Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا
صندلی داغ با حضور کاربر فعال S.T.A.R.S - نسخه‌ی قابل چاپ

+- Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا (https://forum.gamefa.com)
+-- انجمن: انجمن های عمومی (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B9%D9%85%D9%88%D9%85%DB%8C)
+--- انجمن: گفت و گوی آزاد (https://forum.gamefa.com/Forum-%DA%AF%D9%81%D8%AA-%D9%88-%DA%AF%D9%88%DB%8C-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF)
+--- موضوع: صندلی داغ با حضور کاربر فعال S.T.A.R.S (/Thread-%D8%B5%D9%86%D8%AF%D9%84%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D8%BA-%D8%A8%D8%A7-%D8%AD%D8%B6%D9%88%D8%B1-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1-%D9%81%D8%B9%D8%A7%D9%84-S-T-A-R-S)

RE: صندلی داغ با حضور مدیر کل سایت Persianwolf - dark_prince277 - 07-16-2013

با سلام [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

آقا اعتراف کن این اپیدمی پوکر فیس رو شما دادی به من. [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
واقعا چه دیدی گذاشتی بیام تو کادر مدیریتی؟
بهترین آهنگ شادی که تا الان شنیدی؟
بهترین آهنگ ملو درام که شنیدی؟
احساس نمیکنی زیادی مغرورم؟ نسبت به سال پیش بهتر شده اخلاقم؟
می دونستی از لحاظ کاریزماتیک شبیه تو هستم؟[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
یکی از بهترین کتاب هایی که خوندی؟
رتبه الکسا رو به نظرت تا چند می تونیم برسونیم؟
از کادر تحریریه راضی هستی؟از من چطور؟ میدونم یه خرده کم کار شدم ولی می دونی مشغله های منو دیگه[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
به نظرت اصلا می تونم یه اسم و رسمی داشته باشم خارج از نت؟
دعوتت کنم میای سمینار گیم تراپی با بر و بچ؟ [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
سریال The mentalist رو هم ببین. عالیه[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
بازیگر محبوب؟
خواننده زن و مرد محبوب؟
دیالوگ ماندگار از بازی:
نظرت درباره سریال های ماه رمضان چیه؟ من خودم خیلی با دودکش حال می کنم.
آقا بیا این نویسنده زرشک طلایی رو بگو کیه. کاربرا منو شفت کردن از بس پرسیدن. بابا من نمیدونم [img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
خب می بینم که خسته شدی و رفتی تو آنپاوز[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] میام بعدا باز[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

RE: صندلی داغ با حضور مدیر کل سایت Persianwolf - persianwolf - 07-16-2013

(07-16-2013, 10:19 AM)amir game نوشته است: سلام. سلام عزیز[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
بخش اول سوالات= 
استقلال یا پرسپولیس؟ فوتبالی نیستم[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
بارسا یا رئال؟ رئال [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
نظرتون در مورد امضام؟ جالبه[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
در مورد آواتارم؟ یکی از آرزوهام[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
نظرتون در مورد خودم؟ به اون صورت نمیشناسمت باید پسر خوبی باشی[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
مدیریت سخته؟ بیشتر از اون چیزی که فکر میکنی و از دور به نظر میاد.سختترین کار دنیاست
نظرتون در مورد [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]  ؟؟ اپیدمی که دو سه ساله خودم دارم پخش میکنم.یکی از کسایی هم که مبتلاش کردم رسوله[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
ماهواره دارین؟ بله چرا که نه ! ولی روزی 5دقیقه هم نمیبینم همش پایه اینترنتم[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
جند سالتونه؟ 22 سال از خدا گرفتم[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
زن و بچه دارین؟ تو راه هستن
شانس تگ گرفتن من؟ همه شانس دارن
امسال میام نمایشگاه میبینمتون.[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img] مشتاق دیدار
فعلا همینا تا بخش دوم سوالات.
 [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

RE: صندلی داغ با حضور مدیر کل سایت Persianwolf - mohammadjavad - 07-16-2013

سلام.خوبی؟میخوام بزارمت تو آنپاوز[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]:
1-نظرت در مورد گیمفا؟
2-به نظرت سایت هنوز هم جای پیشرفت داره؟
3-آبی یا قرمز[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]؟
4-کدوم شکلک رو دوست داری؟
5-نظرت در مورد سایت های همسایه؟
6-تو طول این همه سال که با گیمفا بودی،بیشتر از چه کسانی و چه سایت هایی ناراحت شدی؟
7-نظرت در مورد فرم گیمفا؟در طول این سال ها تا الآن چقدر پیشرفت داشته و چقدر داره؟

بخش اول به پایان رسید.
به امید موفقیت همه ی برو بچ گیمفا و خود سایت.[img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

(07-16-2013, 10:34 AM)Aria.Leon نوشته است: سلام
خوب هستيد؟ سلام ممنون
بهترين بازى Ps3؟ The last of us بعدش God of war
بهترين بازى X360؟ Ace Combat 6
اندرويد يا iOS؟ iOS
نظرتون درباره اينكه كپكام بجاى ساخت رزيدنت اويل هاى مزخرف رزيدنت اويل هاى قبلى رو بازسازى كنه چيه؟ نظر خوبیه ولی از اونجایی که دنیای RE شخصیت های بسیار زیادی برای داستان پردازی داره باید داستان رو ادامه بده ولی به روش جدید و در کنارش هم اگه بتونه RE های قبل رو برای کنسول های نسل بعد مثل PS4 و XOne بازسازی کنه نه Wii U[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] خیلی عالی میشه
نظرتون رو درباره كلمات زير بگيد
شينجى ميكامى : استاد ترس مرد خلاق
هيدئو كوجيما : شگفتی آفرین
ديويد كيج : مردی از آینده
Ps4 : بازگشت دوران طلایی PS2
Xbox one : قوی با سیاست های ضعیف
ناتى داگ : شاگرد زرنگه ی کلاس سونی
Ryse: Son of Rome : وقتی ثابت شد Kinect حتی Kinect 2 نمیتونه این شعار رو به تحقق برسونه : You Are the controller ! (فکر کنم این بود[img]images/smi/s0 (43).gif[/img])
Quantum Break : سم لیک غوغا میکنه[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

سوالاتم تموم شد
موفق باشيد سلامت باشید

RE: صندلی داغ با حضور مدیر کل سایت Persianwolf - Amir Game - 07-16-2013

سلام.!
بخش دوم سوالات.
به نظرت من چند سالمه؟
چرا اکثر مدیرا آنلاین نیستن؟
چرا خودتون رو آفلاین میکنین؟
پی اس4 یا ایکس باکس1  ؟
[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]؟

حریم سلطان میبینید؟
خرم یا ضد خرم؟
من و تو یا جم؟
نظرتون در مورد  شخصیت های زیر؟
من (2باره)=
فرهان؟
hsh =
admin=
مرتضی=
واسه فروم گیمفا وقتی رفت وی بی استایل اختصاصی درست کردین؟
چرا شما هم مثل رسول با قرمز مینویسین؟
من رو میشناسین؟
من قبلا فک میکردم شما 27-8 سالتونه ! ؟
چرا مرتضی تایپیک میبنده؟
گیمفا از کی معروف شد؟
بخش آخر سوالات بعدا[img]images/smi/s0 (37).gif[/img][img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
پی اس یا فیفا

(07-16-2013, 10:34 AM)'Admin' نوشته است: با سلام [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] چند بار سلام میکنی یه سلام صبحگاهی بسه دیگه [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

آقا اعتراف کن این اپیدمی پوکر فیس رو شما دادی به من. [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] اعتراف میکنم [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
واقعا چه دیدی گذاشتی بیام تو کادر مدیریتی؟ اراده و خلاقیت در چینش های تیمی[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
بهترین آهنگ شادی که تا الان شنیدی؟ عشق من ( علی اصحابی و یوسف و رضا وهاب)
بهترین آهنگ ملو درام که شنیدی؟ واسه چی دوست دارم (رامین بیباک)
احساس نمیکنی زیادی مغرورم؟ نسبت به سال پیش بهتر شده اخلاقم؟ غرورت خوبه زیاد دست و پا گیر نیست ! اون که صددرصد بهتر شدی[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
می دونستی از لحاظ کاریزماتیک شبیه تو هستم؟[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] اوه YEAH[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
یکی از بهترین کتاب هایی که خوندی؟ ارابه ی خدایان
رتبه الکسا رو به نظرت تا چند می تونیم برسونیم؟ تا دو رقمی جا داریم
از کادر تحریریه راضی هستی؟از من چطور؟ میدونم یه خرده کم کار شدم ولی می دونی مشغله های منو دیگه[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] کادر تحریریه که به نظرم بهترین تحریریه بین سایت های ایرانی هستش.تورو هم میدونم کارت رو به بهترین شکل انجام میدی[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
به نظرت اصلا می تونم یه اسم و رسمی داشته باشم خارج از نت؟ آره چرا که نه ! اگر همیشه دلهره ی این قضیه رو نداشته باشی و با اراده ی مصمم دنبالش باشی حتما میتونی
دعوتت کنم میای سمینار گیم تراپی با بر و بچ؟ [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] دعوت کن دیگه آآ![img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
سریال The mentalist رو هم ببین. عالیه[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] اوکی رفت تو لیست[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
بازیگر محبوب؟ Will Smith
خواننده زن و مرد محبوب؟ مرد : سیاوش قمیشی | زن : مهسا
دیالوگ ماندگار از بازی: You can not change your fate,No man can (عنوان Prince of Persia : Warrior Within)
نظرت درباره سریال های ماه رمضان چیه؟ من خودم خیلی با دودکش حال می کنم. به خدا نه TV میبینم نه ماهواره[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img]
آقا بیا این نویسنده زرشک طلایی رو بگو کیه. کاربرا منو شفت کردن از بس پرسیدن. بابا من نمیدونم [img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img] نه دیگه خودش خواست میاد میگه همین سکرت بمونه بهتره[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
خب می بینم که خسته شدی و رفتی تو آنپاوز[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] میام بعدا باز[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

برو باو[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
(07-16-2013, 10:43 AM)'mohammadjavad' نوشته است: سلام.خوبی؟میخوام بزارمت تو آنپاوز[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]: بفرما[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
1-نظرت در مورد گیمفا؟ گیمفا مثل دونده ای می مونه که داره با پای خالی تو مسابقه ی ماراتون شرکت میکنه و با اینکه همه ی حریفاش بهترین لباس و کفش رو دارن،ولی تونسته شگفتی ساز بشه و جلوتر از همه دوندگی کنه[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
2-به نظرت سایت هنوز هم جای پیشرفت داره؟ صددرصد شک نکن.این تازه اول راه گیمفا هست
3-آبی یا قرمز[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]؟ آبی
4-کدوم شکلک رو دوست داری؟ [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
5-نظرت در مورد سایت های همسایه؟ بعضی هاشون کاری با کسی ندارن و این خوبه.ولی برخی دیگه متاسفانه جایگاه خودشون رو ابدی میبینن و نزدیک شدن کسی رو حرام.و این در رقابت یک اصل غلط هست[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
6-تو طول این همه سال که با گیمفا بودی،بیشتر از چه کسانی و چه سایت هایی ناراحت شدی؟ نیاز به اسم بردن نیست به نظرم.بیشتری ها هم میدونن من با چه کسانی و چه سایت هایی آبم تو یه جوب نمیره.خوشبختانه همیشه اول اونها تبر رو برمیدارن و من فقط خودم رو موظف به دفاع میدونم
7-نظرت در مورد فرم گیمفا؟در طول این سال ها تا الآن چقدر پیشرفت داشته و چقدر داره؟ پیشرفت داشته و خوبه ولی نه به اندازه ی اسم و رسم گیمفا.ایشاالله به زودی تغییرات بنیادین تو فروم میدیم و مسیر پیشرفتش رو هموارتر میکنیم.

بخش اول به پایان رسید.
به امید موفقیت همه ی برو بچ گیمفا و خود سایت.[img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img] سپاس فراوان[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

(07-16-2013, 10:55 AM)'amir game' نوشته است: سلام.!
بخش دوم سوالات.
به نظرت من چند سالمه؟ 17 18 ؟[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
چرا اکثر مدیرا آنلاین نیستن؟ از خودشون بپرس[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
چرا خودتون رو آفلاین میکنین؟ آنلاین باشم دیگه کار و زندگی تعطیل میشه[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
پی اس4 یا ایکس باکس1  ؟  مطمئنا PS4
[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]؟  [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]?[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]?[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]?

حریم سلطان میبینید؟ نه خانواده میبینن [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
خرم یا ضد خرم؟ نمیدونم والا[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
من و تو یا جم؟ بعضی برنامه های من و تو بهتره
نظرتون در مورد  شخصیت های زیر؟
من (2باره)= مرد سوال [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
فرهان؟ یه فرهان داشتم بلاکش کردم یکی دیگه هم هست پسر خوبیه[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
hsh = با استعداد و فعال.خوشم میاد ازش[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
admin= رفیق شفیق خودم[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
مرتضی= [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
واسه فروم گیمفا وقتی رفت وی بی استایل اختصاصی درست کردین؟ 100%
چرا شما هم مثل رسول با قرمز مینویسین؟ تو چشمه
من رو میشناسین؟ نه زیاد [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
من قبلا فک میکردم شما 27-8 سالتونه ! ؟ تا 36 سال هم حدس زده شده.طبیعیه[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
چرا مرتضی تایپیک میبنده؟ گفتیم کلا پاک کنه[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] فروم گیمفا شده قبرستون تاپیک های بسته[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
گیمفا از کی معروف شد؟ بهمن 90 
بخش آخر سوالات بعدا[img]images/smi/s0 (37).gif[/img][img]images/smi/s0 (24).gif[/img] خدا بخیر کنه[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
پی اس یا فیفا خودم PES بازی میکنم ولی FIFA رو قبول دارم

RE: صندلی داغ با حضور مدیر کل سایت Persianwolf - spartacus - 07-16-2013

به به مدیر کل سایت [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

سلام
اختراعي که براي جبران اشتباهات بشر درست شده است چیه؟
شباهت نون سوخته با آدم غرق شده در چیه؟
دوست داشتی یه دست نداشتی ولی ثروت مند ترین مرد دنیا بودی؟
کیوی را باید با پوست خورد ؟
آخرین باری که گریه کردید کی بود؟ برای چی؟
تا حالا شده از شدت حسودی بخواهی سرت را بکوبی به دیوار؟
یکی از سوتی های که دادی را بگو؟
تا الان تو خیابون شصت پات رفته تو چشمت ؟
چند تا خواهر برادر هستید؟
از نصیحت دیگران خوشتون میاد یا نه؟
بیشترین نصیحتی که بهت شده چیه؟
بنظرتون با درآمد یک سایت میشه یه زندگی را اداره کرد؟
بعد از ازدواج سایت را همچنان نگه میدارید یا میسپرید به یکی دیگه ؟
بنظرت فرد مورد اعتمادی برای مشورت گرفتن هستی؟
اگه از کسی متنفر باشی چطوری بهش میفهمونی که حالت ازش بهم میخوره؟
بزرگترین اشتباهت تو زندگی تا به الان چی بوده؟
سینما میری؟
بهترین بازیگر مرد؟
بهترین بازیگر زن؟
بهترین فیلم سال 2013 از نظرت چیه؟
چقدر در روز بازی میکنی؟
به این فکر کردی که روزی باید پوشک بچه عوض کنی؟
دوست داری اسم بچت را چی بزاری ؟
اگه پسر بود:
اگه دختر بود:
به این فکر کردی که اگه مجبور بشی روزی هزار تا سکه مهریه بدی اگه جد و آبادت هم از گور بلند شن و کار کنن نمیتونی پرداخت کنی؟
شاعر مورد علاقت؟
خواننده مورد علاقت؟
آشپزی بلدی ؟
تا الان از اون دعوا دخترونه ها کردی؟
الان به چه امیدی داری به این سوالات جواب میدی؟
کارتون مورد علاقت تو دوران کودکیت؟
بهترین انیمیشن عمرت؟
کجا های ایران را تا الان دیدی؟
بهترین کتابی که تا الان خوندی؟
نویسنده مورد علاقت؟
نظرت در مورد این موارد چیه:
هنودنه :
سیب زمینی:
لوبیا سبز :
شموشک نوشهر :
نارنگی:
چرا مراسم ختم ساعت 4 بعد از ظهر شروع میشه ؟

خوب دیگه فعلا کافیه بعدا دوباره ازت میپرسم [img]images/smi/s0 (24).gif[/img]

RE: صندلی داغ با حضور مدیر کل سایت Persianwolf - Amir Fenix - 07-16-2013

سلام، من خوبم شما هم باید خوب باشید [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
1- من میخوام با بچه های تحریریه بیایم نمایشگاه، بیایم؟ [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
2- نظرت درباره من [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] (میتونی جواب ندی این سوال رو [img]images/smi/s0 (43).gif[/img])

درود [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

(07-16-2013, 11:19 AM)spartacus نوشته است: به به مدیر کل سایت [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

سلام
اختراعي که براي جبران اشتباهات بشر درست شده است چیه؟ بازیهای ویدئویی[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
شباهت نون سوخته با آدم غرق شده در چیه؟ جفتشون به دردنخورن[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
دوست داشتی یه دست نداشتی ولی ثروت مند ترین مرد دنیا بودی؟ خیر
کیوی را باید با پوست خورد ؟خیر
آخرین باری که گریه کردید کی بود؟ برای چی؟ دو شب پیش سر یه مسئله ی شخصی
تا حالا شده از شدت حسودی بخواهی سرت را بکوبی به دیوار؟ به هیچ وجه آدم حسودی نیستم.نمیدونم آدم حسود چه طرز فکری داره
یکی از سوتی های که دادی را بگو؟ تو یه چت به جای اینکه بگم olgo (الگو) گفتم Olgho ! یه مدتی سوژه شدیم خلاصه[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
تا الان تو خیابون شصت پات رفته تو چشمت ؟ آخرین بار سه سال پیش
چند تا خواهر برادر هستید؟ تک فرزند هستم
از نصیحت دیگران خوشتون میاد یا نه؟ تا جایی که به نفع آدم باشه آره
بیشترین نصیحتی که بهت شده چیه؟ از عشق دوری کن [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
بنظرتون با درآمد یک سایت میشه یه زندگی را اداره کرد؟ بله خیلی هم خوب میشه.
بعد از ازدواج سایت را همچنان نگه میدارید یا میسپرید به یکی دیگه ؟ خیر،برخلاف خیلیهای دیگه،گیمفا و به طور کل نویسندگی شغل من هستش و همیشه پابرجا می مونه
بنظرت فرد مورد اعتمادی برای مشورت گرفتن هستی؟ دیگران میگن آره.اونایی که باهاشون صحبت کردم و راهنماییشون کردم.نمونش اینجا هم حضور داره[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
اگه از کسی متنفر باشی چطوری بهش میفهمونی که حالت ازش بهم میخوره؟ باهاش حرف نمیزنم
بزرگترین اشتباهت تو زندگی تا به الان چی بوده؟ انتخاب رشته ی کامپیوتر به جای گرافیک (آخرش هم فوق دیپلم گرافیک گرفتم هم دیپلم کامپیوتر[img]images/smi/s0 (43).gif[/img])
سینما میری؟ سالی 3 یا 4 بار
بهترین بازیگر مرد؟ Will Smith
بهترین بازیگر زن؟ Nicole Kidman
بهترین فیلم سال 2013 از نظرت چیه؟ به نظرم Pacific Rim میتونه خوب باشه یا Man of Steel.از نظر شخص من دارم میگم.هنوز ندیدمشون ولی.ژانر مورد علاقم علمی-تخیلی هست.
چقدر در روز بازی میکنی؟ شاید بعضی روزها حتی بازی نکنم.چون فقط به کارهام تو سایت و جاهای دیگه که مینویسم میرسم.
به این فکر کردی که روزی باید پوشک بچه عوض کنی؟ بله آمادم
دوست داری اسم بچت را چی بزاری ؟
اگه پسر بود: زانیار
اگه دختر بود: آناهیتا
به این فکر کردی که اگه مجبور بشی روزی هزار تا سکه مهریه بدی اگه جد و آبادت هم از گور بلند شن و کار کنن نمیتونی پرداخت کنی؟ حالا حتما که نباید داد[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
شاعر مورد علاقت؟ زیاد تو خط شعر و شاعری نیستم ولی از اشعار نظامی خوشم میاد.بچگی کتاب لیلی و مجنون رو تموم کردم
خواننده مورد علاقت؟ سیاوش قمیشی-ابی
آشپزی بلدی ؟ از پس خودم بر میام [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
تا الان از اون دعوا دخترونه ها کردی؟ نه به خدا ! ولی تا دلت بخواد دیدم
الان به چه امیدی داری به این سوالات جواب میدی؟ صندلی داغه دیگه :| مجبورم !
کارتون مورد علاقت تو دوران کودکیت؟ فوتبالیست ها 
بهترین انیمیشن عمرت؟ باب اسفنجی
کجا های ایران را تا الان دیدی؟اردبیل،خطه ی آذربایجان،پیرانشهر
بهترین کتابی که تا الان خوندی؟ ارابه ی خدایان[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
نویسنده مورد علاقت؟ آیزاک آسیموف،اریک فونداکین(اگه اشتباه نکرده باشم)
نظرت در مورد این موارد چیه:
هنودنه : خوشمزه
سیب زمینی: سرخ کرده
لوبیا سبز : [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
شموشک نوشهر : [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
نارنگی: بزرگ و رسیده دوست دارم
چرا مراسم ختم ساعت 4 بعد از ظهر شروع میشه ؟ ساعت ورود و خروج ارواحه[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

خوب دیگه فعلا کافیه بعدا دوباره ازت میپرسم [img]images/smi/s0 (24).gif[/img]