Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا
صندلی داغ با حضور کاربر فعال S.T.A.R.S - نسخه‌ی قابل چاپ

+- Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا (https://forum.gamefa.com)
+-- انجمن: انجمن های عمومی (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B9%D9%85%D9%88%D9%85%DB%8C)
+--- انجمن: گفت و گوی آزاد (https://forum.gamefa.com/Forum-%DA%AF%D9%81%D8%AA-%D9%88-%DA%AF%D9%88%DB%8C-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF)
+--- موضوع: صندلی داغ با حضور کاربر فعال S.T.A.R.S (/Thread-%D8%B5%D9%86%D8%AF%D9%84%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D8%BA-%D8%A8%D8%A7-%D8%AD%D8%B6%D9%88%D8%B1-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1-%D9%81%D8%B9%D8%A7%D9%84-S-T-A-R-S)

RE: صندلی داغ با حضور کاربر A.ko - Amir Game - 08-06-2013

سلام.
نظرت در مورد امضام؟
آواتارم؟
نظرت در مورد من ؟
پروفايلم؟
اس اس يا پرس؟
رئال يا بارسا؟
من و تو يا جم؟
حريم سلطان ميبيني؟
نظرت در مورد اشخاص زير=
رسول خردمندي؟
مرتضي؟
چند سالته؟
خونتون کجاست؟
چرا تو انجمنم که بالا گفتم عضو نميشي؟
ماشيننتون چيه؟
مایشگاه میای؟
نظرت در مورد[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]=
به نظرت من تگ میگیرم؟
منو میشنا30 ؟

RE: صندلی داغ با حضور کاربر A.ko - A.ko - 08-06-2013

(08-06-2013, 12:06 PM)'ALAN' نوشته است: خب من اولین نفر شروع می کنم:

سلام

چه بالشی شبا زیر سرت میزاری؟ بالش پوست کروکدیل[font] [/font][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
به نظرت چرا مافیا 3 رو تایید نمی کنن؟ فک کنم بعد انتشا نسخه 2 تایید کردن. منتها فک کنم میره برا سال 2014 یا 2015.... [img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
نظرت در مورد این:[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]  از پوکرفیس کار آمد تره. جون حالت صورت آدمی رو منتقل می کنه!!!! [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
وقتی GTA V بیاد اولین کاری که تو بازی انجام میدی چیه؟ مرحله 1 [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
اوتار من کیه؟ نمیدونم والا...[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
اسم واقعی من چیه؟ صفدر [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
تو موبایل :سونی یا سامسونگ؟ [font]سونی[/font]
تو کنسول:سونی یا مایکروسافت؟ سونی

فعلا[img]images/smi/s0 (83).gif[/img]
قربانت [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

RE: صندلی داغ با حضور کاربر A.ko - "reza marston" - 08-06-2013

سلام  بر رفیق  شفیق
چطوری علی جون؟[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
لطفا  با  قرمز  ببنویس:|
از  چه  رنگی  خوشت  میاد؟
نوب  هستی یا نوب  نسیتی(سوالو  حال کن)[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
کم  ترین  نمره  ات؟؟[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]

متراج  خونتون؟؟[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
فامیلیت  چیه؟[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
ورزش  مورد علاقه؟[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
میدونستی  تو  که  SKYRIM  بازی نکردی  نصف   عمرت  بر  فناست؟[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
تا حالا  عاشق شدی؟؟[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]

[size=13px]از خودت  خوشت میاد؟؟[/size][img]images/smi/s0 (60).gif[/img]

از من چی؟[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]

پول داری  یا نه؟؟[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]

شکم پرستی؟؟؟[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]

بیشترین دردی که تا حالا کشیدی؟؟[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
ب
یشترین ترست از چی هست؟؟[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]

بهترین آرزوت؟[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]

مادر یا  پدر؟[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
قرمز یا آبی؟[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
این شکلک  یعنی چی  [img]images/smi/s0 (53).gif[/img]؟؟
موسیقی  چی گوش میدی؟؟[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]

یکی  از مواقعی  که  زد  حال خوردیرو  بگو؟[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

بی جبه  ای؟؟[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]

فعلا تمومیدم  سوالا رو  تا  نوبت  دیوم[img]images/smi/s0 (37).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

RE: صندلی داغ با حضور کاربر A.ko - PicaSSO - 08-06-2013

سلام؛

قدت چه قدره؟
وزنت چه قدره؟
صندلی که روش نشستی چه رنگیه؟
صندلی داغت تقریباً دماش چه قدره؟
نظرت در مورد من؟
نظرت در مورد آواتارم؟
نظرت در مورد امضام؟

یاحق[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

(08-06-2013, 07:01 PM)'reza marston' نوشته است: سلام  بر رفیق  شفیق سلام عزیزم. دیر کردی حالم بد شد...[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
چطوری علی جون؟[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] قربانت. خوب خوب
لطفا  با  قرمز  ببنویس دارم مینیویسم دیگه...[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
از  چه  رنگی  خوشت  میاد؟ زرد سیز
نوب  هستی یا نوب  نسیتی(سوالو  حال کن)[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img] اومدی منو زایه کنی؟؟؟[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
کم  ترین  نمره  ات؟؟[img]images/smi/s0 (60).gif[/img] دوازده. [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

متراج  خونتون؟؟[img]images/smi/s0 (60).gif[/img] 130 متری. دو خوابه همراه با حمام و دستشویی و آشپزخونه و پذیرایی. [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
فامیلیت  چیه؟[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]  کردآبادی
ورزش  مورد علاقه؟[img]images/smi/s0 (60).gif[/img] تنیس (پیگ پنگ نه. تنیس)
میدونستی  تو  که  SKYRIM  بازی نکردی  نصف   عمرت  بر  فناست؟[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] دو دیقه پیش یکی دیگه گفت نصف عمرت بر فناست. یعنی من الآن عمر ندارم؟ [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
تا حالا  عاشق شدی؟؟[img]images/smi/s0 (60).gif[/img] بله. عاشق بازی [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

[size=13px]از خودت  خوشت میاد؟؟[/size][img]images/smi/s0 (60).gif[/img] کم و بیش. کلا آدم پر تلاشی هستم ولی کم طاقت. [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

از من چی؟[img]images/smi/s0 (60).gif[/img] والا.......[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

پول داری  یا نه؟؟[img]images/smi/s0 (60).gif[/img] چقد می خوای بهت بدم پسرم؟ [img]images/smi/s0 (45).gif[/img]

شکم پرستی؟؟؟[img]images/smi/s0 (60).gif[/img] تا حد زیادی به پرستیدن شکم می پردازم. [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

بیشترین دردی که تا حالا کشیدی؟؟[img]images/smi/s0 (60).gif[/img] درد سردرد میگرنی. [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
ب <- عزیزم تو تایپ حواست باشه سوتی ندی. چون من سوتی رو خیلی بد می گیرم. [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
یشترین ترست از چی هست؟؟[img]images/smi/s0 (60).gif[/img] باورت میشه؟؟؟؟ از زامبی ها. [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

بهترین آرزوت؟[img]images/smi/s0 (60).gif[/img] کنار خانواده باشم و اونا کنار من. بتونم PS4 بخرم. [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

مادر یا  پدر؟[img]images/smi/s0 (60).gif[/img] باید جمله بسازم؟ [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
قرمز یا آبی؟[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
این شکلک  یعنی چی  [img]images/smi/s0 (53).gif[/img]؟؟ انگست تو دماغ کردن ممنون. [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
موسیقی  چی گوش میدی؟؟[img]images/smi/s0 (60).gif[/img] بله. مگه گاوم؟؟؟ [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

یکی  از مواقعی  که  زد  حال خوردیرو  بگو؟[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] تاخیر GTA  (ولی به نفعمون تموم شد)[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

بی جبه  ای؟؟[img]images/smi/s0 (60).gif[/img] 50%

فعلا تمومیدم  سوالا رو  تا  نوبت  دیوم[img]images/smi/s0 (37).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

تا نویت دوم خفت کردم. [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
یا علی[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

(08-06-2013, 07:19 PM)'a.gamer' نوشته است: سلام؛

قدت چه قدره؟ 170 [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
وزنت چه قدره؟ 53 [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
صندلی که روش نشستی چه رنگیه؟ آبی خال خال پشمی. [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
صندلی داغت تقریباً دماش چه قدره؟ 1800 درجه فارتنهایت [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
نظرت در مورد من؟ کلا آدم لجبازی هستی!!!! [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
نظرت در مورد آواتارم؟ انیمیشنش رو دوست دارم ولی هیچ وقت بازیش رو بازی نکردم. [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
نظرت در مورد امضام؟ به جواب بالا مراجعه کنید!!!  [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

یاحق[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
 یا علی [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

RE: صندلی داغ با حضور کاربر A.ko - THE VAMPIRE - 08-06-2013

سلام
خوبی؟
رپ گوش میدی؟کی؟
به نظرت من از چه شرکت بازیسازی خوشم میاد؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
نقدامو خوندی؟
کوزی گونی میبینی؟
خروس یا مادرانه یا دودکش کدومو میبینی؟
دوست داری همین الان ازگیم چه خبری بشنوی؟
دوست داری همین الان غیر از گیم چه خبری بشنوی؟
بازم میام
فعلا[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

(08-06-2013, 08:06 PM)'erfan gamer' نوشته است: سلام
خوبی؟ خوبم عزیز
رپ گوش میدی؟کی؟ اصلا. بدم میاد. [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
به نظرت من از چه شرکت بازیسازی خوشم میاد؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] راک استار.... حال کردی؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
نقدامو خوندی؟ نه متاسفانه. عذر می خوام.
کوزی گونی میبینی؟ What؟ [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
خروس یا مادرانه یا دودکش کدومو میبینی؟ دودکش رو عشقه [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
دوست داری همین الان ازگیم چه خبری بشنوی؟ مافیا 3 فردا منتشر می شود. (عمرا[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]). هر چه زود تر بهتر.
دوست داری همین الان غیر از گیم چه خبری بشنوی؟ PSVITA شد 800.000 تومن.
بازم میام ایشالا
یا علی[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

RE: صندلی داغ با حضور کاربر A.ko - THE VAMPIRE - 08-06-2013

سلام دوباره
گوشیت چیه؟
مارک ایکس باکست چیه؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
آهنگ چی گوش میدی؟
کوزی گونی فیلمو میگم دیگه؟می بینی؟(kuzey guney)
چه خبر؟
بدترین خبری که از گیم تو عمرت شنیدی؟
بدترین خبری که غیر از گیم تو عمرت شنیدی؟
پیانو رو دوست داری؟حال میده نه[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
حال میده توی تنهاییات کیش میشی توی طعم های مات[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
کنتوری روی حرفای خاص[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
په یکم هول بدی روی مغزای باز[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
بازم خیابونو منو شبو دو تا دست توی جیب[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
بزرگه ولی برا من کوچیک ، دنیاتو میگم هرچند سفید شبا ولی اینجا همرنگ پوشید[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
حال کردی؟
این اسمش حصینه
خدایی حال کردی؟
جان من کف کردی؟
حال ندارم اگه داشتم هرچی آهنگ قشنگ هست مینوشتم[img]/images/smi/new/eee.gif[/img][img]/images/smi/new/eee.gif[/img]
نظرت برای این چیه؟[img]/images/smi/new/wall.gif[/img][img]/images/smi/new/wall.gif[/img][img]/images/smi/new/wall.gif[/img]
این چطور؟[img]images/smi/s0 (96).gif[/img]
و این؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
و همین طور این؟[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
خسته شدی؟
آره شدی
بازم میام[img]/images/smi/new/113.gif[/img][img]/images/smi/new/113.gif[/img][img]/images/smi/new/105.gif[/img]

RE: صندلی داغ با حضور کاربر A.ko - A.ko - 08-07-2013

(08-06-2013, 09:54 PM)'erfan gamer' نوشته است: سلام دوباره سلام عزیز. [img]images/smi/s0 (58).gif[/img]
گوشیت چیه؟ Samsung Galaxy Young [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
مارک ایکس باکست چیه؟ [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]  آدیداس [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
آهنگ چی گوش میدی؟ پاپ . راک انگلیسی [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
کوزی گونی فیلمو میگم دیگه؟می بینی؟(kuzey guney) آنگولاییه؟ [img]images/smi/s0 (25).gif[/img] نه والا!!!! [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
چه خبر؟ عروسی خر!!!! [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
بدترین خبری که از گیم تو عمرت شنیدی؟ Heavy rain انحصاری سونی هستش. (البته بعد خرید X فهمیدم[img]images/smi/s0 (67).gif[/img])
بدترین خبری که غیر از گیم تو عمرت شنیدی؟ قیمت موبایل سوت شد رفت هوا!!! [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
پیانو رو دوست داری؟حال میده نه [img]images/smi/s0 (25).gif[/img] قزیه پیانو چیه عزیز؟ [img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
حال میده توی تنهاییات کیش میشی توی طعم های مات[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] Speak Persian [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
کنتوری روی حرفای خاص [img]images/smi/s0 (25).gif[/img] Speak Persian [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
په یکم هول بدی روی مغزای باز[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] Speak Persian [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
بازم خیابونو منو شبو دو تا دست توی جیب[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] Speak Persian [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
بزرگه ولی برا من کوچیک ، دنیاتو میگم هرچند سفید شبا ولی اینجا همرنگ پوشید [img]images/smi/s0 (25).gif[/img] Speak Persian [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
حال کردی؟ چرا؟؟؟؟ [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
این اسمش حصینه. چی اسمش حصینه؟ [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
خدایی حال کردی؟ چرا خب آقا؟ [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
جان من کف کردی؟ ااااااا...... چرا خوب؟؟؟ [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
حال ندارم اگه داشتم هرچی آهنگ قشنگ هست مینوشتم[img]/images/smi/new/eee.gif[/img] این آهنگ بود الآن نوشتی؟ [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
نظرت برای این چیه؟[img]/images/smi/new/wall.gif[/img][img]/images/smi/new/wall.gif[/img] شکلک اضافه و بی مصرف [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
این چطور؟ [img]images/smi/s0 (96).gif[/img] به جواب بالا مراجعه کنید... [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
و این؟ [img]images/smi/s0 (25).gif[/img] دوسش دارم. کارآمد هستش... [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
و همین طور این؟ [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] شکلک جالبیه ولی باید در جا و مکان خودش استفاده بشه... [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
خسته شدی؟ نه..... [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
آره شدی میگم نه آقا..... ااا.... [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
بازم میام[img]/images/smi/new/113.gif[/img][img]/images/smi/new/113.gif[/img][img]/images/smi/new/105.gif[/img]
یا علی [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

RE: صندلی داغ با حضور کاربر A.ko - THE VAMPIRE - 08-07-2013

با سلامی دوباره[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
خسته که نیستی؟
هستی؟
خوب بریم سر اصل مطلب؟
میخوام بپرسم
ملتفت یا زدبازی یا کاغذ؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]یدونشو بگو
بهترین بازی عمرت؟
مدرسه کجا میری؟
اسم معلم ریاضی؟
فیسبوک داری؟
کوزی رو جم با ریور میزاره دیگه
حصین رپر جزو کاغذه
الانم میگن از رپ رفت[img]images/smi/s0 (38).gif[/img][img]images/smi/s0 (38).gif[/img]
دیگه چه خبر؟
از این اردوهایی که تو مدرسه میبرن مسافرت رفتی؟بهترین و بدترین خاطرت؟
بهترین خاطره ی عمرت؟نگو یادم نیست
بدترین خاطره ی عمرت؟
فعلا