امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مرگ بر جعل اکانت down with jale akant
(03-16-2019, 11:49 PM)AXEL STONE نوشته است:
(03-16-2019, 07:51 PM)AXEL STONE نوشته است:
(03-16-2019, 03:35 PM)AXEL STONE نوشته است: گیمفا فیک سایت رو جم کنید خیلی مسخرس

https://gamefa.com/540877/%d8%aa%d8%b1%d...nt-1408135
خدایی این کیه که فیک مارو میسازه این برای سومین باره داره برای من فیک میذاره! وقتی که IP ایپیش رو به دست میارید چرا کلا ایش رو بن نمیکنین؟ جالب اینجاست که من با کسی بحثی ندارم! نفمیدم چرا این روانی باید فیک بسازه اون هم برای من
(ظهر اومدم کامنت گذاشتم دلیل چیه که کسی پاسخ گو نیست)
(ادمین سالی یک بار پست میذاره سالی یک بار هم انلاین میشه برای تایید کردن نظرات این نشونه اینه که به کار نویسندگی علاقه ای نداره و الکی الکی زوری در بخش ادمینی مونده! اخه خیلی وقته جواب اون فیکمو دادم چرا کامنتم هنوز تایید نشده!؟)
لطفا گیفیت وب سایت گیمفارو با این چیزا پایین نیارید اپدیت اول گیمفا خیلی بهتر از این بود که خیلی وقته  از این مشاکل نداشتیم

میتونم برای این موضوع کمکتون کنم که کسی نتونه برای دیگران فیک بسازه
یکی با چند اکانت فیک منو ساخته و میدونیم یکیشون  General RAAM اینه و خود این هم فیکش رو زدن

باید این موارد را به آقای نراقی گذارش دهید و درخواست بررسی سریع را بدهید. به تاپیکها کمتر توجه میشود.
[تصویر:  797620_mushishi_wallpaper_1920x1080_for_...tablet.jpg]
پاسخ
(03-17-2019, 12:36 AM)AXEL STONE نوشته است:
(03-17-2019, 12:12 AM)White Beard نوشته است:
(03-16-2019, 11:49 PM)AXEL STONE نوشته است:
(03-16-2019, 07:51 PM)AXEL STONE نوشته است:
(03-16-2019, 03:35 PM)AXEL STONE نوشته است: گیمفا فیک سایت رو جم کنید خیلی مسخرس

https://gamefa.com/540877/%d8%aa%d8%b1%d...nt-1408135
خدایی این کیه که فیک مارو میسازه این برای سومین باره داره برای من فیک میذاره! وقتی که IP ایپیش رو به دست میارید چرا کلا ایش رو بن نمیکنین؟ جالب اینجاست که من با کسی بحثی ندارم! نفمیدم چرا این روانی باید فیک بسازه اون هم برای من
(ظهر اومدم کامنت گذاشتم دلیل چیه که کسی پاسخ گو نیست)
(ادمین سالی یک بار پست میذاره سالی یک بار هم انلاین میشه برای تایید کردن نظرات این نشونه اینه که به کار نویسندگی علاقه ای نداره و الکی الکی زوری در بخش ادمینی مونده! اخه خیلی وقته جواب اون فیکمو دادم چرا کامنتم هنوز تایید نشده!؟)
لطفا گیفیت وب سایت گیمفارو با این چیزا پایین نیارید اپدیت اول گیمفا خیلی بهتر از این بود که خیلی وقته  از این مشاکل نداشتیم

میتونم برای این موضوع کمکتون کنم که کسی نتونه برای دیگران فیک بسازه
یکی با چند اکانت فیک منو ساخته و میدونیم یکیشون  General RAAM اینه و خود این هم فیکش رو زدن

باید این موارد را به آقای نراقی گذارش دهید و درخواست بررسی سریع را بدهید. به تاپیکها کمتر توجه میشود.

داش عزیزم درخاست سریع کجاس دیگه؟ فقط پای اقای نراقی رو نبوسیدیم! این اپدیت ته خندس اخه مگه تلگرامه!؟!؟!؟ که هرکی میاد تگ میذاره؟
من راه حلی برای اتمام این مسخره بازیارو دارم اما کی گوش میکنه اینجا گیج کنندس تا بخام یجایی رو پیدا کنم موهام سفید شده (حالا درخاست سریع رو کجا پیدا کنم؟)

شما باید در پیغام خصوصیتان بنویسید درخواست بررسی سریع و بهشون بگید که سریعاً بررسی کنند و اگر فکر میکنید، در اینجا جوابگو نیستند، در تلگرام بهشون پیغام بدهید.

آیدی کسری نراقی در تلگرام: kasra1986@
پاسخ
ای صفحه برای چی افتاده بر روی بیو اکانتم!
https://forum.gamefa.com/User-AXEL-STONE
یعنی حتا اگه وارد گیمفا نیستم این صفحه واسم در میاد یعنی هرکی بخاد بهم سر بزنه میتونه این صفحه رو ببینه! هرکاری که کردم ورداشته نشد لطفا اگه امکانش هست یا راهش رو بدید یا اگه اشکال از خود سایته اصلاحش کنید. مرسی از تیم گیمفا
من AXEL STONE ایران شهر هستم !

[تصویر:  zhengang-rao-5-01.jpg?1552785340]
پاسخ
(06-12-2019, 12:32 AM)AXEL STONE نوشته است: ای صفحه برای چی افتاده بر روی بیو اکانتم!
https://forum.gamefa.com/User-AXEL-STONE
یعنی حتا اگه وارد  گیمفا نیستم این صفحه واسم در میاد یعنی هرکی بخاد بهم سر بزنه میتونه این صفحه رو ببینه! هرکاری  که کردم ورداشته نشد لطفا اگه امکانش هست یا راهش رو بدید یا اگه اشکال از خود سایته اصلاحش کنید. مرسی از تیم گیمفا
 تو بخش سایت خود، این لینک را قرار داده‌ای
پاسخ
گیمفا لطفا رسیدگی کنید امینPERSIAN NAZI جعل شده با کانت (the evil within 2 این جعل امین هست البته یک جعل ناموفق)(rohani این هم جعل ناموفق برای کاربر امین هستPERSIAN NAZI) (این کاربر هم pc and ps4 جعل شده بطوری جعل شده که هم ایدیش و هم اسمش یکیه!)
امیدوارم زود رسیدگی کنید واقعا گیمفا اینطوری اسیب میبینه! البته چرا دروغ!؟ واقعا این یک اسیب بزرگیه! علتش هم اینه که کاربرای موزی داریم ما! یکی این Agolzar و یکی دیگر rockstar nightmare اینه که همیشه بچهارو جعل میکنن جالب اینجاست همیشه به بچها منفی میدن و وقتیکه باهاشون بحث کنید اصلا فایده نداره! که هیچ روز بعدی فیک و جعل شمارو میزنن!

اگر هم میگید نه: خوب اخه خیلی طابلوه فقط کافیه یک بار باهاشون بحث کنید جالب اینجاست که فقط اینا به پلتفرما و بازیای غیر انحصاری توهین میکنن! و این یعنی تنها افرادی که داره حرص میخوره و مجبور میشه کاربرارو جعل کنه همینا هستن (البته گمان شده که این دوتا کاربر هردوتاییشون یکی هستن یعنی هم Agolzar وهم rockstar nightmare یکی هستن.
من کاری به این دو فرد ندارم اما هیچ بشری پیدا نمیشه که با این دوتا اکانت یک روزی موافق باشه همیشه در چشم دوستان این دو فرد بی منطق و نفهم دیده شدن که هیچ کسی هم روی انها ریپلای با منطق نمیکنه یعنی هرکی ریپلای کرده فقط مسخرشون کرده!
واقعا اینا گیمفارو خراب کردن هم در چشم ما هم در چشم دیگر دوستان و همچنین در چشم افرادی که اخبارو از گیمفا میگیرن!
خلاصه امیدوارم تیم بزرگاوار گیمفای عزیز رسیدگی بفرمایید برای این مشکل. موفق و مؤید باشید انشالله

گیمفا لطفا رسیدگی کنید امینPERSIAN NAZI جعل شده با کانت (the evil within 2 این جعل امین هست البته یک جعل ناموفق)(rohani این هم جعل ناموفق برای کاربر امین هستPERSIAN NAZI) (این کاربر هم pc and ps4 جعل شده بطوری جعل شده که هم ایدیش و هم اسمش یکیه!)
امیدوارم زود رسیدگی کنید واقعا گیمفا اینطوری اسیب میبینه! البته چرا دروغ!؟ واقعا این یک اسیب بزرگیه! علتش هم اینه که کاربرای موزی داریم ما! یکی این Agolzar و یکی دیگر rockstar nightmare اینه که همیشه بچهارو جعل میکنن جالب اینجاست همیشه به بچها منفی میدن و وقتیکه باهاشون بحث کنید اصلا فایده نداره! که هیچ روز بعدی فیک و جعل شمارو میزنن!
اگر هم میگید نه: خوب اخه خیلی طابلوه فقط کافیه یک بار باهاشون بحث کنید جالب اینجاست که فقط اینا به پلتفرما و بازیای غیر انحصاری توهین میکنن! و این یعنی تنها افرادی که داره حرص میخوره و مجبور میشه کاربرارو جعل کنه همینا هستن (البته گمان شده که این دوتا کاربر هردوتاییشون یکی هستن یعنی هم Agolzar وهم rockstar nightmare یکی هستن.
من کاری به این دو فرد ندارم اما هیچ بشری پیدا نمیشه که با این دوتا اکانت یک روزی موافق باشه همیشه در چشم دوستان این دو فرد بی منطق و نفهم دیده شدن که هیچ کسی هم روی انها ریپلای با منطق نمیکنه یعنی هرکی ریپلای کرده فقط مسخرشون کرده!
واقعا اینا گیمفارو خراب کردن هم در چشم ما هم در چشم دیگر دوستان و همچنین در چشم افرادی که اخبارو از گیمفا میگیرن!
خلاصه امیدوارم تیم بزرگاوار گیمفای عزیز رسیدگی بفرمایید برای این مشکل. موفق و مؤید باشید انشالله.

پاسخ
من یک کامنت فرستادم نمیدونم خونده شد؟ رسید؟ نرسید؟ اصلا معلوم نیست! من کامنت برای جعل اکانت فرستادم تایید شد و این رو مطمئن هستم اما نمیدونم چرا دلیت شد؟ حالا بعد از دلیت شدن به درخاست رفع این مشکل رسیدگی میکنید یا خیر؟ اگه اشکالی در کانت هست دوباره مینویسم اگه خوندید پس لطفا به زودی رسیدگی بفرمایید ممنونم.

پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان