امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بحث پیرامون کنفرانس SONY در E3 2015
[تصویر:  file_111490_0_playstation4header.jpg]
خب بالاخره پس از چند روز انتظار، سونی تاریخ برگزاری کنفرانس خودش رو در E3 مشخص کرد.

June 15, 6:30
تاریخ برگزاری کنفرانس این شرکت است.

این تاپیک برای بحث در مورد کنفرانس سونی در E3 است.
--------------------------------
اخبار:

خب مث اینکه سونی یه استودیو  فرست پارتی جدید برای کار بر روی بازی های Project Morpheus باز کرده و هنوز در مراحل اول ساخت استدیو هستند. در چند بخشی هم کارکن استخدام میکنن. امکان داره در E3 هم یه خبری ازشون بشه (البته بعید میدونم) جزئیات خبرو میتونین داخل لینک پایین ببینین.

Sony Opens New First Party Studio Working on PS4 Exclusive Games for Project Morpheus

پاسخ
خيلي دوست داشتم بازي هايي مث Homefront, uncharted  و ،،،،،، تاخير نمي خوردن تا ٢٠١٥ سال.پر بار تري مي بود 
اما الان هم خيلي خوبه
پاسخ
من انتظار یه تریلر گیمپلی از Uncharted 4 و نسخه بعدی God of War رو دارم. به احتمال زیاد توی کنفرانس شاهد تریلر هایی از بازی های مولتی پلتفرم مثل AC: Syndicate هم خواهیم بود. D:
پاسخ
(05-16-2015, 01:07 AM)Blue Sun نوشته است: من انتظار یه تریلر گیمپلی از Uncharted 4 و نسخه بعدی God of War رو دارم. به احتمال زیاد توی کنفرانس شاهد تریلر هایی از بازی های مولتی پلتفرم مثل AC: Syndicate هم خواهیم بود. D:
فکر نکنم سونی از گاد آف وار جدید گیم پلی بده
شاید یه تریلر 30 ثانیه ای بده
اگه تریلر گیم پلی بده از نسخه ی 3 این بازی میده
پاسخ
(05-16-2015, 07:31 AM)HOSSEIN COD نوشته است:
(05-16-2015, 01:07 AM)Blue Sun نوشته است: من انتظار یه تریلر گیمپلی از Uncharted 4 و نسخه بعدی God of War رو دارم. به احتمال زیاد توی کنفرانس شاهد تریلر هایی از بازی های مولتی پلتفرم مثل AC: Syndicate هم خواهیم بود. D:
فکر نکنم سونی از گاد آف وار جدید گیم پلی بده
شاید یه تریلر 30 ثانیه ای بده
اگه تریلر گیم پلی بده از نسخه ی 3 این بازی میده

نسخه 3 بازی که قراره برای PS4 بازسازی بشه؟
بله به احتمال زیاد یه تریلر هم از اون میبینیم.
نسخه چهار هم تایید نشده و من اشتباه کردم. منظورشون همون نسخه 3 بوده که قراره بازسازی بشه.
پاسخ
من که خیلی منتظر یک تریلر از آنچارتد 4 و گاد آف وار جدیدم .
به نظرتون چند درصد امکان داره آی پی چدید ( انحصاری ) معرفی بشه ؟
پاسخ
من امسال خیلی میترسم :(مایکروسافت با دست پر اومده :D به نظرم سونی مارو با یه تریلر از The Last Guardian سوپرایز میکنه:D
گیمپلی انچارتد رو هم باز نشون میدن و انشالله تاریخ انتشار دقیقش مشخص میشه Confusedhy: گاد اف وار هم امیدوارم یه تریلر حتی اگر 30 ثانیه باشه نشون بده :heart:حالا اگر دوست داشت کرش جدید هم معرفی کنه :rolleyes: :blush:
Battlefield 1

[تصویر:  2o3g_00048046932433769437.jpg]
پاسخ
(05-16-2015, 11:56 AM)Dead Soldier نوشته است: من که خیلی منتظر یک تریلر از آنچارتد 4 و گاد آف وار جدیدم .

معرفیش رو نمیدونم، اما خب استودیو هایی مثل Sucker Punch و Quantic Dream و Gorilla Games که همشون هم فرست پارتی های سونی هستن دران روی یکی سری آی پی جدید کار میکنن.
پاسخ
(05-16-2015, 12:03 PM)Blue Sun نوشته است:
(05-16-2015, 11:56 AM)Dead Soldier نوشته است: من که خیلی منتظر یک تریلر از آنچارتد 4 و گاد آف وار جدیدم .

معرفیش رو نمیدونم، اما خب استودیو هایی مثل Sucker Punch و Quantic Dream و Gorilla Games که همشون هم فرست پارتی های سونی هستن دران روی یکی سری آی پی جدید کار میکنن.
Sucker Punch اگه نسخه جدید inFAMOUS رو بسازه عالی میشه .
من نتونستم بازی شاهکار Beyond رو بازی کنم اگه Quantic Dream یک نسخه باز سازی شده ازش بسازه به نظرم خوب بشه .
پاسخ
کلا توی این مراسم های این شکلی مثل E3 شرکت ها سعی میکنن که با دست پر بیان و نشون بدن که یه چیز جدیدی دارن، به خاطر همین معرفی چند تا بازی جدید کاملا معقوله.
The Last Guardian هم از سال 2007 در دست ساخت بوده، توی E3 سال 2009 معرفی شده و قرار بود که در ابتدا در سال 2011 برای PS3 منتشر بشه. البته همون طور که اطلاع داریم هیچ وقت منتشر شد. این سونی هم سالی یه بار اعلام میکنه که نگران نباشید، بازی هنوز در دست ساخته و کنسل نشده. در هر صورت، ما که منتظر معرفی دوباره اش برای PS4 هستیم. D:
کرش جدید هم که توسط ناتی داگ و به صورت انحصاری برای PS4 ساخته نمیشه، چون در حال حاضر تمامی حق و حقوق بازی مال Activision هست و سونی هیچ گونه مالکیتی برش نداره.
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  برنامه زمانی کنفرانس‌های E3 2019 در فروم‌گیمفا White Beard 1 1,694 06-10-2019, 05:12 PM
آخرین ارسال: White Beard
  E3 2019 | پوشش زنده‌ی کنفرانس دیوالور دیجیتال [تمام شد] White Beard 0 1,291 06-09-2019, 11:27 PM
  E3 2019 | پوشش زنده‌ی کنفرانس بتسدا [تمام شد] White Beard 0 1,333 06-09-2019, 10:54 PM
Star E3 2019 | پوشش زنده کنفرانس Microsoft [تمام شد] White Beard 0 1,347 06-09-2019, 09:13 PM
  زمان کنفرانس خبری ایکس‌باکس در E3 امسال مشخص شد Station 0 1,735 02-16-2017, 03:15 PM
آخرین ارسال: Station

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان