امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راهکارهای شما،برای بهتر شدن انجمن.
این آپدیت برخی از امکانات انجمن رو نابود کرده Wall حتی منم دسترسی ورود به انجمن رو نداشتم، با یک آپدیت دیگه کل انجمن پاک میشه S0 (2)
پاسخ
(11-06-2018, 06:26 AM)pc fan نوشته است: این آپدیت برخی از امکانات انجمن رو نابود کرده Wall حتی منم دسترسی ورود به انجمن رو نداشتم، با یک آپدیت دیگه کل انجمن پاک میشه S0 (2)

سلام و عرض ادب دارم خدمت شما.بنده با آقای نراقی،در مورد مشکلات به وجود آمده،بحث کردم و او به من گفت که،این آپدیت کمی مشکل داره و با آپدیت بعدی مشکلات حل میشوند.
[تصویر:  797620_mushishi_wallpaper_1920x1080_for_...tablet.jpg]
پاسخ
(11-06-2018, 01:53 PM)White Beard نوشته است:
(11-06-2018, 06:26 AM)pc fan نوشته است: این آپدیت برخی از امکانات انجمن رو نابود کرده Wall حتی منم دسترسی ورود به انجمن رو نداشتم، با یک آپدیت دیگه کل انجمن پاک میشه S0 (2)

سلام و عرض ادب دارم خدمت شما.بنده با آقای نراقی،در مورد مشکلات به وجود آمده،بحث کردم و او به من گفت که،این آپدیت کمی مشکل داره و با آپدیت بعدی مشکلات حل میشوند.

آپدیت بعدی چند روز دیگه قرار داده میشه؟
پاسخ
سلام و عرض ادب خدمت کاربران گیمفا.مدیران فروم گیمفا از امروز،راهی جدید را برای افزایش بازدیدکنندگان خود،در پیش گرفته است.شرح این مرحله از راهکارهای فروم بدین گونه است:
مطالب سایت گیمفا،اعم از اخبار ویا مقالات آموزشی و نقد و بررسی،در فروم و توسط تیم مدیریت ارشد،به نمایش گذاشته میشود.تنها عضو این تیم شامل(سابق  Kaneki-Ken(White Beard می‌شود و هرگونه انتقادی در این زمینه داشتید،با من در ارتباط باشید.

با تشکر از شما.تیم مدیریت ارشد،به نمایندگی Kaneki-Ken
[تصویر:  797620_mushishi_wallpaper_1920x1080_for_...tablet.jpg]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مشکلات انجمن kasra 58 18,827 10-16-2018, 07:10 PM
آخرین ارسال: AtabakT

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان