امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک معرفی انیمه و انیمیشن
(06-25-2019, 10:01 PM)ariahamidi نوشته است:
اسم انیمه:Violet Evergarden
خلاصه انیمه:  «وایولت» در میدان جنگ کلماتی را به گوش شنیده است که فراموش کردن آنها برایش کاری ناممکن است. کلماتی که از زبان فردی عزیز برای او جاری گشته اند؛ کلماتی که هنوز معنای آنها را نمی فهمد. جنگ بزرگی که سرزمین «تلسیس» را به دو جبهه مخالف تقسیم کرده است بعد از چهار سال به پایان می رسد و مردم به نسل های جدید خود خوش آمد می گویند. «وایولت اورگاردن» در این بین، دختر جوانی است که به تا بحال با نام «سلاح» شناخته می شده و حال با خارج شدن از میدان جنگ برای شروع زندگی جدیدی در دفتر پستی مشغول به کار می شود؛ آنجا او با ابزاری کار می کند که افکار مردم را به کلمات مبدل می کنند و این عمل بسیار او را تحت تاثیر قرار می دهد. وایولت کار خود را ادامه می دهد و در این مسیر با فوران احساسات و شور و شوق انسان های پیرامون خود روبرو می شود و در عین حال به دنبال معنی کلماتی است که تا کنون از فهم آنها عاجز مانده است.

نظر شخصی: اگر انیمه درام دوست دارین توصیه میکنم به شدت، فضای انیمه تو بعضی قسمت ها انقدر سنگین میشه که یه جرئت میتونم بگم بغض آدم در میاد ، خیلی خوب به قلب آدم نفوذ میکنه، داستان هم جوری نیست که خسته بشین ، گرافیک فوق العاده بالایی هم داره این انیمه یعنی حرف نداره از این لحاظ، در کل پیشنهاد میکنم

[تصویر:  violet.jpg]

عجب انیمه‌ای بود. 
با اینکه چندین ماه پیش دیدمش اما هنوزم تو کفشم. 
در زمینه سکانسهای عاشقانه و احساسی بسیار عالی کار شده است و یک اثر واقعاً جذاب رو پدید آورده اند.

واقعاً هرکی باید حتماً یک بار این انیمه رو ببینه.
[تصویر:  797620_mushishi_wallpaper_1920x1080_for_...tablet.jpg]
پاسخ
(06-25-2019, 10:06 PM)White Beard نوشته است:
خلاصه انیمه:  «وایولت» در میدان جنگ کلماتی را به گوش شنیده است که فراموش کردن آنها برایش کاری ناممکن است. کلماتی که از زبان فردی عزیز برای او جاری گشته اند؛ کلماتی که هنوز معنای آنها را نمی فهمد. جنگ بزرگی که سرزمین «تلسیس» را به دو جبهه مخالف تقسیم کرده است بعد از چهار سال به پایان می رسد و مردم به نسل های جدید خود خوش آمد می گویند. «وایولت اورگاردن» در این بین، دختر جوانی است که به تا بحال با نام «سلاح» شناخته می شده و حال با خارج شدن از میدان جنگ برای شروع زندگی جدیدی در دفتر پستی مشغول به کار می شود؛ آنجا او با ابزاری کار می کند که افکار مردم را به کلمات مبدل می کنند و این عمل بسیار او را تحت تاثیر قرار می دهد. وایولت کار خود را ادامه می دهد و در این مسیر با فوران احساسات و شور و شوق انسان های پیرامون خود روبرو می شود و در عین حال به دنبال معنی کلماتی است که تا کنون از فهم آنها عاجز مانده است.

نظر شخصی: اگر انیمه درام دوست دارین توصیه میکنم به شدت، فضای انیمه تو بعضی قسمت ها انقدر سنگین میشه که یه جرئت میتونم بگم بغض آدم در میاد ، خیلی خوب به قلب آدم نفوذ میکنه، داستان هم جوری نیست که خسته بشین ، گرافیک فوق العاده بالایی هم داره این انیمه یعنی حرف نداره از این لحاظ، در کل پیشنهاد میکنم

عجب انیمه‌ای بود. 
در زمینه سکانسهای عاشقانه و احساسی بسیار عالی کار شده است و یک اثر واقعاً جذاب رو پدید آورده اند.

آخ گفتی، واقعا بعضی وقتا بهش فکر میکنم، رابطه بین سرگرد و وایلت خیلی عالی به تصویر کشیه شده بود، یه غم عجیبی تو انیمه بود ، به نظرت ادامه داره؟ حس میکنم یه جورایی ادامه داره و تهش رو کامل نبستن . راستی آواتار کانکی کن رو چرا عوض کردی تازه اومده بودم اینجا یادمه آواتارت کانکی بود! با خودم گفتم از اون انیمه بازای خفنه  S0 (2)
پاسخ
(06-25-2019, 10:37 PM)ariahamidi نوشته است:
(06-25-2019, 10:06 PM)White Beard نوشته است:

عجب انیمه‌ای بود. 

آخ گفتی، واقعا بعضی وقتا بهش فکر میکنم، رابطه بین سرگرد و وایلت خیلی عالی به تصویر کشیه شده بود، یه غم عجیبی تو انیمه بود ، به نظرت ادامه داره؟ حس میکنم یه جورایی ادامه داره و تهش رو کامل نبستن . راستی آواتار کانکی کن رو چرا عوض کردی تازه اومده بودم اینجا یادمه آواتارت کانکی بود! با خودم گفتم از اون انیمه بازای خفنه  S0 (2)

فکر کنم ادامه داشته باشه. چون همونطور که تو گفتی پایان بندیش بسیار کامل نبود و پتانسیل انیمه نیز به صورت تماماً به کار گرفته نشده بود. در مورد آواتارم باید بگم که بسیاری از کاربران من رو با اسم White Beard بیشتر میشناسند تا Kaneki-Ken و برخیشون میگفتند که چرا مدیر ارشدتون رو عوض کردید چون برای اینکه اسم و تصویر کاربریم رو عوض کرده بودم اشتباه برداشت کرده بودند S0 (43) . وگرنه همون خوره انیمه هستم که بودم و همون منتقد قدیمی انیمه هستم 113
[تصویر:  797620_mushishi_wallpaper_1920x1080_for_...tablet.jpg]
پاسخ
دیزنی یکی از بهترین استودیوهای انیمشین‌سازی دنیا است و انیمیشن Frozen یا یخ زده را می‌توان یکی از بزرگترین موفقیت‌های این استودیو در سالیان اخیر نامید. این فیلم نگاهی متفاوت و جدیدی به یکی از مشهورترین افسانه‌های قدیمی (ملکه برفی) داشت و با آهنگ‌های شنیدنی‌اش تا مدت‌ها در ذهن و قلب طرفداران باقی ماند. دیزنی معمولا عادت ندارد برای انیمیشن‌های خود دنباله بسازد، اما Frozen آنقدر عالی بود که می‌شد حدس زد اگر دیزنی بخواهد تغییر رویه دهد و دنباله یکی از انیمیشن‌هایش را بسازد، فیلم منجمد 2 نامزد شماره یک خواهد بود. بالاخره پس از مدت‌ها گمانه‌زنی و انتشار شایعات مختلف، انیمیشن Frozen 2 بالاخره اکران شده است.
فیلم Frozen 2 توانسته مثل نسخه قبلی خود نظر منتقدان را جلب کند. البته در مقایسه با نسخه اول خود امتیازات کمی پایین‌تر دارد و منتقدان معتقدند که این فیلم با اینکه نتوانسته جادوی فیلم اول را تکرار کند، اما هنوز هم یک ماجراجویی فوق‌العاده محسوب می‌شود. 

[تصویر:  frozen-2-2.jpg]
پاسخ
سلام
مطلب خیلی کاربردی و مفیدی بود من مدتیه دنبال انیمیشن بودم برای یادگیری زبان چندتا انیمیشن انگلیسی از سایت لینگویچ دیدم ولی بازم دنبال انیمه بودم چون واقعا عاشق انیمه هستم این مطلب خیلی برام مفید بود واقعا سپاسگذارم
انیمیشن Gravity Falls واقعا خنده دار بود مرسی که معرفیش کردین. یک انیمیشن مشابه این هم وجود داره به اسم the loud house اونم حتما ببینید
مرسی
پاسخ
سلام پنج تا از انیمیشن های عالی که به تازگی برای یادگیری زبان انگلیسی دیدم:
1. Tangled
2. Inside out
3. Frozen 2
4. Toy story 4
5. Monsters university
من از سایت لینگویچ روش یادگیری زبان با انیمیشن انگلیسی رو دیدم برای همین دنبال انیمیشن های جذابم
مرسی از پست خوبتون
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  لیست انیمه های برتر جهان mohadeseesmaeeli 10 3,224 08-03-2022, 07:08 PM
آخرین ارسال: javad0765
  تاپیک دانلود انیمیشن های با زمان کوتاه smsm 43 13,158 03-08-2022, 11:56 AM
آخرین ارسال: goldinweb
  تصویر کاراکتر مورد علاقۀ شما در انیمه‌ها[پست اول خوانده شود] White Beard 13 5,442 09-25-2021, 04:19 PM
آخرین ارسال: abzarone
  اسم اون انیمه که پسره کارمند فروش کرکره برقی بود رو می‌دونید؟ hvonisenbourne 0 2,133 09-06-2021, 05:12 PM
آخرین ارسال: hvonisenbourne
  دانلود انیمه Vampire Knight فصل اول و دوم Lamar Davis 7 17,973 02-28-2021, 01:01 AM
آخرین ارسال: Deli

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان