امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشاوره در امر خرید موبایل و تبلت
(02-27-2015, 02:34 PM)Kourosh gamer نوشته است: با سلام،کسانی که میخوان چند گوشی رو با هم مقایسه کنند میتونن به سایت www.digikala.com مراجعه کنند.

برای مقایسه توصیه می کنم از www.gsmarena.com استفاده کنید از هر جایی دقیق تر و بهتره.
برای مقایسه اندازه و ظاهر گوشی ها هم قطعا www.phonearena.com عالی هستش (قسمت Size Compare) از سمت چپ.
پاسخ
(02-27-2015, 02:36 PM)A.R.A.$.H نوشته است:
(02-27-2015, 02:34 PM)Kourosh gamer نوشته است: با سلام،کسانی که میخوان چند گوشی رو با هم مقایسه کنند میتونن به سایت www.digikala.com مراجعه کنند.

برای مقایسه توصیه می کنم از www.gsmarena.com استفاده کنید از هر جایی دقیق تر و بهتره.
برای مقایسه اندازه و ظاهر گوشی ها هم قطعا www.phonearena.com عالی هستش (قسمت Size Compare) از سمت چپ.
توی دیجیکالا همه ی مشخصات گوشی رو میشه با یه گوشیه دیگه مقایسه کرد،خرید هم میشه ازش کرد و بسیار معتبر هست من خودم تا حالا 5 یا 6 بار ازش خرید کردم.....

(02-27-2015, 02:39 PM)Kourosh gamer نوشته است:
(02-27-2015, 02:36 PM)A.R.A.$.H نوشته است:

توی دیجیکالا همه ی مشخصات گوشی رو میشه با یه گوشیه دیگه مقایسه کرد،خرید هم میشه ازش کرد و بسیار معتبر هست من خودم تا حالا 5 یا 6 بار ازش خرید کردم.....

البته سایت هایی هم که شما گفتید رو دیدم،اون ها هم بسیار عالی هستند. :cool:
پاسخ
Iphone 6 یا note4
بادلیل
Parsa sony fan
[تصویر:  watch_dogs_parsa.gif]
پاسخ
(02-27-2015, 03:58 PM)parsa sony fan nothing to do نوشته است: Iphone 6 یا note4
بادلیل

در یک کلام

[تصویر:  vs.jpg]

[تصویر:  10774-3114-Note4Nexus6iPhone6Plus-l.png]
[تصویر:  Wolves_ofThe_North.jpg]
پاسخ
همش درست ولی نمیشه از امکانات وصفحه و باتری نوت۴ و از روونی و کیفیت آیفون گذشت
یه راهنمایی کامل ا زمحدودیت های ios میخوام
و همه فاکتور ها برام مهمه
Parsa sony fan
پاسخ
(02-27-2015, 09:45 PM)parsa sony fan nothing to do نوشته است: همش درست ولی نمیشه از امکانات وصفحه و باتری نوت۴ و از روونی و کیفیت آیفون گذشت
یه راهنمایی کامل ا زمحدودیت های ios میخوام
و همه فاکتور ها برام مهمه

خب اول از همه باید بگ که کلا گوشی های اپل واقعا عالی هستند ولی
به دلیل  اینکه گوشی محصول آمریکا هست و ایران هم با آمریکا بده کل سرور های ایران بسته شده پس نتیجه میگیریم که نی تونی اپل آیدی بسازی به همین راحتی(برای ساختنش باید چیز شکن ادرس یه جا تو آمریکا و خیلی چیز های دیگه داره.)
بلوتوث قفله(ولی با جیلبریک آنلاک میشه که اونم خیلی دردسر داره)
آهنگ نمی تونی دانلود کنی با خوده گوشی(با نرم افزار میشه)
اکثر برنامه های گوشی به اینترنت و وصل شدن به سرور نیاز دارند که نمیشه این قضیه به خاطر تحریم.
نرم افزار ها و بازی هاش هم خیلی بد گیر یاد یعنی اینکه مثلا باید اگه گوشیت جیلبریک نیست برنامه های بدون جیل و برای جیلبریک ها نرم افزار های با جیلبریک
کلا گوشی تفکیک عقاید میکنه آدم رو :D
کلا گوشی های اپل برای آدم هایی که زیاد توی کار جیبریک رو غیره نیستند به درد نمی خوره ولی اگه حرفه ای باشی خیلی عالیه.
ولی همین جوری اکتش رو هم دستت بگیری کلی کلاس داره :)
این رو هم بگم بعضی اوقات پیش میاد که یه ورژن از IOS هیچوقت هک نشه و باید منتظر IOS بعدی بونی مثل IOS 6.0.4 که هیچوقت هک نشد تا موقعی که IOS 7 اومد.
دردسر های دیگه هم داره که اگه بخوام بگ خیلی زیاد میشه و حال ندارم دیگه توضیح بدم تا همین جا هم کلی آب قند خوردم.
[تصویر:  bazb_thevideogamegallery_29143_1200x1697.jpg]
پاسخ
خوب آخر کدومو بخرم?
Parsa sony fan
پاسخ
(02-28-2015, 04:05 PM)parsa sony fan nothing to do نوشته است: خوب آخر کدومو بخرم?

Galaxy note 4
[تصویر:  xqk6iin8l5ngopxbwa0v.gif]
پاسخ
سلام a7 هنوز نیومده به ایران?به نظر شما s5چهار هسته و همین طور بعد از آپدیت بسیاری از مشکلاتش برطرف میشه؟
پاسخ
(02-28-2015, 04:05 PM)parsa sony fan nothing to do نوشته است: خوب آخر کدومو بخرم?

خیلی راحته جوابت!
اگه اندروید دوست داری، نوت بگیر و اگر iOS دوست داری، iPhone بگیر! من هر دوش رو دارم، هم نوت ۴ و هم آیفون ۶ پلاس.
حقیقت اینه که اصلا این چرت و پرتای کلاس داشتن نداشتن یک گوشی رو بنداز دور! مگه گوشی کلاس قراره داشته باشه؟ گوشی گوشیه دیگه! چیز کلاس داری کلا نیست! چه آیفون چه نوت چه هوآوی و چه جی ال ایکس!
اینا رو هم که اپل آیدی ساختن سخته و چه میدونم ال و بل و اینا رو بزار کنار! کاربری آیفون (کلا iOS ) در سادگی زبان زد هست و بسیار بسیار راحته! فیلتر میلتر هم نیستم والا! من همین الان دارم از app store دانلود میکنم!
آهنگ ماهنگ میخوای؟ کی الان آهنگ دانلود میکنه وقتی اپ Radio Javan هست که میتونی سینک (دانلود) هم ازش بکنی؟
نرم افزار؟ کلی نرم افزار رایگان وجود داره، ارضات نمیکنه؟ راه هایی هست که دزدی کنی از سازنده و اپ ها رو رایگان استفاده کنی که بازم میگم دزدیه!
iOS محدوده؟ جیلبرک کنی تا حدودی آزاد میشی.
Android کنده؟ چرت و پرته! دیگه الان با سخت افزارهایی که مثلا نوت ۴ و امثالش دارن، کندی معنی نداره!
شما انتخاب کن که از کدوم سیستم عامل خوشت میاد، برو گوشی که اونو داره بخر!
[تصویر:  image.jpg]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  قوانین و مقررات کلی بخش موبایل و گجت های هوشمند Station 0 8,840 07-05-2015, 07:26 PM
آخرین ارسال: Station

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان