امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 3.73
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوالات و مشکلات درباره ی PlayStation 3
کسی جواب ما رو نمی ده
ذهن خالق واقعيت است.براي ايجاد تغيير در واقعيت ها،بايد ذهن خود را تغيير دهيم[img]images/smi/s0 (5).gif[/img]

پاسخ
سلاماگه بخوام از دانگل استفاده کنیم باید ps3 هک شده باشه حتما؟
اگه نه یعنی میشه ps3 هک نشده رو با دانگل کپی خورش کرد؟
اگه میشه یه توضیح جامع بدید قصد خرید دارم.
I'm not a player,but a gamer
players get chicks
I get Achievements

پاسخ
(06-13-2013, 11:01 AM)'soroushsam' نوشته است: سلاماگه بخوام از دانگل استفاده کنیم باید ps3 هک شده باشه حتما؟

خودت باید یه سری چیزا رو بگی تا بهت بگم میتونی یا نه!اولا که دانگل خود به خود وقتی به کنسول وصل بشه کنسول رو کپی خور نمیکنه و فریمور مخصوص داره مثلا دانگل Cobra فریمور خودش رو داره True Blue هم فریمور مخصوص داره(تیم ریباگ تولید کرده)!اگر ورژن کار خونه ای دستگاه 3.55 یا پایین تره باشه و الان آپدیت شده باشه میشه دانگریدش کرد(البته فعلا از 4.21 به بالا رو نمیشه کلا دانگرید کرد حتی اگه ورژن کارخونه ای اونا 3.55 یا پایین تر باشه) اگرم ورژن کارخونه ای دستگاهت 3.55 یا پایین تره و فریمور دستگاهتم 3.55 یا کمتر هست که خیلی بی دردسر میتونی کاستوم فریمور نصب کنی و دستگاهت رو کپی خور کنی!راستی دستگاهت باید برای استفاده از دانگل شرایطی که گفتم رو داشته باشه و الان با وجود اومدن کدهای lvl0 کنسول و دامپ شدن دانگل ها نیازی به خریدشون نیست چون استفاده خاصی ندارن!
(06-08-2013, 03:27 PM)'deatg22' نوشته است: بچه ها سلام،می خواستم بدونم برای خریدن یه PS3 دست دوم باید به چه نکاتی دقته کرد،یعنی باید چیاشو مورد بررسی دقت قرار بدم تا بفهمم PS3 سالم و خوبه؟

پشت دستگاه پلم(زیر دست گاه روی یه در پوش مشکی) باشه درایو بلو ری درست کار کنه!بازی های کپی رو هم اجرا کنه!تو قسمت System information هم برو فضای هارد چک کن بهت دروغ نگفته باشن راجع به هاردش!
[تصویر:  lion_14-wallpaper-1440x900.jpg]
پاسخ
اگه مولتیمن رو عوض کنم،save بازی هام میپره؟؟؟
پاسخ
(06-04-2013, 05:20 PM)'djhangiri' نوشته است: سلام من ps3 slimبا فریمور 4.41 دارم ولی وقتی میخواهم در psn ثبت نام کنم موقع دادن ایمیل یه پیاممیا که ایمیل ی پسورد اشتباهه ولی ایمیلم درسته نمیدونم چیکار کنم

نگاه کن من هم این مشکل رو داشتم یه ایمیل درست کن که بین اسم و فامیلیت یه اسپیسی یه آندرلاینی باشه سعی کن توش از عدد هم استفاده کنی

پاسخ
سلام دوستان ..
من یه ps3 slim 320gb دارم که در حال حاضر روی ورژن اورجینال 4.31 هستش .. الان تصمیم دارم کپی خور کنمش !! میشه راهنمایی کنید چیکار باید بکنم ؟؟

http://ps3jailbreaks.org از این سایت میشه استفاده کرد آیا ؟؟ 

ممنون میشم کمکم کنید .. 

یاعلی ..
پاسخ
(06-14-2013, 10:54 AM)'Arman-GameLover' نوشته است: اگه مولتیمن رو عوض کنم،save بازی هام میپره؟؟؟

فقط با فرمت كردن اطلاعات از بين ميره...........پاك كردن برنامه هاي ps3 و يا عوض كردن فريمور هيچ گونه چيزي پاك نميشه..........[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

(06-13-2013, 11:01 AM)'soroushsam' نوشته است: سلاماگه بخوام از دانگل استفاده کنیم باید ps3 هک شده باشه حتما؟

بله..............
غير ممكن هستش.............

نقل‌قول:  
نقل‌قول: بچه ها سلام،می خواستم بدونم برای خریدن یه PS3 دست دوم باید به چه نکاتی دقته کرد،یعنی باید چیاشو مورد بررسی دقت قرار بدم تا بفهمم PS3 سالم و خوبه؟

خيلي دقت كنيد چون جديدا برد كنسول رو عوض مي كنند...........همين چند روز پيش يه بيچاره اي رو سرش كلاه گذاشته بودند كه  حال فروشنده محترم رو گرفتم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img].با فردي كه اطلاع كافي داره براي خريد برين..............[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
پاسخ
نمیدونم چرا توی بازی مورتال کامپت PS3 کمبو نمیزنه و یا حرکات ترکیبی نمیتونه بزنه!؟
نمیدونم مشکل چیه ولی مطمنم دستگاه رو باید یک کاری کنم چون دو بار بازی عوض کردم!
اگه کسی میدونه کمک کنه!
ممنون![img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
پاسخ
باسلام
من میخوام ی کنسول دست دوم بخرم طرف میگه که دستگاه کپیخوره cfw4.41 هست ولی میگه که دستگاه دانگرید نشده و پشت دستگاه باز نشده.اگر ممکنه منظور از دانگرید چیست؟اگر دستگاه دانگرید نباشه برای اجرای بازی کپی برای من مشکل ایجاد میکنه؟لطفا مرا راهنمایی کنید
پاسخ
سلام میخواستم بدونم ps3 fat     ps3 super slim      ps3 slim  اینا چه فرقی دارند باهم؟
من یدونه اسلحه میخوام باید با دنیا تصفیه کنم .....
                                                                     .....باید برگردم به اصلیه خودم

کیا دلهای رنگی دارن اما واسه بقیه مثله ته سیگارن....

[تصویر:  81957130903635672690.jpg]
رضا پیشرو          
              ی دونس

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  سوالات و مشکلات شما درباره Playstation 4 arshiasaberi 3,546 494,452 05-03-2021, 12:03 PM
آخرین ارسال: tamir24
  سوالات و مشکلات شما در رابطه با بازی های ps3 و ps4 End Of The Line 299 63,545 02-10-2020, 02:46 PM
آخرین ارسال: erfan9674
  دریافت انواع بازی های اورجینال رایگان برای playstation و Xbox و pc bathayi 0 1,684 12-15-2019, 06:58 PM
آخرین ارسال: bathayi
  توضیحات کامل درباره ریجن ALIREZA A.T.A 0 2,332 12-25-2015, 12:42 AM
آخرین ارسال: ALIREZA A.T.A
  درخواست کمک درباره ps plus Game Revolution 1 1,999 11-24-2015, 06:34 PM
آخرین ارسال: The Wolf Of Rivia

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان