امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
به سبک انیمه
برای ساخت ویدئو های جدید به یک گوینده نیازمند هستم...اگه فکر می کنید از پسش بر میاین و وقتشو دارین آیدی تلگرامتون رو برای من بفرستین.
(برای ساخت ویدئو های مشابه مثل
چرا انیمه ها ترسناک نیستن؟

چرا انیمه یور نیم اسکار نگرفت؟ )
پاسخ
?به سبک انیمه - قسمت 28?

نماشا

آپارات

لیست انیمه های زمستان 97

آپارات
... WE SHALL SAIL TOGETHER
پاسخ
به سبک انیمه قسمت 29-ویژه نوروز
پاسخ
دوست عزیز به شخصه برای گویندگی وقتی ندارم.اما شما که استعداد ساخت انیمه داری به نظرم باید یه گروه جور کنی.در ضمن اگه برای انیمه هات موضوع بزاری و سریالی انیمه پخش کنی با استقبال زیادی روبرو میشی Ghelion
gaming is my DNA

[تصویر:  2ynw_sss.jpg]
پاسخ
(03-24-2019, 04:30 AM)alisalar11 نوشته است: دوست عزیز به شخصه برای گویندگی وقتی ندارم.اما شما که استعداد ساخت انیمه داری به نظرم باید یه گروه جور کنی.در ضمن اگه برای انیمه هات موضوع بزاری و سریالی انیمه پخش کنی با استقبال زیادی روبرو میشی Ghelion

سلام، این ویدئو ها صرفا با تدوین انیمه های مختلف ساخته، منم خودم انیمه یا انیمیشن نمی سازم...اون گوینده هم که گفتم دنبالشم صداپیشه نیست در اصل، فقط یه گیوینده برای ویدئو هاست، نمونه ویدئو های با گوینده هم توی لیست پخش هست و برای گروه برای یه دره وقت بزاری و بش برسی که من معمولا نمیتونم مدام آنلاین باشم
پاسخ
(03-24-2019, 03:28 PM)MAHANAR نوشته است:
(03-24-2019, 04:30 AM)alisalar11 نوشته است: دوست عزیز به شخصه برای گویندگی وقتی ندارم.اما شما که استعداد ساخت انیمه داری به نظرم باید یه گروه جور کنی.در ضمن اگه برای انیمه هات موضوع بزاری و سریالی انیمه پخش کنی با استقبال زیادی روبرو میشی Ghelion

سلام، این ویدئو ها صرفا با تدوین انیمه های مختلف ساخته، منم خودم انیمه یا انیمیشن نمی سازم...اون گوینده هم که گفتم دنبالشم صداپیشه نیست در اصل، فقط یه گیوینده برای ویدئو هاست، نمونه ویدئو های با گوینده هم توی لیست پخش هست و برای گروه برای یه دره وقت بزاری و بش برسی که من معمولا نمیتونم مدام آنلاین باشم

در مورد گروه باید بگم: میتونی تو یه گروه عضو بشی و ازشون کمک بخای S0 (43)
gaming is my DNA

[تصویر:  2ynw_sss.jpg]
پاسخ
قسمت 30 به سبک انیمه

لینک اپارات

لینک نماشا
پاسخ
پسر خورشید

اولین amv از کانال به سبک انیمه، به زودی ویدئو های آموزش ادیت هم در کانال قرار میگیره
پاسخ
بعد از مدتی دوباره با چنتا ویدئو جدید برگشتیم، اینبار انیمیشن کوتاه هم  داریم

قسمت 23 به سبک انیمه

انیمیشن جوجو و کرونا

انیمیشن شستن دست ها با استار پلاتینیوم

ساخته شده با برنامه SFM
پاسخ
لیست انیمه های بهار 99
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  لیست انیمه های برتر جهان mohadeseesmaeeli 10 3,227 08-03-2022, 07:08 PM
آخرین ارسال: javad0765
  تاپیک معرفی انیمه و انیمیشن You Never Win 45 17,807 12-16-2021, 10:06 AM
آخرین ارسال: mostafaemami
  تصویر کاراکتر مورد علاقۀ شما در انیمه‌ها[پست اول خوانده شود] White Beard 13 5,443 09-25-2021, 04:19 PM
آخرین ارسال: abzarone
  اسم اون انیمه که پسره کارمند فروش کرکره برقی بود رو می‌دونید؟ hvonisenbourne 0 2,135 09-06-2021, 05:12 PM
آخرین ارسال: hvonisenbourne
  دانلود انیمه Vampire Knight فصل اول و دوم Lamar Davis 7 17,976 02-28-2021, 01:01 AM
آخرین ارسال: Deli

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان