امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 4.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ارتباط با اعضای تحریریه
درود بر اعضای گرامی انجمن و سایت گیمفا

بدین وسیله به اطلاعتون می رسانم که سرپرست تحریریه، اقای"محمدرضا صحرایی " بدلیل مشغله کاری، متاسفانه از جمع ما جداشدند. لذا از کلیه زحمات و تلاش هایی که ایشون برای گیمفا کشیدند، نهایت تشکر را می کنیم و براشون آرزوی سربلندی و سرافرازی می کنیم. S0 (74)

همچنین لازم می دانم سرپرست جدید تحریریه را که اقای "سعید اقابابایی " هستند، معرفی کنم. برای ایشان نیز آرزوی موفقیت می کنیم. S0 (74)
[تصویر:  Wolves_ofThe_North.jpg]
پاسخ
نقل‌قول: Horizon: Zero Dawn بی شک یکی از قدرتمند ترین عناوین نقش آفرینی سال ۲۰۱۶ می باشد که انحصارا برای کنسول نسل هشتمی سونی، PlayStation 4 منتشر خواهد شد و یکی از بزرگ ترین نقش آفرینی های سال آینده محسوب می شود.
https://gamefa.com/267528/%D8%AF%D8%B1-%...%86%DB%8C/

با سلام.
مگه استفاده کردن از فعل "می باشد" اشتباه نیست؟!
[تصویر:  suyo52cp027q7vufdtlu.jpg]

پاسخ
درود،
در صفحات قبل هم چنین موضوعی مطرح شده که باعث بوجود آمدن مباحث درست و غلطی شد و میتونید مراجعه کنید و ببینید.
می باشد و است به یک معنا هستند ولی برای جلوگیری از تکرار، " می باشد" میتواند استفاده شود و هم میتوان جمله را تغییر داد تا نیازی به آوردن این فعل نباشد.
درکل:
این موضوع یک امریست به دلخواه که نویسنده یا مسئول تیم نویسندگان تصمیم میگیرند که آیا از این فعل استفاده بشود یا خیر.

والسلام.
پاسخ
عرض سلام و ادب خدمت سروران گرامی S0 (74) ،
همان طور که مستحضر هستید، سایت گیمفا در حال تغییر کابینه و سیستم کاری خود می باشد؛ و حتما مطلع هستید که سردبیر قبلی( آقای زاهدی) دیگر در کادر گیمفا حضور ندارند. به همین دلیل به اطلاع شما اعضای گرامی گیمفا می رسانم که زین پس، برای سایت 2 سردبیر برای 2 بخش سایت خواهیم داشت. آقایان " سعادتمند" و "آقابابایی" - سرپرستان فعلی - به عنوان سردبیران جدید بخش های "خبری" و "تحریریه" منسوب می شوند و آقایان " دهقانی" و " عالی خانی" به عنوان سرپرستان جدید بخش های" تحریریه" و " خبری" منسوب می شوند.
بزودی برای جذب نیرو، فراخوان ایجاد خواهد شد و علاقه‌مندان می توانند طبق روالی که در پست فراخوان اعلام خواهد شد، جذب کادر گیمفا شوند.
همچنین برای ارتباط مستقیم با مدیریت کل مجموعه( آقای نراقی) و ارائه پیشنهادات و انتقادات در خصوص سایت، به یکی از روش های زیر عمل کنید:
-) اطلاع رسانی به " kasra "
-) اطلاع رسانی به " Admin "
-) اعلام در تاپیک انتقادات و پیشنهادهای تحریریه گیمفا
-) اعلام در ارتباط با اعضای تحریریه

باتشکر S0 (74) - فروردین 95
پاسخ
«سلامتی اون روزی که گیمفا بالادست نداشت تو مقالات و به‌خصوص بررسی‌ها ... »

خدمت تک‌تک‌ِ بچه‌های زحمت‌کش تیم گیمفا سلام و خسته نباشید عرض می‌کنم امیدوارم همه‌تون خسته نباشید؛ امروز اتفاقی گذرم به صفحه اصلی سایت خورد و بعد از دارک سولز، اومدم یه بررسی از گیمفا بخونم؛ به امید این‌که میتونم مثل قدیما روی بررسی‌ها حساب کنم و لذت ببرم ...

متاسفانه مدتیه گیمفا و مسئولین توی غربال کردن افراد متخصص یه‌خورده ضعف داره. من نمی‌دونم آیا کسی مقالات نویسنده‌ها رو بررسی نمی‌کنه؟ آیا وقتی ویراستار بررسی ترک‌مانیا رو خونده، به نویسنده گیر نداده؟ واقعا من نمی‌تونم عملا درک کنم که تو چنین سایتی، مقاله‌ای با اون محتویات منتشر بشه. چه خبره آخه ...
من فقط نیستم، خیلی‌ها بهشون برخورده با این بررسی؛ گزیده‌ای از کامنتای کاربرای محترم سایت رو گردآوری کردم که همه ببینن:

[تصویر:  jbb1mhx6vutxw70spkxm.png]

[تصویر:  lnzud2xjzdjkzfmpzedo.png]

[تصویر:  vvgxant69jrqeq322jiv.png]

[تصویر:  nxriinrihrb0w53k2rb6.png]

من در عجبم که آیا کسی از مسوولین این کامنتارو بررسی نمی‌کنه؟! آیا ویراستار این مقالات اونقدر قدرت پیش‌بینی بالایی نداره که با انتشار چنین مقاله کوبنده‌ای، سیل کاربران شاکیِ از راه برسن؟
و در نهایت یکی از جواب‌های منتقد بازی:
[تصویر:  82j1hzl4rxrjnldqgj56.png]

توهین؟ اینجوریه رسمش؟

در کل خیلی دوست دارم (و مطمئنم خیلی‌های دیگه هم دوست دارن) که جواب مسوولین و منتقد رو ببینم؛ ببینم آیا این همون گیمفای چند ساله پیشه؟ چرا آخه ...

خودمم یه کامنت دادم که امیدوارم تایید بشه و منتقد جوابمو به صورت منطقی بده و قانعم کنه؛ فقط خداکنه پاک نشه ...
[تصویر:  j8aim6er6ufljtw9triv.png]

امیدوارم با چنین پستایی تو این تاپیک اونطور که لایقشه برخورد کنین؛ امیدوارم جوابگو باشین و بی‌مورد این پست رو پاک نکنین ... فقط امیدوارم ...

S0 (74)
پاسخ
مبین جان بیکاری ها S0 (2)
حیف نیست وقت با ارزش خودت رو تلف میکنی میشینی مطالب سایت رو میخونی، حالا مطالب که هیچی، نشستی نظرات رو میخونی؟ ول کن برادر من!
شما اونجا یه ساعت نوشتی یا پاک میشه یا کوبیده میشه، نمیدونم میدونی یا نه ولی بعضی از مدیران اصلا حوصله ندارن چک کنن سایت رو. من خودم میتونم چند نفر رو برات اسم ببرم که اصلا نگاه نمیکنن مطالب رو. 
شما اون نویسنده رو نصیحت کردی، من یه نصیحت به شما میکنم:
الکی واسه سایت وقت نذار، نه مطالبشو بخون، نه اخباراشو دنبال کن، نظرات هم که دیگه هیچی. (آخه کی میشینه نظرات گیمفا رو میخونه داداش من؟)
میخوای اخبار دنبال کنی؟ میخوای نقد و مقاله بخونی؟ برو همون سایتی که خودت میدونی. من بخاطر فروم اینجا هستم چون باز دوست دارم جوش رو هر چندوقت یه بار هم آقابابایی و بقیه دوستان مقاله میذارن حال میکنیم. نیازی ندارم سایت رو چک کنم. شما هم جوش نزن بیخودی S0 (24)
[تصویر:  8f3_sfv_ed.jpg]
?So who you gonna be when the reaper come knocking
Actions speak louder than words, so stop talking
So watch me break out of this cage
I fight now, I wont change
پاسخ
مقالات 3 بار خونده میشن و تایید میشن توسط 2 نفر.
در تمام سایت های دنیا مطالب انتقادی شدید و همچنین نظرات شدید کاربرا رو شاهد هستیم که هیچ مشکلبی هم نداره. همه نباید که از گل و بلبل در مورد هم صحبت کنن.
نویسنده های عزیز تیم بنده توجه داشته باشن که مقالاتشون در صورتی که کیفیت لازم رو داشته باشه  مثل دیروز که داشت از حمایت کامل بنده برخورداره و منتشر خواهد شد و در این مورد حمایت کامل مدیریت سایت که مفصلا دیشب در این مورد باهاشون صحبت کردم رو هم داریم و اصلا فکر نکنید که با چند تا نظر باید قلمتون رو عوض کنید و پا پس بکشید. از تیم تحریریه هم انتظار دارم اینجا صحبتی رو ادامه ندید.
کسانی هم که مربوط به تیم ها و سایت ها رقیب و بقیه هستن وقتی میان هر روز و بدون معطلی و بطور مداوم مقالات ما رو چک می کنن خودش نشون دهنده یه چیز هست فقط که خدا رو شکر هنوز هم طرف از سایت خودش بیشتر توی سایت ما وقت می گذرونه.
اگر دوستان مطالب سایت خودشون رو بیشتر توجه داشته باشن و این وقتی که صرف نگران ما بودن می کنند صرف مقالتشون کنند نیاز زیادی به کپی و ..... به وجود نمیاد . 
نیازی به جواب دادن به هر موضوعی نیست. خاصیت برخی مقاله ها اعتراضه و جواب های اعتراضی هم در ادامه اش میاد. مثل دیشب که نظر دوست نگرانمون توی مقاله بدون جواب موند و از اونجا که بسیار نگران هستن اومدن اینجا مطرح کردن و منم باید بگم که نگران ما نباشید. راهمون و برناممون مشخصه  تمام اعضای تیم با هم در ارتباط دائمی هستن و حتی تعداد این که در هفته چند تانقد باشه و چند تا جانبی و ....... مشخص میشه از یه هفته قبل.
نگرانیتون رو صرف سایت خودتون کنید و مقالاتتون. ما خوبیم. نگران ما نباشید. هیچ کس تا ابد یه جا نمی مونه ولی خیالت راحت باشه که تا هستم به دل نگران های دروغینی که با غرض ورزی حرفی می زنند هیچ توجهی نخواهم کرد وگر نه من کسی هستم که از زمانی که نویسنده بودم تا الان که سردبیرم 200 تا نظر مقاله م رو دونه دونه جواب می دم.
 این نکته توهمی که نظرات رو پاک میکنید هم مطرح نکنید چون دیدین که از دیشب منتظرین نظرات پاک شه ولی انتظارتون جواب نداد و به بعد هم نظری حذف نمیشه تا وقنتی فحش نباشه.
اینجا هم مطرح کردید و چون دیدم خیلی از ته دل و صمیم قلب و بدون منظور نگران هستید! گفتم بگم که قضیه از این قراره. اگر می خواید نگرانیتون رو جهانی ابراز کنید هم به مراجع بالاتر مراجعه کنید و مجددا اونجا ابراز نگرانی کنید.
[تصویر:  iya6_thumb-1920-546659.jpg]
پاسخ
(05-02-2016, 01:33 PM)saeed aghababaee نوشته است: مقالات 3 بار خونده میشن و تایید میشن توسط 2 نفر.
در تمام سایت های دنیا مطالب انتقادی شدید و همچنین نظرات شدید کاربرا رو شاهد هستیم که هیچ مشکلبی هم نداره. همه نباید که از گل و بلبل در مورد هم صحبت کنن.
نویسنده های عزیز تیم بنده توجه داشته باشن که مقالاتشون در صورتی که کیفیت لازم رو داشته باشه  مثل دیروز که داشت از حمایت کامل بنده برخورداره و منتشر خواهد شد و در این مورد حمایت کامل مدیریت سایت که مفصلا دیشب در این مورد باهاشون صحبت کردم رو هم داریم و اصلا فکر نکنید که با چند تا نظر باید قلمتون رو عوض کنید و پا پس بکشید.
کسانی هم که مربوط به تیم ها و سایت ها رقیب و بقیه هستن وقتی میان هر روز و بدون معطلی و بطور مداوم مقالات ما رو چک می کنن خودش نشون دهنده یه چیز هست فقط که خدا رو شکر هنوز هم طرف از سایت خودش بیشتر توی سایت ما وقت می گذرونه.
اگر دوستان مطالب سایت خودشون رو بیشتر توجه داشته باشن و این وقتی که صرف نگران ما بودن می کنند صرف مقالتشون کنند نیاز زیادی به کپی و ..... به وجود نمیاد . 
نیازی به جواب دادن به هر موضوعی نیست. خاصیت برخی مقاله ها اعتراضه و جواب های اعتراضی هم در ادامه اش میاد. مثل دیشب که نظر دوست نگرانمون توی مقاله بدون جواب موند و از اونجا که بسیار نگران هستن اومدن اینجا مطرح کردن و منم باید بگم که نگران ما نباشید. راهمون و برناممون مشخصه  تمام اعضای تیم با هم در ارتباط دائمی هستن و حتی تعداد این که در هفته چند تانقد باشه و چند تا جانبی و ....... مشخص میشه از یه هفته قبل.
نگرانیتون رو صرف سایت خودتون کنید و مقالاتتون. ما خوبیم. نگران ما نباشید. هیچ کس تا ابد یه جا نمی مونه ولی خیالت راحت باشه که تا هستم به دل نگران های دروغینی که با غرض ورزی حرفی می زنند هیچ توجهی نخواهم کرد وگر نه من کسی هستم که از زمانی که نویسنده بودم تا الان که سردبیرم 200 تا نظر مقاله م رو دونه دونه جواب می دم.
 این نکته توهمی که نظرات رو پاک میکنید هم مطرح نکنید چون دیدین که از دیشب منتظرین نظرات پاک شه ولی انتظارتون جواب نداد و به بعد هم نظری حذف نمیشه تا وقنتی فحش نباشه.
اینجا هم مطرح کردید و چون دیدم خیلی از ته دل و صمیم قلب و بدون منظور نگران هستید! گفتم بگم که قضیه از این قراره. اگر می خواید نگرانیتون رو جهانی ابراز کنید هم به مراجع بالاتر مراجعه کنید و مجددا اونجا ابراز نگرانی کنید.

همین موضوع که دو نفر مقالات رو بررسی میکنن برای من خیلی جالبه S0 (42) جالبه چون نمی‌تونم درک کنم چنین مطلبی رو با چه دلیل منطقی میفرستین رو سایت. عزیزِ من، کلمات مقاله که فقط ملاک نیستن، باید بدونین چی نوشته شده؛ باید بدونین چطور نگارش شده
در ضمن اینو هم به یاد داشته باشین که هیچ کسی بیکار نیست بیاد مقالات اینجارو مطالعه کنه؛ توی توییتر انقد سر و صدا شده بود من اومدم ببینم موضوع اصلا چیه و دیدم که بــــله اوضاع خیلی بده. انقد هم مطمئن نباشید به خودتون S0 (22)
راه و برنامه رو ادامه بدید حرفی نیست ... ولی اینطوری سر و تهی نداره S0 (22)  برنامه تیم نه به من ربط داره نه به هیچ احد دیگه‌ای و این حرف شما اصلا و ابدا ربطی به انتقاد من نداشت S0 (22)  اگه از نظر خودتون این اوضاع خوبه دیگه حرفی نمیمونه

فقط خواهشا اینو یاد بگیرید وقتی کسی انتقاد میکنه در جواب انتقاد، مرتبط با اون موضوع صحبت کنید. الان من اومدم گفتم چرا همچین مقاله ای با اون همه کوبیدن رفته رو سایت شما اومدی میگی تیم ما همبسته است S0 (43)  اومدی میگی ما از یه هفته قبل مقالاتمون مشخصه؟ S0 (43) S0 (43)  اینا به من و دیگر کاربرا چه؟ چرا سعی میکنین مطلب رو به حاشیه ببرین و مثل نقد دارک سولز که یادتون رفته بود درمورد موسیقی صحبت کنید، ماست مالیش کنید؟ نمیشه اینجوری برادر من
دلیل منطقی نشنیدم برای این دو موضوع و مطمئنم نخواهم شنید چون جوابی ندارید و نمی‌تونید بدید

در هر حال اینا فقط حرف من نیست؛ حرف کاربرای شاکیه که نه فقط تو کامنتی اون پست بلکه تو شبکه‌‌های اجتماعی هم درمورد این موضوع صحبت میکنن

انتقادپذیر نباشی همین میشه دیگه ... یا بحث به حاشیه میره، یا همه جبهه میگیرن
پاسخ
نقل‌قول: و مثل نقد دارک سولز که یادتون رفته بود درمورد موسیقی صحبت کنید، ماست مالیش کنید؟
دوست عزیز به خاطر این حرف من رفتم و دوباره اون نقد رو خوندم. مطلب تو سایت که هیچی، اون به کنار ولی نقد دارک سولز ایرادی نداشت.
اشتباه ماها اینه که فکر میکنیم نقد حتما باید طولانی باشه وحتما اون چهاربخش هم نوشته بشه. 
تو نقد به اونچیزی که باید پرداخته میشد، پرداخته شد و بیشتر از اون حوصله خواننده رو سر میبرد. جدا از اینکه به یه سری مسائل حاشیه ای تو نقد اشاره شده بود که اگه نمیشد بهتر بود ونقد کوتاهتر میشد ولی درکل ایرادگیری الکی هم کار درستی نیست بخش موسیقی و صداگذاری حتی اگه پرداخته نشه و یه اشاره کوچک بهش بشه، کافیه. چیزی که خوبه، نیاز به توضیح اضافه نداره.
آقا سعید هم همونجا عذرخواهی کرد دیگه میخواستی چیکار کنه؟
[تصویر:  8f3_sfv_ed.jpg]
?So who you gonna be when the reaper come knocking
Actions speak louder than words, so stop talking
So watch me break out of this cage
I fight now, I wont change
پاسخ
(05-02-2016, 03:13 PM)Qeiji نوشته است:
نقل‌قول: و مثل نقد دارک سولز که یادتون رفته بود درمورد موسیقی صحبت کنید، ماست مالیش کنید؟
دوست عزیز به خاطر این حرف من رفتم و دوباره اون نقد رو خوندم. مطلب تو سایت که هیچی، اون به کنار ولی نقد دارک سولز ایرادی نداشت.
اشتباه ماها اینه که فکر میکنیم نقد حتما باید طولانی باشه وحتما اون چهاربخش هم نوشته بشه. 
تو نقد به اونچیزی که باید پرداخته میشد، پرداخته شد و بیشتر از اون حوصله خواننده رو سر میبرد. جدا از اینکه به یه سری مسائل حاشیه ای تو نقد اشاره شده بود که اگه نمیشد بهتر بود ونقد کوتاهتر میشد ولی درکل ایرادگیری الکی هم کار درستی نیست بخش موسیقی و صداگذاری حتی اگه پرداخته نشه و یه اشاره کوچک بهش بشه، کافیه. چیزی که خوبه، نیاز به توضیح اضافه نداره.
آقا سعید هم همونجا عذرخواهی کرد دیگه میخواستی چیکار کنه؟

دوست خوبم مخاطب من کسی دیگه ایه شما خودتو به زحمت ننداز S0 (22) 
ولی اینو بدونید، تو بررسی‌های مدرن اصلا بخش‌های مختلف مثل صداگذاری، گیم‌پلی، گرافیک و ... رو جدا جدا بحث نمی‌کنن؛ بلکه سعی میکنن به صورت ترکیبی و در سکانس های مختلف بازی، اونارو به تصویر بکشن؛ چیزی که ما هم تو بررسی دارک سولز دیدیم. ولی صحبت درمورد بعضی چیزا ضروریه؛ برام عجیبه چطور میتونین از این موضوع اینقدر ساده رد شید؛ آخه برادر من، یه معذرت خواهی میتونه بررسی رو اوکی کنه؟ حرف حساب اینه که وقتی زحمت نمی‌دید یه بار محتوای مقاله رو بخونید و کم و کاستی هاشو برطرف کنید، ننویسید آقا ننویسید! مجبور که نیستید
عذرخواهی ایشون به درد خواننده نمی‌خوره که؛ نباید از این قبیل مشکلات پیش بیاد

به حق چیزای ندیده ...
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تاپیک انتقادات و پیشنهادهای تحریریه گیمفا dark_prince277 45 18,146 04-11-2016, 07:10 PM
آخرین ارسال: Tyrion
  بیوگرافی اعضای تحریریه سایت گیمفا dark_prince277 44 22,282 08-29-2015, 01:06 PM
آخرین ارسال: The White Witcher

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان