امتیاز موضوع:
  • 28 رأی - میانگین امتیازات: 3.93
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تبادل نظر در رابطه با رازهای مخفی GTA V
ببخشید من تا می دونم اون علامت چشم ماسونی هست ؟[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
[تصویر:  kzx87sz9ji150grzderz.png]
پاسخ
(09-25-2014, 10:23 PM)'orc' نوشته است: ببخشید من تا می دونم اون علامت چشم ماسونی هست ؟[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]

عه ! نگو الان میان ...[img]images/smi/s0 (53).gif[/img] ولی اون علامتش فرق میکنه[img]images/smi/s0 (24).gif[/img] اما بحثشو اینجا باز نکنیم بهتره[img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
پاسخ
(09-25-2014, 10:23 PM)'orc' نوشته است: ببخشید من تا می دونم اون علامت چشم ماسونی هست ؟[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]

یعنی خدایی ندیدید نوشتم از این حرفا نزنید[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (66).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

رد می شه ورقای تقویم مدام        
                                                                                          واسه همه آرزوهامون کندیم گودال
                          دست از پا ترازتره بس که کردیم دعا      
                                                                                          ولی میاد روزی که به کامه ایام
پاسخ
من فکرکنم که این سفینه ها طلسم شدن وبایدباتکمیل کردن کارهایی که تو بازی مشخص کرده این بشقاب پرنده ها راپیدا کنی به قول معروف طلسمشون رابشکنی تاآزادبشن و همگی روی کوه بلند جمع بشن تا مثلا بچشون که همون تخم مرغ شکسته هست را نجات بدند...
اون بشقاب پرنده هاهم از علا مت هاشون مشخص که:یکی توی آب وهوای بارونی ظاهرمیشه یکی وقتی بری طرفش نویز سبز رنگ میده یکی توی شب مهتابی یکی:اون وسطی  بالای کوه بچشون چون به تخم مرغ هم اتصال مستقیم داره ووقتی همه را پیدا کردی باید بری بالای کوه تله کابینی تااونجاشاهد آزاد کردن بچشون باشی[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
راضیم به رضای خدا...
پاسخ
دوستان یه چیز جدید پیدا کردم
یه سایت هست توی بازی به نام
altruistsunite.com 
The Altruist همون کمپ هست
توی این سایت که میری نوشته هاش انگار رمز گذاری شده اند
بعد من فکر کردم اگه برم توی کمپ اونجا برم توش شاید نوشته ای چیزی باشه
ولی نبود[img]images/smi/s0 (67).gif[/img]
شما ببینید می تونید کاری بکنید؟!
پاسخ
اگه توجه کرده باشین تو اون کتیبه رعد و برق هم هست [img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
[تصویر:  kzx87sz9ji150grzderz.png]
پاسخ
پیدا کردن نقاط=ماشین فضایی
...[تصویر:  1kgo7zeipzye0uka1h50.jpg]
[تصویر:  enbrkpgstbhc0ggeksja.jpg]
[تصویر:  eb6ra7572j080k2a2ih0.jpg]

[تصویر:  pod4iwnvmem8eciccjow.jpg]
Nightcall
Kavinsky &lovefoxxx

i'm giving you a nightcall to tell you how i feel
i want to drive you through the night down the hills
i'm gonna tell you something you don't want to hear
i'm gonna show you where it's dark but have no fear
پاسخ
(09-26-2014, 02:52 PM)'JOHN ABROZZI' نوشته است:
پیدا کردن نقاط=ماشین فضایی
...[تصویر:  1kgo7zeipzye0uka1h50.jpg]
[تصویر:  enbrkpgstbhc0ggeksja.jpg]
[تصویر:  eb6ra7572j080k2a2ih0.jpg]

ممنون
ولی چون این تیکه ها خیلی کوچیکن شاید باید تصویر دقیقتری قرار بگیره:

[تصویر:  grand-theft-auto-v-spaceship-part-locations-map.jpg]اینم چند تا تصویر دیگه که شاید برای 100 درصد کردن بازی بهش نیاز پیدا کنید:
[تصویر:  grand-theft-auto-v-letter-scrap-locations-map.jpg]اصلا چه کاریه لینک می ذارم برید ببینید
پاسخ
من ایناراپیداکردم
[تصویر:  2571016-mount_chiliad_map-1.jpg][تصویر:  k5gl.jpg][تصویر:  upog.jpg][تصویر:  zq1w.jpg][تصویر:  v3dx.jpg][تصویر:  iovc.jpg][تصویر:  11o7eczp04q238n7oc39.jpg][تصویر:  do38uy2btssn219x7qkm.png][تصویر:  uc7sy2il971jw3bmsjgj.jpg][تصویر:  zy7n7rhifalvghaqaqnz.jpg][تصویر:  wk19n64hxfds89ycw2e1.jpg][تصویر:  rZyLCrF.jpg][تصویر:  tMjueiP.jpg]
راضیم به رضای خدا...
پاسخ
توی این عکس منظور از خط های رنگی چیه؟:
http://smg.photobucket.com/user/liquid19...1.jpg.html
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بحث و تبادل نظر در مورد بازی Mortal Kombat 11 White Beard 1 2,026 04-24-2021, 12:49 PM
آخرین ارسال: Windtalker
  تبادل نظر در رابطه با بازی Resident Evil 2 Remake White Beard 1 1,728 02-09-2019, 10:37 AM
آخرین ارسال: Marcus Holloway
  تبادل نظر در رابطه با بازی Devil May Cry 5 White Beard 0 1,438 02-08-2019, 01:22 AM
آخرین ارسال: White Beard
  بحث و تبادل نظر پیرامون بهترین بازی 2015 Old Snake 69 17,207 11-23-2015, 12:41 AM
آخرین ارسال: BadBoy4Ever
  بحث و تبادل نظر پیرامون خرید "بازی" PS4 و Xbox one Old Snake 4 4,258 09-12-2015, 03:07 PM
آخرین ارسال: ERFAN RP

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان