Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا
صندلی داغ با حضور کاربر فعال S.T.A.R.S - نسخه‌ی قابل چاپ

+- Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا (https://forum.gamefa.com)
+-- انجمن: انجمن های عمومی (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B9%D9%85%D9%88%D9%85%DB%8C)
+--- انجمن: گفت و گوی آزاد (https://forum.gamefa.com/Forum-%DA%AF%D9%81%D8%AA-%D9%88-%DA%AF%D9%88%DB%8C-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF)
+--- موضوع: صندلی داغ با حضور کاربر فعال S.T.A.R.S (/Thread-%D8%B5%D9%86%D8%AF%D9%84%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D8%BA-%D8%A8%D8%A7-%D8%AD%D8%B6%D9%88%D8%B1-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1-%D9%81%D8%B9%D8%A7%D9%84-S-T-A-R-S)

RE: صندلی داغ با حضور مدیر کل انجمن Admin - White Fang - 07-11-2013

باز هم سلام.
میخواستم بدونم همه کاره تو فروم کیه؟
چرا spartacus انقدر گیر میده؟
بارسا یا رئال؟
از مرگ میترسید؟
بهترین منتقد فروم از نظر شما؟ (فقط کاربر ها نه مدیرا و تحریریه)
چطوری میتونیم به بهتر شدن فروم کمک کنیم؟
به فکر یه تغییر انقلابی تو گیمفا هستید؟
آخرین سوال: تو نمایشگاه بازی های رایانه ای شما و آقای نراقی و آقای نوروزی و بقیه مدیرا حضور پیدا میکنید؟

RE: صندلی داغ با حضور مدیر کل انجمن Admin - Stan - 07-12-2013

سلام مجدد
سرى دوم سؤالات 
نفر بعدى آقاى نوروزيه؟
بهترين و فعال ترين نويسنده از بين اعضاى تحريريه؟
كِى عضو تحريريه جذب ميكنيد؟
به نظرتون GTA V برا PC مياد؟
نظر شما درباره اينكه كپكام بجاى ساخت رزيدنت ايول هاى جديد و مسخره رزيدنت ايول هاى قديمى رو بازسازى كنه چيه؟
چرا گيمفا تو الكسا تو ايران رتبش بد ميشه ولى تو جهان خوب ميشه؟
آدم شوخ طبعى هستيد يا جدى؟
بازى هاى سوم شخص رو بيشتر دوست داريد يا اول شخص؟
به سايت گيمفا از يك تا ده چند ميديد؟
نظرتون درباره آقاى شينجى ميكامى چيه؟
نظرتون درباره آقاى هيدئو كوجيما چيه؟

سوالام تموم شد
موفق باشيد[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]

RE: صندلی داغ با حضور مدیر کل انجمن Admin - Ruthless - 07-12-2013

سلام
مورتال کمبت اخرش خیلی کشکی نبود؟
اون زنه یه دفعه اومد همه رو کشت [img]images/smi/s0 (34).gif[/img]
من که از کوان چی متنفرم !
اقا شما توی گیمفا پلاس نیستی؟
این شماره اخریش خیلی خفن بود مخصوصا اون صدا گذار های بازی ها ![img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
روضه می گیری ؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
همین !

RE: صندلی داغ با حضور مدیر کل انجمن Admin - dark_prince277 - 07-12-2013

(07-11-2013, 02:38 PM)'Alireza M' نوشته است: با سلامی دوباره
میشه گیمفا رو بدی یه روز کاربرا بچرخونن ؟ ( مثل این مدارس که هست یه روز دانش آموزا مدرسه رو اداره میکنن ) عمرا
اگه بشه منو میکنی ادمین ؟ ( قول میدم سایت شیلتر نشه و فقط و فقط نصف کاربرا رو اخراج کنم و نصف دیگه رو اختار 99 درصد میدم ) [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
بطور متوسط باید چن تا نقد بنویسیم تا تگ کاربر فعال رو بگیریم ؟ هفته 1دونه مقاله کافیه
به من و اخلاقم از بیست چن میدی ؟ 17 کافیته[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
اگه نقدمو بفرستم نگا می کنی ؟ من همه چیزا رو نگاه می کنم
اگه بهت شاتگان بدن تو سر کی خالی می کنی ؟خودت[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
چقدر طول میکشه تا اخطارم صفر شه ؟ یکی دو روز زدم
آواتارم بهتر شد ؟ بله
اخطار تا چن درصد برسه اخراج میکنی ؟ فعلا هستین اینجا
حست نسبت به اونایی که اخراجشون می کنی اما با یه اکانت دیگه ثبت نام میکنن چیه ؟ هیچی. همین [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
و من الگیمفا توفیق

(07-11-2013, 11:06 PM)'Erfan_HD' نوشته است: باز هم سلام.
میخواستم بدونم همه کاره تو فروم کیه؟ منظورتو متوجه نشدم. همه کاره اگه منظورت مدیر هست که آقای نوروزی هست. مشکلات فنی رو آقا کسری می گردونه و بقیه موارد بنده
چرا spartacus انقدر گیر میده؟ خوب کاری می کنه[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
بارسا یا رئال؟ بارسا
از مرگ میترسید؟ کمی تا حدودی
بهترین منتقد فروم از نظر شما؟ (فقط کاربر ها نه مدیرا و تحریریه) فکر کردی می تونی از زیر زبون من حرف بکشی ؟ [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (86).gif[/img]
چطوری میتونیم به بهتر شدن فروم کمک کنیم؟ اکتیو باشین. تاپیک های به درد بخور بزنین.
به فکر یه تغییر انقلابی تو گیمفا هستید؟ انقلاب که نمیدونم ولی سعی می کنیم بهتر شه وضعیت فروم. [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
آخرین سوال: تو نمایشگاه بازی های رایانه ای شما و آقای نراقی و آقای نوروزی و بقیه مدیرا حضور پیدا میکنید؟ آقای نوروزی که حتما هستن چون غرفه گرفتن. منم به احتمال قوی میام. آقای نراقی رو بعید می دونم بیاد

(07-12-2013, 12:45 PM)'Aria.Leon' نوشته است: سلام مجدد
سرى دوم سؤالات 
نفر بعدى آقاى نوروزيه؟ اره
بهترين و فعال ترين نويسنده از بين اعضاى تحريريه؟ همشون خوبن.
كِى عضو تحريريه جذب ميكنيد؟ پاییز
به نظرتون GTA V برا PC مياد؟  100%
نظر شما درباره اينكه كپكام بجاى ساخت رزيدنت ايول هاى جديد و مسخره رزيدنت ايول هاى قديمى رو بازسازى كنه چيه؟ به نظرم عمر این فرانچایز تموم شده. بیان یه چیز جدید بسازن.
چرا گيمفا تو الكسا تو ايران رتبش بد ميشه ولى تو جهان خوب ميشه؟ نمیدونم والا. یهو خراب میشه
آدم شوخ طبعى هستيد يا جدى؟ از دوستان نزدیک بپرسین بهتره. خودمم نمیدونم دقیقا [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
بازى هاى سوم شخص رو بيشتر دوست داريد يا اول شخص؟ سوم شخص
به سايت گيمفا از يك تا ده چند ميديد؟ 8
نظرتون درباره آقاى شينجى ميكامى چيه؟ استاد مطلق [img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
نظرتون درباره آقاى هيدئو كوجيما چيه؟ خوشمان نمیاد از این بشر. نمیدونم چرا ولی ....[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

سوالام تموم شد
موفق باشيد[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]

(07-12-2013, 02:52 PM)'مهدی ادیتوره' نوشته است: سلام
مورتال کمبت اخرش خیلی کشکی نبود؟ خیلی هم عالی بود[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
اون زنه یه دفعه اومد همه رو کشت [img]images/smi/s0 (34).gif[/img] اگه منظورت سیندل هست، خوب کاری کرد. کاراکتر به این باحالی[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
من که از کوان چی متنفرم ! کاراکتر تاکتیکی هست. بلد نباشی می بازی باهاش. هر چند راحت میشه زدش
اقا شما توی گیمفا پلاس نیستی؟ کمابیش. افتخاری مطلب میدیم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
این شماره اخریش خیلی خفن بود مخصوصا اون صدا گذار های بازی ها ![img]images/smi/s0 (29).gif[/img] خب خدا رو شکر.
روضه می گیری ؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] اگه منظورت روزه هست آره میگیرم
همین !

RE: صندلی داغ با حضور مدیر کل انجمن Admin - mahdi081 - 07-12-2013

1چرا زیاد از این شکلک استفاده میکنی[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
2چرا تایپک های بسته شده رو حذف نمیکنید
3چرا قوانین که عوض میشه تو قسمت قوانین طلایی قرار نمیدیدش(نگو قوانین عوض نشده من خودم به خاطر همین دلیل امضای عزیزم رفت به باد)[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
4کی با گیمفا اشنا شدی ؟
6چی شد که ادمین شدی؟
7چرا تو بهشت زهرا(البته دور از جون همه و دور از جون همه ادمین ها ) قسمت ادمین وجود نداره
8من چیکار کنم که خوب باشم تو گیمفا[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
9اگه ازدواج کنی از گیمفا میری ایا
 10اگه اینترنت 1 سال کامل قطع شه چیکار میکنی؟
11اگه یکی همین الان بهت بگه بیا بریم امریکا همه چیزش با من بهش چی میگی ؟
و در اخر (خسته نباشی)[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img]

RE: صندلی داغ با حضور مدیر کل انجمن Admin - Alireza M - 07-12-2013

خب با سلامی سه باره
چی شد که شروین رفت ؟
تا حالا شده آرزوی مرگ کنی ؟
با خودت حرف میزنی ؟
تو هم مثل من خود زنی می کنی ؟ مثلا توی پیاده رو فقط از کاشی های قرمز که یکی درمیونه راه بری ؟
بچه بودی سوزن رو زیر پوست انگشت اشاره ت می کردی که پوست پوست شه ؟
وقتی بستنی کیم میخوری اولش روکش شکلاتی شو در میاری بخوری یا گاز میزنی میری تا ته ؟
چرا از این به بعد نظرات من توی سایت باید تایید بشه ؟
پرخج ترین دفعه ای که دوستاتو مهمون کردی کی بوده ؟ چقدر بوده ؟ و چی براشون خریدی ؟
وقتی دوستاتو مهمون میکنی و دارن با پولت غذا میخورن حس اینو نداری که دارن گوشتتو گاز می زنن ؟
خدایش ایده ی این زرشک رو کی داد ؟ نکنه خود سالومه بوده ؟
اشکال نداره بفرستم برای سا*لی تا*ک ؟
مشهور میشیدا ؟
برنامه ی ماه عسل شبکه ی سه رو نگاه میکنی ؟
ما*هو*اره نگاه میکنی  ؟
مسابقات WWE رو دنبال میکنی ؟
اگه عاشق بشی و طرف رو بهت ندن سر به بیابون میزاری ؟ یا باهم فرار می کنید ؟
تنها نکته ی بد شاتگان چیه ؟ ( به نظر من بردش کمه و نمیشه اهداف دور رو هدف قرار داد نظر دیگه ای داری ؟ )
حال میده وقتی یکی مخ یکی رو با شاتگان منفجر کنی ؟
مثل من کلا دیوونه بازی رو دوست داری ؟ باهاش حال میکنی ؟
رنگ چشم سمت چپ ؟
گواهینامه داری ؟
کفشت چه رنگیه و سایز چنده ؟
ساعت مچی میندازی دستت ؟
گردنبند میندازی ؟
چند دلار داری ؟
چقدر پس انداز داری ؟ (به تومن)
شیرینی تر دوست داری یا خشک ؟
اسم شیرینی مورد علاقت چیه ؟
دوست داری مامانت قربون صدقت بره ؟ ( من که حسابی بدم میاد )
دوست داری واست تولد بگیرن ؟ ( من که بشدت متنفرم )
تا به حال شده با دختر دعوا کنی ؟ فیزیکی یا لفظی ؟ سر چی بوده ؟
تا به حال شده بهت درخواست دوستی بدن اما تو ردش کنی ؟ ( نپیچونیا ! )
تا به حال شده سر یه آدم گنده کلاه بزاری ؟
سر بچه چی ؟
وقتی بچه عرررر میکنه چه حسی داری ؟
تیکه کلام دیگه ای نداری ؟
تا حالا شده جلوی دختر جماعت ضایع شی ؟
دوست داری لب ساحل با دمپایی ابری راه بری ؟
آهنگ های TM bax رو گوش میدی ؟ برای مثال آهنگ بیخیال فردا ؟
کلیپ های قمی رو دیدی ؟ چیزی میفهمی ؟
زبون ترکی بلدی ؟
گل گدخ معنیش به فارسی چی میشه ؟
یه جک بگو ؟
موضوع آزاد :
و من الدیگه شورشو در اوردم

RE: صندلی داغ با حضور مدیر کل انجمن Admin - ALAN - 07-12-2013

سلام
سردبیری خیلی سخته،مگه نه؟
فکر کنم یه بار شما رو تو مترو گلشهر دیدم،شما منو ندیدی؟
از رپ فارسی خوشتون میاد؟(من حالم بهم میخوره)
امضای نفر قبلی من میدونین چه فیلمی هست؟
ps4 یا XO؟
راستی ماه دیگه همشهری میشیما،خوبه؟
شما هم تو شغل سردبیری زیاد حرص میخوری؟
اگه من رو تو نمایشگاه ببینید چیکار می کنید؟جواب سلامم رو میدین؟
اگه مقاله بفرستم صفحه اصلی منتشر می کنیدش؟

RE: صندلی داغ با حضور مدیر کل انجمن Admin - one.aiden - 07-12-2013

نظرتون راجع به عکس زیر چیه؟؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
[تصویر:  18330953834399226386.jpg]

RE: صندلی داغ با حضور مدیر کل انجمن Admin - dark_prince277 - 07-13-2013

(07-12-2013, 08:42 PM)'mahdi081' نوشته است: 1چرا زیاد از این شکلک استفاده میکنی[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] عادت کردم [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
2چرا تایپک های بسته شده رو حذف نمیکنید چون حجم تالار کم میشه
3چرا قوانین که عوض میشه تو قسمت قوانین طلایی قرار نمیدیدش(نگو قوانین عوض نشده من خودم به خاطر همین دلیل امضای عزیزم رفت به باد)[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] سیستم رو منتقل کنیم به VB راهکار بهتری هست واسطه اطلاع رسانی
4کی با گیمفا اشنا شدی ؟ فکر کنم 2 سال پیش. رنک گیمفا حول و حوش 5 هزار بود
6چی شد که ادمین شدی؟ والا تازه آقای نوروزی قدرتشو داشت به دست میورد. یه پیشنهادی به ما دادن آقا کسری واسه سردبیری. بعدش هم آقای نوروزی پیشنهاد داد که تو کادر مدیریت باشم
7چرا تو بهشت زهرا(البته دور از جون همه و دور از جون همه ادمین ها ) قسمت ادمین وجود نداره من مُردم میگم واسم بزنن رو قبر   R.I.P Admin [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
8من چیکار کنم که خوب باشم تو گیمفا[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]یه چند تا تاپیک باحال بزن. به خدا سوژه زیاده. مثلا خیلی دوست داشتم یکی بیاد سراغ کاراکترهای استریت فایتر. یه مروری داشته باشه روشون.
9اگه ازدواج کنی از گیمفا میری ایا نمیدونم. احتمالش زیاده
 10اگه اینترنت 1 سال کامل قطع شه چیکار میکنی؟ خودکشی [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
11اگه یکی همین الان بهت بگه بیا بریم امریکا همه چیزش با من بهش چی میگی ؟ ساعت چند پروازه؟ بزن بریم[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
و در اخر (خسته نباشی)[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img]  ممنون

(07-12-2013, 10:39 PM)'ALAN' نوشته است: سلام
سردبیری خیلی سخته،مگه نه؟ نه زیاد. اوایل سخت بود. بچه ها همکاری نمی کردن ولی الان فوق العاده شدن. کار ما هم سبک شد
فکر کنم یه بار شما رو تو مترو گلشهر دیدم،شما منو ندیدی؟ عزیزم من ساکن بابلسرم. [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
از رپ فارسی خوشتون میاد؟(من حالم بهم میخوره) آره. یاس و بهرام
امضای نفر قبلی من میدونین چه فیلمی هست؟ دقت کنی نوشته روش امریکن پای[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
ps4 یا XO؟ PS4
راستی ماه دیگه همشهری میشیما،خوبه؟ من بابلسرم. این 100 بار[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
شما هم تو شغل سردبیری زیاد حرص میخوری؟ کمابیش
اگه من رو تو نمایشگاه ببینید چیکار می کنید؟جواب سلامم رو میدین؟ پدر کشتگی که با کسی نداریم. [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
اگه مقاله بفرستم صفحه اصلی منتشر می کنیدش؟ فکر نکنم. چون خودت بهتر میدونی، اولویت اصلی با تیم هست

RE: صندلی داغ با حضور مدیر کل انجمن Admin - dark_prince277 - 07-13-2013

(07-12-2013, 08:48 PM)'Alireza M' نوشته است: خب با سلامی سه باره
چی شد که شروین رفت ؟ دیگه ایشون تو دنیای بازی هستن.
تا حالا شده آرزوی مرگ کنی ؟ نه [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
با خودت حرف میزنی ؟ بعضی اوقات اره
تو هم مثل من خود زنی می کنی ؟ مثلا توی پیاده رو فقط از کاشی های قرمز که یکی درمیونه راه بری ؟  نه [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
بچه بودی سوزن رو زیر پوست انگشت اشاره ت می کردی که پوست پوست شه ؟ نه
وقتی بستنی کیم میخوری اولش روکش شکلاتی شو در میاری بخوری یا گاز میزنی میری تا ته ؟ گزینه اول
چرا از این به بعد نظرات من توی سایت باید تایید بشه ؟ این دیدگاه ها تقصیر من نیست. باید درست شه
پرخج ترین دفعه ای که دوستاتو مهمون کردی کی بوده ؟ چقدر بوده ؟ و چی براشون خریدی ؟شام رفتیم بیرون. یه 100 تومن پیاده شدیم[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
وقتی دوستاتو مهمون میکنی و دارن با پولت غذا میخورن حس اینو نداری که دارن گوشتتو گاز می زنن ؟ نه عزیزم. رفقای صمیمیم میخورن
خدایش ایده ی این زرشک رو کی داد ؟ نکنه خود سالومه بوده ؟ بابا ول کنین این لامصب رو. یکی نوشت دیگه [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img]
اشکال نداره بفرستم برای سا*لی تا*ک ؟ بفرست [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
مشهور میشیدا ؟ [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
برنامه ی ماه عسل شبکه ی سه رو نگاه میکنی ؟ اصلا نمی بینم
ما*هو*اره نگاه میکنی  ؟ داریم ولی اونم نمی بینم
مسابقات WWE رو دنبال میکنی ؟ قدیم دوست داشتم. الان نه
اگه عاشق بشی و طرف رو بهت ندن سر به بیابون میزاری ؟ یا باهم فرار می کنید ؟ به درک ندادن. دختر مگه قحطه؟! [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
تنها نکته ی بد شاتگان چیه ؟ ( به نظر من بردش کمه و نمیشه اهداف دور رو هدف قرار داد نظر دیگه ای داری ؟ ) دیر هم Reload میشه. خیلی رو اعصابه
حال میده وقتی یکی مخ یکی رو با شاتگان منفجر کنی ؟ بدجور. ایشالا نصیب شما بشه[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
مثل من کلا دیوونه بازی رو دوست داری ؟ باهاش حال میکنی ؟ بستگی داره دیوونه بازی رو چی تعریف کنی
رنگ چشم سمت چپ ؟ قهوه ایی
گواهینامه داری ؟ اره
کفشت چه رنگیه و سایز چنده ؟ همه رنگی داریم. [img]images/smi/s0 (25).gif[/img] 42
ساعت مچی میندازی دستت ؟ اره
گردنبند میندازی ؟ نه ولی دوست دارم
چند دلار داری ؟ من دلار داشتم اینجا نبودم عزیزم[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
چقدر پس انداز داری ؟ (به تومن)  حول و حوش 2 میلیون از خودم دارم
شیرینی تر دوست داری یا خشک ؟ تر
اسم شیرینی مورد علاقت چیه ؟ ناپلئونی
دوست داری مامانت قربون صدقت بره ؟ ( من که حسابی بدم میاد ) متنفرم[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
دوست داری واست تولد بگیرن ؟ ( من که بشدت متنفرم )  اره
تا به حال شده با دختر دعوا کنی ؟ فیزیکی یا لفظی ؟ سر چی بوده ؟ اره. لفظی. یه اشتباهی کرده بود. منتهی قبول نمی کرد.[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
تا به حال شده بهت درخواست دوستی بدن اما تو ردش کنی ؟ ( نپیچونیا ! ) آره [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
تا به حال شده سر یه آدم گنده کلاه بزاری ؟ نه بابا
سر بچه چی ؟  نه
وقتی بچه عرررر میکنه چه حسی داری ؟ میخوام خفش کنم
تیکه کلام دیگه ای نداری ؟ بگرد پیدا می کنی[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
تا حالا شده جلوی دختر جماعت ضایع شی ؟ نه. معمولا دخترا ضایع میشن جلوم[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img]
دوست داری لب ساحل با دمپایی ابری راه بری ؟ نه
آهنگ های TM bax رو گوش میدی ؟ برای مثال آهنگ بیخیال فردا ؟کی هست اصلا[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
کلیپ های قمی رو دیدی ؟ چیزی میفهمی ؟ این کیه
زبون ترکی بلدی ؟نه ولی پدربزرگم بلده
گل گدخ معنیش به فارسی چی میشه ؟ الان بیدار نیس بپرسم ازش[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
یه جک بگو ؟ امـــــــروز ی شیشــــــه دوغ گرفتـــم روش نوشتــــــه بود:
دوغ گـــــــازدار کربنــــاتـــه تزریقــــــــی گـرما ندیـــــــده و همگــــــن شـــــــده با طعـــــــم نعنــــــــاع وبـدون چـربـی
آخـه لامصـب ایـن دوغٍ یـا اورانیــــــوم غنـــــــــی شـــــده[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

موضوع آزاد : مواظب باش چی آرزو می کنی.  (Skyfall)
و من الدیگه شورشو در اوردم  زبان عربی "گ" نداره [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]صرفا جهت اطلاع