امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 4.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mortal Kombat X | Offical thread

(07-11-2014, 11:14 PM)'Rocksteady' نوشته است:
(07-11-2014, 10:53 PM)'PWLG' نوشته است: داداش 4 کاراکتر نیست که، 6تاس. (6تاییاش)
scorpion, sub zero, kotal khan, cassy caje, devora & ferra tore (البته شاید املای بعضیاشون غلط باشه.)

شاید منظورش 4 تا کارکتری جدیدی هست که قبلا معرقی شدت

MAYBE

[تصویر:  8f3_sfv_ed.jpg]
?So who you gonna be when the reaper come knocking
Actions speak louder than words, so stop talking
So watch me break out of this cage
I fight now, I wont change
پاسخ
Mortal Kombat X حد‌اقل یک شخصیت مهمان خواهد داشت.
نسخه جدید Mortal Kombat، یعنی Mortal Kombat X، مدتی قبل از E3 2014 معرفی شد. تا‌کنون اطلاعات و تریلر‌های زیادی از این عنوان منتشر شده است. هم‌اکنون نیز اعلام شده است که در این عنوان حد‌اقل یک شخصیت مهمان حضور خواهد داشت.در پی مصاحبه‌ای که خالق سری Mortal Kombat، یعنی Ed Boon، داشته او اعلام کرده است که:
نقل‌قول: NetherRealm Studios قصد دارد تا DLC‌هایی را برای این عنوان عرضه کند و در بعضی از این DLC‌ها شخصیت‌های جدیدی نیز وجود دارند و در یکی از آن‌ها نیز یکی شخصیت مهمان از یک فرانچایز دیگر حضور خواهد داشت.

منبع: گیمفا
مترجم: ابراهیم افشار

[تصویر:  56sc_the_north_remembers_by_ertacaltinoz...-_copy.jpg]

پاسخ
(07-15-2014, 02:04 AM)HoomanGamer نوشته است: Mortal Kombat X حد‌اقل یک شخصیت مهمان خواهد داشت.
نسخه جدید Mortal Kombat، یعنی Mortal Kombat X، مدتی قبل از E3 2014 معرفی شد. تا‌کنون اطلاعات و تریلر‌های زیادی از این عنوان منتشر شده است. هم‌اکنون نیز اعلام شده است که در این عنوان حد‌اقل یک شخصیت مهمان حضور خواهد داشت.در پی مصاحبه‌ای که خالق سری Mortal Kombat، یعنی Ed Boon، داشته او اعلام کرده است که:
نقل‌قول: NetherRealm Studios قصد دارد تا DLC‌هایی را برای این عنوان عرضه کند و در بعضی از این DLC‌ها شخصیت‌های جدیدی نیز وجود دارند و در یکی از آن‌ها نیز یکی شخصیت مهمان از یک فرانچایز دیگر حضور خواهد داشت.

منبع: گیمفا
مترجم: ابراهیم افشار

باید یه شخصیت خیلی معروف و خشن باشه.
کسی نظری نداره؟[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
به نظر من TREVOR[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img]

عجیبه![img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
چرا کسی خبر تایید "بابا برقی" رو نذاشته؟ (شنیده شده که به این فرد، "حسن برقی" نیز گفته میشد.)
خوب خودم میذارم.
ریدن؛ تایید شد. (نه آقا کسی خرابکاری نکرده Raiden تایید شد.)
همین دیگه؛ دو ساعت حوصله ندارم مثل سایت داستان بنویسم. تایید شد دیگه برید پی کارتون...
آها...
اینم تریلرش:
https://gamefa.com/166328/%D8%AA%D8%B1%D...%B4%D8%AF/

اینم نظر یه بابایی:

"
بابا برقی وارد میشود.
[align=right]چرا لباسش عوض نشده؟ یه تنوعی میدادن خب.
[align=right]اون لباس مشکی تو آرماگدون و این کمبت آخریه خیلی مشتی بود. یه جورایی شبیه اشراف زاده ها شده بود."

من موندم اینا از کجا میان تو گیمفا[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
پاسخ
با اجازه من این تاپیک رو آپ می کنم. [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

تصویری احتمالی از منوی انتخاب شخصیت:

[تصویر:  mortal_kombat_x-2552796.jpg]

نظر شما در مورد این تصویر چیه؟

من به چند نتیجه رسیدم که به شرح ذیل هستند:

تو بازی هیچ رباتی (شبیه Cyrax یا Sektor) وجود نداره. احتمالاً این شخصیت ها حذف شده و یا به شکل نیمه انسان و نیمه ربات حاضر خواهند شد.
با توجه به شخصیتی که کلاه داره، میشه گفت متاسفانه (!) Freddy هم احتمالاً در این نسخه حضور داره. [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
ــــــــــــــــــــــ
حالا جدا از این ها خیلی خوب میشه فهمید که شخصیت هایی مثل Sonya، Johnney Cage، Jax، Shang Tesung، Noob، Kano، Goro، Kitana، Millena، Leo Kang و Kung Lao (احتمالاً املای بعضی هاشون اشتباهه! [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]) در این نسخه هم حضور دارند، چون سازنده هاش عقب افتادگی ذهنی ندارند که بیان  این ها رو از بازی حذف کنند.
ــــــــــــــــــــــ
Gamesradar در یکی از مقالاتش اعلام کرده که احتمال حضور Bo Rai Cho هم در بازی حضور داره.
[تصویر:  h9pacwys58r03u326n3a.png]
پاسخ
خیلی از این شخصیتهایی که گفتید، مرده اند و احتمال حضورشون کمه. سونیا و جانی کیج هم باید خیلی پیر شده باشند. درضمن تو این منو، هیچ جوره نمیشه حضور ریدن رو حدس زد چون کلاهش خیلی تابلوئه ولی با این حال حضورش تایید شده. به نظرم تعداد شخصیت ها بیشتر میشه. 24 تا کمه.
اگه onaga باشه خیلی باحال میشه ولی مطمئنم big bad بازی، شیناکه.
پاسخ
(07-28-2014, 10:27 PM)'PWLG' نوشته است: خیلی از این شخصیتهایی که گفتید، مرده اند و احتمال حضورشون کمه. سونیا و جانی کیج هم باید خیلی پیر شده باشند. درضمن تو این منو، هیچ جوره نمیشه حضور ریدن رو حدس زد چون کلاهش خیلی تابلوئه ولی با این حال حضورش تایید شده. به نظرم تعداد شخصیت ها بیشتر میشه. 24 تا کمه.
اگه onaga باشه خیلی باحال میشه ولی مطمئنم big bad بازی، شیناکه.

درسته، خیلی از شخصیت ها مردند. ولی این اتفاق صدها بار تو عناوین Mortal Kombat رخ داده و آقای Ed Boon به شکلی دوباره اون ها رو بازگردوندند!
خطر اسپویل: برای مثال شخصیت Leo Kang (خودم هم می دونم املاش غلطه! [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (30).gif[/img]) در نسخه Armageddon به شکل زامبی حضور داشت و بعد در نسخه های جدیدتر به شکل آدم اومد و یا در همون تریلر آغازین همین نسخه شخصیت Li Mei کشته میشه، ولی باز در بازی حضور داره.
خود شخصیت Kitana بارها و بارها در خط داستانی کشته شده، ولی باز هم در نسخه های قبلی حضور داشت. در مورد سن هم باید بگم که خیلی راحت میشه با چند تا تعریف ساده بازیباز رو قانع کرد که فرد مورد نظر مثلاً زندگی جاودانه ای داره؛ (البته این چیزیه که من می گم.) چون بیشتر Kombatantها چنین زندگی دارند.
جدا از این ها، فکر نکنم سازندگان بخوان ماجراهای Sonya Blade با Kano و یا Mileena و Kitana رو ادامه ندن. بعد اینکه حضور تنها سه شخصیت از نسخه های قبلی در این نسخه می تونه یه ضعف بزرگ و ننگ برای این فرنچایز به حساب بیاد. سازندگان هم می تونستند یه IP جدید بسازند، به جای اینکه بیان و تعداد کمی از شخصیت های نسخه قبلی رو در این بازی جای بدهند.
در مورد شیناک هم نمی تونم چیزی بگم، ولی احتمالش خیلی کمه به نظر من.
اما تعداد شخصیت ها؛ تعداد شخصیت ها صرفاً به معنی قوت بازی نیست. چون مثلاً نسخه Armageddon شخصیت های زیادی داره، ولی حدود یک چهارم شخصیت ها کاملاً بی مصرف و به نحوی چرت هستند؛ برای مثال: Mokap و یا Moloch! [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] این در حالیه که سازتدگان در نسخه Deception تنها شخصیت های مهم رو جای دادند و به موفقیت خوبی هم دست یافتند.
پاسخ
(07-28-2014, 09:11 AM)'a.gamer' نوشته است: با اجازه من این تاپیک رو آپ می کنم. [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

تصویری احتمالی از منوی انتخاب شخصیت:

[تصویر:  mortal_kombat_x-2552796.jpg]

نظر شما در مورد این تصویر چیه؟

من به چند نتیجه رسیدم که به شرح ذیل هستند:

تو بازی هیچ رباتی (شبیه Cyrax یا Sektor) وجود نداره. احتمالاً این شخصیت ها حذف شده و یا به شکل نیمه انسان و نیمه ربات حاضر خواهند شد.
با توجه به شخصیتی که کلاه داره، میشه گفت متاسفانه (!) Freddy هم احتمالاً در این نسخه حضور داره. [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
ــــــــــــــــــــــ
حالا جدا از این ها خیلی خوب میشه فهمید که شخصیت هایی مثل Sonya، Johnney Cage، Jax، Shang Tesung، Noob، Kano، Goro، Kitana، Millena، Leo Kang و Kung Lao (احتمالاً املای بعضی هاشون اشتباهه! [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]) در این نسخه هم حضور دارند، چون سازنده هاش عقب افتادگی ذهنی ندارند که بیان  این ها رو از بازی حذف کنند.
ــــــــــــــــــــــ
Gamesradar در یکی از مقالاتش اعلام کرده که احتمال حضور Bo Rai Cho هم در بازی حضور داره.

فکر نکنم سونیا و جانی کیج باشن به جای این دو دخترشون به نام کیسی کیج حاضره توی بازی که آواتارمه[img]images/smi/s0 (29).gif[/img] فکر نکنم به جز اسکورپین و ساب زیرو و نوب و یه تعداد محدود دیگه، شخصیت های نسخه ی قبل توش باشن و آقای اد بون یه سری شخصیت جدید خلق کرده باشه. کلا دمشون گرم توی سبک فایتینگ مورتال کمبت رقیب نداره و به تنهایی میتازه البته توی این نسل که تکن خراب کرده بود اینطور بود. من یه تکن خوب هوس کردم[img]images/smi/s0 (67).gif[/img]

پاسخ
ممکنه کاراکتر های بیشتری اضافه بشن امکانش هم هست که همین 24 تا باشن و  raiden هم شاید تو عکسا کلاهشو برداشته که ضایع نباشه[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
امیدوارم شخصیت های خوب نسخه های قبل رو هم بیارن چون من با این چند تا شخصیت جدیدی که تو تریلرا معرفی شدن اصلا حال نکردم [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
این کیسی کیج هم مشکوک میزنه احتمالا نامشروعه [img]images/smi/s0 (25).gif[/img] چون جانی کیج که قدرت زیاد داشت سونیا هم چند تا قدرت داشت
تو نسخه armageddon یکی بود که کلا قدرت نداشت و از اسلحه و نارنجک استفاده میکرد که اسمشو یادم نمیاد احتمالا بچه اونه [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
[تصویر:  40371150084183112054_output_h3eQk1.gif]
「ずっとずっとコウタに謝りたかった、私はただそれだけのためにずっと耐えて生き延びてきた。」
پاسخ
(07-29-2014, 12:16 AM)'almasgame.com' نوشته است: ممکنه کاراکتر های بیشتری اضافه بشن امکانش هم هست که همین 24 تا باشن و  raiden هم شاید تو عکسا کلاهشو برداشته که ضایع نباشه[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
امیدوارم شخصیت های خوب نسخه های قبل رو هم بیارن چون من با این چند تا شخصیت جدیدی که تو تریلرا معرفی شدن اصلا حال نکردم [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
این کیسی کیج هم مشکوک میزنه احتمالا نامشروعه [img]images/smi/s0 (25).gif[/img] چون جانی کیج که قدرت زیاد داشت سونیا هم چند تا قدرت داشت
تو نسخه armageddon یکی بود که کلا قدرت نداشت و از اسلحه و نارنجک استفاده میکرد که اسمشو یادم نمیاد احتمالا بچه اونه [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

منظورتون Strykerـه؟ [img]images/smi/s0 (60).gif[/img]

پاسخ
(07-28-2014, 10:54 PM)a.gamer نوشته است: درسته، خیلی از شخصیت ها مردند. ولی این اتفاق صدها بار تو عناوین Mortal Kombat رخ داده و آقای Ed Boon به شکلی دوباره اون ها رو بازگردوندند!
خطر اسپویل: برای مثال شخصیت Leo Kang (خودم هم می دونم املاش غلطه! [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (30).gif[/img]) در نسخه Armageddon به شکل زامبی حضور داشت و بعد در نسخه های جدیدتر به شکل آدم اومد و یا در همون تریلر آغازین همین نسخه شخصیت Li Mei کشته میشه، ولی باز در بازی حضور داره.
خود شخصیت Kitana بارها و بارها در خط داستانی کشته شده، ولی باز هم در نسخه های قبلی حضور داشت. در مورد سن هم باید بگم که خیلی راحت میشه با چند تا تعریف ساده بازیباز رو قانع کرد که فرد مورد نظر مثلاً زندگی جاودانه ای داره؛ (البته این چیزیه که من می گم.) چون بیشتر Kombatantها چنین زندگی دارند.
جدا از این ها، فکر نکنم سازندگان بخوان ماجراهای Sonya Blade با Kano و یا Mileena و Kitana رو ادامه ندن. بعد اینکه حضور تنها سه شخصیت از نسخه های قبلی در این نسخه می تونه یه ضعف بزرگ و ننگ برای این فرنچایز به حساب بیاد. سازندگان هم می تونستند یه IP جدید بسازند، به جای اینکه بیان و تعداد کمی از شخصیت های نسخه قبلی رو در این بازی جای بدهند.
در مورد شیناک هم نمی تونم چیزی بگم، ولی احتمالش خیلی کمه به نظر من.
اما تعداد شخصیت ها؛ تعداد شخصیت ها صرفاً به معنی قوت بازی نیست. چون مثلاً نسخه Armageddon شخصیت های زیادی داره، ولی حدود یک چهارم شخصیت ها کاملاً بی مصرف و به نحوی چرت هستند؛ برای مثال: Mokap و یا Moloch! [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] این در حالیه که سازتدگان در نسخه Deception تنها شخصیت های مهم رو جای دادند و به موفقیت خوبی هم دست یافتند.
دوست عزیز
درسته که مرگ در "مبارزات فناپذیر" مفهومی نداره ولی اینقدر هم الکی نیست که. خود شما گفتی لیو کنگ میمیره ولی به شکل زامبی درمیاد که بازهم نشون میده نمیتونستن الکی زندش کنن.
احتمال حضور شیناک، اتفاقا خیلی زیاده. به چند دلیل:
1. داستان وارد نسخه چهارم شده و اولین حضور شیناک هم در نسخه چهارم بود.
2. آخر قسمت قبل کوان چی با شیناک صحبتی میکنه که گویا شیناک به زودی میتونه از جهنم بیاد بیرون. همونطور که خودش هم گفت شاوکان با خشم پر شده بود و خیلی احمق بود ولی شیناک زرنگ تره و این میتونه داستان رو خیلی باحال تر کنه.
نمیدونم چرا فقط منم که با نبود هیچکدام از شخصیت های قبلی، مشکلی ندارم.[img=18x18]images/smi/s0 (25).gif[/img]
اتفاقا از این کوتال خان هم خیلی خوشم میاد ولی به هر حال اگه قدیمیا هم باشن، اکثرا شخصیت منفی ها هستن چون مثبتا همه مردن البته من مرگ اسموک رو اصلا یادم نمیاد. فکر کنم نمرد اصلا. شاید هم از شخصیت های نسخه 5 و 6 و 7 بذارن تو بازی.
سونیا و کینو خیلی جریان خاصی نداشتن؛ مثل موش و گربه بازی بود؛ چیز خاصی نبود. ملینا و کیتانا هم همینطور.
ولی این داستان اسکورپیون و ساب زیرو که تمومی هم نداره، خیلی جالب تره. کسی متوجه شده که ساب زیرو، تو یه تیکه از بازی به اسکورپیون چی میگه؟ فکر کنم میگه خسته شدم که همش باید بی گناهیم رو ثابت کنم. من هنوز موندم ساب زیرو چجوری آدم شد.
راستی از آرماگدون گفتین؛ به نظرم یکی از چرت ترین نسخه ها بود. کلکسیون شخصیت بود ولی آشغال بود. هیچکی فن نداشت. شما اگه یادت باشه غیر از بازی اصلی، خیلی چیزای اضافی هم داشت. حالا اونها محدودیت حجم هم داشتن؛ DVD بازی، تا خرخره پر بود. خیلی از شخصیت های چرت و پرت، نباید میبودن که اگه همونا هم حذف میشدن، بازم نزدیک سی و خورده ای شخصیت میموند که میتونستن براشون فن های باحال بذارن.
این deception، فکر کنم جایزه هم برد. خیلی دلم میخاد بازی کنم. لباسای شخصیت ها تو خیلی باحال بودن.
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بحث و تبادل نظر در مورد بازی Mortal Kombat 11 White Beard 1 2,012 04-24-2021, 12:49 PM
آخرین ارسال: Windtalker
  Outlast 2 | Official Thread HardCore Gamer 10 6,313 04-29-2017, 01:53 PM
آخرین ارسال: adams-khersi
  Final Fantasy XV | Official Thread Old Snake 73 26,193 04-29-2017, 01:50 PM
آخرین ارسال: adams-khersi
  The Witcher 3: Wild Hunt | Official Thread Tyrion 486 87,431 04-23-2017, 09:32 PM
آخرین ارسال: amir_rs75
  The Climb | Official Thread Station 7 3,596 04-20-2017, 01:23 PM
آخرین ارسال: S.T.A.R.S

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان