Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا
صندلی داغ با حضور کاربر فعال S.T.A.R.S - نسخه‌ی قابل چاپ

+- Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا (https://forum.gamefa.com)
+-- انجمن: انجمن های عمومی (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B9%D9%85%D9%88%D9%85%DB%8C)
+--- انجمن: گفت و گوی آزاد (https://forum.gamefa.com/Forum-%DA%AF%D9%81%D8%AA-%D9%88-%DA%AF%D9%88%DB%8C-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF)
+--- موضوع: صندلی داغ با حضور کاربر فعال S.T.A.R.S (/Thread-%D8%B5%D9%86%D8%AF%D9%84%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D8%BA-%D8%A8%D8%A7-%D8%AD%D8%B6%D9%88%D8%B1-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1-%D9%81%D8%B9%D8%A7%D9%84-S-T-A-R-S)

RE: صندلی داغ با حضور مدیر کل انجمن Admin - kurosh_0511 - 07-13-2013

نصف بیستر کامنتا[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]آخه چرا[img]images/smi/s0 (45).gif[/img]سلام خدمت آقا رسول گل[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]خوب که هستی ایشالا؟

1-قصد ندارید این کاربرای اسپمر رو بن کنید یا دوباره یک تذکر بدید؟سطح سایتو خیلی پاییین آوردن

2-با چه چیزی بیشتر از همه سرگرم میشی؟مطالعه؟بازی؟با دوستان بودن؟خودت بگو

3-از چه جور آدمایی خوشت میاد؟شوخ؟جدی؟کلا باچا آدمایی حال میکنی؟

4-کدوم بازی بیشتر بهت حس ترس ودلهره داده؟

5-آواتارت عکس کیه؟

خواستم بیام یک درخواست بدم یکی واسم یکاری انجام بده به این تاپیک برخوردم چندتا سوالم پرسیدم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]امیدوارم تو زندگیت همیشه موفق باشی و چیزایی که دوست داری بهشون برسی وچیزایی که نصیبت نشده همno prpblem[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]قسمت نبوده[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]یا حق[img]images/smi/s0 (29).gif[/img]

RE: صندلی داغ با حضور مدیر کل انجمن Admin - hesam.crysis - 07-13-2013

سلام.
من اولش نمیخواستم تو این تاپیک شرکت کنم ولی نتونستم دیگه گفتم چنتا سوال بپرسم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
1-قشنگترین بازی که تا الان بازی کردی؟
2-ناراحت کننده ترین پایان بازیی که تا الان دیدی؟
3-خوشحال کننده ترین پایان بازیی که تا الان دیدی؟
4-کدوم بازی رو حرفه ای تر از همه ی بازی ها تموم کردی؟
5-رانندگیت تو بازی چطوره؟
6-رانندگی تو بازی روی رانندگیت تو واقعیت هم تاثیر گذاشته؟

7-دوست داری خلبان باشی یا ملوان؟(تو بازی)
8-زشت ترین کاراکتر بازی به نظرت کیه؟
9-زیباترین کاراکتر بازی به نظرت کیه؟
10-طرفدار ویندوز هستی یا مک؟

11-نظرت درباره امضام چیه؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

RE: صندلی داغ با حضور مدیر کل انجمن Admin - Mahdi.AC4 - 07-13-2013

خوب آقا رسول چون تویی باهات کار دارمم[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
تا حالا آقای نوروزی رو از نزدیک دیدی؟
نظر من راجع به تو؟
مثل اینکه این صندلی اونقدر هو داغ نیست جا خوش کردی!؟
میگم این امیر فنیکس رو این صندلی چلو سوخته نشد؟
تا حالا شده یکی از کارای من و یا دوستان رو بخونی؟(نقد و برسی)
به نظرت کاربرا تو نمایشگاه هم اسپم میدن؟
به نظرت آخرین عدد عدد پی چیه؟
تو سوال های قبلی گفتی سر دبیر بودن سخته مگه تو فضای مجازی جز کلیک کردن کار دیگه ای میکنن؟(البته زحمت شما که تشکر خودشو دار)
به نظرت بچه ی سیاه پوست به دنیا میاد دندوناش سفیده یا سیاه؟
فرق بابل با بابلسر چیه؟
نظرت راجع به من؟[img]images/smi/s0 (38).gif[/img]اصلا منو میشناسی؟
نه جان من کی این بخش زرشکی ها رو نوشته؟
امیدوارم از سوال هام ناراحت نشده باشی
و در آخر ممنون[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

RE: صندلی داغ با حضور مدیر کل انجمن Admin - Alireza M - 07-13-2013

با سلامی چهارباره
Ios . Android . Windows phone کدومش ؟
به عدد سی علاقه ی خاصی داری ؟ ( دقیقا سی تا [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] گذاشتی توی جواب کامنت هم )
تا حالا شده از کلاس پرتت کنن بیرون ؟
چند بار ؟
یکی شو بگو ؟
قبول داری صندلی داغ از تاپیک بیوگرافی اعضای تحریریه بهتره ؟
سیرابی دوست داری ؟
کله پاچه ؟
آبگوشت ؟
نوشابه ، دوغ یا آب یا دلستر ؟
نوشابه مشکی یا زرد ؟
وقتی بستنی لیوانی میخوای بخوری اول درشو لیس میزنی ؟
اول مرغ بوده یا تخم مرغ ؟
غذا چی بلدی درست کنی ؟
توی نمایشگاه هستی ؟
اگه بیام استقبال می کنی یا شاتگنه رو زیر میز قایم کردی ؟
توی نمایشگاه چیکار میکنید ؟
اگه مجلاتتون رو بفروش برسونید چن تومنه ؟
به من تخفیف میدی ؟
کیا توی نمایشگاه هستن ؟
بازی هم رونمایی میکنید ؟
شلوار کردی دوست داری ؟
چرا ؟
این حسو داری ؟
[تصویر:  40082030101361648738.jpg]

ادمین جان به من 99 درصد اخطار میدی ؟
بده دیگه ؟ لطفا
تیکه کلاماتو تقلید میکنی یا میسازی ؟
خنده بازاز نگاه میکنی ؟
نظرت چیه ؟ ( به نظر من به غیر از خنده چیزای عمیق داره و با زبون طنز به دولت مردامون هشدار میده )
تا حالا چند نفرو اخراج کردی ؟
تا به حال بیشترین اخطارو به کی دادی ؟ چقدر دادی ؟
صمد ممد نگاه میکنی ؟
بیشتر چه فهشی میدی ؟
بنظرت من چن تا اکانت دارم ؟
تا به حال بهت سیبیل آتشین کشیدن ؟
کباب بازی یا گل یا پوچ ؟
خر پلیس یا خر دمپایی ؟
بچه بودی بیشتر تیله بازی میکردی یا کارت بازی ؟
پاستور بازی می کنی یا تخته نرد ؟
شطرنج یا منچ ؟
درباره ی این بیشتر بگو : مواظب باش چی آرزو می کنی.  (Skyfall)
بازم موضوع آزاد :
و من الگچپژ

RE: صندلی داغ با حضور مدیر کل انجمن Admin - A.ko - 07-13-2013

سلام و صد سلام[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
چون خیلی وقته نشستی رو صندلی آدم وسوسه میشه بیاد سوال کنه. [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
برای چی به سوالات مزخرف بچه ها جواب میدی؟
تا حالا شده بخوای کیس پی سیت رو با یه حرکت کنگ فو از وسط دو تا کنی؟
یه دیالوگ ماندگار بگو:
CS آنلاین بازی می کنی؟
تا حالا شده بازی ای رو 50% کنی و بعدش سیوت بپره؟ چه بازی ای؟
مدل موبایلت چیه؟
تا حالا پست اسپم دادی؟
بیشترین درصد اختاری که گرفتی:
بی مزه ترین شکلک:
نظرت راجع به CJ؟(شخصیت GTA SA)
اگه می تونستی داستان یه بازی رو عوض کنی کدوم بازی رو عوض می کردی؟ چجوری؟
منو کی میزاری رو صندلی؟
WD یا GTA 5؟
یه فروشگاه اینترنتی بازی خوب بهم معرفی کن؟
یه نصیحت:

فعلا و دیگر هیچ........

RE: صندلی داغ با حضور مدیر کل انجمن Admin - alirezam - 07-13-2013

سلام
1.نظرت درباره ی امضای جدیدم چیه ؟
2.چرا به این شکلک [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]میگن پوکر فیس ؟
3.سریالهای ماه رمضون رو نگاه میکنی ؟
4.به وجود دنیاهای موازی اعتقاد داری ؟
5.تو بازی بایوشاک از کدوم تفنگ بیشتر خوشت میومد ؟
6.از کدوم vigor ?
7.من چیکار کنم تگ بگیرم ؟ (میدنم گفتی هفته ای یک مقاله ولی مهمه حتما نقد باشه یا پیش نمایش یا...)
8.سریال خارجی چی نگاه میکنی ؟
9.مگه قرار نبود stronghold crusader 2 تو e3 معرفی بشه ؟
10.pvz یعنی plants vs zombies حالا نظرت درباره اش چیه ؟
11.walking dead 400 days رو بازی کزدی ؟
12.نظرت درباره ی total war rome 2 ?
13.خواننده موردعلاقه ؟
14.بازیگر مورد علاقه ؟
15.جنجالی ترین سلبریتی هالیوود ؟
16.عادت داری همه ی بازی هارو 100 درصد کنی ؟
17.به گدا ها تو خیابون کمک میکنی ؟
18.تاحالا چند نفر از تحریریه اخراج کردی ؟
19.تحریریه بدقول زیاد دارید ؟
20.شما میگید که هرکس کدوم بازی زو نقد کنه یا خودشون انتخاب میکنن ؟
21.الان شما میتونی نظرات مارو ویرایش یا پاک کنی ؟

RE: صندلی داغ با حضور مدیر کل انجمن Admin - Wayne - 07-13-2013

ممکنه یه روز GameFa جای سونی رو بگیره ؟! ( عمرا ) [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

RE: صندلی داغ با حضور مدیر کل انجمن Admin - dark_prince277 - 07-13-2013

(07-13-2013, 10:21 AM)'kurosh_0511' نوشته است: نصف بیستر کامنتا[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]آخه چرا[img]images/smi/s0 (45).gif[/img]سلام خدمت آقا رسول گل[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]خوب که هستی ایشالا؟ سلام. در حال حاضر نه. زیاد خوب نیستم

1-قصد ندارید این کاربرای اسپمر رو بن کنید یا دوباره یک تذکر بدید؟سطح سایتو خیلی پاییین آوردن زیاد دیگه سخت نمیگیرم. فقط نمیذارم تو خط قرمزها وارد بشن

2-با چه چیزی بیشتر از همه سرگرم میشی؟مطالعه؟بازی؟با دوستان بودن؟خودت بگو  آهنگ گوش میدم. گاهی اوقات هم شعر می خونم.

3-از چه جور آدمایی خوشت میاد؟شوخ؟جدی؟کلا باچا آدمایی حال میکنی؟ آدمای شاد و شوخ. همینطور آدم های تحصیل کرده و خاکی

4-کدوم بازی بیشتر بهت حس ترس ودلهره داده؟  Dead space،  Slenderman

5-آواتارت عکس کیه؟ Simon Baker

خواستم بیام یک درخواست بدم یکی واسم یکاری انجام بده به این تاپیک برخوردم چندتا سوالم پرسیدم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]امیدوارم تو زندگیت همیشه موفق باشی و چیزایی که دوست داری بهشون برسی وچیزایی که نصیبت نشده همno prpblem[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]قسمت نبوده[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]یا حق[img]images/smi/s0 (29).gif[/img] ممنون جانم. شما هم موفق باشی

(07-13-2013, 01:46 PM)'hesam.crysis' نوشته است: سلام.
من اولش نمیخواستم تو این تاپیک شرکت کنم ولی نتونستم دیگه گفتم چنتا سوال بپرسم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
1-قشنگترین بازی که تا الان بازی کردی؟ بازی زیاده ولی خب Warcraft رو دوست دارم خیلی.
2-ناراحت کننده ترین پایان بازیی که تا الان دیدی؟ Mass Effect trilogy، DMC 2
3-خوشحال کننده ترین پایان بازیی که تا الان دیدی؟ Dead pool فکر کنم جالب بود
4-کدوم بازی رو حرفه ای تر از همه ی بازی ها تموم کردی؟ نفهمیدم منظورتو. اگه منظورتون به درصد تکمیل بازی هست باید بگم آخرین بازی Far Cry 3 بود
5-رانندگیت تو بازی چطوره؟ خوبه تقریبا
6-رانندگی تو بازی روی رانندگیت تو واقعیت هم تاثیر گذاشته؟ تاثیر داشته. سرعت زیاد میرم. والده محترم معمولا نمیاد با من بیرون [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
7-دوست داری خلبان باشی یا ملوان؟(تو بازی) نه اصلا.
8-زشت ترین کاراکتر بازی به نظرت کیه؟ تا حالا فکر نکردم ولی کلا از قیافه ملینا تو مورتال کمبت خوشم نمیومد از بچگی. [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
9-زیباترین کاراکتر بازی به نظرت کیه؟ به ترتیب:   دانته، آرتاس، سفیروث، شاهزاده فارس
10-طرفدار ویندوز هستی یا مک؟ ویندوز
11-نظرت درباره امضام چیه؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] خیلی کیفیتش اومد پایین تو نسخه سوم [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

(07-13-2013, 02:23 PM)'Mahdi.AC4' نوشته است: خوب آقا رسول چون تویی باهات کار دارمم[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]    [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
تا حالا آقای نوروزی رو از نزدیک دیدی؟ نه والا. موقعیت زیاد پیش اومد ولی نشد[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
نظر من راجع به تو؟ فکر می کنی یه آدم خودشیفته هستم که اصلا نظر کاربرها برام اهمیتی نداره.
مثل اینکه این صندلی اونقدر هو داغ نیست جا خوش کردی!؟ گفتم که. اومدم یه هفته تا لیست صندلی رو دوباره درست کنم
میگم این امیر فنیکس رو این صندلی چلو سوخته نشد؟ نفهمیدم منظورتو [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
تا حالا شده یکی از کارای من و یا دوستان رو بخونی؟(نقد و برسی) من میخونم مقاله های شماها رو. کارهاییی هم که خوشم بیاد تشکر می کنم زیرش.
به نظرت کاربرا تو نمایشگاه هم اسپم میدن؟ بعید نیست[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
به نظرت آخرین عدد عدد پی چیه؟ ریاضی  من زیاد خوب نیست. در حد آمار گرفتن[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
تو سوال های قبلی گفتی سر دبیر بودن سخته مگه تو فضای مجازی جز کلیک کردن کار دیگه ای میکنن؟(البته زحمت شما که تشکر خودشو دار) طرز تفکر شما محترمه ولی همین سال پیش اگه من نمیومدم که فقط 2 نفر رو سایت بودن. الان خدا رو شکر هفته ایی 20 تا آیتم میره رو سایت.
به نظرت بچه ی سیاه پوست به دنیا میاد دندوناش سفیده یا سیاه؟ قرمز [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
فرق بابل با بابلسر چیه؟ بابل یه شهر دیگست. بابلسر یه شهر دیگه. بابلسر، شهر ساحلی هست. بابل بیشتر شهر شلوغ و به درد کار می خوره.
نظرت راجع به من؟[img]images/smi/s0 (38).gif[/img]اصلا منو میشناسی؟ با اینکه زیاد اکتیو نیستی تو تالار ولی کارهای خوبی ازت دیدم.
نه جان من کی این بخش زرشکی ها رو نوشته؟ ول کنین دیگه. یکی نوشته [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
امیدوارم از سوال هام ناراحت نشده باشی   نه نشدم. فقط بن میشی. همین[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
و در آخر ممنون[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

(07-13-2013, 02:52 PM)'Alireza M' نوشته است: با سلامی چهارباره
Ios . Android . Windows phone کدومش ؟ خودم با آندروید کار می کنم ولی iOS رو بیشتر قبول دارم
به عدد سی علاقه ی خاصی داری ؟ ( دقیقا سی تا [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] گذاشتی توی جواب کامنت هم ) شما خیلی بیکاری عزیزم [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
تا حالا شده از کلاس پرتت کنن بیرون ؟ کم
چند بار ؟ یادم نمیاد والا. کمتر از 5 بار [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
یکی شو بگو ؟ به معلم زبانم گفتم نمیفهمی. همین[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
قبول داری صندلی داغ از تاپیک بیوگرافی اعضای تحریریه بهتره ؟ صندلی داغ تالار ما بهتره. بقیه جاها جنبه ندارن.[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
سیرابی دوست داری ؟ اصلا
کله پاچه ؟ نه
آبگوشت ؟آره
نوشابه ، دوغ یا آب یا دلستر ؟ نوشابه
نوشابه مشکی یا زرد ؟   مشکی
وقتی بستنی لیوانی میخوای بخوری اول درشو لیس میزنی ؟  100% [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
اول مرغ بوده یا تخم مرغ ؟ مواد تخم مرغ[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
غذا چی بلدی درست کنی ؟ ماکارونی، خوراک مرغ، بیج بیج، کیشمیش پلو، خوراک قارچ، لازانیا، ساندویچ هم کوکو سیب زمینی می زنیم[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]، یه غذای ویژه هم داریم به اسم آشیانه خرد [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
توی نمایشگاه هستی ؟ فکر نکنم ولی دوست دارم بیام
اگه بیام استقبال می کنی یا شاتگنه رو زیر میز قایم کردی ؟ شاتگان هم گرونه. قیمت کردم، زیر 1 میلیون اصن نیست[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
توی نمایشگاه چیکار میکنید ؟ گلو به گلو شعر می خونیم[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
اگه مجلاتتون رو بفروش برسونید چن تومنه ؟ اینو دیگه باید از آقا دانیال پرسید[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
به من تخفیف میدی ؟ مگه داری لباس میخری تخفیف میخوای[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
کیا توی نمایشگاه هستن ؟بر و بچ تهرانی هستن.
بازی هم رونمایی میکنید ؟ فکر نکنم.
شلوار کردی دوست داری ؟ کمابیش
چرا ؟ خنکه. [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
این حسو داری ؟ تبلیغات کت و شلواره؟ [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
[تصویر:  40082030101361648738.jpg]

ادمین جان به من 99 درصد اخطار میدی ؟ خب بگو بن کنم. [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
بده دیگه ؟ لطفا
تیکه کلاماتو تقلید میکنی یا میسازی ؟ والا ما صحبت های معمول رو می زنیم. بقیه تیکه های ما رو در میارن [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
خنده بازاز نگاه میکنی ؟ بدم میاد. طنز فاخر نیست
نظرت چیه ؟ ( به نظر من به غیر از خنده چیزای عمیق داره و با زبون طنز به ***** مردامون هشدار میده ) طنز یعنی تو لفافه بیاد یه هشدار بده و انتقاد کنه، نه اینکه بیاد مستقیم و به صورت کاملا گازانبری بیاد انتقاد کنه. [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
تا حالا چند نفرو اخراج کردی ؟ نمیدونم. نمی شمرم. [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
تا به حال بیشترین اخطارو به کی دادی ؟ چقدر دادی ؟ اینم  نمیدونم. فکر کنم به کاربر mehdietizio بود. یه 50% فکر کنم دادم. [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
صمد ممد نگاه میکنی ؟ نه. چی هست؟
بیشتر چه فهشی میدی ؟ بگم الان واقعا؟ [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
بنظرت من چن تا اکانت دارم ؟ فعلا که یکی.
تا به حال بهت سیبیل آتشین کشیدن ؟ اره
کباب بازی یا گل یا پوچ ؟ گل یا پوچ
خر پلیس یا خر دمپایی ؟اینا چی هستن؟ بازین؟
بچه بودی بیشتر تیله بازی میکردی یا کارت بازی ؟ تیله.
پاستور بازی می کنی یا تخته نرد ؟ هیچ کدام. [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
شطرنج یا منچ ؟ بستگی به آدمش داره. ولی به صورت Default، شطرنج می زنیم
درباره ی این بیشتر بگو : مواظب باش چی آرزو می کنی.  (Skyfall)   یعنی اینکه اهداف آدمها بر اساس آرزوهاشون شکل میگیره. یعنی اگه بخوای فقط مثلا پول دار بشی، ممکنه و احتمالش هست بری تو کار خلاف.
بازم موضوع آزاد :  گر هزاران دام باشد هر قدم   /  چون تو با مایی نباشد هیچ غم
و من الگچپژ

RE: صندلی داغ با حضور مدیر کل انجمن Admin - dark_prince277 - 07-14-2013

(07-13-2013, 03:07 PM)'A.ko' نوشته است: سلام و صد سلام[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
چون خیلی وقته نشستی رو صندلی آدم وسوسه میشه بیاد سوال کنه. [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
برای چی به سوالات مزخرف بچه ها جواب میدی؟   از بیکاری [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
تا حالا شده بخوای کیس پی سیت رو با یه حرکت کنگ فو از وسط دو تا کنی؟  مریضم مگه؟[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
یه دیالوگ ماندگار بگو:  I see darkness before me   -Arthas Mentil  
CS آنلاین بازی می کنی؟
می زدم
تا حالا شده بازی ای رو 50% کنی و بعدش سیوت بپره؟ چه بازی ای؟  The Walking dead
مدل موبایلت چیه؟ Xperia Sola
تا حالا پست اسپم دادی؟ در دوران جهالت بلی[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
بیشترین درصد اختاری که گرفتی: نگرفتم تا حالا.
بی مزه ترین شکلک:   [img]images/smi/s0 (83).gif[/img]
نظرت راجع به CJ؟(شخصیت GTA SA)  اینم یه دورانی داشت [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
اگه می تونستی داستان یه بازی رو عوض کنی کدوم بازی رو عوض می کردی؟ چجوری؟ DMC 2. نمیذاشتم دانته پایان باز داشته باشه. تو سکانس پایانی می کشتمش که دیگه بعدها کسی نیاد گند بزنه تو فرانچایزش[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
منو کی میزاری رو صندلی؟ درخواست بدی الان میری نفر پنجم
WD یا GTA 5؟ GTA
یه فروشگاه اینترنتی بازی خوب بهم معرفی کن؟ نمی شناسم. توصیه می کنم خرید اینترنتی هم نکنی. اوضاع خرابه [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
یه نصیحت: همه ما از خاکیم، سعی کن خاکی باشی. همینطور فی البداهه اومد جمله[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

فعلا و دیگر هیچ........

(07-13-2013, 03:42 PM)'alirezam' نوشته است: سلام
1.نظرت درباره ی امضای جدیدم چیه ؟ قابل تحمله[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
2.چرا به این شکلک [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]میگن پوکر فیس ؟ اون خط صاف رو میگن Poker.  پوکر فیس هم یعنی کسی که لب و لوچش این شکلیه. [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
3.سریالهای ماه رمضون رو نگاه میکنی ؟ اره. دودکش و خروس
4.به وجود دنیاهای موازی اعتقاد داری ؟ اره. ثابت هم شده!
5.تو بازی بایوشاک از کدوم تفنگ بیشتر خوشت میومد ؟ من یادم نیست دیشب شام چی خوردم [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
6.از کدوم vigor ? اینو میدونم. Ignite
7.من چیکار کنم تگ بگیرم ؟ (میدنم گفتی هفته ای یک مقاله ولی مهمه حتما نقد باشه یا پیش نمایش یا...) نه اصلا محدودیت نداره.
8.سریال خارجی چی نگاه میکنی ؟ سریال زیاده. اهل فیلم و سریالم کلا. هر چی بالای 7 و 8 گرفته باشه از 10 تو imdb تقریبا دیدم.
9.مگه قرار نبود stronghold crusader 2 تو e3 معرفی بشه ؟ نمیدونم
10.pvz یعنی plants vs zombies حالا نظرت درباره اش چیه ؟ فوق العادست!
11.walking dead 400 days رو بازی کزدی ؟ نه. سیوهام پریده. حال ندارم دوباره برم[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
12.نظرت درباره ی total war rome 2 ? بهترین بازی استراتژی امسال میشه
13.خواننده موردعلاقه ؟داخلی محسن یگانه و فرزاد فرزین، خارجی: Adele
14.بازیگر مورد علاقه ؟ Simon baker - jim cavezil - brad pitt - al pacino
15.جنجالی ترین سلبریتی هالیوود ؟ اگه منظورت جشنواره هست که اسکار هست
16.عادت داری همه ی بازی هارو 100 درصد کنی ؟ بازی های اکشن ادونچر.
17.به گدا ها تو خیابون کمک میکنی ؟ نه[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
18.تاحالا چند نفر از تحریریه اخراج کردی ؟ از سال پیش تا حالا یه 10 نفری شدن
19.تحریریه بدقول زیاد دارید ؟ اوایل زیاد بود آقا الان توپ شدن همشون. عالی هستن همه [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
20.شما میگید که هرکس کدوم بازی زو نقد کنه یا خودشون انتخاب میکنن ؟ انتخاب آزاده.
21.الان شما میتونی نظرات مارو ویرایش یا پاک کنی ؟ بله می تونم.

RE: صندلی داغ با حضور مدیر کل انجمن Admin - vahid74 - 07-14-2013

تا حالا به خود کشی فکر کردی ؟؟؟؟

تا حالا سگ دنبالت کرده ؟؟؟؟؟؟

کمترین نمره درسیت چند بوده ؟؟؟؟

( ادمین لطفا ما رو از بن آزاد کن تا بتونیم تو سایت نظر بدیم )