امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
توصیه های ایمنی (بخوانید طنز) EA برای گیمرها!

امروز داشتم تو سایت EA میگشتم که به یه تصویر جالب برخوردم. ما همیشه با راهنمای استفاده و توصیه های ایمنی برای استفاده از وسائل مختلف آشناییم، اما توصیه های ایمنی برای بازی اون هم از این نوعش برای من جالب بود که گفتم برای شما هم ترجمش کنم و اینجا بذارم، البته اینجور توصیه های جالب رو برای خیلی از محصولات آدم میبینه، اما این مربوط به گیمه و خوندنش خالی از لطف نیست.

در بخش اول توصیه هایی برای مبتلایان به بیماری صرع داده شده که اگر سابقش رو در خانواده دارید با دکتر مشورت کنید و مواظب باشید و از این حرفها، اما قسمت جالب توصیه قسمت دومه:

[تصویر:  GENERIC_EPI_EN.png]

• خیلی نزدیک به صفحه مانیتور ننشینید، با فاصله ای مناسب از مانیتور بنشینید تا جایی که طول کابل به شما اجازه میدهد! (معلوم نیست منظورش طول کابل مانیتوره یا موس و کیبورد یا شاید هم هردو روی هم!! روش نشده بگه 10 متر فاصله بگیرید![img]images/smi/s0 (45).gif[/img] )

• ترجیحا بازی را در صفحه نمایش کوچک بازی کنید!! (هم صفحه کوچیک باشه هم فاصله زیاد باشه! دیگه حرفی برای گفتن ندارم[img]images/smi/s0 (43).gif[/img])

• از بازی کردن در شرایطی که خسته هستید یا به اندازه کافی نخوابیده اید بپرهیزید! (من خودم به شخصه خیلی وقتا با بازی خستگیمو در میکنم)

• مطمئن شوید اتاقی که در آن بازی میکنید دارای نور کافی باشد! (انگار میخواد خیاطی کنه[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] مثل اینکه بگه تو سینما چراغارو روشن کنید[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] اصلا حال بازی تو تاریکی بودنشه)

• هر ساعتی که بازی می کنید حداقل 10 تا 15 دقیقه از آن را به استراحت اختصاص دهید. (اینجوری که آدم تا بیاد بازی کنه باید پاشه[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] احتمالا چون جدیدا بخش داستانی بازیا داره کوتاه میشه (مثل BF4) اینجوری میگه که بازی بیشتر طول بکشه[img]images/smi/s0 (45).gif[/img] بخش آنلاینم که این حرفا حالیش نیس)
[تصویر:  tiat31hcm87xm9rf990d.gif]
پاسخ
حالا آبرو خودشون هیچ آبرو هرچی گیمره بردن با این توصیه هاشون :|

[تصویر:  40371150084183112054_output_h3eQk1.gif]
「ずっとずっとコウタに謝りたかった、私はただそれだけのためにずっと耐えて生き延びてきた。」
پاسخ
چنین چیزهایی بله ... رده بندی سنی، توصیه های سلامتی و غیره کلا در ایران مسخره به حساب میاد [تصویر:  s0%20(22).gif]
Third World Country ... [تصویر:  s0%20(50).gif]
پاسخ
درود بر EA
توصیه های مناسبی ذکر کرده
[تصویر:  0nxp_assassins_creed_fanart_by_barbeanic...4og5u0.jpg]
پاسخ
بهتره یک مقدار به فکر درست کردن سری Battlefield اش باشه تا دیگه مثل BF4 گند نزنه.[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

یک زمانی مدیر بخش pc سایت گیم ایمگ بودم....
[تصویر:  walking-dead-season-2-clementine-1-600x221.jpg]
پاسخ
[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] توصیه های داده شده توسط EA واسه سوسولا
اما این یکیو درست گفته که موقع کپت بازی نکن ، کپه از چشات میپره[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] (کپه=خواب)
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Music ماجرا های گیمفا | پایانی برای آغاز Lightninghero 18 7,301 09-24-2016, 04:38 PM
آخرین ارسال: Lightninghero
  این چه کاریه آخه؟ | 15 راه برای خودکشی موفق در GTA V Mr.ISO 16 6,087 08-26-2015, 07:53 PM
آخرین ارسال: Big Killer
Video شخصیت های بازی به رقص در آمده اند - برای دریافت عیدی خود وارد شوید ... omidgamerha 0 1,480 03-19-2013, 04:48 PM
آخرین ارسال: omidgamerha
  فقط برای خنده mafia 1981 1 1,579 03-15-2013, 01:25 PM
آخرین ارسال: mohammad13
  کلیپ خنده دار برای گوشی mafia 1980 3 2,310 10-10-2012, 04:27 PM
آخرین ارسال: Amir Game

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان