امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 4.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mortal Kombat X | Offical thread
منم از همون اول به tekken اعتقاد بیشتری داشتم و اون فضای بیش از حد خشن مورتال منو زده کرد. بعد هم که Street fighter واسه pc اومد و کلا باعث شد بقیه بازی های سبک فایتینگ رو بیخیال بشم. ولی اینو هم بگم که همیشه finisher های مورتال برام جالب بوده!

پاسخ
اتفاقا من عاشق ساب زیرو ام و با ساب زیرو و اسکورپیون و نوب و رایدن پدر شاوکان رو در میارم.
:-/
پاسخ
فرانچایز مورد علاقه من :X
خدا کنه شماره دهم مثل شماره قبلیش افت فریم نداشته باشه[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

اینکه بعضی ها میگن چرا همیشه ساب زیرو کتک میخوره به خاطر این نیست که ضعیف تر از اسکورپیون هست! به خاطر اینه که اسکورپیون انتقام قتل عام طایفه + زن و بچه خودش رو از ساب زیرو میخواد بگیره.
یکی از دوستان مقالات جالبی رو درباره کاراکترهای MK نوشته. یه سرچ بزنین پیدا میشه.
The more you give, the more I maim              
You are spirit, and I am bane                                                      
Your truth strikes through, as steel guides true                                                                              
It's enough for pride, but not enough to survive

پاسخ
فقدددددددددددددد اسکورپین.
فک کنم اسکورپین اراکیه! چون نمیزاره دنبال یارو ، یارو رو میکشونه طرف خودش، تازه بهش هم میگه:
"بی اینجا بنوم پدر سو خته"
[تصویر:  hha3ixyww7denapyisu5.jpg]
پاسخ
هشچ کدوم از شخصیت های mortal ضعیف نیستند فقط کافی کمی با شخصیت مورد نظرتون تمرین داشته باشید(به شخصه از سال 2011 mortal بازی می کنم و بیشتر مواقع هم sub zero رو بر می دارم)
[تصویر:  5b7th9dl7afci0p5zblo.jpg]
پاسخ
عکس های جدیدی که از این بازی اومد واقعا نشون داد که سازندگان این بار پاشون رو خیلی جلوتر گذاشتن و صرفا یه عدد به شماره بازیشون اضافه نکردن... کاری که خیلی از بازی های حتی بزرگ انجام میدن!
در کل من عاشق اسکورپیون و Mortal Kombat X هستم![img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
[تصویر:  xkpv6dutvrec.jpg]
یاد اون روزگاری که نه رو اسماشون خط خورده بود و نه رنگ اسماشون انقدر کم رنگ بود به خیر...
پاسخ
(07-04-2014, 01:53 PM)'John Watson' نوشته است: عکس های جدیدی که از این بازی اومد واقعا نشون داد که سازندگان این بار پاشون رو خیلی جلوتر گذاشتن و صرفا یه عدد به شماره بازیشون اضافه نکردن... کاری که خیلی از بازی های حتی بزرگ انجام میدن!
در کل من عاشق اسکورپیون و Mortal Kombat X هستم![img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

درسته از نظر گرافیکی فوق العاده پیشرفت داشتن و هم استفاده از محیط[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
پاسخ
فردا منتظر رونمایی از کاراکتر جدید Mortal Kombat X باشید | Fatality !
یک کاراکتر جدید برای Mortal Kombat X فردا در طی EVO 2014 معرفی خواهد شد. این اطلاعات معتبر می باشد و از طریق سازنده ی این سری یعنی Ed Boon منتشر شده است.  برای کسانی که با این سری آشنا نیستند باید بگویم نسخه ی X بازی کمی قبل تر از E3 2014 منتشر شد و در طی این بازی نمایشی داشت. این عنوان فایتینگ قرار است مرگ را به نسل بعدی ببرد.
[تصویر:  10525971_779381075426625_1848576949608564600_n.png]
این سری یکی از قدیمی ترین و محبوب ترین بازی های Fighting می باشد و بسیار خون بار می باشد. این بازی توسط  NetherRealm Studios ساخته شده است و توسط Warner Bros. Interactive Entertainment منتشر می شود. بازی Mortal Kombat X قرار است برای کنسول های نسل هفتمی و هشتمی و PC منتشر خواهد شد. این بازی که در سال ۲۰۱۵ منتشر خواهد شد بدون شک یکی از مورد انتظار ترین ها خواهد بود و همانطور هم که گفته شد فردا قرار است کاراکتر جدیدی به جمع ۴ کاراکتر شناخته شده راه یابد.
[تصویر:  BsPCLLYIYAAz0Mv.jpg]

منبع: گیمفا
نویسنده: محمد(ارشیا) جباری زادگان
پاسخ
داداش 4 کاراکتر نیست که، 6تاس. (6تاییاش)
scorpion, sub zero, kotal khan, cassy caje, devora & ferra tore (البته شاید املای بعضیاشون غلط باشه.)
[تصویر:  8f3_sfv_ed.jpg]
?So who you gonna be when the reaper come knocking
Actions speak louder than words, so stop talking
So watch me break out of this cage
I fight now, I wont change
پاسخ
(07-11-2014, 10:53 PM)'PWLG' نوشته است: داداش 4 کاراکتر نیست که، 6تاس. (6تاییاش)
scorpion, sub zero, kotal khan, cassy caje, devora & ferra tore (البته شاید املای بعضیاشون غلط باشه.)

شاید منظورش 4 تا کارکتری جدیدی هست که قبلا معرقی شدت
[تصویر:  5b7th9dl7afci0p5zblo.jpg]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بحث و تبادل نظر در مورد بازی Mortal Kombat 11 White Beard 1 2,014 04-24-2021, 12:49 PM
آخرین ارسال: Windtalker
  Outlast 2 | Official Thread HardCore Gamer 10 6,317 04-29-2017, 01:53 PM
آخرین ارسال: adams-khersi
  Final Fantasy XV | Official Thread Old Snake 73 26,211 04-29-2017, 01:50 PM
آخرین ارسال: adams-khersi
  The Witcher 3: Wild Hunt | Official Thread Tyrion 486 87,513 04-23-2017, 09:32 PM
آخرین ارسال: amir_rs75
  The Climb | Official Thread Station 7 3,598 04-20-2017, 01:23 PM
آخرین ارسال: S.T.A.R.S

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان