امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش برنامه ی psx | دانلود و انتقال اپدیت، برنامه و نرم افزار های PS4 از طریق PC
(09-25-2017, 11:12 AM)roozbeh.cold نوشته است: سلام یه اکانت هکی رو وارد کنم عملا ظرفیت 2 رو گرفتم درسته ؟
خوب همین عمل اکتیو و دیکتیو رو رو روی ده تا دستگاه با یک اکانت اگر بخوام بزنم و به هیچ عنوان آنلاین نشم راهی هست ؟
اصلا ختم کلام من گیم نت دارم بازی های که قابلیت شبکه شدن دارن رو باید داشته باشم 10 عدد کنسول به هم شبکست میخوام کاری کنم که برای هر دستگاه یک اکانت مجزا نزنم آنلاینم نمیشم که بخواد قفل کنه ... فقط میخوام دیتا بازی رو دستگاه باشه و اجرا شه چه راه حلی رو پیشنهاد میدید که کمترین هزینه رو داشته باشه ؟ چون اگر بخوام برای هر بازی 10 تا اکانت بگیرم کلی باید هزینه کنم در صورتی که اصلا آنلاین هم نمیشم کامل آفلاین بازی میکنیم

دوست عزیز این امکان وجود نداره که بشه بر روی 10 دستگاه یک اکانت رو بزنید یک اکانت فقط میشه بر روی 3 دستگاه زده بشه
[تصویر:  19123.jpg]
پاسخ
(09-25-2017, 12:47 PM)yazdandoost نوشته است:
(09-25-2017, 11:12 AM)roozbeh.cold نوشته است: سلام یه اکانت هکی رو وارد کنم عملا ظرفیت 2 رو گرفتم درسته ؟
خوب همین عمل اکتیو و دیکتیو رو رو روی ده تا دستگاه با یک اکانت اگر بخوام بزنم و به هیچ عنوان آنلاین نشم راهی هست ؟
اصلا ختم کلام من گیم نت دارم بازی های که قابلیت شبکه شدن دارن رو باید داشته باشم 10 عدد کنسول به هم شبکست میخوام کاری کنم که برای هر دستگاه یک اکانت مجزا نزنم آنلاینم نمیشم که بخواد قفل کنه ... فقط میخوام دیتا بازی رو دستگاه باشه و اجرا شه چه راه حلی رو پیشنهاد میدید که کمترین هزینه رو داشته باشه ؟ چون اگر بخوام برای هر بازی 10 تا اکانت بگیرم کلی باید هزینه کنم در صورتی که اصلا آنلاین هم نمیشم کامل آفلاین بازی میکنیم

دوست عزیز این امکان وجود نداره که بشه بر روی 10 دستگاه یک اکانت رو بزنید یک اکانت فقط میشه بر روی 3 دستگاه زده بشه

ممنون به نظرتون چه راهی هست که کم هزینه تر من ده تا بازی رو رو ده تا دستگاه بریزم ؟
پاسخ
(09-25-2017, 12:56 PM)roozbeh.cold نوشته است:
(09-25-2017, 12:47 PM)yazdandoost نوشته است:

ممنون به نظرتون چه راهی هست که کم هزینه تر من ده تا بازی رو رو ده تا دستگاه بریزم ؟
به نظرم شما بلوری بخرید بهتره چون همه باهم یک بازی رو بازی نمیکنند
[تصویر:  19123.jpg]
پاسخ
سلام،  یعنی نمیشه از توی سایت بازی رو دانلود کنم و با pc بریزم تو کنسول،  حتما باید بار اول بازی رو بخرم؟ ممنون

(11-29-2015, 09:57 PM)ERFAN RP نوشته است:
(11-29-2015, 07:59 PM)gmaing 2015 نوشته است: ببخشید در این زمینه تخصصی ندارم ولی من برای اینکه بتونم بازی رو از pc به کنسول بریزم باید بازی رو دیجیتالی خریداری کرده باشم ؟؟؟؟/

برای بازی بله باید اونهارو به صورت دیجیتالی از استور خریداری بکنید تا بتونید دیتا بازی رو انتقال بدین.

سلام،یعنی حتما برای کپی کزدن باید بار اول بازی رو خریده باشم؟
پاسخ
(09-08-2018, 02:40 PM)hiwaamani نوشته است: سلام،  یعنی نمیشه از توی سایت بازی رو دانلود کنم و با pc بریزم تو کنسول،  حتما باید بار اول بازی رو بخرم؟ ممنون

(11-29-2015, 09:57 PM)ERFAN RP نوشته است:
(11-29-2015, 07:59 PM)gmaing 2015 نوشته است: ببخشید در این زمینه تخصصی ندارم ولی من برای اینکه بتونم بازی رو از pc به کنسول بریزم باید بازی رو دیجیتالی خریداری کرده باشم ؟؟؟؟/

برای بازی بله باید اونهارو به صورت دیجیتالی از استور خریداری بکنید تا بتونید دیتا بازی رو انتقال بدین.

سلام،یعنی حتما برای کپی کزدن باید بار اول بازی رو خریده باشم؟

با سلام.
بله دقیقا کل کار این برنامه اینه که فقط دیتا رو دانلود کنه ولی هر بازی که میخواید از این طریق تو کنسول دانلود کنید قبلش باید خریده باشید یا به هر صورت دیگه ای به library شما اضافه شده باشه
[تصویر:  www.rahafun.com-Yellow-by-Carlos-Ortega-Elizalde-55.jpg]

پاسخ
(07-12-2016, 04:19 PM)navid ronaldo نوشته است: سلام خدمت شما
من چند هفته میشه هر کاری کردم که psx و پلی 4 رو به همدیگه وصل کنم نمیشه
همه ی مراحل رئ هم درست میرم
وقتی psx رو باز میکنم و استارت رو میزنم یه ارور میده می نویسه: input string eas not in a correct format
ولی بازم جلوی CDN Status داخل psx علامت سبز میاد
ولی وقتی می خوام توی پلی4 تست کانکشن رو بزنم گزینه ی اینترنت کانکشن رو faild میزنه
هر کاریشم میکنم درست نشده که نشده
می خواستم ببینم شما راه حلی دارین یا نه
ممنونم
دوستانی که تو وصل شدن psx مشکلاتی دارن از قبیل وصل نشدن اینترنت یا با ارور input string was not in a correct format مواجه میشن کافی که تو تنظیمات کامپیوتر تو قسمت change adapter بعد Local connection یه ip جدید درست کنن و در کنسول در قسمت وصل شدن با کابل LAN برن تو قسمت manual برن و ip دستی وارد کنن,فقط تو قسمت ip addres اخرین عددو یک رقم بالاتر بزنن مثلا اگر 192.168.43.200 بود بزنن 192.168.43.201) و تو قسمت default gateway همون ip کامپیوترو بزنن(192.168.43.200) بعد برین تا قسمت proxy server دوباره ip کامپیوترو بزنین,مشکل حل میشه.
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  دانلود نرم افزار PS4 Remote Play برای PC و Mac IMJUSTAMIR 11 15,713 05-16-2020, 02:22 AM
آخرین ارسال: kiaplaysgamr
Wink آموزش حرفه ای بازی GTAV در PS4 matin_wk 5 7,171 12-01-2017, 06:44 PM
آخرین ارسال: AMIR--DARK GAMER
  لینک های دانلود بازی، اپدیت و نرم افزار های ps4 End Of The Line 113 33,277 06-09-2017, 05:38 PM
آخرین ارسال: amir27
  سرعت نت مناسب برای دانلود های کنسول PS4 Ary_Ary 1 1,979 12-23-2016, 11:32 AM
آخرین ارسال: S.T.A.R.S
  آموزش ارتقا هارد پلی استیشن 4 به راحتی! RezaPayne 0 1,743 10-05-2016, 09:55 PM
آخرین ارسال: RezaPayne

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان