امتیاز موضوع:
  • 28 رأی - میانگین امتیازات: 3.93
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تبادل نظر در رابطه با رازهای مخفی GTA V
(05-02-2018, 01:32 PM)hoomanrazor نوشته است: هزینه خرید gta v چقدره؟
S0 (22) S0 (22) S0 (22) S0 (22)
الان بخوای بخری 130 تومن میتونی گیر بیاری 

ولی بنده یه اکانت دارم که GTA V , PUBG , Rainbow Six Siege رو داره

اگه دوست داشتی یه سر به پست بنده بزن : https://forum.gamefa.com/Thread-%D9%81%D...%8C--29013
پاسخ
(05-03-2018, 01:11 AM)HuNTeRPlus نوشته است:
(05-02-2018, 01:32 PM)hoomanrazor نوشته است: هزینه خرید gta v چقدره؟
S0 (22) S0 (22) S0 (22) S0 (22)
الان بخوای بخری 130 تومن میتونی گیر بیاری 

ولی بنده یه اکانت دارم که GTA V , PUBG , Rainbow Six Siege رو داره

اگه دوست داشتی یه سر به پست بنده بزن : https://forum.gamefa.com/Thread-%D9%81%D...9%88%D8%B1
%DB%8C--29013

چقدز میدی ؟
پاسخ
سلام
من یه نظری دارم فقط مایکل میتونه بره به اپسیلون و فقط ترور می تونه بره به پیش اون آدم خوار پس فقط میمونه فرانکلین، اون چه جایی رو تنهایی میتونه بره. 
بعد یه موضوع دیگه حرف راک استار 
1_بعد از به انتها رسیدن جانشجاده ی چوبی رو تا انتها برو
2_سپس بهت میگه باید چیکار کنی 
3_خودتو آماده ی طلوع آفتاب کن
4_حالا به زیر آب برو آنقدر برو تا از دیدن یک چیز شوکه بشی
5_بعد از موفق شده با وسیله ات به بالا برو
6_به بالا برو و کسایی که جلوی راتو میگیرن از بین ببر
7_وقتی رسیدی مطمئن شو به کسی نگفتی
8_سپس از روی پل چوبی بگذر
9_در آخر شاهد این راز خواهی بود 
شاید منظور راک استار از پل چوبی همونی که بالای کوه هست رو میگه همونی که جلوش بسته است و علامت خطر داره اگه از اون بری خودش می افته و همینطوری میره تا میرسه کناره ی دریا بعدش باید صبر کنی تا روز بشه بعد بری تو ی آب و ادامه بدی تا از یه چیزی شوکه بشی بعد با وسیله ات که فکر کنم کپسول اکسیژنه بری بالا و وقتی رسیدی بالا برو به سمت ساحل احتمالا موجودات فضایی میان استقبالت پس باید اونارو از بین ببری. بعدش فکر کنم جت پک تن یکی از فضایی ها بوده و از اون جداش میکنی و تن خودت میکنی بعدش دو تا راه داری یا میری یه جایی میدی به کسی یا این که میبری کوه چیلیاد ولی یه راه سومی هم هست اونم اینه که به اون جت پک بری پیش یه UFO حالا نمی دونم بالا سرشه یا جای دیگه اون موقع هستش که دیگه راز برای تو معلوم میشه البته این راز توی آنلاین فزق داره
)(البته همه ی اینایی که گفتم حدس و نمی دونم واقعی یا نه)
پاسخ
(06-23-2018, 09:56 PM)SSSS444480 نوشته است: سلام
من یه نظری دارم فقط مایکل میتونه بره به اپسیلون و فقط ترور می تونه بره به پیش اون آدم خوار پس فقط میمونه فرانکلین، اون چه جایی رو تنهایی میتونه بره. 
بعد یه موضوع دیگه حرف راک استار 
1_بعد از به انتها رسیدن جانشجاده ی چوبی رو تا انتها برو
2_سپس بهت میگه باید چیکار کنی 
3_خودتو آماده ی طلوع آفتاب کن
4_حالا به زیر آب برو آنقدر برو تا از دیدن یک چیز شوکه بشی
5_بعد از موفق شده با وسیله ات به بالا برو
6_به بالا برو و کسایی که جلوی راتو میگیرن از بین ببر
7_وقتی رسیدی مطمئن شو به کسی نگفتی
8_سپس از روی پل چوبی بگذر
9_در آخر شاهد این راز خواهی بود 
شاید منظور راک استار از پل چوبی همونی که بالای کوه هست رو میگه همونی که جلوش بسته است و علامت خطر داره اگه از اون بری خودش می افته و همینطوری میره تا میرسه کناره ی دریا بعدش باید صبر کنی تا روز بشه بعد بری تو ی آب و ادامه بدی تا از یه چیزی شوکه بشی بعد با وسیله ات که فکر کنم کپسول اکسیژنه بری بالا و وقتی رسیدی بالا برو به سمت ساحل احتمالا موجودات فضایی میان استقبالت پس باید اونارو از بین ببری. بعدش فکر کنم جت پک تن یکی از فضایی ها بوده و از اون جداش میکنی و تن خودت میکنی بعدش دو تا راه داری یا میری یه جایی میدی به کسی یا این که میبری کوه چیلیاد ولی یه راه سومی هم هست اونم اینه که به اون جت پک بری پیش یه UFO حالا نمی دونم بالا سرشه یا جای دیگه اون موقع هستش که دیگه راز برای تو معلوم میشه البته این راز توی آنلاین فزق داره
)(البته همه ی اینایی که گفتم حدس و نمی دونم واقعی یا نه)

عهههههه شماها هنوز درگیر این چیزایید ؟  Blink Blink Blink S0 (43)
[تصویر:  9put_liv.jpg]

YOU'LL NEVER WALK ALONE <3
پاسخ
رفقا سلام
من جی تی ای سن اندرس رو از پارسی دانلود گرفتم ولی موقع نصب فایل بصورت ISO هست چطوری باید نصب کنم ؟
ممنون میشم راهنمایی کنید.
صفحه بازی
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بحث و تبادل نظر در مورد بازی Mortal Kombat 11 White Beard 1 2,013 04-24-2021, 12:49 PM
آخرین ارسال: Windtalker
  تبادل نظر در رابطه با بازی Resident Evil 2 Remake White Beard 1 1,715 02-09-2019, 10:37 AM
آخرین ارسال: Marcus Holloway
  تبادل نظر در رابطه با بازی Devil May Cry 5 White Beard 0 1,429 02-08-2019, 01:22 AM
آخرین ارسال: White Beard
  بحث و تبادل نظر پیرامون بهترین بازی 2015 Old Snake 69 17,171 11-23-2015, 12:41 AM
آخرین ارسال: BadBoy4Ever
  بحث و تبادل نظر پیرامون خرید "بازی" PS4 و Xbox one Old Snake 4 4,232 09-12-2015, 03:07 PM
آخرین ارسال: ERFAN RP

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان