Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا
صندلی داغ با حضور کاربر فعال S.T.A.R.S - نسخه‌ی قابل چاپ

+- Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا (https://forum.gamefa.com)
+-- انجمن: انجمن های عمومی (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B9%D9%85%D9%88%D9%85%DB%8C)
+--- انجمن: گفت و گوی آزاد (https://forum.gamefa.com/Forum-%DA%AF%D9%81%D8%AA-%D9%88-%DA%AF%D9%88%DB%8C-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF)
+--- موضوع: صندلی داغ با حضور کاربر فعال S.T.A.R.S (/Thread-%D8%B5%D9%86%D8%AF%D9%84%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D8%BA-%D8%A8%D8%A7-%D8%AD%D8%B6%D9%88%D8%B1-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1-%D9%81%D8%B9%D8%A7%D9%84-S-T-A-R-S)

RE: صندلی داغ با حضور کاربر Erfan_HD - Stan - 07-17-2013

سلام
خوبى؟
كجاى تهران هستيد؟
بهترين بازى عمرت؟
نظرت درباره بايوشاك: بى كران؟
Remember Me چطور بود؟
بارسا يا رئال؟
فيفا يا PES؟
به Heavy Rain از ده چند ميدى؟

اين بخش اول بود
فعلاً[img]images/smi/s0 (48).gif[/img]

RE: صندلی داغ با حضور کاربر Erfan_HD - White Fang - 07-17-2013

(07-17-2013, 09:58 PM)'Aria.Leon' نوشته است: سلام علیک سلام
خوبى؟ ممنون خوبم
كجاى تهران هستيد؟ میدون خراسون
بهترين بازى عمرت؟ Brotherhood
نظرت درباره بايوشاك: بى كران؟ متاسفانه هنوز بازی نکردم ولی اینطور که به نظر میاد بازی عالی هستش.
Remember Me چطور بود؟ معمولی [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
بارسا يا رئال؟ بارسا 
فيفا يا PES؟ فیفا
به Heavy Rain از ده چند ميدى؟ 9.8

اين بخش اول بود
فعلاً[img]images/smi/s0 (48).gif[/img]
بای

RE: صندلی داغ با حضور کاربر Erfan_HD - Stan - 07-17-2013

خب رسيديم به بخش دوم
مدل موبايلت چيه؟
شما كه كامپيوتر دارى چطورى HEAVY RAIN رو نقد كردى؟[img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
بهترين نويسنده تحريريه؟
نظرت درباره Watch Dogs؟
به تأييد شدن GTA V براى كامپيوتر اميد دارى؟
ميدونستى بعد از تو من ميام رو صندلى داغ؟[img]/images/smi/new/barare.gif[/img]
نظرت راجع به Metro Last Light چيه؟
براى نسل بعد PS4 ميخرى يا X ONE ؟

بخش دوم هم تموم شد
[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

RE: صندلی داغ با حضور کاربر Erfan_HD - PicaSSO - 07-17-2013

درود بر شما؛
به نظرت بدترین خبر در صنعت بازی چی بود؟
به نظرت بهترین خبر در صنعت بازی چی بود؟
تاحلا با کسی دعوا کردی؟
تا حالا از کلاس اخراج شدی؟
از قبرستان می ترسی؟
نظرت درباره ی من ؟
نظرت درباره شخصیت های زیر:
EZIO در ASSASSIN'S CREED REVELATION
DANTE در DEVIL MAY CRY
LEON در RESIDENT EVIL
بزرگترین سوتی که تابه حال دادی؟
قورمه سبزی دوست داری؟
باسپاس فراوان [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

(07-17-2013, 10:11 PM)'Aria.Leon' نوشته است: خب رسيديم به بخش دوم
مدل موبايلت چيه؟ xperia ray
شما كه كامپيوتر دارى چطورى HEAVY RAIN رو نقد كردى؟[img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img] يه مدتي PS3 داشتم
بهترين نويسنده تحريريه؟ همشون خوبن [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
نظرت درباره Watch Dogs؟ميتونه تجربه ي جديد و خارق العاده اي رو براي گيمر ها به ارمغان بياره
به تأييد شدن GTA V براى كامپيوتر اميد دارى؟ البته
ميدونستى بعد از تو من ميام رو صندلى داغ؟[img]/images/smi/new/barare.gif[/img] چه خوب
نظرت راجع به Metro Last Light چيه؟ بازي خوبي بود
براى نسل بعد PS4 ميخرى يا X ONE ؟ خدا بخواد PS4

بخش دوم هم تموم شد

RE: صندلی داغ با حضور کاربر Erfan_HD - mahdi081 - 07-17-2013

سلام چطوری
بچه بودی مگس شکار میکردی؟
نظرت در مورد اقای نوروزی
نظرت در مورد اقا رسول
نظرت در مورد خودت
تا حالا تو خیابون خوردی زمین
م.ا.هواره میبینی؟
غذای مورد علاقه
خود درگیری داری یا نه مثلا به قول یکی از بچه ها تو خیابون حتما باید از رو کاشی های قرمز
رنگ راه بری

(07-17-2013, 10:14 PM)'a.gamer' نوشته است: درود بر شما؛ همچنين [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
به نظرت بدترین خبر در صنعت بازی چی بود؟ عرضه GTA V فقط براي Ps3 و X360
به نظرت بهترین خبر در صنعت بازی چی بود؟ برتري آماري PS4 بر X1
تاحلا با کسی دعوا کردی؟ بله [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
تا حالا از کلاس اخراج شدی؟ اونم بله [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
از قبرستان می ترسی؟ خير
نظرت درباره ی من ؟پسر صاف و صادقي هستي. ازت خوشم مياد [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
نظرت درباره شخصیت های زیر:
EZIO در ASSASSIN'S CREED REVELATION از قيافش تو پيري بدم اومد ولي كلا عاشقشم
DANTE در DEVIL MAY CRY خوشم نمياد ازش
LEON در RESIDENT EVIL اصلا ازش خوشم نمياد [img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img]
بزرگترین سوتی که تابه حال دادی؟ پاي تلفن به يكي داشتم فحش ميدادم بعدا فهميدم بابام بوده [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img] 
قورمه سبزی دوست داری؟ عاشقشم [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
باسپاس فراوان [img]images/smi/s0 (74).gif[/img] خواهش ميكنم [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

RE: صندلی داغ با حضور کاربر Erfan_HD - mahdi081 - 07-17-2013

سلام چطوری دیروز اومدم نبودی چراااا[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
کلا با اواتارت حال میکنم هر چند میدونم با اواتار من حال نمیکنی[img]images/smi/s0 (66).gif[/img]
تا حالا شده وقتی داری یه چیزی میخوری یه سوسک ببینی اگه اره چه حسی داشتی
تا حالا عنکبوت از رو بدنت عبور کرده ؟[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
غذا چی دوست داری چنتا بگو شاید یه روز شام رفتیم بیرون[img]images/smi/s0 (83).gif[/img]
نظرت در مورد مرد عنکبوتی چیه
یه جوک بیمزه بگو که اصلا خنده دار نباشه[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
بچه بودی جلو پنکه حرف میزدی که صدات عوض شه ؟
نمک رو دوست داری یا شکر
بستنی یا نوشابه
یه جمله بگو که خیلی دوسش داشته باشی[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
منظور از اون اچ دی که گذاشتی کنار اسمت چیه
شب خوش

(07-17-2013, 11:34 PM)'mahdi081' نوشته است: سلام چطوری عليك سلام. خوبم [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
بچه بودی مگس شکار میکردی؟ نه [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
نظرت در مورد اقای نوروزی واقعا آدم زحمتكش و فعالي هستن (پاچه خواري نميكنم)
نظرت در مورد اقا رسول با نظم و دقيق
نظرت در مورد خودت زيادي تنبلم ولي در كل از خودم راضيم [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
تا حالا تو خیابون خوردی زمین  بار ها [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
م.ا.هواره میبینی؟ بله زياد شبكه ي 4 (هموني كه اهنگ ميزاره[img]images/smi/s0 (25).gif[/img])
غذای مورد علاقه فسنجون [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
خود درگیری داری یا نه مثلا به قول یکی از بچه ها تو خیابون حتما باید از رو کاشی های قرمز
رنگ راه بری  نسبت به رنگ كاشي حساس نيستم ولي اگه رو زمين پر برگ باشه حتما بايد لهشون كنم [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img]

(07-17-2013, 11:45 PM)'mahdi081' نوشته است: سلام چطوری دیروز اومدم نبودی چراااا[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]  از امروز رو صندلي ام
کلا با اواتارت حال میکنم هر چند میدونم با اواتار من حال نمیکنی[img]images/smi/s0 (66).gif[/img] ممنون، كلا با پيشرو مشكل دارم
تا حالا شده وقتی داری یه چیزی میخوری یه سوسک ببینی اگه اره چه حسی داشتی  آره شده [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]  احساس كردم دارم همون سوسكه رو ميخورم [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
تا حالا عنکبوت از رو بدنت عبور کرده ؟[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] نه و اميدوارم هيچوقت نكنه[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
غذا چی دوست داری چنتا بگو شاید یه روز شام رفتیم بیرون[img]images/smi/s0 (83).gif[/img] فسنجون، قرمه سبزي، زرشك پلو با مرغ، پيتزا
نظرت در مورد مرد عنکبوتی چیه  اسطوره ام در كودكي بود
یه جوک بیمزه بگو که اصلا خنده دار نباشه[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] يه يارو ميخوره به نرده برميگرده [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
بچه بودی جلو پنکه حرف میزدی که صدات عوض شه ؟ اصن كارم همين بود [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
نمک رو دوست داری یا شکر  هر دو
بستنی یا نوشابه اونم هر دو [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
یه جمله بگو که خیلی دوسش داشته باشی[img]images/smi/s0 (74).gif[/img] رفيق بي كلك مادر  [img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
منظور از اون اچ دی که گذاشتی کنار اسمت چیه از وقتي كه رزولوشن اچ دي مد شد خيلي از اين اصطلاح خوشم اومد و الآن هم همينطوريم، شايد بعدا گذاشتم 4K [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
شب خوش

RE: صندلی داغ با حضور کاربر Erfan_HD - Stan - 07-18-2013

سلام[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
چرا بچه ها انقدر كم سؤال ميپرسن؟
يه جوك خنده دار بگو.[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
به نظرت متاى GTA V چند ميشه؟
از آواتارت خوشم مياد كلاً از Wolverine خوشم مياد. تو هم از آواتار من خوشت مياد؟
از رپ خوشت مياد؟[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (66).gif[/img]
اگه خوشت مياد كيو دوست دارى؟
بهترين كاراكتر هاى دنيا ى گيم كيان؟
فعلاً اين سؤالا رو داشته باش حوصلت سر نره[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]