امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 4.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ارتباط با اعضای تحریریه
خب دوستان اینجوری که پیش میره تا چند وقت دیگه شاهد آیتم های زیر خواهیم بود:

خانواده تکفارس

سینما تکفراس

تکفارس پلاس

آقای زرشک در تکفارس

و در آخر هم میبینیم که وقتی gamefa.com میزنیم سایت redirect میشه به techfars :))) 

در ضمن سایتی که (تکفارس) سردبیرش خودش به نکات نگارشی مسلط نباشه ، تبلیغ کردنش تو گیمفا فقط سطح گیمفا رو میاره پایین.
[img=0x0]http://uupload.ir/files/cv8y_photo_2016-09-08_15-12-24.jpg[/img]
پاسخ
"این بخش متعلق به آقای سعادتمنده"
ای آقا نگید این حرف رو چی دارید میبافید  Confused شما لپ مطلب رو بگیرید. بحث مالکیت و کپی رایت من نیست همین الانم توی پروفایل یکی از دوستان گفتم که اومده بود سراغم  :D
--------------------------
و اما محمد رضا عزیز
شما ببین اصلا تماشا خانه چی بود. یه بخش صرفا جهت سرگرمی که هفته ای یک بار، روزهایی که اخبار کم میشه، برنامه داشتیم بره روی سایت که 3 بخش هم می شد:
1- ویدئو جالب دلخواه
2- بازم ویدئو جالب دلخواه (که یادش بخیر اکثرا هم REACT می شد   :D )
3- Highlight که واقعا هم جالب بود و چون منظم هم هفته 2 الی 3 قسمت داشت حال میداد میزاشتیم بقیه هم فیض ببرند  :D
تمامی اینها ویدئوهایی سرگرم کننده، تهیه شده از یوتیوب، در ارتباط با بازی های ویدئویی هستند. بله مالک سایت ها یکیه، ولی اگر مشکلی نیست من همین فردا میام توی تیم تحریریه گیمفا و نقد موبایل میدم بیرون  :D یاد نقد LG G3 بخیر که نوشتم  :D که همونم بازخورد جالبی نداشت. نه بابت مطلب، بابت اینکه جاش اینجا نبود!
شما هم بخش سرگرم کننده میخواید؟ مشکلی نیست تماشاخانه خودتون رو بزنید. بخش تکنولوژی ویدئوهای سرگرم کننده کم نداره.
مقایسه موبایل ها، Drop Test، ویدئوهای Techrex، تست سرعت، ویدئوهای Hands - on، انجام آزمایش های عجیب روی موبایل ها، هزاران ویدئو جالب در رابطه با تکنولوژی و غیره! یعنی با این همه موضوع، هیچی نبوده که حالا شما پیله شدید Highlight بذارید؟  :D
بعد همون Highlight هم که نوشتید بازگشت باگ های خنده دار هم صرفا جهت اطلاع این ویدئوها فقط این نیستند و شامل لحظات جالب، حرکات نمایشی بازیکنان، مناظر دیدنی و غیره هم میشد  :D
------------
بقیه دوستان گل هم این بحث رو تموم کنند  :heart: وقتی خود حامدجان گفته با سردبیر اونجا در ارتباط بوده تموم شد و رفت!
بیخودی کش ندید چیزی رو که به ضرر خودتون هم تموم بشه خدایی نکرده  :)
پاسخ
نمیخوام وارد هر درگیری که توی انجمن در جریانه بشم، اما خب به نظر میاد که دارم میشم. در هر صورت، بگذریم و بریم سر اصل مطلب. 
ببین کوروش، آرش نیومده بگه که این بخش مال منه و فقط چون من اجازه دادم باید توی گیمفا قرار بگیره. آرش به عنوان سرپرست خبرنگاران فقط اون رو به وجود اورده و وظیفه چرخوندن این بخش رو هم برعهده داشته. نمیخوام حرفای آرش رو نقل قول کنم چون خیلی کوتاه و ساده گفته شدن و مشخصا نیازی نیست که بیام شفاف سازیشون کنم، اگه نیازی هم بود مطمئنا خود آرش توی همون نظرش این کار رو انجام میداد.
در جواب به اون یکی دوستمون محمد رضا هم یه مثال ساده بزنم. ببین مثلا زوم.جی هم بخشی از زومیت هست، برای بالا بردن و شناسوندن هر چه بیشتر اون هم لینک مقالات و مطالب زوم.جی توی زومیت هم قرار میگیرن و خواننده مطلب با کلیک کردن روی لینک به خود زوم.جی منتقل میشه تا مطالب رو بخونه. اما خب با این وضعیت باز هم در همین حد خلاصه میشه و مثلا زوم.جی نیومده مطالب بخش نجوم رو برداره بعد لینکش رو توی زومیت قرار بده تا خواننده ها برای خوندنش به زوم.جی برن. حالا در قبال گیمفا و تکفارس این قضیه برعکس هستش و سایتی که پیرامون گیم هست طرفدارای بیشتری از تکنولوژی داره. اوکی. میخواین بیاین مطالبتون رو تبلیغ کنین و لینکشون رو بزارین، کاری که تقریبا دارین همین حالا هم انجام میدین، اما خب نیاز نیست بیاین یکی از بخشایی که مال گیمفا هست و کاملا مربوط به گیم میشه رو از گیمفا برش دارین و کلا ببرینش تکفارس.
ببین کسی هم با خود تماشاخانه مشکلی نداره، شما هم اگه میخواین برین تماشاخانه خودتون رو راه بندازین که مربوط به تکنولوژی باشه. چیزی که ملت دارن میگن (حداقل چیزی که من فکر میکنم دارن میگن) اینه که مطالب گیم برای گیمفا باشه و توی خود گیمفا قرار بگیره، تکنولوژی هم توی تکفارس.
پاسخ
(10-15-2015, 10:19 PM)Wayne نوشته است:
(10-15-2015, 06:27 PM)AA-Revenger نوشته است:
(10-15-2015, 06:14 PM)Wayne نوشته است: درسته که ما این بخش رو انتقال دادیم به تکفارس اما به بهترین شکل ممکن این کار انجام شد و حتی بعضی از بخش ها بالای 1500 کلمه محتوای خالص داشت.

اولا که انتقاد ما فقط برای بخش تماشاخانه هست. تماشاخانه هم همین طور که اسمش مشخصه فقط ویدیو هست، پس تعداد کلمات زیاد و خالص اهمیتی در اون نداره و چندان دخیل نیست.
دوما که شما دقیقا بخش رو Copy کردید. هر چه که ما قرار می دادیم، بدون این که کمی بالا یا پایین شه، انتقال دادید به تک فارس. پس چیزی به اسم "بهترین شکل ممکن" وجود نداره! کپی پیست کردن رو حتی کودکان دو ساله این روز ها به خوبی می تونن انجام بدن!
سوما، تک فارس تا جایی که من می دونم سایت تکنولوژی و فناوری هست. میشه به این سوال جواب بدید که ویدیو های گیمینگ از معروف ترین کانال گیم چرا باید به سایت شما انتقال پیدا کنه؟ پس دیگه گیمفا به چه درد می خوره؟ 
در کل شما یکی از بخش های بسیار پر طرفدار گیمفا رو، فقط برای افزایش بازدید و طرفدارای خودتون، دزدیدید! یک مقدار نو آوری و خلاقیت بد نیست!

صاحب امتیاز این بخش برای گیمفا هست و گیمفا و تکفارس هم مال یک نفر هستن... بنابراین ایرادی نمیبینم که مالی که برای خودمون هست رو سرش جنگ کنیم یا به هم دیگه تهمت کپی رو بزنیم؟!؟!

من نمی خواستم دخالت کنم ولی می‌بینم یه نفر سرجاش نمی‌شینه و ادعای مالکیتم میکنه 
من عملا تنها به گفتن این جمله بسنده می‌کنم فازتون چیه :huh:
نقل‌قول: درسته که ما این بخش رو انتقال دادیم به تکفارس اما به بهترین شکل ممکن این کار انجام شد و حتی بعضی از بخش ها بالای 1500 کلمه محتوای خالص داشت.
من این سوال دارم شما اصلا با یک میلیون کلمه انتقال بدید ولی وقتی ماهیت این بخش ربطی به IT و تکنولوژی نداره برا چی این همه ادعا می‌کنید 
نقل‌قول: گیمفا و تکفارس یکی هستن!
اگه یکی هستن پس چرا ماهیتشون یکی نیست از کی IT به Game چسبیده نکنه اینم اختراع جدید سایت تکفارس
نقل‌قول: گیمفا و تکفارس هم مال یک نفر هستن
با تمام احترام به ما چه!
اگه دوتا سایت برای یکیه قرار بر این نیست که تمام آیتمای سایت ما بیاد تو تکفارس 
زومی.ت و زومج.ی برای یکیه پس چرا آیتمای هم دیگه رو کش نمیرن تو سایت هم دیگه قرار نمیدن

نقل‌قول: بنابراین ایرادی نمیبینم که مالی که برای خودمون هست رو سرش جنگ کنیم

هرجا که ادعای مال می کنی باید مدرک مالکیتشم داشته باشی
خب بیش از این ادامه نمی دم راه‌های زیادی هست که بازدید سایتتون ببرید بالا قرار نیست که با کش رفتن آیتم ما و قرار دادنش تو سایت خودتون بازدید رو ببرید بالا وقتی می‌دونید آینده ندارید پس ادامه ندید 
وقتی سردبیر محترم سایت آقای زاهدی میگن که باید آیتم به گیمفا برگرده یعنی باید برگرده وکسی هم از سایت غریبه حق نداره رو حرف ایشون، حرف بزنه وقتی که گیمفا اومد یکی از آیتمای اختصاصی سایتتون :exclamation: (البته اگه داشته باشید همچین چیزی رو ) بعد بیاید این جا از ما شکایت کنید
سياستمدار انسان‌ها را به دو دسته تقسيم مي‌كند: ابزار و دشمن.
 يعني فقط يك طبقه را مي‌شناسند و آن هم دشمن است.
پاسخ
اولا،
اسم پست" ارتباط با اعضای تحریریه" است. یعنی یک نفر با هر تگی، حرفش که جنبه پیشنهاد یا نصیحت یا شکایت داره رو بیان میکنه و منتظر پاسخ میمونه.فردی که پاسخ میده، یا سردبیر یا سرپرست یا خود نویسنده است. بله درمواقعی هستند بعضی از اعضای انجمن، نقش پاسخگو رو ایفا میکنند که در مواقعی لازم و ضروری است و در مواقعی نه. پس لطف کنید صبر رو چاشنی کارتون بکنید تا هم شخص مسؤل رسیدگی بکنه و هم بی نظمی و هرج و مرجی پیش نیاد.
دوما،
همه میتونن نظر بدند و حرفشون رو بزنند ولی چرا "صبر و گذشت" ندارید! یک اشتباه یا یک سوء تفاهم پیش اومده، یک نفر پاسخ میده و تمام. قرار نیست که جنگ کنیم! دعوا نداریم که هر کسی با دیدن موضوع، نظرشو میده و مفهوم کلی صحبتش هم همون حرفیه که اولین شخص پاسخگو زد. نیازی به شلوغ کردن و هم زدن و کش دادن موضوع نیست! چه برسد به کوبیدن یک شخص و استفاده نادرست از ابزار کاربری مثل سیستم اعتبار دهی!

اگر نیازی یه جواب باشد، منتظر سردبیر خواهیم ماند.
[تصویر:  Wolves_ofThe_North.jpg]
پاسخ
با عرض ادب و احترام خدمت کاربران محترم.

بدین نویسه به اطلاع می رسانیم که آقای دانیال شیخی، سرپرست تحریریه، دیگر قادر به فعالیت تمام وقت نیستند. جای دارد از همین جا بابت تمام زحمات صادقانه و بی چشم داشتی که برای گیمفا کشیدند، نهایت تشکر و قدردانی را از ایشان داشته باشم. واقعا لطف و بزرگواری یکی از بهترین دوست های چندین ساله را در چند جمله نمی توانم خلاصه و بیان کنم.
دانیال جان، امیدوارم تو تمام مراحل زندگیت موفق باشی  S0 (74)

برای اینکه تیم تحریریه بدون پیشوا نماند، تصمیم گرفتیم یکی از باتجربه ترین افراد تحریریه، آقای محمد رضا صحرایی را به صورت آزمایشی به مدت یک ماه به درجه سرپرستی برسانیم. امیدوارم که عملکرد خوبی از خودش نشان دهد.
از سایر اعضا نیز تقاضا می شود، همکاری لازم را با ایشون داشته باشند.

باتشکر
اینستاگرام: Hamedzahedi_ir
واتساپ: 09360649125

یاد باد آن روزگاران
یاد باد

پاسخ
سلام عزیزان وقتتون بخیر خسته نباشید  S0 (29)
توی این مقاله های برترین گیمفا برای صفحه اصلی، بخش مورد انتظارها با رنگ مشکی نوشته شده که توی قالب مشکلی خانائی خیلی بدی داره. یه حالی بهش بدید  S0 (2)
خیلی ممنون و موفق باشید [تصویر:  s0%20(74).gif]
پاسخ
سلام استاد 
بفرما یه حالی دادم بهش بیا ببین  S0 (2)
دیگه مشکل از ما نیست خدایی مشکل از این قالب و سیستم ورد پرس فوق العاده سایت است که پر از باگ و مشکلات متنوع هست 
ممنون بابت اطلاع رسانی
سياستمدار انسان‌ها را به دو دسته تقسيم مي‌كند: ابزار و دشمن.
 يعني فقط يك طبقه را مي‌شناسند و آن هم دشمن است.
پاسخ
(11-22-2015, 09:59 PM)The Legend Within نوشته است: سلام استاد 
بفرما یه حالی دادم بهش بیا ببین  S0 (2)
دیگه مشکل از ما نیست خدایی مشکل از این قالب و سیستم ورد پرس فوق العاده سایت است که پر از باگ و مشکلات متنوع هست 
ممنون بابت اطلاع رسانی

متاسفانه یک باگ از زمان ما هم هنوز مونده که خیلی توی اخبار خودشو نشون میده.
اونم اینه که اخر خبر بعد یک نقل قول یا یک اینتر حفظ پاراگراف بندی از بین میره و جملات حتی با اینتر هم دوباره به هم می چسبن و فاصله ای ایجاد نمیشه.
[تصویر:  6nbcc5qui6npeyaqb2sz.jpg]
پاسخ
یک سوال 
چرا نظرات سایت اصلی رو اینقدر حذف میکنید؟الان پست آنچارتد هم الکی نظراتش حذف شد :|خودم دیدم اونجا هیچ فن بازی ای صورت نگرفته بود:|
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تاپیک انتقادات و پیشنهادهای تحریریه گیمفا dark_prince277 45 18,142 04-11-2016, 07:10 PM
آخرین ارسال: Tyrion
  بیوگرافی اعضای تحریریه سایت گیمفا dark_prince277 44 22,280 08-29-2015, 01:06 PM
آخرین ارسال: The White Witcher

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان