امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
هایلایت: نکاتی که پیش از خرید بازی Call of Duty: Black Ops 4 باید بدانید
[تصویر:  13-Highlight-Call-od-Duty-Black-Ops-4.jpg]

در جدیدترین شماره از سری جدید «هایلایت»، به سراغ بازی Call of Duty: Black Ops 4 رفته‌ایم و نکاتی که پیش از خرید این بازی باید بدانید را بررسی کرده‌ایم.
تاکنون دوازده شماره از فصل نخست آیتم ویدئویی «هایلایت» منتشر شده و اینک با شماره سیزدهم آن در خدمت شما عزیزان هستیم. در «هایلایت»، نکاتی که پیش از خرید یک بازی باید بدانید را به اطلاعتان خواهیم رساند.
بازی Call of Duty: Black Ops 4، جدیدترین نسخه از سری بازی‌های محبوب و پرفروش Call of Duty است که چند روز پیش در دسترس قرار گرفت. بخش تک نفره داستانی از این نسخه حذف شده و بخش‌های جدیدی نظیر حالت بتل رویال Blackout جای آن را گرفته‌اند. استودیوی تری‌آرک (Treyarch) سازنده این بازی تصمیم گرفته تا به جای ساخت یک بازی تک‌نفره، عنوانی صرفاً چندنفره بسازد و این سری را وارد فاز تازه‌ای کند. پیشنهاد می‌کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر از این بازی، نقدوبررسی منتشر شده از آن تحت عنوان «ندای وظیفه تیمی | نقد و بررسی Call of Duty: Black Ops 4» به قلم امیرمهدی نامجو را از این نشانی بخوانید. بازی Call of Duty: Black Ops 4 در حال حاضر برای پلتفرم‌های پلی‌اسیتشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.
در جدیدترین شماره «هایلایت»، به بررسی نکاتی که باید پیش از خرید این بازی بدانید، پرداخته‌ایم. با ما و قسمت جدیدی از «هایلایت»، همراه باشید.
[تصویر:  19123.jpg]
پاسخ
سلام آقای یزداندوست عزیز
ممنون از تاپیک خوبتون که برای طرفداران بازی کمک و راهنمایی بزرگی میباشد(گرچه خودم اینارو قبلا تو منبا خارجی خونده بودم S0 (2) )
فقط من سوالی از برادرا داشتم؛ اونم اینکه آیا این بازی در فضای مجازی مثل استیم به فروش میرسد؟ قیمتش به دلار چقدره؟
ممنون از دوستان
[تصویر:  images?q=tbn:ANd9GcTJK7iSzCQx5VGtGSyjrAo...13REtaPW&s]
پاسخ
من اصلا از این نسخه خوشم نیومد جذابیت نسخه های قبلی را  نداشت

(10-21-2018, 01:40 AM)AtabakT نوشته است: سلام آقای یزداندوست عزیز
ممنون از تاپیک خوبتون که برای طرفداران بازی کمک و راهنمایی بزرگی میباشد(گرچه خودم اینارو قبلا تو منبا خارجی خونده بودم S0 (2) )
فقط من سوالی از برادرا داشتم؛ اونم اینکه آیا این بازی در فضای مجازی مثل استیم به فروش میرسد؟ قیمتش به دلار چقدره؟
ممنون از دوستان

بله مگه میشه که در استیم به فروش نرسد S0 (2) S0 (2)  ازقیمتش خبری ندارم بهتره خودت ببینی Ghelion
پاسخ
(10-21-2018, 01:40 AM)AtabakT نوشته است: سلام آقای یزداندوست عزیز
ممنون از دوستان

ممنون از شما در استیم موجود و فک میکنم 60$ باشه
[تصویر:  19123.jpg]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  هایلایت: نکاتی که پیش از خرید بازی Devil May Cry 5 باید بدانید White Beard 0 1,498 04-04-2019, 08:03 PM
آخرین ارسال: White Beard
  هایلایت گیمفا yazdandoost 3 2,731 10-25-2017, 10:49 AM
آخرین ارسال: yazdandoost
  10 دقیقه تریلر از گیم پلی بازی Devil’s Third + تاریخ انتشار بازی پدر خوانده 0 1,393 06-10-2015, 10:27 AM
آخرین ارسال: پدر خوانده
  تریلر رسمی بازی Call of Duty: Black Ops 3 Mental Patient 5 3,054 04-27-2015, 11:38 PM
آخرین ارسال: Mental Patient
Video ویدئویی جدید از گیم پلی عنوان Call of Duty: Advanced Warfar منتشر شد Mortezabinam 2 1,983 10-06-2014, 08:09 PM
آخرین ارسال: Mortezabinam

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان