امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
لیست نامزدهای Game Awards 2015 اعلام شد
دوستان توجه کنن موردانتظارترین بازی‌های سال آینده و بهترین‌های eSports و بهترین گیمر رو داوران مسابقه انتخاب نمی‌کنن بلکه نامزدها و برنده‌ها توسط خود کاربران انتخاب می‌شه.
No soldier should be honored for doing what is expected   J-117
پاسخ
واقعا نمی‌دونم این خبر در مورد چی بود و آخرش به کجا رسید  S0 (2)
دوستان عزیز به جای این که در مورد نامزدای این لیست صحبت کنن و نظرشون در مورد هر کدومشون بدن 
چسبیدن از فلان بازی که 100 سال پیش، 1000 گوتی برده
 توی این دو صفحه سر این که کدوم بازی بیشترین گوتی برده دارن هم دیگه رو جر میدن  S0 (2)
خدایی از این که یه بازی چندصدتا گوتی برده به امثال منو شما هیچی نمیدن جز این که با این بحثای مسخره آخر خودتون خراب می‌کنید 
مرسی از دوستان منتظر ادامه نبردتون هستیم  S0 (24)
سياستمدار انسان‌ها را به دو دسته تقسيم مي‌كند: ابزار و دشمن.
 يعني فقط يك طبقه را مي‌شناسند و آن هم دشمن است.
پاسخ
(11-15-2015, 09:44 PM)DFSHINNOK7 نوشته است:
(11-15-2015, 09:25 PM)PWLG نوشته است: تنها نظری که میتونم بدم درباره بازی مبارزه ای سال هست که به احتمال زیاد Guilty Gear Xrd SIGN میشه

یه مقدار جای تعجب داره این حرفتون. S0 (2)
من کلا با جایزه بهترین بازی فایتینگ امسال موافق نیستم چون بازیهای فایتینگ امسال خیلی کم بودن.

Guilty Gear XRD دسامبر پارسال اومد ولی ظاهرا به بهانه اینکه پارسال به مراسم نرسید، امسال گذاشتنش تو لیست.

Rising Thunder هم فقط در حد یک تست بود و اصلا هنوز حتی به مرحله بتا هم نرسیده، و من خیلی خیلی تعجب کردم که یه بازی نیمه کاره رو توی لیست گذاشتن.

جف کیلی طرفدار دو آتیشه Mortal Kombat ه ،منظورم این نیست که میخواد با پارتی بازی MKX رو انتخاب کنه ولی از همون اول میدونستم که هر جور شده میخواد بخاطر عرضه MKX (و البته موفقیتش) توی این لیست بهترین بازی فایتینگ رو هم بذاره.

ختم کلام، عین روز برای من روشنه که MKX بهترین بازی فایتینگ میشه.

آره خب امسال چیزی نیومد و اصل کار سال دیگه س که سه تا مدعی قَدَر داره: Street fighter V, Tekken7, King of fighters XIV
والا متاسفانه چون گیلتی گیر جدید هنوز برای PC نیومده خودم تجربه نکردم ولی با شناختی که از نسخه های قبلی دارم و همینطور تعریف دوستان فایتینگ باز حرفه ایم، عنوان بی نظیری بوده در صورتی که مورتال ایکس همون نسخه قبلی بوده با شخصیتای جدید و تغییرات خیلی ریز!
اگه منصفانه قضاوت کنن فکر نمیکنم مورتال بهترین بشه
[تصویر:  8f3_sfv_ed.jpg]
?So who you gonna be when the reaper come knocking
Actions speak louder than words, so stop talking
So watch me break out of this cage
I fight now, I wont change
پاسخ
(11-15-2015, 10:35 PM)PWLG نوشته است:
(11-15-2015, 09:44 PM)DFSHINNOK7 نوشته است:
(11-15-2015, 09:25 PM)PWLG نوشته است: تنها نظری که میتونم بدم درباره بازی مبارزه ای سال هست که به احتمال زیاد Guilty Gear Xrd SIGN میشه

یه مقدار جای تعجب داره این حرفتون. S0 (2)
من کلا با جایزه بهترین بازی فایتینگ امسال موافق نیستم چون بازیهای فایتینگ امسال خیلی کم بودن.

Guilty Gear XRD دسامبر پارسال اومد ولی ظاهرا به بهانه اینکه پارسال به مراسم نرسید، امسال گذاشتنش تو لیست.

Rising Thunder هم فقط در حد یک تست بود و اصلا هنوز حتی به مرحله بتا هم نرسیده، و من خیلی خیلی تعجب کردم که یه بازی نیمه کاره رو توی لیست گذاشتن.

جف کیلی طرفدار دو آتیشه Mortal Kombat ه ،منظورم این نیست که میخواد با پارتی بازی MKX رو انتخاب کنه ولی از همون اول میدونستم که هر جور شده میخواد بخاطر عرضه MKX (و البته موفقیتش) توی این لیست بهترین بازی فایتینگ رو هم بذاره.

ختم کلام، عین روز برای من روشنه که MKX بهترین بازی فایتینگ میشه.

آره خب امسال چیزی نیومد و اصل کار سال دیگه س که سه تا مدعی قَدَر داره: Street fighter V, Tekken7, King of fighters XIV
والا متاسفانه چون گیلتی گیر جدید هنوز برای PC نیومده خودم تجربه نکردم ولی با شناختی که از نسخه های قبلی دارم و همینطور تعریف دوستان فایتینگ باز حرفه ایم، عنوان بی نظیری بوده در صورتی که مورتال ایکس همون نسخه قبلی بوده با شخصیتای جدید و تغییرات خیلی ریز!

از روی فن های سونی که رد شدیم حالا هم بریم سراغ Hater کبیر مورتال کمبت  97119  Cowboypistol111
صادق جان یعنی این موردم بیخیال نمیشی ؟ باو رقیب نداره به جان خودم امسال رقیب مقیب نداره بذار بهتری نفایتینگ شه باو آخه این Guilty Gear چیه که به خاطرش حاظری این عنوان مشتیو خراب کنی 
جان من بذار بهترین شه 
این تن بمیره  Auizz3ffy9vla57584xq127
پ.ن : این یارو Guilty Gear ماله فیبوریه 2014 عه که !
پاسخ
(11-15-2015, 10:35 PM)PWLG نوشته است: آره خب امسال چیزی نیومد و اصل کار سال دیگه س که سه تا مدعی قَدَر داره: Street fighter V, Tekken7, King of fighters XIV

شما ظاهرا MKX بازی نکردی! درسته؟؟

(11-15-2015, 10:39 PM)BadBoy4Ever نوشته است: از روی فن های سونی که رد شدیم حالا هم بریم سراغ Hater کبیر مورتال کمبت  97119  Cowboypistol111
صادق جان یعنی این موردم بیخیال نمیشی ؟ باو رقیب نداره به جان خودم امسال رقیب مقیب نداره بذار بهتری نفایتینگ شه باو آخه این Guilty Gear چیه که به خاطرش حاظری این عنوان مشتیو خراب کنی 
جان من بذار بهترین شه 

GG XRD اول روی آرکید منتشر شد (فقط ژاپن) بعد پارسال بطور انحصاری واسه Playstation.
پاسخ
(11-15-2015, 10:39 PM)BadBoy4Ever نوشته است:
(11-15-2015, 10:35 PM)PWLG نوشته است: آره خب امسال چیزی نیومد و اصل کار سال دیگه س که سه تا مدعی قَدَر داره: Street fighter V, Tekken7, King of fighters XIV

از روی فن های سونی که رد شدیم حالا هم بریم سراغ Hater کبیر مورتال کمبت  97119  Cowboypistol111
جان من بذار بهترین شه 
برو باو تو که با اون سوتی سان آندریاس کلا گند زدی رفت S0 (45)  اصلا اجازه صحبت کردن نداری S0 (2) 

بعدشم تغصیر منه اد نوب گند زده؟ تقصیر منه مورتال ایکس نصف انتظاراتمون رو هم برآورده نکرد؟ تو فکر میکنی من مثلا تکن 7 رو خیلی قبول دارم؟ نه اونم گند زده ولی حداقل یه موتور جدید و یه گرافیک نسل8ـی تحویل ملت داده. شخصیت هاش هم مثل مورتال شخمی نیست S0 (2) البته هنوز چندتا از خفنا باید باشن که نیست ولی به احتمال زیاد تو نسخه کنسولی هستن.
درباره مورتال ایکس و مشکلاتش تا حالا بارها باهات بحث کردم دیگه وقتی تعصب بیجا داری الکی خودمو با نوشتن خسته نمیکنم.

گیلتی گیر هم وقتی بازی نکردی الکی نظر نده. سبک نظر دادنت عین همونایی که تا عکسای استریت فایتر رو میبینن شروع میکنن به چرت و پرت گفتن.
خالق این بازی Arc system works هست که یکی از قدرترین استودیو های فایتینگ سازه. اینقدر هم سیستمش پیچیده هست که تو مخیله هیچکس به سادگی نگنجه
بازی های این شرکت اگه از استریت فایتر برتر نباشن، کمتر نیستن.
واسه یه کاراکتر، فقط یه کاراکتر باید مدت بسیار زیادی رو وقت بذاری تا بتونی باهاش حرفه ای بشی و نحوه بازی کردنشو یاد بگیری. بعد میری یکی دیگه رو برمیداری کلا زمین تا آسمون با قبلی فرق داره. انگار اصلا یه بازی دیگه س!
همین مورتال سبک داستان سرایی جدیدش (این دو نسخه آخر) رو تا حدودی از بلیز بلو و همین بازی اسکی رفته.
حیف این آخری رو بازی نکردم تا نظر قطعی بدم.

چیزی که اعصابم رو بهم میریزه اینه که تمام دلایل طرفداران مورتال برای برتر بودن نسبت به تمام عناوین دیگه (به قول خودشون) دلایلیه که اصلا ربطی به سبک و فایتینگ نداره! Wall
پاسخ
شما دقیقا به نظرت چه ضعفهایی داره MKX? دونه دونه بفرما بحث کنیم به نتیجه برسیم.
پاسخ
(11-15-2015, 11:34 PM)DFSHINNOK7 نوشته است: شما دقیقا به نظرت چه ضعفهایی داره MKX? دونه دونه بفرما بحث کنیم به نتیجه برسیم.

1. داستان ماورای افتضاح. حالا میگیم داستان زیاد تو این سبک مهم نیست پس این هیچی S0 (2)

2. گرافیک نسل هفتی. گرافیک این بازی به هیچ وجه نسل هشتی نیست و فقط میشه گفت نسخه ارتقا یافته گرافیک MK9ـه. باز اگه واسه نسل هفت میومد، میگفتیم خب خواستن گرافیک رو کاهش بدن که همه بتونن بازی کنن ولی واسه نسل هفت منتشر نمیشه درحالی که اولش قولش رو داده بودن و پس از تاخیرهای پیاپی با بهونه تراشی های الکی لغو شد. یعنی اینا بعد از دوسال هنوز نفهمیده بودن که بازیشون با  نسل 7 سازگار نیست؟ یا فقط بخاطر تنبلی و باز کردن این کنسول از سرشون بود؟ مگه این بازی چی داشت که کنسول ها توان اجراش رو نداشتن؟ موتورش هم که آنریل3 بود. باز سازندگان بتمن همون اولش گفتن که نسل هفت اینو نمیکشه و فقط بتموبیل کل رم کنسول رو میخوره و... ولی اینا تا لحظه آخر تاخیر زدن و بعدش کنسلش کردن. یعنی کوچکترین احترامی واسه طرفداراشون قائل نبودن. حالا به اینا افتضاح نسخه PC رو هم اضافه کنید که تا حدود 5ماه و انتشاز چیزی بالغ بر 50 گیگ آپدیت یعنی دوبرابر حجم خود بازی تونستن تا حدودی مشکلاتش رو حل کنن درحالی که بازی با آنریل3 ساخته میشه و خوراک PCـه و این بازی هم گرافیک و پردازش آنچنانی نیاز نداره که یه سیستم غول بخواد. 112

3.گیم پلی تکراری. گیم پلی همون نسخه قبلیه و فقط یه variation زدن تنگش. این وریشن هم خیلی چیز شاخی نیست. متاسفانه بعضی از شخصیت ها تفاوت وریشن هاشون فقط در حد یک یا دو حرکته یا بعضی هاشون کاملا بدردنخور و اضافی ان. بعضی ها هم بی معنی ان و یه سری فنون اصلی و کلاسیک کرکتر رو به سه بخش تقسیم کردن و به خیال خودشون وریشن درست کردن. مثلا چرا ریدن فقط تو یه وریشن میتونه تلپورت کنه درحالی که از فنون مهم و همیشگیش هست. بعد اونوقت اسکورپیون تمام فنونش تو تمام وریشن ها هست. اصلا تنها افرادی که وریشن درست و حسابی و کاملا متفاوت و کارآمد دارن ساب زیرو و اسکورپیون هستن. (تازه با ارفاق) و بقیه معمولا یک وریشن درست حسابی ددارن که همه هم همونو برمیدارن. سازنده نتونسته بازیکن ها رو بالانس کنه و تعادل قدرت بینشون برقرار کنه اونوقت رفته فنونشون رو تو سه بخش تقسیم کرده تا هر بخش نقطه قوت و ضعف خودش رو داشته باشه. احساس زرنگی هم بهشون دست میده. S0 (62)  این سیتم اشتباه بود درحالیکه سازنده میتونست به هر شخصیت یه سری فنون جدید اضافه کنه و براشون محدودیت های خاصی قرار بده و یه ذره گیم پلی رو حرفه ای تر کنه. یه سری چیزای بیخودی هم مثل run اضافه شد که اصلا معلوم نیست به چه دردی میخوره. (tutortialبازی هم توضیح خاصی نداده) دیگه وقتی dash هست دیگه run به چه دردی میخوره؟ S0 (2)
سازنده ها میتونستن یه خورده به گیم پلی بازی عمق بیشتری بدن و سخت ترش کنن. بازی سریعتر شده بود که خوبه ولی بازم همونه که بود. تغییر چندانی نکرده. با چند ساعت بازی کردن کاملا را دستتون میاد و خیلی راحت میتونید حرفه ای بشید تو بازی. 

3. شخصیت ها. انگار خاله بازیه. بچه های همه شخصیت ها به عنوان مثلا نسل جدید اومدن تا محافظ زمین بشن ولی بیشتر عین دارودسته کله پوک ها میمونن. من با تعداد کم شخصیتا مشکلی ندارم ولی با شخصیت بیخود خیلی مشکل دارم. مثلا کسی کیج وقتی هست دیگه پدر و مادرش نباید باشن یا حداقل یکیشون نباید میبود تو بازی چون مثلا این وامدار اون دوتاس و فنونی شبیهشون داره. بعد خیلی از شخصیت های باحال نیستن. دیگه بارها گفتیم و همه میدونن. مرگشون هم اصلا دلیل موجه نیست چون لیو و کونگ لائو و کیتانا هر سه مردن و تو داستان هم به طرف خوبی نمیان و تا آخر نیمه مرده و شخصیت منفی باقی میمونن ولی قابل بازی هستن. پس چرا بقیه مثل اسموک و نوب سایبات و نایت ولف و... نیاوردن تو بازی؟ چون حال نداشتن براشون وریشن طراحی کنن. تنها دلیلی که سیندل و رِین و باراکا تو بازی حضور داشتن و میشد باهاشون مبارزه کرد ولی نمیشد انتخابشون کرد و باهاشون بازی کرد هم همین بود.
پاسخ
(11-16-2015, 03:09 AM)PWLG نوشته است:
(11-15-2015, 11:34 PM)DFSHINNOK7 نوشته است: شما دقیقا به نظرت چه ضعفهایی داره MKX? دونه دونه بفرما بحث کنیم به نتیجه برسیم.

1. داستان ماورای افتضاح. حالا میگیم داستان زیاد تو این سبک مهم نیست پس این هیچی S0 (2)

2. گرافیک نسل هفتی. گرافیک این بازی به هیچ وجه نسل هشتی نیست و فقط میشه گفت نسخه ارتقا یافته گرافیک MK9ـه. باز اگه واسه نسل هفت میومد، میگفتیم خب خواستن گرافیک رو کاهش بدن که همه بتونن بازی کنن ولی واسه نسل هفت منتشر نمیشه درحالی که اولش قولش رو داده بودن و پس از تاخیرهای پیاپی با بهونه تراشی های الکی لغو شد. یعنی اینا بعد از دوسال هنوز نفهمیده بودن که بازیشون با  نسل 7 سازگار نیست؟ یا فقط بخاطر تنبلی و باز کردن این کنسول از سرشون بود؟ مگه این بازی چی داشت که کنسول ها توان اجراش رو نداشتن؟ موتورش هم که آنریل3 بود. باز سازندگان بتمن همون اولش گفتن که نسل هفت اینو نمیکشه و فقط بتموبیل کل رم کنسول رو میخوره و... ولی اینا تا لحظه آخر تاخیر زدن و بعدش کنسلش کردن. یعنی کوچکترین احترامی واسه طرفداراشون قائل نبودن. حالا به اینا افتضاح نسخه PC رو هم اضافه کنید که تا حدود 5ماه و انتشاز چیزی بالغ بر 50 گیگ آپدیت یعنی دوبرابر حجم خود بازی تونستن تا حدودی مشکلاتش رو حل کنن درحالی که بازی با آنریل3 ساخته میشه و خوراک PCـه و این بازی هم گرافیک و پردازش آنچنانی نیاز نداره که یه سیستم غول بخواد. 112

3.گیم پلی تکراری. گیم پلی همون نسخه قبلیه و فقط یه variation زدن تنگش. این وریشن هم خیلی چیز شاخی نیست. متاسفانه بعضی از شخصیت ها تفاوت وریشن هاشون فقط در حد یک یا دو حرکته یا بعضی هاشون کاملا بدردنخور و اضافی ان. بعضی ها هم بی معنی ان و یه سری فنون اصلی و کلاسیک کرکتر رو به سه بخش تقسیم کردن و به خیال خودشون وریشن درست کردن. مثلا چرا ریدن فقط تو یه وریشن میتونه تلپورت کنه درحالی که از فنون مهم و همیشگیش هست. بعد اونوقت اسکورپیون تمام فنونش تو تمام وریشن ها هست. اصلا تنها افرادی که وریشن درست و حسابی و کاملا متفاوت و کارآمد دارن ساب زیرو و اسکورپیون هستن. (تازه با ارفاق) و بقیه معمولا یک وریشن درست حسابی ددارن که همه هم همونو برمیدارن. سازنده نتونسته بازیکن ها رو بالانس کنه و تعادل قدرت بینشون برقرار کنه اونوقت رفته فنونشون رو تو سه بخش تقسیم کرده تا هر بخش نقطه قوت و ضعف خودش رو داشته باشه. احساس زرنگی هم بهشون دست میده. S0 (62)  این سیتم اشتباه بود درحالیکه سازنده میتونست به هر شخصیت یه سری فنون جدید اضافه کنه و براشون محدودیت های خاصی قرار بده و یه ذره گیم پلی رو حرفه ای تر کنه. یه سری چیزای بیخودی هم مثل run اضافه شد که اصلا معلوم نیست به چه دردی میخوره. (tutortialبازی هم توضیح خاصی نداده) دیگه وقتی dash هست دیگه run به چه دردی میخوره؟ S0 (2)
سازنده ها میتونستن یه خورده به گیم پلی بازی عمق بیشتری بدن و سخت ترش کنن. بازی سریعتر شده بود که خوبه ولی بازم همونه که بود. تغییر چندانی نکرده. با چند ساعت بازی کردن کاملا را دستتون میاد و خیلی راحت میتونید حرفه ای بشید تو بازی. 

3. شخصیت ها. انگار خاله بازیه. بچه های همه شخصیت ها به عنوان مثلا نسل جدید اومدن تا محافظ زمین بشن ولی بیشتر عین دارودسته کله پوک ها میمونن. من با تعداد کم شخصیتا مشکلی ندارم ولی با شخصیت بیخود خیلی مشکل دارم. مثلا کسی کیج وقتی هست دیگه پدر و مادرش نباید باشن یا حداقل یکیشون نباید میبود تو بازی چون مثلا این وامدار اون دوتاس و فنونی شبیهشون داره. بعد خیلی از شخصیت های باحال نیستن. دیگه بارها گفتیم و همه میدونن. مرگشون هم اصلا دلیل موجه نیست چون لیو و کونگ لائو و کیتانا هر سه مردن و تو داستان هم به طرف خوبی نمیان و تا آخر نیمه مرده و شخصیت منفی باقی میمونن ولی قابل بازی هستن. پس چرا بقیه مثل اسموک و نوب سایبات و نایت ولف و... نیاوردن تو بازی؟ چون حال نداشتن براشون وریشن طراحی کنن. تنها دلیلی که سیندل و رِین و باراکا تو بازی حضور داشتن و میشد باهاشون مبارزه کرد ولی نمیشد انتخابشون کرد و باهاشون بازی کرد هم همین بود.

خب شما خیلی موارد مختلفی رو مطرح کردید.
1- داستان بازی قبول دارم که عالی نبود ولی به مراتب از MK9 قابل قبول تر بود. داستان MK9 بخاطر ظاهر جالبش شمارو گول میزنه که فکر میکنید خیلی جالبه، ولی محتوای داستان پر از تناقض و Retcon هست و اگه یه مقدار با Lore مورتال کامبت آشنایی داشته باشید متوجه میشید که داستان MKX حداقل قابل قبول هست.

2- در مورد گرافیک بازی من نظر ندم بهتره، چون بطور رندوم هر ویدئویی از یوتوب در مورد این بازی ببینید، گرافیک بازی رو به شدت تحسین میکنن و با اینکه موتور آنریل3 هست ولی همه از گرافیک بازی به عنوان یک گام بزرگ رو به جلو نام میبرن. (گرافیک کات سین ها ضعیف بود قبول دارم)
در مورد اینکه بازی روی PC مشکلات داشت، درسته، اما بحث عملکرد یک بازی روی پلتفرمهای مختلف و محتوای بازی، کاملا جدا هست.

3-اینو دیگه به هیچ شکلی نمیشه قبول کرد. اولا گیم پلی از هر لحاظ بهبود داشته و حس مختلفی نسبت به MK9 داره و ثانیا سیستم انیمیشن شخصیتها از پایه دوباره ساخته شده و خیلی خیلی روون تر هست. نمیدونم که شما چندتا آپدیت نصب کردی ولی این دو آپدیت آخر بازی رو خیلی بالانس کرده و تقریبا همه شخصیتها حداقل دو ورییشن خوب دارن. Run هم من اوائل مثل شما فکر میکردم ولی وقتی سعی کردم بکار بگیرم، دیدم که واقعا Game changer هست و یک امتیاز مثبت. در مورد آسونی بازی هم موافق نیستم، همه بازی های فایتینگ سعی میکنن بازی رو نه خیلی سخت بسازن (برای Casual ها) و نه خیلی آسون بسازن (تا هر کسی نتونه بدون زحمت "حرفه ای" بشه)

4- شخصیتها رو کاملا موافقم که نیازی نبود این همه شخصیت جدید اضافه کنن، نظر شخصی من اینه که 4 شخصیت جدید Outworld خیلی عالی کار شده بودن ولی 4 "کله پوک S0 (43) " یا باید دلیل قانع کننده برای حضور و قابلیتهاشون میداشتن و یا اینکه حداکثر دوتا اضافه میکردن و دوتای دیگه رو میذاشتن برای بازی بعد.
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مشخصات سیستم مورد نیاز بازی The Outer Worlds اعلام شد + جزئیاتی از بهینه‌ساز روز اول White Beard 0 1,289 10-18-2019, 09:36 PM
آخرین ارسال: White Beard
  رسمی؛ تاریخ انتشار نقدها و نمرات بازی Death Stranding اعلام شد White Beard 0 1,176 10-17-2019, 12:37 AM
  بتای محدود GWENT: The Witcher Card Game برروی iOS آغاز شد White Beard 0 991 10-12-2019, 10:14 PM
  مدت زمان بخش داستانی Avengers اعلام و اطلاعات بیشتری از این بازی منتشر شد White Beard 0 1,254 10-07-2019, 12:45 AM
  تاریخ انتشار بازی Iron Man VR اعلام شد White Beard 0 1,032 10-05-2019, 09:46 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان