرباز ایستاده اند . فرمانده دستور می دهد که نفراتی که در مکان های فرد قرار گرفته اند به همان ترتیب از صف خارج شوند ، نفرات دیگر با حفظ ترتیب جای آنها را پر کنند و در نهایت نفرات از صف خارج شده به همان ترتیب به انتهای صف بروند . اگر فرمانده 41 مرتبه دیگر این دستور را تکرار کند سربازی که در نهایت نفر اول صف شده در ابتدا نفر چندم بوده است ؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

رنگ مورد علاقه؟؟
سبک بازی مورد علاقه؟؟
به هنر اهمیت  میدی یا مثل************ به هنر اهمیت نمیدی؟؟
[img]images/smi/s0 (83).gif[/img]
نظرت در مورد خورشت فسنجون چیه؟؟[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
این شکلک یعنی چی[img]/images/smi/new/111.gif[/img]؟
از کدام لفظ دست شویی،دست به آب،w.c بیشتر خوشت میاد؟؟
تا حالا شعر گفتی؟؟
منفور ترین شخص در زندگیت؟؟
محبوب ترین شخص در زندگیت؟؟
نظرت در مورد تریلر gta v ??
تو خسته نشدی این همه خوندی،من که  خسته شدم این همه نوشتم:)
مواضب باش کارای بد بد نکنی:)بای

(07-10-2013, 01:04 AM)'amirbadboy' نوشته است: يك چند تا سوال يك دفع به ذهنم اومد ميخواستم جوبشو بدونم؟

دعوا افتادي؟ آره
تا حالا كسي رو زدي؟كي؟ آره. چند تا از هم کلاسی هامو
چوب خوردي؟ ازكي؟نه بابا
تا حالا چند نفرو اخراج كردي؟ شمارش از دستم در رفته. زیاد [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
بدترين خاطره اخراج كردنتو بگو؟ خاطره زیاد بدی نبود. ادمین شدم اولش یه خرده تنش ایجاد شده بود که خردسال های تالار رو انداختم بیرون وگرنه تا الان همچی آرومه
از بچه هاي مازندراني بدت مياد؟ من خودم مازنی هستم[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (66).gif[/img]
اگه ميتونستي با هاشون چي كار ميكردي؟ [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
تا حالا كسي بهت گفته كه همه يه جورايي ازت بدشون مي ياد يا متنفرن ازت؟ (من نميگم دوستان ميگن ) تقریبا کل کسایی که تگ کاربر فعال داشتن ناراحتن. خدا وکیلی قبول هم کنین که کاری نکردین اون موقع جز اسپم دادن [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
كلا از 100 به خودت چند ميدي؟ 80
ازنظر اخلاق چي؟ 81
اسم ادم هايي كه ازت بدشون مي ياد؟ من از کسی بدم نمیاد. تا این حد که اسم بگم!
واونايي كه خيلي متنفري؟ [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
(احتمال ميدم توشون باشم)
نظرت درباره من ؟ اکانت هاتو تسلیم کن تا پودر نکردمشون [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (37).gif[/img][img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
نظرت درباره اين كه 20 ايدي دارم ولي فقط با اين ميام و هيچ وقت اسممو عوض نميكنم؟یه بار قبلا گفتم. اگه قرار باشه سخت گیری هامو دوباره از سر بگیرم به جز 4، 5 اکانت چیزی نمی مونه تو تالار[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
(اگه عوضم كنم ميزارم amir very very badboy)
اسم عزيز ترين كست ونصبتش؟ مادرم
(اگه زنه فقط حرف اول و اخر كفاف)
اسم اون كسي كه دوستش داري و كسي ازش خبر نداره؟ فعلا کسی نیست دوستش داشته باشم.
( بازم اگه زنه فقط حرف اول و اخر كفاف ميكنه)
ازدواج كردي؟ در شرف ازدواج بودم قبلا. به هم خورد
بجه داري؟
چند تا؟
دختر پسر؟
اگه ازدواج نكرده باشي ما رو دعوت ميكني؟يا انشا الله ازدواج بچه ات؟ اگه به امید ازدواج من نشستی، فکر کنم 10 سال دیگه شاید بشه[img]images/smi/s0 (45).gif[/img]
از 100 چقدر ازم بدت مياد؟ اگه کل تخلفاتت رو حساب کنیم. بالای 50 نمیشی[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
Confused441: نظرت درباره اين كه منو بندازي جلوي اين شكلك چيه؟ امری بسیار پسندیده هست.

RE: صندلی داغ با حضور مدیر کل انجمن Admin - ali_ya - 07-10-2013

سلام آقا رسول[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
چطوری؟خوبی؟چه خبر؟
سحری بیدار شدی آیا؟خودم خواب موندم
مدیر بودن چه حسی داره؟
دیکتاتوری چی؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
تاحالا شده درآستانه ی اخراج کسی بری ولی اخراجش نکنی؟
این شکلک[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] رو چرا اینقددوست داری؟
بهترین نوشتت چی بوده؟
بهترین کتابت؟
به گیم نگاه حرفه ای داری؟اگه نداری چرا؟
تو پردیس مشغول چه کارهایی بودی؟
من قبل ازورودم 1 پست دادم این اخطار 0 نمیدونم از کجا اومد[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
میدونم الان دلت داره ضعف میره پس کاری دیگه ندارم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
 و من الله توفیق[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

(07-10-2013, 01:54 AM)'reza marston' نوشته است: hi  سلام
سوالامو شروع میکنم[img]images/smi/s0 (37).gif[/img]
تا حالا عاشق شدی؟ این خریت رو همه می کنن[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
نظرت در مورد خراب کردن هیتمن در نسخه ی absolution چیه؟؟ زیاد بد نبود. نسبت به سم فیشر باز بهتر بود.
سرعت اینترنتت چنده؟؟ 256 ، محدود
fifa یا pes?? فیفا
تا حالا آشپزی کرد؟؟ ادمینتون رو دست کم گرفتی؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
از چه غذایی خوشت میاد؟؟ قیمه، ته چین
تا حالا نمره ی تک اوردی؟؟ آره. زبان [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
نظرت در مورد موسیقی سنتی؟؟ خیلی دوست دارم ولی کم گوش میدم. [img]images/smi/s0 (67).gif[/img]
انقد سوالای سیا*سی دارم حیف نمیشه بپرسم[img]images/smi/s0 (67).gif[/img] بپرسم تو یک ثانیه بن میشم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] شک نکن
اسم عطری که میزنی؟؟ Rasasi - پاریس
خوش خطی یا بد خط؟؟ خوش خط که نیستم ولی قابل خوندن هست[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
نظرت در مورد بازی manhunt?? بازی مزخرف و بی هدفیه[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
چند تا دوست صمیمی داری؟؟ تو نت یدونه، تو زندگی رئال هم یدونه
فیلم های ترنتینو رو دوس داری؟؟[img]images/smi/s0 (60).gif[/img] کمابیش. با آخرین فیلمش یعنی جانگو خیلی حال کردم[img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
دفترچه خاطرات داری؟؟ آره
نظرت چیه یه پاتوق بزن بجه ها شبا حوصلشون سر میره بیان در مورد بازی ها یحث کنن. مخصوص شب ها[img]images/smi/s0 (60).gif[/img] نظر من اینه که تالار نیست واسه اینکارا. چت روم میشه، جنبه ندارن بعضیا میشینن همدیگه رو فحش بار می کنن[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
از خودت  خوشت میاد؟؟ نه الان اگه میخواستی بفهمی از خود راضیم یا خودشیفته این سوال رو نباید می کردی[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
از من چی؟؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] شناختی ندارم ازت
از زندگیت؟؟از سیاس*ت های کشورت؟؟ زندگیم هم میگذره . دوست دارم برم لندن یا پیش فک فامیلام تو یوتا. [img]images/smi/s0 (67).gif[/img]
ساز میزنی؟؟ آره. سنتور دارم. یه خرده دانشی هم در باب موسیقی داریم.[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
رانندگیت خوبه؟؟ خودم که راضیم ولی بقیه نظرشون فرق داره. یه خرده سرعت میرم[img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img]
دودی هستی؟؟[img]/images/smi/new/ghelion.gif[/img]  نه اصلا.
تا حالا چه  بازی و دوس داشتی انجام بدی ولی دستت بهش نرسیده؟؟(به نظر من که بازیه دیگه نکردم چیزیو از دست نمیدم) دنباله دوم استارکرفت 2[img]images/smi/s0 (41).gif[/img]
بازیگر مورد علاقت؟؟ Simon Baker - Johnney depp
احساس داری؟؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] نه. فقط شما داری[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
[img]/images/smi/new/3.gif[/img]

به این سوالم پاسخ بده[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] در یک ستون 257 سرباز ایستاده اند . فرمانده دستور می دهد که نفراتی که در مکان های فرد قرار گرفته اند به همان ترتیب از صف خارج شوند ، نفرات دیگر با حفظ ترتیب جای آنها را پر کنند و در نهایت نفرات از صف خارج شده به همان ترتیب به انتهای صف بروند . اگر فرمانده 41 مرتبه دیگر این دستور را تکرار کند سربازی که در نهایت نفر اول صف شده در ابتدا نفر چندم بوده است ؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] نفر 255 ام.

رنگ مورد علاقه؟؟ آبی
سبک بازی مورد علاقه؟؟ استراتژی
به هنر اهمیت  میدی یا مثل************ به هنر اهمیت نمیدی؟؟ بستگی داره هنر رو چی تعریف کنی. در کل آره
[img]images/smi/s0 (83).gif[/img]
نظرت در مورد خورشت فسنجون چیه؟؟[img]images/smi/s0 (60).gif[/img] دوست میداریم
این شکلک یعنی چی[img]/images/smi/new/111.gif[/img]؟  پیروزی
از کدام لفظ دست شویی،دست به آب،w.c بیشتر خوشت میاد؟؟ آخه اینم سواله؟ [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img] دست شویی میگیم
تا حالا شعر گفتی؟؟ طنز شعر در می کردیم یه موقعی[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
منفور ترین شخص در زندگیت؟؟ [img]images/smi/s0 (60).gif[/img] تا حالا به جوابش فکر نکردم[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
محبوب ترین شخص در زندگیت؟؟ یکی از پروفسورها و استادهایی که باهاش در ارتباطم. به خاطر شخصیت خاکی که دارن.
نظرت در مورد تریلر gta v ?? کف و خون قاطی می کنیم[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
تو خسته نشدی این همه خوندی،من که  خسته شدم این همه نوشتم:) [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
مواضب باش کارای بد بد نکنی:)بای به سلامت[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]