Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا
صندلی داغ با حضور کاربر فعال S.T.A.R.S - نسخه‌ی قابل چاپ

+- Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا (https://forum.gamefa.com)
+-- انجمن: انجمن های عمومی (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B9%D9%85%D9%88%D9%85%DB%8C)
+--- انجمن: گفت و گوی آزاد (https://forum.gamefa.com/Forum-%DA%AF%D9%81%D8%AA-%D9%88-%DA%AF%D9%88%DB%8C-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF)
+--- موضوع: صندلی داغ با حضور کاربر فعال S.T.A.R.S (/Thread-%D8%B5%D9%86%D8%AF%D9%84%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D8%BA-%D8%A8%D8%A7-%D8%AD%D8%B6%D9%88%D8%B1-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1-%D9%81%D8%B9%D8%A7%D9%84-S-T-A-R-S)

RE: صندلی داغ با حضور مدیر کل انجمن Admin - A.ko - 07-10-2013

سه باره سلام.
چرا از رو صندلی داغ پا نمی شی؟
ویندوزت چیه؟
صبح ساعت چند پا میشی؟
روی چند ساعت بازی می کنی؟
تا حالا کتک خوردی؟
بستنی مورد علاقه؟
نظرت راجع به Pac-Man؟
نفر بعدی صندلی داغ کیه؟
و در آخر [img]images/smi/s0 (83).gif[/img]<و من الله توفیق>[img]images/smi/s0 (83).gif[/img]

RE: صندلی داغ با حضور مدیر کل انجمن Admin - amirbadboy - 07-10-2013

سلام
خوب باز من اومدم
افطارو  زدم جيگرم حال اومد
ذهنم الان بهتر كار ميكنه سوال هاي تميز تر هم دارم
پيشنهاد ميكنم با دهن روزه جواب ندي
خوب بريم برا پرسش

1-شخصی در طبقه ی بیستم آپارتمانی زندگی میکرد،هر وقت می خواست به تنهایی به طبقه ی خود برود ،تا طبقه ی ۱۵ را با آسانسور و ۵ طبقه دیگر را از پله استفاده می کرد . چرا ؟؟؟

2-شخصی به رستورانی رفت اول سفارش سوپ داد بعدا تقاضای بستنی کرد این عمل را چندین بار انجام داد موقع دادن صورت حساب گارسون به او گفت : بفرمایید آقای آتش نشان ، در صورتی که خطاب گارسون صحیح باشد معلوم کنید گارسون چگونه فهمیده مشتری آتش نشان است؟؟؟

3-اگر ۲ سیب از ۳ سیب بردارید، چند سیب دارید ؟

4-بعضی ماه ها ۳۰ روز دارند و بعضی ۳۱ روز ، چند ماه ۲۹ روز دارد ؟

5-نج کلاغ روی درختی نشسته اند ،
3 تا از آنها در شرف پرواز هستند . حال چه تعداد کلاغ روی درخت باقی می ماند؟6-فرض کنید راننده یک اتوبوس برقی هستید. در ایستگاه اول 6 نفر وارد اتوبوس می شوند ، در ایستگاه دوم3 نفر بیرون می روند و پنج نفر وارد می شوند . راننده چند سال دارد ؟

6-چه تعداد از هر نوع حیوان به داخل کشتی موسی برده شد؟

7-
فرض کنید در یک مسابقه دوی سرعت شرکت کرده اید. شما از نفر دوم سبقت می گیرید حالا نفر چندم هستید؟

نظرت درباره اين تست هوش چيه؟(خودم ميدونم مسخره هست) 

RE: صندلی داغ با حضور مدیر کل انجمن Admin - dark_prince277 - 07-11-2013

(07-10-2013, 06:35 PM)'A.ko' نوشته است: سه باره سلام.
چرا از رو صندلی داغ پا نمی شی؟ [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]تازه اومدم[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
ویندوزت چیه؟ 7
صبح ساعت چند پا میشی؟ بستگی داره. بین 8 تا 11 می چرخه[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
روی چند ساعت بازی می کنی؟ اینم بستگی به حال و وقتم داره. امروز 5 ساعت بکوب MK بازی کردم. یه حالی داد[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
تا حالا کتک خوردی؟ اره
بستنی مورد علاقه؟ مگنوم دابل چاکلت،
نظرت راجع به Pac-Man؟ زیاد خوشم نمیاد
نفر بعدی صندلی داغ کیه؟ مرد محبوب گیمفا، دانیال نوروزی [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
و در آخر [img]images/smi/s0 (83).gif[/img]<و من الله توفیق>[img]images/smi/s0 (83).gif[/img] [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

amirbadboy، شما کپنت تموم شد. دیگه جواب نمیدم[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

RE: صندلی داغ با حضور مدیر کل انجمن Admin - amirbadboy - 07-11-2013

نقل‌قول:

مگه كپونيه
جايي ننوشته بود
از خودت قانون در نوكن
يك كلمه بگو بلد نيسنتم
ميخاي برم با يكي از ايدي هاي ديگم بيام
اون موقع يك سهميه ديگه هم دارم
نمي دونم چرا از سوالا ترسيدي
همه از اينترنت بود تو گوگل هم سرچ ميكردي جوابشو ميگرفتي
بعد ديگه مجبور نبودي از خودت قانون در وكني
شب بخير برو بخواب سحر زود بيدار شي
من رفتم ديگه كاري به كارت هم ندارم
دلم برات تنگ ميشه

RE: صندلی داغ با حضور مدیر کل انجمن Admin - Farhan - 07-11-2013

(07-11-2013, 12:38 AM)'Admin' نوشته است:
(07-10-2013, 06:35 PM)'A.ko' نوشته است: سه باره سلام.
چرا از رو صندلی داغ پا نمی شی؟ [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]تازه اومدم[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
ویندوزت چیه؟ 7
صبح ساعت چند پا میشی؟ بستگی داره. بین 8 تا 11 می چرخه[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
روی چند ساعت بازی می کنی؟ اینم بستگی به حال و وقتم داره. امروز 5 ساعت بکوب MK بازی کردم. یه حالی داد[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
تا حالا کتک خوردی؟ اره
بستنی مورد علاقه؟ مگنوم دابل چاکلت،
نظرت راجع به Pac-Man؟ زیاد خوشم نمیاد
نفر بعدی صندلی داغ کیه؟ مرد محبوب گیمفا، دانیال نوروزی [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
و در آخر [img]images/smi/s0 (83).gif[/img]<و من الله توفیق>[img]images/smi/s0 (83).gif[/img] [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

نفر بعدی آقای نوروزیه!؟[img]images/smi/s0 (5).gif[/img]ما رو شوت کردین دارین  تنهایی بازی میکنید [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

RE: صندلی داغ با حضور مدیر کل انجمن Admin - Alireza M - 07-11-2013

سلام
زیاد اسپم میدم ؟
چرا ترک اسپم از ترک اعتیاد به مواد مخدر صنعتی سختره ؟
تا حالا به بچه فحش یاد دادی ؟
نظرت در مورد استیفلر ؟
رنگ مورد علاقه ؟
همکار نمیخوای ؟
تا حالا شده با جمعی از دوستان زنگ خونه ها رو بزنید و در برید ؟
تو اسم محممد رو همون محممد صدا میکنی یا ممّد ؟
 تا حالا شده توی جمع ضایه شی ؟
تو هم مثل من با آرامش و امنیت مشکل داری و بخوای آشوب به پا کنی ؟
این شکلک [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] رو توی تیرماه بر میارید یا میمونه ؟
پیشنهاد زرشک رو توی مجله کی داد ؟
تا حالا شده از کسی بترسی ؟
تا حالا شماره دادی ؟
چه حسی داشتی وقتی بهم اخطار دادی ؟
ومن الله ....
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

و من الله سر کاری

RE: صندلی داغ با حضور مدیر کل انجمن Admin - NS game - 07-11-2013

1- چطوری ؟
2- تا حالا فکر ترک گیمفا رو کردی ؟
3- اگه نیما (GamerStation) برگرده دوباره بخواد مدیر کل شه ، خودت رو برای اون میکشی کنار ؟
4- اولین روزی که مدیر شدی چه حسی داشتی ؟
5- آخرین بازی که کردی چی بود ؟
6- قبول داری نمره 40 از 40 به بازی بایوشاک دادی کمی زیادی بود ؟
7- موضوع آزاد!

RE: صندلی داغ با حضور مدیر کل انجمن Admin - dark_prince277 - 07-11-2013

(07-11-2013, 02:03 PM)'Alireza M' نوشته است: سلام
زیاد اسپم میدم ؟ کمی تا قسمتی
چرا ترک اسپم از ترک اعتیاد به مواد مخدر صنعتی سختره ؟  چون که اساسا آدم دوس داره ول باشه و آزاد باشه. [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
تا حالا به بچه فحش یاد دادی ؟ نه
نظرت در مورد استیفلر ؟ دوست عزیز اینجا سایت گیم هست، این چیزا رو مطرح نکن. آواتارت هم من حذف کردم.[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
رنگ مورد علاقه ؟ آبی
همکار نمیخوای ؟ نه
تا حالا شده با جمعی از دوستان زنگ خونه ها رو بزنید و در برید ؟ مگه مریضیم
تو اسم محممد رو همون محممد صدا میکنی یا ممّد ؟ ممد
 تا حالا شده توی جمع ضایه شی ؟ اره
تو هم مثل من با آرامش و امنیت مشکل داری و بخوای آشوب به پا کنی ؟ چرا فکر کردی من شر هستم؟ [img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
این شکلک [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] رو توی تیرماه بر میارید یا میمونه ؟ این رو برداریم واسه چی[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
پیشنهاد زرشک رو توی مجله کی داد ؟ آقا ول کنین این زرشک رو. یه بنده خدایی بود دیگه [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
تا حالا شده از کسی بترسی ؟ اره [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
تا حالا شماره دادی ؟ روزانه شماره زیاد میدم من. [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
چه حسی داشتی وقتی بهم اخطار دادی ؟ عصبانیت [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
ومن الله .... اسم خاص خدا رو مسخره نمی کنن [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

و من الله سر کاری

(07-11-2013, 02:03 PM)'NS game' نوشته است: 1- چطوری ؟ کمی تا قسمتی خوب
2- تا حالا فکر ترک گیمفا رو کردی ؟ سال پیش اتفاقا قرار بود برم. موقعیت های زندگیم داشت تغییر می کرد ولی متاسفانه تغییر نکرد. همچنان هستیم اینجا[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
3- اگه نیما (GamerStation) برگرده دوباره بخواد مدیر کل شه ، خودت رو برای اون میکشی کنار ؟ اونم میاد بغل دست ما. اتفاقا بهش پیشنهاد دادم ولی هر کسی بالاخره یه روزی از گیم خسته میشه. میخواد راحت شه. نیما هم قضیش این شکلیه. کسی مجبورش نکرد بره[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
4- اولین روزی که مدیر شدی چه حسی داشتی ؟ حس خاصی نداشتم.
5- آخرین بازی که کردی چی بود ؟ جاده های نبرد و مورتال کمبت نسخه PC
6- قبول داری نمره 40 از 40 به بازی بایوشاک دادی کمی زیادی بود ؟ من کلا 2 تا بازی سال پیش رو نمره کامل دادم. یکی بایوشاک، یکی هم فار کرای 3 [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]  نقطه ضعفی ندیدم تو این بازی ها. ایراداتی هم که تو نظرات بود ایرادات بنی اسرایئلیه.[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
7- موضوع آزاد! انقدر ظاهر رو نبینین. از آقای نوروزی هم انقدر دلخور نباش. بعضی اوقات جواب خودِ ما هم نمیده از بس سرش شلوغه. [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] و راستی شما تو امر نگارشی دیگه اکتیو نیستی. مشغول شو. ضرر نمی کنی[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]

RE: صندلی داغ با حضور مدیر کل انجمن Admin - Alireza M - 07-11-2013

با سلامی دوباره
میشه گیمفا رو بدی یه روز کاربرا بچرخونن ؟ ( مثل این مدارس که هست یه روز دانش آموزا مدرسه رو اداره میکنن )
اگه بشه منو میکنی ادمین ؟ ( قول میدم سایت شیلتر نشه و فقط و فقط نصف کاربرا رو اخراج کنم و نصف دیگه رو اختار 99 درصد میدم )
بطور متوسط باید چن تا نقد بنویسیم تا تگ کاربر فعال رو بگیریم ؟
به من و اخلاقم از بیست چن میدی ؟
اگه نقدمو بفرستم نگا می کنی ؟
اگه بهت شاتگان بدن تو سر کی خالی می کنی ؟
چقدر طول میکشه تا اخطارم صفر شه ؟
آواتارم بهتر شد ؟
اخطار تا چن درصد برسه اخراج میکنی ؟
حست نسبت به اونایی که اخراجشون می کنی اما با یه اکانت دیگه ثبت نام میکنن چیه ؟
و من الگیمفا توفیق

RE: صندلی داغ با حضور مدیر کل انجمن Admin - one.aiden - 07-11-2013

1-چرا؟
2-چگونه؟
3-آیا؟
4-ممکنه؟
5-چیه؟
6-[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]؟
7-جریان چیه؟