Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا
صندلی داغ با حضور کاربر فعال S.T.A.R.S - نسخه‌ی قابل چاپ

+- Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا (https://forum.gamefa.com)
+-- انجمن: انجمن های عمومی (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B9%D9%85%D9%88%D9%85%DB%8C)
+--- انجمن: گفت و گوی آزاد (https://forum.gamefa.com/Forum-%DA%AF%D9%81%D8%AA-%D9%88-%DA%AF%D9%88%DB%8C-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF)
+--- موضوع: صندلی داغ با حضور کاربر فعال S.T.A.R.S (/Thread-%D8%B5%D9%86%D8%AF%D9%84%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D8%BA-%D8%A8%D8%A7-%D8%AD%D8%B6%D9%88%D8%B1-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1-%D9%81%D8%B9%D8%A7%D9%84-S-T-A-R-S)

RE: صندلی داغ با حضور کاربر Farhan - Stan - 08-02-2013

سلام خوبى؟
اس اس رو ديدنى ٢-١ باخت؟[img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
پرسپليسى نيستم ولى خيلى خنديدم به اس اس.[img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
رئال رو ديدى؟ بيل رو ١٢٠ ميليون خريد[img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img]
بنظرت رئال اينهمه پول از كجا اورده؟ آخه تازگيا جام نميگيره![img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img]
نظرت درباره اين جمله چيه؟ گوارديولا در اولين تجربش با بايرن ١٥ تا گل زد؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (66).gif[/img]
ميبينى بارسلونا چه مربى داشت.[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img]
فعلاً خداحافظ باز هم برميگردم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

RE: صندلی داغ با حضور کاربر Farhan - Farhan - 08-02-2013

(08-02-2013, 01:53 PM)'Aria.Leon' نوشته است: سلام خوبى؟سلام.خوبم به لطف سوالات دوستان [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
اس اس رو ديدنى ٢-١ باخت؟[img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img] آره خیلی ناراحت شدم حقش این نبود ...[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
پرسپليسى نيستم ولى خيلى خنديدم به اس اس.[img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img] ما خیلی ناراحت شدیم [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
رئال رو ديدى؟ بيل رو ١٢٠ ميليون خريد[img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img]([img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img])
بنظرت رئال اينهمه پول از كجا اورده؟ آخه تازگيا جام نميگيره![img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img] از اسپانسراش. (:[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
نظرت درباره اين جمله چيه؟ گوارديولا در اولين تجربش با بايرن ١٥ تا گل زد؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (66).gif[/img] الکی هستش [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
ميبينى بارسلونا چه مربى داشت.[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img] آره.میدیدم [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
فعلاً خداحافظ باز هم برميگردم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
یا حق. اومدنت با خداست فکر نکنم دیگه برگردی [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

RE: صندلی داغ با حضور کاربر Farhan - Stan - 08-02-2013

سلام
خوبى؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
با سوالام حال كردى[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
يه روز به يه زنبوره ميگن ميتونى تو ده دقيقه سه تا گل بخورى ميگه مگه من استقلالم؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img]
اين جوك هم ميگم كه ناراحت نشى: از يه پيشگو ميپرسن پرسپوليس كى قهرمان ميشه؟ ميگه ببخشيد من نميتونم اتفاقات بيشتر از صد سال رو پيش بينى كنم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img]
نظرت درباره Crysis 3 چيه؟ به نظر من آشغال بود[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
نظرت درباره Red Dead چيه؟[img]images/smi/s0 (83).gif[/img]
چرا رئال قهرمان جامى نشد؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
چرا بارسا امسال ميخواد همه جام هارو بگيره؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
فعلاً خداحافظ[img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

RE: صندلی داغ با حضور کاربر Farhan - Farhan - 08-02-2013

(08-02-2013, 08:32 PM)'Aria.Leon' نوشته است: سلام .سلام[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
خوبى؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]خوبم .[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
با سوالام حال كردى[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] همش ورزشی بود [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
يه روز به يه زنبوره ميگن ميتونى تو ده دقيقه سه تا گل بخورى ميگه مگه من استقلالم؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img] ( باز خندیدیم دور داشتی [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img])
اين جوك هم ميگم كه ناراحت نشى: از يه پيشگو ميپرسن پرسپوليس كى قهرمان ميشه؟ ميگه ببخشيد من نميتونم اتفاقات بيشتر از صد سال رو پيش بينى كنم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img] (آقا من استقلالیم )[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
نظرت درباره Crysis 3 چيه؟ به نظر من آشغال بود[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] باور میکنی فروشندش بهم نفروختش.اول از جعبه در اورد گفت گرافیکت چنده گفتم ۱ دوباره گذاشت تو جعبه گفت نه نمیخوره . یکی نیست بگه حالا تنظیماتشو میارم پایین تو اصلا بفروش تو چیکار داری به کامپیوتر  می کشه یا نه [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
نظرت درباره Red Dead چيه؟[img]images/smi/s0 (83).gif[/img] من کنسول ندارم [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
چرا رئال قهرمان جامى نشد؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]به دلیل ناداوری [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
چرا بارسا امسال ميخواد همه جام هارو بگيره؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]به دلیل با داوری  [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
فعلاً خداحافظ[img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
یا حق [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

RE: صندلی داغ با حضور کاربر Farhan - PicaSSO - 08-02-2013

سلام؛
فکر می کنی مطلب بعدیم نقد باشه یا پیش نمایش؟
فکر می کنی در مورد کدوم بازی باشه؟
اولین آرزوت؟
دومین آرزوت؟
سومین آرزوت؟
از چی متنفری؟
از کدوم نسخه از بازی DmC بیشتر خوشت اومد؟
کدوم بازی رو دوست داشتی انجامش بدی اما نتونستی؟ (در گذشته)
کدوم بازی رو دوست داری انجامش بدی اما نمی تونی؟ (در آینده)
فعلا این ها رو داشته باش؛ 
خداحافظ

RE: صندلی داغ با حضور کاربر Farhan - Arthas - 08-03-2013

داداش من اومدم با آقای خردمندی همکاری کنم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
اول سلام بر شما
اسم:
فامیل:
سال تولد:
بهترین خاطره زندگیت شرح بده لطفا[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]:
چرا PC؟ کنسول دوست نداری یا مثل من نمیتونی بازی اورجینال بخری؟
بازی یا اینترنت؟
بچه درس خونی؟ راستشو بگو معدلت چند شد اول دبیرستان؟
منو میشناسی؟
اسمم چیه؟ چند سالمه؟ بچه چندمم؟ متولد چه سالیم؟ حتما جواب باید بدی[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]:
میدونم وسط سوالام هستی ولی بدو رنگ جواب دادنتو قرمز کن[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
یه جک طولانی بگو:
کدوم زنگ مدرسه خوبه؟
صندلیت چه رنگیه؟
کامپیوترت کجای خونست؟
صندلی داغ خوبه؟ جات نرمه و گرمه؟
تو سوالام جواب بنویس داداش نه [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] یا [img]images/smi/s0 (5).gif[/img] بزاریا!! حواست باشه!!
آقای خردمندی بهتره یا آقای نوروزی یا آقا مرتضی؟ جواب واحد بده جانم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img] تو جواب شکلک نزاریا!!!
تو دلت داری چی بهم میگی؟ مثلا میگی چقدر بی فکره؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] عیب نداره داداش[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
دست چپی یا دست راست؟ چرا؟
تراکتور یا شموشک؟ چرا؟
والیبال ایران یا بسکتبال آمریکا؟ چرا؟
کشتی کج نگاه میکنی؟ چرا؟
بچه کجایی؟
آقای خردمندی رو دیدی؟ اگر آره موهاشون چه مدلیه؟
چرا چند وقت پیش بازوم ورم کرده بود؟ جوابش راحته اولش با واکسن شروع میشه[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]:
بشمار داداش ببین تا الان چندتا سوال نوشتم؟
دوست داری تو آینده چیکاره شی؟
بگو چرا گیمفا؟
داستان بایوشاک رو برام کامل توضیح بده داداش[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
قوانین گیمفا رو به قلم خودت باز نویسی کن برام[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
میدونی عاشق نقد اسکایریمت هستم؟ میدونی چرا؟ چون کامل ترین نقد عمرم بود که دیدم تو انجمن[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
زندگی رو تو 100 کلمه مختصر تعریف کن[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
داداش میدونستی این سوالا جنبه ی شوخی داشتو من هیچ منظوره بدی نداشتم چون داداشمی؟[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
داداش این بار سوالام خیلی کم بود دفعه ی بعدی سوال بارونت میکنم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
سوال آخر: چقدر طول کشید تا همه ی سوالامو جواب بدی؟
همیشه موفق باشی داداش بدرود[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

RE: صندلی داغ با حضور کاربر Farhan - Wayne - 08-03-2013

واقعا سايت داشتن كار آسونيه !؟

RE: صندلی داغ با حضور کاربر Farhan - White Fang - 08-03-2013

چاکر داش فرهان گل [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
خب شروع میکنم
 نسوختی انقدر رو صندلی داغ نشستی؟
نظرت راجع به نسل بعد کنسول ها؟
بهترین بازی های انحصاری کنسول ها؟ (PC هم در نظر بگیر)
به نظرت مایکروسافت احمق ترین شرکت دنیا نیست؟ توضیح دهید (!)
قبول داری ظاهر فروممون تو ذوق میزنه؟
کار جدیدی نداری رو کنی؟
بهترین بازی تمام عمرت؟
نظرت راجع به من؟
قبول داری تو صندلی داغ به من ظلم کردن؟
نظرت درباره ی آواتار و امضای من؟
قبول داری که ایران روزی به قله های صنعت بازی سازی میرسه؟ (من که فکر نکنم)
بهترین دوستت تو فروم؟
باحال ترین عضو فروم؟
بهترین مدیر فروم؟ (راستشو بگو)
چی بیشتر همه چیز تو فروم حرصتو در میاره؟
از چه چیزی تو فروم خوشت میاد؟
در آخرم یه پیشنهاد واسه بهتر کردن فروم بگو: 
خدافس [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

RE: صندلی داغ با حضور کاربر Farhan - Farhan - 08-03-2013

(08-02-2013, 11:59 PM)'a.gamer' نوشته است: سلام؛سلام.ممنون برای یاد آوریت [img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
فکر می کنی مطلب بعدیم نقد باشه یا پیش نمایش؟ نقد [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
فکر می کنی در مورد کدوم بازی باشه؟ ندای وظیفه یا بتلفیلد ...[img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
اولین آرزوت؟آرزو های توی فروم رو میگم : اول از همه اینکه این فروم عوضش بشه ...
دومین آرزوت؟تحریریه برم [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
سومین آرزوت؟ گیمفا از پردیس بزنه جلو ...[img]images/smi/s0 (37).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
از چی متنفری؟ از اسپم [img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
از کدوم نسخه از بازی DmC بیشتر خوشت اومد؟ هیچکدوم .[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
کدوم بازی رو دوست داشتی انجامش بدی اما نتونستی؟ (در گذشته) عملیات جهانی [img]images/smi/s0 (38).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
کدوم بازی رو دوست داری انجامش بدی اما نمی تونی؟ (در آینده) جی تی ای وی [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
فعلا این ها رو داشته باش؛ دارمش.من دستم جا داره بیشتر بیار [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
خداحافظ
یا حق.[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

RE: صندلی داغ با حضور کاربر Farhan - Stan - 08-03-2013

سلام خوبى؟
پرسپليس رو ديدى[img]images/smi/s0 (45).gif[/img] ذوب آهن رو نتونست ببره[img]images/smi/s0 (45).gif[/img]
ميدونستى بارسا ديشب حريف برزيلى خودش رو ٨ بر ٠ شكست داد[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
بهترين فوتباليست جهان بعد از تمام بازيكنان بارسا[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
فاركراى ٣ رو بازى كردى[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]چطور بود؟[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
بازى هاى اول شخص يا سوم شخص؟[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
بهترين بازى هاى عمرت بعد از مردگان متحرك؟[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
از دستم ناراحتى براى سؤالات قبليم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
فعلاً خداحافظ[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (37).gif[/img][img]images/smi/s0 (24).gif[/img]