نظرسنجی: تاپ10 بزارم؟
شما مجاز به شرکت در این نظرسنجی نیستید.
اره
100.00%
3 100.00%
نه
0%
0 0%
در کل 3 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
5 بازی اخرزمانی
Exclamation 
5:i am alive

[تصویر:  yka5_iaa_screenshot_12.jpg]

وقتی خبر ساخت یک بازی اخرزمانی می اید.همه فکرشان به سمت سلاح های انفجاری و نارنجک و بازمانده ها و زامبی ها و... میرود

شرکت یوبی سافت بازی با موضوع تمدن شکست خورده انسان ها ساخته است.

جالب است بدانید این بازی در ابتدا بسیار شبیه رمان مشهور the road است.

در این بازی اب و غذا بهترین و ارزشمند ترین دارایی های شما هستند.همچنین سلاح های بازی بسیار محدود هستند.و اما شخصیت بازی:شخصیت اصلی بازیadam collins به دنبال دختر و همسر خود است و در راه پیدا کردن انها با بازمانده های دیگر اشنا میشود.

در اخر: یوبی سافت ژانر ترس را به بازی اضافه نکرده وتاکید داشته بر این موضوع که یک انسان هم میتواند بسیار خطرناک و هم میتواند یک قهرمان باشد.

4Confused.t.a.l.k.e.r shadow of chernobvl

[تصویر:  wf59_main9dc153db64dafe9196d4d0a9e9361d2...ws-pic.jpg]

کمتر کسی است که اسم بازی استالکر را نشنیده باشد.این سری بازی با نام شادو اف چرنوبیل اصلا RPG نیست اما رگه های از ان دارد.

اگر این بازی را انجام نداده اید یکی از شاهکار های قدیمی را از دست داده اید.جالب است بدانید بازی استالکر بر اساس واقعیت طراحی و ساخته شده.

در این بازی شما باید به منطقه ای که انفجار اتمی صورت گرفته بروید و اشیايی را بر اساس داستان بازی پیدا کرده و انها را بفروشید(معمولا)و...

در اخر:بازی بر اساس واقعیت و حادثه انفجار راکتور هسته ای در چرنوبیل در کشور اوکراین که جزو شوروی سابق حساب می شد ساخته شده اما داستان سرایی بازی بسیار ضعیف است.

3:RAGE

[تصویر:  yzl_bda7681f-63ad-47b9-99cc-e8dde934f04f.jpg]

ریج یکی از بهترین های بتسدا بوده و قرار است نسخه دوم بازی در چند روز یا شاید چندین روز دیگر بیاید ولی ما درباره شاهکار نسخه 2011 صحبت میکنیم.داستان بازی زیاد تاثیر در شما ایجاد نمی کند اما بازی ماجراجویی اکشن محور و کمی ترسناک میباشد.

در اثر برخورد شهاب سنگ اپوفیس به زمین,زمین به میدان جنگ وحشتناکی تبدیل می شود و ما در نقش فردی که چندین سال بیهوش(خواب,بیهوش,هرچی... ) بوده ایم و اکنون بیدار شده ایم.

مردی به ما کمک میکند و مارا در جریان اتفاقات میگذارد و...

در اخر:ریج یا رایج عنوانی پر از نو اوری و بازی زیبایی بود اما به دلیل باگ ها و مشکلات فنی زیاد بسیار به قول خودمون تو سری خورد.

2:(walking dead(all season

[تصویر:  i3ad_the_walking_dead_season_4.jpg]

حتما اسم فیلم های مشهور تل تیل را شنیده اید فیلم هایی مثل Got و walking dead.ای بازی  زیاد با فیلم مرتبط نیست و داستان جدایی دارد(البته نسخه جدید اینطور نیست) .

شخصیت اصلی بازی دختر بچه ای به نام کلمنتاین که سختی های زیادی را متحمل شده و برای بقا می جنگد(جنگ نه اون جنگ) .

بازی بسیار داستان محور بوده واکشن کمی دارد و می توان گفت کمی هاردکور است.چرا؟ چون زامبی ها مانند بازی استیت اف دیسی گروهی حمله ور میشوند و شما باید همیشه با اینها ور برید.این روند کمی تکراری بوده و استودیو تل تیل گیمز خواسته است فقط داستان بازی را به نمایش بگذارد اما بخاطر تکراری بودن کمی اکشن و ترس به بازی اضافه کرده.

در اخر: بازی داستانی بوده و دارای چند فصل بوده و کم کم تکراری میشود اما ارزش بازی کردن دارد.بازی پر از صحنه هایی است که مثلا:شما در حال صحبت هستید که یک زامبی می اید و تصمیمگیری های شخصی(کمی تاثیر در داستان میگذارد)

1:metro last light

[تصویر:  vri3_metrolastlight_2034.jpg]

اخرین و بهترین بازی .سبک بازی بسیار فرق دارد با عناوینی دیگر.انسان هایی که در اثر انفجار اتمی به شکل و شمایل هیولایی در امده اند و در این بین موجوداتی فرازمینی قصد صلح با ما دارند و ما نمیدانیم و انهارا میکشیم.انسان ها در مترو ها و ایستگاه های مترو سکونت دارند.بازی هم در کل بسیار زیبا است و داستان بازی بسیار به زیبایی بازی افزوده است.سری جدید بازی با نام exodus وارد بازار شده اما به شخصه فکر نمی کنم موفقیت زیادی داشته باشد.

خب مقاله ما تمام شد می خواستم تاپ10 بزارم اما دم عیده و هزار جور کار دارم.اگه کم کاستی دیدید به بزرگیتون ببخشید و تاکید میکنم این بازی ها طبق نظر شخصی خودم رده بندی شده.هزاران بازی دیگر وجود دارند که لایق مقام اول هستند اما سلیقه ها فرق میکند.این بازی ها هم اکثرا قدیمی بوده اما من دوستشان داشتم.من در این مقاله توضیح زیادی درباره بازی ها ندادم و فقط قصد معرفی داشتم.ممنون که مقاله را خواندید.
gaming is my DNA

[تصویر:  2ynw_sss.jpg]
پاسخ
مقاله خوبی بود فقط اگه یک مقدمه برای مقالت می نوشتی بهتر میشد 113 در بین بازی های این لیستmetro last light رو کامل تموم کردم و بنظرم جزو بهترین بازی هایی بود که انجام دادم و حس آخر زمان رو بهم میداداستالکر:سایه چرنوبییلنسخهدوبله فارسیش رو تهیه کردم ولی چون انجام ماموریت هاش رو بلد نبودم بیخیالش شدم بقیه بازی های دیگه لیست رو انجام ندادم S0 (2)
[تصویر:  hefp_220px-derafsh_kaviani_flag_of_the_l...re.svg.png]
پاسخ
سلام ممنون که نظر دادید.تو مقاله بعدی اصلاح میشه
gaming is my DNA

پاسخ
بازی مترو رو من انجام دادم این بازی اینقدر برام جذاب بود که بعد از حدود یک سال دوباره نصب کردم و بازیش کردم به دوستامم پیشنهاد میدم حتما این بازی رو برای یک بار هم که شده نصب کنند
پاسخ
(08-03-2019, 01:25 PM)maxpaingame نوشته است: بازی مترو رو من انجام دادم این بازی اینقدر برام جذاب بود که بعد از حدود یک سال دوباره نصب کردم و بازیش کردم به دوستامم پیشنهاد میدم حتما این بازی رو برای یک بار هم که شده نصب کنند

بله بازی بسیار زیباست.هنوز هم ارزش بازی کردن دارد.ممنون که نظر دادین 113
gaming is my DNA

پاسخ
مطلب فوق العاده ای بود... بازی مترو به شدت پیشنهاد میشه
پاسخ
(09-14-2019, 02:44 PM)Sarakhani نوشته است: مطلب فوق العاده ای بود... بازی مترو به شدت پیشنهاد میشه

بله واقعا شاهکار بود...
ممنون که نظر دادید.
gaming is my DNA

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بررسی بازی The Quarry : فیلم خوب، بازی معمولی علی امینی 0 914 06-14-2022, 03:46 PM
آخرین ارسال: علی امینی
  زمین بازی خدایان،نقد بازی INJUSTICE GODS AMONG US Funny Man 29 13,571 11-28-2020, 06:39 AM
آخرین ارسال: saeid15
  دنیای خمیری (نقدی کوتاه از بازی بیاد ماندنی neverhood)+دانلود بازی ALAN PAYNE 14 9,083 04-11-2020, 02:31 PM
آخرین ارسال: peyman_eun
  مدیریت بازی مدیریت زندگی است .نقد بازی قهرمانان دیوار قرون وسطی mghnlolo 0 1,710 06-22-2017, 04:49 PM
آخرین ارسال: mghnlolo
  حرف اضافه، ضد بازی، ضد مخاطب – جایگاه داستان سرایی در بازی‌ها Clegane 26 9,542 09-09-2016, 03:08 PM
آخرین ارسال: razhaypenhan

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان