Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا
صندلی داغ با حضور کاربر فعال S.T.A.R.S - نسخه‌ی قابل چاپ

+- Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا (https://forum.gamefa.com)
+-- انجمن: انجمن های عمومی (https://forum.gamefa.com/Forum-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B9%D9%85%D9%88%D9%85%DB%8C)
+--- انجمن: گفت و گوی آزاد (https://forum.gamefa.com/Forum-%DA%AF%D9%81%D8%AA-%D9%88-%DA%AF%D9%88%DB%8C-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF)
+--- موضوع: صندلی داغ با حضور کاربر فعال S.T.A.R.S (/Thread-%D8%B5%D9%86%D8%AF%D9%84%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D8%BA-%D8%A8%D8%A7-%D8%AD%D8%B6%D9%88%D8%B1-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1-%D9%81%D8%B9%D8%A7%D9%84-S-T-A-R-S)

RE: صندلی داغ با حضور کاربر A.ko - A.ko - 08-07-2013

(08-07-2013, 04:48 PM)'haytham kenway' نوشته است: سلام[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] سلام عزیز!![img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
بی مقدمه[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] مگه قبلیا مقدمه داشت؟؟؟[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
بدترین سوتی[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] یکی بهم سلام کرد و بعد از احوال پرسی باهاش فهمیدم به یارو پشتی من سلام کرده بود!!![img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
بهترین بازی عمر[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] مافیا 2 [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
بدترین بازی عمر[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] فارکرای 3 [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
چندمین فرزند[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
xbox one یا Ps4[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] پی اس 4 [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
من کیم[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]  کلا سم فیشر هستی....[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
تو کی[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] کلا ویتو هستم....[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
این چه سوالی بود کردم[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] کدومو می گی؟؟؟ سوال زیاد کردی!!![img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
این هم بدک نیست چی؟؟!![img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
до свидания[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] فک کردی روسی بلد نیستم. روسیو بلدم عزیز...کامل[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] من هم به شما خداحافظی می کنم...[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
یا علی [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

RE: صندلی داغ با حضور کاربر A.ko - A.ko - 08-07-2013

(08-07-2013, 09:04 PM)'arvin2013' نوشته است: سلام[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] سلام عزیز[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
چطوریا یی؟؟ اینجوریا ام!!![img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
نظرت درباره بازیDeus Ex Human Revolution ؟به نظر من خیلی چرته[img]images/smi/s0 (66).gif[/img] INDEED [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
3 تا از بهترین شکلک های فروم؟ | [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
صندلی داغ خوش میگذره؟ خوبه ولی دهنم سرویس شد تا الآن. [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
من رفتم صندلی داغ ازم سوال میپرسی؟ جبران می کنم با این همه سوالی که دادی...[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
روزه میگیری؟ نه والا....مشکل معده دارم...[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
شاگرد چندمی؟؟ پنجاه و سوم از 520 تا دانش آموز...[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
کاراته یا تکواندو یا کونگ فو؟؟ کونگ فو...[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
پرتو آ { اصطلاح کونگ فو[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] باهاش جمله بسازم؟؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
نظرت درباره اسپارتاکوس و آقای خردمندی؟ آقای خردمندی باحال هستن و آقای اسپارتاکوس همین طور که قبلا گفتم گیر هستن...[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
سخت گیر ترین مدیر فروم؟؟ به جواب بالا مراجعه کنید...[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
بیخیال ترین مدیر فروم { بگی بن میشی [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img]} مگه بی خیال هم داریم؟؟؟[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
دلخراش ترین صحنه ای که تاکنون دیدی؟؟ مرگ soap[img]images/smi/s0 (67).gif[/img]
خفن ترین فیلمی که دیدی؟ RE: Damnation - Iron man 3 - Avengers و....[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
یه جک باحال بگو بخندیدم؟؟ جوک باحال[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
ترول میبینی؟؟ اگه نبینی یک، سوم عمرت بر فناست[img]images/smi/s0 (45).gif[/img] مگه میشه ندید؟؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
تیپت چجوری ست؟ کلا تا حد یک دومی خوب و عالــــــی [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
چرا اینقدر آواتار خفن واسه بچه ها درس میکنی ، واسه خودت یکی دست و پا نمیکنی[img]images/smi/s0 (60).gif[/img] مگه واسه خودم بده؟؟؟[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
نظرت درباره گیم تامب رایدر؟؟ نتونستم بازی کنم...[img]images/smi/s0 (67).gif[/img]
داستان بایوشاک رو کامل بگو؟ میدونم خسته میـــــــــشی ولی اگه نگی مدیونی[img]images/smi/s0 (45).gif[/img] عزیزم چرا قسم میدی؟؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]..... اومد و یکی بازی نکرده باشه اونو.....[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
به درد نخور ترین بازی هایی که تاکنون خریدی؟؟ واسه منو تو پروفایلم بخون[img]images/smi/s0 (37).gif[/img] Dead Islan - FarCry 3 [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
به نظرت کامپیوترم رو ارتقاء بدم یا کنسول بخرم[img]images/smi/s0 (60).gif[/img] کنسول نسل آینده.....چون دیگه نمی خواد ارتقا بدی یا بازی روش اجرا نشه یا نتونی بازی روش نصب کنی....این اتفاقا نمی افته....[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
سوالام خوب  بود؟؟ خوبه عزیز..[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
جنگ بشه میری؟؟ کجا؟؟[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
الان برقا خونتون بره چیکار میکنی؟ شمع روشن می کنم...[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
فیس بوک داری؟؟ فک کن آره....[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
اگه رو شلوارت سوکس باشه خداییی چه میکنی؟ یه بار اومد رو پام منم شلوارک داشتم...همچین پامو وحشیانه تکون دادم سوسکه چسبید به دیوار...[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
بهترین فیلم ایرانی؟؟ هم سینمایی و هم سریال جدایی نادر.....دودکش [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
بروسلی یا جکی جان؟ جکی چان....[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
الان قیافت به کدوم یکی از شکلک ها شبیه تر است؟ | [img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
ابکس باکس 360،، یک میلیون و 200 می ارزه؟؟ نه....[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
خدافظ دوباره میام[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (37).gif[/img]
یا علی[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

RE: صندلی داغ با حضور کاربر A.ko - THE VAMPIRE - 08-07-2013

سلام
چند بار ازت سوال پرسیدم؟
بازم میخوام بپرسم
به نظرت من چطور آدمی ام؟
کی نقدمو بیرون میدم؟
خاطره از بچگیت بگو؟نگو یادم نیست
خاطره از درس؟بد؟خوب؟
جدی عاشق شدی؟
اون سوالی که پرسیدمو درست جواب بده
الان با 15 تا کلاس چندمی؟
ایکس باکس اسلیم 250 گیگ با کینکت و دو دسته و 60 تا بازی و یک اورجینال و تمیز 1,200,000 میرزه؟
دوست داشتی الان کی کنارت بود؟
ازکی تو فروم بت میاد؟بگو خواهشن
ازکی بیشتر از همه خوشت میاد؟
مسافرت کجا رفتی تا الان؟
خونتون کجاست؟کجای تهرانه؟

RE: صندلی داغ با حضور کاربر A.ko - DEAD_MAN - 08-07-2013

سلام![img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
اگه گفتی من کی هستم![img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
کجای ایران نشستم![img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
تو هستی بنده شصتم![img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
دیگه قافیه ندارم بگم![img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
بگو خب![img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
حالا یکم جدی![img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
برادر داری یا خواهر![img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
خاله داری یا عمه![img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
دایی داری یا عمو![img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
ماشنتون چیه![img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
بچه مایه دارین![img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
شمال تهرانی![img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
اگه ایکس باکسمو بفروشم چقدر میخری![img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
Metro:Last Light بازی کردی![img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
امضام به زبون فارسیه![img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
همین دیگه![img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
خسته شدی![img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
بــــــعلــــه![img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
خسته شدی![img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
فعلا![img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

و من الله توفیق![img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

RE: صندلی داغ با حضور کاربر A.ko - Arthas - 08-07-2013

خب خب خب خب
اومدم سوال بارونت کنم!!!
اول سلام
خوبی؟چرا؟
اسم فامیل بازی کنیم باهات یکم با خ بگو(تو سوالام شکلک نمیذارم شما هم نذار برابر شیم!!!)
اسم با خ:
فامیل:
شهر:
میوه:
ماشین:
بازی جنگی اول شخص:
بازی سوم شخص خیلی خیلی باحال:
بازی ماشینیه خیلی خیلی باحال:
بازی فوتبال:
همه ی سوالا رو با خ باید جواب میدادی غیرش خلافه قوانینه
تو 20 کلمه اسپارتاکوس رو توصیف کن:
خب میدونی صندلیت چه رنگیه؟
همینجا بگو من کیم!!!!
اسمم چیه؟
بچه کجا هستم؟
بچه چندم به دنیا اومدم؟
دست راستم یا دست چپ؟
با PC بازی میکنی یا ایکس باکس؟
یک جک بگو بخندیم (حالا میگی جک خودم میدونم)!!
بگو خب تا منم بگم خب
چندتا چشم داری؟
مارمولک یا سوسک؟
بگو چرا:
دوباره بگو چرا:
محضه عرا
دستات خسته نشده؟؟؟
به یک چرای زندگی جواب بده:
داستان کامل COD Goust !!!!!
روم 2 یا کمپانی 2؟
بگو خب
خبی به جمالت
میدونی میخوام چندتا سوال بپرسم؟
بشمار ببین چندتا سوال نوشتم تا حالا!!!
الان دلت میخواد چی بهم بگی؟ بگو من ناراحت نمیشم!!!
زندگی خوبه؟؟؟ مطمئنی؟
بگو خب
یه خب از طرف من
غذا چی دوست داری؟چرا؟؟؟؟؟!!
لباست چه رنگیه؟؟ چرا؟!؟
موهات بلنده؟ چرا؟!؟
من برم چشمام میسوزه وگرنه سوالای بیشتر بهت میدادم
دفعه ی بعدی رو حساب 100 تا سوال باش
خداحافظ بازم میام خودتو آماده کن!!!

RE: صندلی داغ با حضور کاربر A.ko - Stan - 08-07-2013

سلام[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
خوبى؟[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
نقد الى تو پار٣٠ گيم رو خوندى؟[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
چرا از Vito خوشت مياد؟[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
چرا از Farcry 3 خوشت نمياد؟[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
مشكلى داشت؟[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
اگه بگن مافيا ٣ انحصاريه Wii U ميخرى؟[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
چرا؟[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
خونتون كجاست ؟[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
چند سالته؟[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
فعلاً[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

RE: صندلی داغ با حضور کاربر A.ko - A.ko - 08-08-2013

(08-07-2013, 10:12 PM)'DEAD_MAN' نوشته است: سلام![img]images/smi/s0 (25).gif[/img] سلام عزیز. ببخشید دیر کردم..[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
اگه گفتی من کی هستم![img]images/smi/s0 (25).gif[/img] کلا Death man هستی!!![img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
کجای ایران نشستم![img]images/smi/s0 (25).gif[/img] شمال ایران!!![img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
تو هستی بنده شصتم![img]images/smi/s0 (25).gif[/img] باید یه تذکر بدم که بچه ها باید فارسی سوال بپرسن!![img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
دیگه قافیه ندارم بگم![img]images/smi/s0 (43).gif[/img] با قیافت حرف می زنی؟؟؟[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
بگو خب![img]images/smi/s0 (25).gif[/img] چیو عزیز؟؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
حالا یکم جدی![img]images/smi/s0 (25).gif[/img] مگه تا الآن جدی نبودی؟؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
برادر داری یا خواهر![img]images/smi/s0 (60).gif[/img] برادر.[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
خاله داری یا عمه![img]images/smi/s0 (60).gif[/img]  هر دو!![img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
دایی داری یا عمو![img]images/smi/s0 (60).gif[/img] هر دو!![img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
ماشنتون چیه![img]images/smi/s0 (25).gif[/img] سمند![img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
بچه مایه دارین![img]images/smi/s0 (25).gif[/img] به ماشینمون میاد بچه مایه دار باشیم؟ [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] ولی تا حدی آره!![img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
شمال تهرانی![img]images/smi/s0 (25).gif[/img] نه!!![img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
اگه ایکس باکسمو بفروشم چقدر میخری![img]images/smi/s0 (25).gif[/img] تا عمر دارم دیگه XBOX نمی خرم!![img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
Metro:Last Light بازی کردی![img]images/smi/s0 (25).gif[/img] آره!! چندش آور!![img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
امضام به زبون فارسیه![img]images/smi/s0 (25).gif[/img] هیچ کدوم از کلمه هاش هیچ ربطی به هم نداره!![img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
همین دیگه![img]images/smi/s0 (25).gif[/img] قربانت.[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
خسته شدی![img]images/smi/s0 (25).gif[/img] مگه دارم کوه می کنم؟؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
بــــــعلــــه! [img]images/smi/s0 (25).gif[/img] چهار دست و پات نعله!!![img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
خسته شدی! [img]images/smi/s0 (25).gif[/img] یه بار گفتی عزیز!![img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
فعلا![img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

و من الله توفیق![img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

(08-07-2013, 10:52 PM)'Y2J' نوشته است: خب خب خب خب |[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
اومدم سوال بارونت کنم!!! معلمه عزیز!!![img]images/smi/s0 (66).gif[/img]
اول سلام  سلام عزیز!![img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
خوبی؟چرا؟ خوبم؟چرا؟[img]images/smi/s0 (34).gif[/img]
اسم فامیل بازی کنیم باهات یکم با خ بگو(تو سوالام شکلک نمیذارم شما هم نذار برابر شیم!!!)
اسم با خ: خسرو[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
فامیل: خیرابی[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
شهر: خراسان[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
میوه: خیار[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
ماشین: خـ....[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
بازی جنگی اول شخص: خال آو دوتی [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
بازی سوم شخص خیلی خیلی باحال: خامب رایدر [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
بازی ماشینیه خیلی خیلی باحال: خید فور اسپید [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
بازی فوتبال: خی ای اس [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
همه ی سوالا رو با خ باید جواب میدادی غیرش خلافه قوانینه جواب دادم عزیز [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
تو 20 کلمه اسپارتاکوس رو توصیف کن: گیر . سخت گیر . بدگیر . رسمی . شیک . گیر تر از گیر . گیر تو گیر و....[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] (بن نکنی عزیز[img]images/smi/s0 (25).gif[/img])
خب میدونی صندلیت چه رنگیه؟ یه بار گفتم: آبی خال خال پشمی!![img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
همینجا بگو من کیم!!!!  کلا آدم مفقود الاثری هستی!![img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
اسمم چیه؟ Y2J [img]images/smi/s0 (66).gif[/img]
بچه کجا هستم؟ آبادان [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
بچه چندم به دنیا اومدم؟ 1.5م [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
دست راستم یا دست چپ؟ حتما این سوالو پرسی دست چپ هستی!!![img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
با PC بازی میکنی یا ایکس باکس؟ بیشتر X. پی سی رو خیلی وقت ارتقا ندادم(گرافیک: 1 . رم: 2 . سی پی یو: دوهسته ای 2.8) [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
یک جک بگو بخندیم (حالا میگی جک خودم میدونم)!! مگه شما به جَک می خندید؟؟؟[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
بگو خب تا منم بگم خب نمی گم!! [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
چندتا چشم داری؟ سه هزار و پونصد و سیتا واسه شما بازم کمه!!![img]images/smi/s0 (66).gif[/img]
مارمولک یا سوسک؟ جمله بسازم؟؟ [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] مارمول [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
بگو چرا: نمی گم!![img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
دوباره بگو چرا: دوباره؟؟[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
محضه عرا من نگفتم!!![img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
دستات خسته نشده؟؟؟ از کوه کندن سخت تره!! [img]images/smi/s0 (66).gif[/img]
به یک چرای زندگی جواب بده:
داستان کامل COD Goust !!!!! چی؟ goust؟؟[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] منظورت Ghosts ـه؟؟[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] بزار منتشر شه عزیز!![img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
روم 2 یا کمپانی 2؟ اینا چی هستن؟؟[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
بگو خب نمی گم تا بسوزی [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
خبی به جمالت Speak Persian [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
میدونی میخوام چندتا سوال بپرسم؟ [img]images/smi/s0 (66).gif[/img]
بشمار ببین چندتا سوال نوشتم تا حالا!!! حدود سی تا!![img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
الان دلت میخواد چی بهم بگی؟ بگو من ناراحت نمیشم!!! فحش رکیک!![img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
زندگی خوبه؟؟؟ مطمئنی؟ چی خوبه؟؟[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
بگو خب هنوز نسوختی؟؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
یه خب از طرف من [img]images/smi/s0 (66).gif[/img]
غذا چی دوست داری؟چرا؟؟؟؟؟!! عدس پلو. محض عرا!![img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
لباست چه رنگیه؟؟ چرا؟!؟ سفید..محض عرا!!![img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
موهات بلنده؟ چرا؟!؟ من اصلا مو ندارم عزیز!!![img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
من برم چشمام میسوزه وگرنه سوالای بیشتر بهت میدادم  بری دیگه برنگردی!![img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
دفعه ی بعدی رو حساب 100 تا سوال باش دفعه بعد توسط هیتن به سفارش من خفه شدی!!![img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
خداحافظ بازم میام خودتو آماده کن!!!

(08-07-2013, 11:40 PM)'Solid' نوشته است: سلام[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] سلام عزیز.[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
خوبى؟[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] کلا تا حد متوسط یک دومی خوب خوب.[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
نقد الى تو پار٣٠ گيم رو خوندى؟[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] مگه میشه نخونده باشم؟؟ نا سلامتی من بنرش رو طراحی کردم!!![img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
چرا از Vito خوشت مياد؟[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] چون یه مرد واقعی بود و درد های روحی و جسمی زیادی رو تحمل کرد!![img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
چرا از Farcry 3 خوشت نمياد؟[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] من از بازی های سوم شخص مخصوصا اگه یه زررررررره هم هول ناک باشه بدم میاد...[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] (البت بجز COD و BF)
مشكلى داشت؟[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] لطفا به جواب بالا بمراجعه اید. [img]images/smi/s0 (66).gif[/img]
اگه بگن مافيا ٣ انحصاريه Wii U ميخرى؟[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] اتفاقا در نظر داشتم WII U بخرم!!! خدا رو چه دیدی؟؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
چرا؟[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] محض عرا!![img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
خونتون كجاست ؟[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] [font]شمال غرب تهرون..[/font][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
چند سالته؟[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] 15 (لطفا به پروفایلم و جواب های دیگر هم بمراجعه اید)[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
فعلاً[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

RE: صندلی داغ با حضور کاربر A.ko - DEAD_MAN - 08-08-2013

بسم الله الرحمن الرحیم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
دوباره سلام[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
نظرت درباره آواتارم چیه[img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
فوتبالی هستی[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
کدوم تیم[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
چرا ایکس باکسمـو نمیخری[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
با سایز بزرگ بنویس جوابارو[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
این چندمین باره من دارم سوال میپرسم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
عمو پورنگ یا خاله شادونه[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
NFS یا FORZA [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
GTA یا Assissans Creed [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
تا حالا جاییت شکسته[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
یه کار کنم که هاج و واج بمونی[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
با ادب ترین فحشی که بلدی چیه[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
الان به چینی و به زبان فرانسه 1 چیز مینویسم حال کنی[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
一般来说家伙很酷[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
Généralement gars sont cool [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

و من الله توفیق[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

RE: صندلی داغ با حضور کاربر A.ko - A.ko - 08-08-2013

(08-08-2013, 02:53 PM)'DEAD_MAN' نوشته است: بسم الله الرحمن الرحیم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] و بعین استعین!!(فک کنم اشتب نوشتم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img])
دوباره سلام[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img] سلام عزیز [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
نظرت درباره آواتارم چیه[img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img] [img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (60).gif[/img] چی بگم والا.....[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
فوتبالی هستی[img]images/smi/s0 (60).gif[/img] فوتبال ایران نه. فقط فوتبال خارج کشور...[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
کدوم تیم[img]images/smi/s0 (60).gif[/img] رئال رو عشقه......[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
چرا ایکس باکسمـو نمیخری[img]images/smi/s0 (60).gif[/img] عزیز XBOX دارم.[img]images/smi/s0 (66).gif[/img]
با سایز بزرگ بنویس جوابارو[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] !!!OKEY[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
این چندمین باره من دارم سوال میپرسم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] دومین باره....[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
عمو پورنگ یا خاله شادونه[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img] عموی عزیز [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
NFS یا FORZA [img]images/smi/s0 (25).gif[/img] یا NFS [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
GTA یا Assissans Creed [img]images/smi/s0 (25).gif[/img] شوخی می کنی؟؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
تا حالا جاییت شکسته[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] آره. ناخونم...[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
یه کار کنم که هاج و واج بمونی[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] می خوای پشتک بارو بزنی؟؟؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
با ادب ترین فحشی که بلدی چیه[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] لعنتی [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
الان به چینی و به زبان فرانسه 1 چیز مینویسم حال کنی [img]images/smi/s0 (25).gif[/img] یه زبونی بنویس بلد نباشم. [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
一般来说家伙很酷[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
Généralement gars sont cool [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
پسر کاملا سرد یعنی چی؟؟؟[img]images/smi/s0 (66).gif[/img][img]images/smi/s0 (66).gif[/img]
و من الله توفیق[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
یا علی [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

RE: صندلی داغ با حضور کاربر A.ko - Stan - 08-08-2013

سلام مجدد[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
خونتون كجاى شمال غربه؟ اسم منطقه؟[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
خيلى خوب بنر طراحى ميكنى آفرين[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
نظرت درباره Saints Row IV چيه؟[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
اگه بگن از بين بازى هاى زير يكى رو انتخاب كن كدومو انتخاب ميكنى؟[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
Mafia 3[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
GTA V[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
Beyond: Two Souls[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
فعلاً[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]