Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا
صندلی داغ با حضور کاربر فعال S.T.A.R.S - نسخه‌ی قابل چاپ

+- Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا (https://forum.gamefa.com)
+-- انجمن: انجمن های عمومی (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B9%D9%85%D9%88%D9%85%DB%8C)
+--- انجمن: گفت و گوی آزاد (https://forum.gamefa.com/Forum-%DA%AF%D9%81%D8%AA-%D9%88-%DA%AF%D9%88%DB%8C-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF)
+--- موضوع: صندلی داغ با حضور کاربر فعال S.T.A.R.S (/Thread-%D8%B5%D9%86%D8%AF%D9%84%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D8%BA-%D8%A8%D8%A7-%D8%AD%D8%B6%D9%88%D8%B1-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1-%D9%81%D8%B9%D8%A7%D9%84-S-T-A-R-S)

RE: صندلی داغ با حضور کاربر Farhan - Farhan - 08-03-2013

(08-03-2013, 01:05 AM)'Y2J' نوشته است: داداش من اومدم با آقای خردمندی همکاری کنم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] سلام.ممنون منم لباس آهنی پوشیدم تیکه پاره نشم [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
اول سلام بر شما .دوباره سلام.
اسم:محمد رضا (فرهان)
فامیل:سلطان حسینی
سال تولد:1376
بهترین خاطره زندگیت شرح بده لطفا[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]:از دستم در رفته . اینترنت گرفتن (:[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
چرا PC؟ کنسول دوست نداری یا مثل من نمیتونی بازی اورجینال بخری؟ مشکل مالی [img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
بازی یا اینترنت؟هر دو تا .[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
بچه درس خونی؟ راستشو بگو معدلت چند شد اول دبیرستان؟باز تو کار های خصوصی مردم دخالت کردید[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]. هیچ وقت از یک دانشجو رتبش و از یک دانش آموز معدلش رو نپرس.[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
منو میشناسی؟نه.تو منو میشناسی (:[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
اسمم چیه؟ چند سالمه؟ بچه چندمم؟ متولد چه سالیم؟ حتما جواب باید بدی[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]: سیستم ارور داد [img]images/smi/s0 (30).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
میدونم وسط سوالام هستی ولی بدو رنگ جواب دادنتو قرمز کن[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]            :)
یه جک طولانی بگو: من زیاد جک نمیگم بیشتر مسخره بازی در میارم [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img] یک روز به یک مرده میگن آخرین خواستت قبل از مرگت چیه میگه:زنده بمونم.[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
کدوم زنگ مدرسه خوبه؟ زنگ اول [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
صندلیت چه رنگیه؟ سیاه [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
کامپیوترت کجای خونست؟توی اتاقم . کنج دیوار [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
صندلی داغ خوبه؟ جات نرمه و گرمه؟ آره .[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
تو سوالام جواب بنویس داداش نه [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] یا [img]images/smi/s0 (5).gif[/img] بزاریا!! حواست باشه!! نه بابا ما اهل این کارا نیستیم.من با توضیحات کامل موضوع رو میپیچونم [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (37).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
آقای خردمندی بهتره یا آقای نوروزی یا آقا مرتضی؟ جواب واحد بده جانم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] تو جواب شکلک نزاریا!!! همه خوبن . آقای خردمندی بعضی مواقع  از ۱۰۰ تا پیام من فقط یکی رو جواب میدن اما از ۱ پیام دیگران ۱۰۰ تا جواب میدن [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img] داداش مرتضی هم خوبم جدیدا نیست فروم رو دستمونه [img]images/smi/s0 (25).gif[/img] و آقای نوروزی .آشنایی ندارم ایشون کی باشن [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (37).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
تو دلت داری چی بهم میگی؟ مثلا میگی چقدر بی فکره؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] عیب نداره داداش[img]images/smi/s0 (74).gif[/img] چرا باید چنین فکری کنم [img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
دست چپی یا دست راست؟ چرا؟ راست.برو از خدا بپرس [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
تراکتور یا شموشک؟ چرا؟ تراکتور . همینجوری [img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
والیبال ایران یا بسکتبال آمریکا؟ چرا؟ والیبال ایران چون خیلی خوب بازی میکنن.
کشتی کج نگاه میکنی؟ چرا؟نه. از کجا نگاه کنم علاقه ای هم ندارم ....[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
بچه کجایی؟ بچه مازندران  [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
آقای خردمندی رو دیدی؟ اگر آره موهاشون چه مدلیه؟ آره عکساشون  تو کل اینترنت موجوده [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img] هر سایتی +۱۸ سال باشه عکس ایشون رو میزارن [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img](قبل بن کردن پیام بده آقای خردمندی دو تا غلت کردم بگم [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img])
چرا چند وقت پیش بازوم ورم کرده بود؟ جوابش راحته اولش با واکسن شروع میشه[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]:از آقای خردمندی سوال کن [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img] رفتی واکسن بوق  دوران بوق زدی (:
بشمار داداش ببین تا الان چندتا سوال نوشتم؟ بشمارم یا شانسی بگم.شانسی سی تا ... اما در واقعیت هم انگار سی تاست . تو رو خدا حرکتو داشتی [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
دوست داری تو آینده چیکاره شی؟ مهندس کامپیوتر . دکتر [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
بگو چرا گیمفا؟ چون خوشم اومدش اوایل اینترنت گرفته بودم از گیمفا :/[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
داستان بایوشاک رو برام کامل توضیح بده داداش[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] شرمنده تمومش نکردم (:[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
قوانین گیمفا رو به قلم خودت باز نویسی کن برام[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] ما اجازه چنین کاری رو نداریم.بنمون می کنن [img]images/smi/s0 (86).gif[/img][img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
میدونی عاشق نقد اسکایریمت هستم؟ میدونی چرا؟ چون کامل ترین نقد عمرم بود که دیدم تو انجم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] خودت جواب سوال خودت رو دادی [img]images/smi/s0 (25).gif[/img].ممنون [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
زندگی رو تو 100 کلمه مختصر تعریف کن[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] هه .... من شما رو به دیدن یک کلیپ در آپارات دعوت میکنم دقیقا الان حس من شبیه مهران مدیریه [img]images/smi/s0 (25).gif[/img] http://www.aparat.com/v/tGmEI
داداش میدونستی این سوالا جنبه ی شوخی داشتو من هیچ منظوره بدی نداشتم چون داداشمی؟[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (60).gif[/img] بله . کاملا درسته .[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
داداش این بار سوالام خیلی کم بود دفعه ی بعدی سوال بارونت میکنم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img] تا دفعه بعد من بن شدم با اون دو تا سوال سیاسیت [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
سوال آخر: چقدر طول کشید تا همه ی سوالامو جواب بدی؟ ۲۰ دقیقه فکر کنم نمیدونم [img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
همیشه موفق باشی داداش بدرود[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
یا حق . [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

(08-03-2013, 02:09 AM)'mammad_n4' نوشته است: واقعا سايت داشتن كار آسونيه !؟ سلام.نمیدونم هر وقت زدم اطلاع میدم .[img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

(08-03-2013, 03:21 AM)'Erfan_HD' نوشته است: چاکر داش فرهان گل [img]images/smi/s0 (74).gif[/img] سلا م داداش [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
خب شروع میکنم . بفرمایید [img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
 نسوختی انقدر رو صندلی داغ نشستی؟ من یکبار که بیشتر نشستم دفعه قبل یک روزه کیکم کردن [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img] مدارکشم در صفحات قبل موجوده [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
نظرت راجع به نسل بعد کنسول ها؟ واقعا پیشرفت داره حس میشه در صنعت بازی های رایانه ای[img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
بهترین بازی های انحصاری کنسول ها؟ (PC هم در نظر بگیر) خدای جنگ پلی استیشن ۳ و هیلو ایکس باکس و مردان جنگ پی سی [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
به نظرت مایکروسافت احمق ترین شرکت دنیا نیست؟ توضیح دهید (!) نه . نظر من این نیست . چرا باید چنین لقبی بگیره [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
قبول داری ظاهر فروممون تو ذوق میزنه؟ نه . بنظر من همین زیباست اما انقدر مدیران مانور دادن که گیمفای جدید اینجور قراره بشه ما هم مشتاق شدیم. وگرنه فروم همینجوری خوبه ضاهرش فقط امکانات میخواد.
کار جدیدی نداری رو کنی؟ دارم منتهی تو مجله . تو فروم دیگه تموم شدش . اگه تگ گرفتم چند تا انحصاری میدم.[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img] فعلا فقط خبر میدم .
بهترین بازی تمام عمرت؟ کال اف دیوتی ....
نظرت راجع به من؟ آفرین [img]images/smi/s0 (74).gif[/img] شاید تگ گرفتی [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
قبول داری تو صندلی داغ به من ظلم کردن؟چرا!؟ [img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
نظرت درباره ی آواتار و امضای من؟ آواتارت خوبه اما امضات عالیه [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
قبول داری که ایران روزی به قله های صنعت بازی سازی میرسه؟ (من که فکر نکنم)(منم فکر نکنم)
بهترین دوستت تو فروم؟جواد .و البته علی که زیاد فروم نمیاد . دوستای دیگه هم دارم که زیاد با هم حرف نمیزنیم مثلا مرتضی چون اگه زیاد باهاش حرف بزنی ممکنه تو رو بخوره [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
باحال ترین عضو فروم؟ خودم [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
بهترین مدیر فروم؟ (راستشو بگو) آقای خردمندی [img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
چی بیشتر همه چیز تو فروم حرصتو در میاره؟ این که یکی فقط ثبت نام  میکنه که بیاد ضایت کنه . [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
از چه چیزی تو فروم خوشت میاد؟ از کاربراش [img]images/smi/s0 (74).gif[/img] و تگ های زیباش  [img]images/smi/s0 (37).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
در آخرم یه پیشنهاد واسه بهتر کردن فروم بگو: کاری کنید کسی بتونه دو تا تگ بگیره . [img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
خدافس [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
یا حق . [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

(08-03-2013, 06:18 PM)'Aria.Leon' نوشته است: سلام خوبى؟سلام.خوبم [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
پرسپليس رو ديدى[img]images/smi/s0 (45).gif[/img] ذوب آهن رو نتونست ببره[img]images/smi/s0 (45).gif[/img] بهتر [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
ميدونستى بارسا ديشب حريف برزيلى خودش رو ٨ بر ٠ شكست داد[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img] نه . من دیشب  داشتم چیز های بهتر از این میدیدم [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
بهترين فوتباليست جهان بعد از تمام بازيكنان بارسا[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img] پسر خاله ۴ سالم (:[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
فاركراى ٣ رو بازى كردى[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]چطور بود؟[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]نه متاسفانه.ولی تا بخوای نقداشو خوندم . اما شنیدن کی بود مانند دیدن [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
بازى هاى اول شخص يا سوم شخص؟[img]images/smi/s0 (74).gif[/img] هر دو تا رو دوست دارم اما سوم شخص ترسش کمتره [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
بهترين بازى هاى عمرت بعد از مردگان متحرك؟[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]  جی تی ای ۴ و ندای وظیفه [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
از دستم ناراحتى براى سؤالات قبليم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img] نه اصلا [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
فعلاً خداحافظ[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (37).gif[/img][img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
یا حق [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

RE: صندلی داغ با حضور کاربر Farhan - Stan - 08-04-2013

سلام
خوبى؟
نام كاربريم قشنگه؟
من همون Aria.Leon سابقم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
رپ گوش ميدى؟
آواتارم رو ميشناسى؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
همين[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

RE: صندلی داغ با حضور کاربر Farhan - lord of shadow - 08-04-2013

سلام فری خوبی.
1- شغل پدر؟

2-درآینده دوست دارید چه کاره شوید؟

3-چندبار از پدرت کتک خوردی؟

4-چندبار جلو جمع ضایع شدی؟

5- بهترین بازی که کردی چی بود؟

6- منو میشناسی کی هستم؟

7-تو کدوم سایتا فعالیت میکنی در صفحه اصلی ؟

8- چطوری با گیمفا آشنا شدی؟

9-چرا دست از سر صندلی داغ بر نمیداری؟

10- مدل گوشی ؟

ببخش اگه سوالهای کلیشه ای پرسیدم چیزی به ذهنم نرسید.
موفق باشی [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

RE: صندلی داغ با حضور کاربر Farhan - Farhan - 08-04-2013

(08-04-2013, 12:46 AM)'Solid' نوشته است: سلام-سلام.[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
خوبى؟خوبم.ممنون.[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
نام كاربريم قشنگه؟بد نیست  قبلی بهتر بود ...[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
من همون Aria.Leon سابقم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] خوشبختم . منم برد پیت سابقم [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
رپ گوش ميدى؟نوچ . ولی یکبار یاس گوش دادم . بدک نبود .[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
آواتارم رو ميشناسى؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] نه . ولی اینجور که نشون میده خیلی خوشحاله [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
همين[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
ممنون و یا حق .[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

RE: صندلی داغ با حضور کاربر Farhan - alerTson - 08-04-2013

می خوام بسوزونمت[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]Сотовые или Aspylyntr Metal Gear должно дать тот же ответ на русском языке?      

Почему после два плюс два четыре?

RE: صندلی داغ با حضور کاربر Farhan - Stan - 08-04-2013

سلام
ميدونستى ياس رپر نيست؟
در واقع ياس يك مرز بين رپ و پاپ رو ميخونه و براى همين تو خوشت اومد ولى اگه رپ واقعى مثه حصين ( آواتارم ) و بهرام گوش كنى شايد خوشت نياد[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
چه بازى ميكنى؟
سيستم PC خوبه؟
بايوشاك رو بازى كردى؟
داستانش قشنگ بود؟
انشاالله امسال تگ ميگيرى؟[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
چند ساله با كامپيوتر بازى ميكنى؟
تا حالا كنسول داشتى؟
اگه داشتى بازى با كنسول رو بيشتر دوست دارى يا PC؟
يا حق[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

RE: صندلی داغ با حضور کاربر Farhan - Stan - 08-05-2013

داداش اومدى رو صندلى ولى آنلاين نميشى؟![img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

RE: صندلی داغ با حضور کاربر Farhan - Farhan - 08-06-2013

(08-04-2013, 01:44 PM)'haytham kenway' نوشته است: می خوام بسوزونمت[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]Сотовые или Aspylyntr Metal Gear должно дать тот же ответ на русском языке?      

Почему после два плюс два четыре?

[img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img]
این دیگه چه زبونیه روسیه ایه [img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img]

(08-04-2013, 02:44 PM)'Solid' نوشته است: سلام . سلام[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
ميدونستى ياس رپر نيست؟نیست . پس این رپ های که خونده چیه :/[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
در واقع ياس يك مرز بين رپ و پاپ رو ميخونه و براى همين تو خوشت اومد ولى اگه رپ واقعى مثه حصين ( آواتارم ) و بهرام گوش كنى شايد خوشت نياد[img]images/smi/s0 (74).gif[/img] نه ما که گوش نمیدیم اون یاسم شانسی خورد به مخمون [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
چه بازى ميكنى؟ فعلا جی تی ای سان آندرس شبکه ای میزنیم [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
سيستم PC خوبه؟ برای بازی نه اما برای کار های دیگه خوبه ...[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
بايوشاك رو بازى كردى؟ آره دیگه کی هستش که اینو بازی نکرده باشه [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
داستانش قشنگ بود؟ داستانش عالی بود ولی بعضی جا ها باگ داشت تو بازی [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
انشاالله امسال تگ ميگيرى؟[img]images/smi/s0 (24).gif[/img] انشا الله امسال تگ میگیرم [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img] تگ اول زیاد سخت نیست و بیشتر میرن . اما بالا رفتن از این تگ مهارت میخواد [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
چند ساله با كامپيوتر بازى ميكنى؟ ۴ سال و خورده ای . یادم نیست [img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
تا حالا كنسول داشتى؟ آره . آتاری [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
اگه داشتى بازى با كنسول رو بيشتر دوست دارى يا PC؟ پی سی گرافیک اون خیلی پایینه [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
يا حق[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
یا حق [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

(08-05-2013, 09:58 PM)'Solid' نوشته است: داداش اومدى رو صندلى ولى آنلاين نميشى؟![img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

دنبال مشکلات زندگی هستیم [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

RE: صندلی داغ با حضور کاربر A.ko - dark_prince277 - 08-06-2013

مهلت فرهان تموم شد. تا هفته دیگه 3 شنبه نوبت این دوست عزیز هست. کسایی هم که دوست دارن بپرن رو صندلی داغ به من پیام بدن با موضوع صندلی داغ

[b]A.ko[/b]
(It's a new beginning)
[تصویر:  user.png]

تاریخ ثبت نام: 2013/07/08
تاریخ تولد: مخفی (15 ساله)
زمان محلی: 2013/08/06 , 11:51 AM
وضعیت: آفلاین
[تصویر:  add_buddy.gif] افزودن به لیست دوستان
[تصویر:  add_ignore.gif] افزودن به لیست سیاه [تصویر:  avatar_14883.jpg?dateline=1375042323]

RE: صندلی داغ با حضور کاربر A.ko - ALAN - 08-06-2013

خب من اولین نفر شروع می کنم:

سلام

چه بالشی شبا زیر سرت میزاری؟
به نظرت چرا مافیا 3 رو تایید نمی کنن؟
نظرت در مورد این:[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
وقتی GTA V بیاد اولین کاری که تو بازی انجام میدی چیه؟
اوتار من کیه؟
اسم واقعی من چیه؟
تو موبایل :سونی یا سامسونگ؟
تو کنسول:سونی یا مایکروسافت؟

فعلا[img]images/smi/s0 (83).gif[/img]