امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سازندگان Wolfenstein خواهان ساخت بازی جدیدی از Enemy Territory یا Quake هستند
سازندگان Wolfenstein خواهان ساخت بازی جدیدی از Enemy Territory یا Quake هستند

[تصویر:  55-machinegames-logo-740x318-250x107.jpg]

از آنجایی که حدود دو ماه و نیم دیگر به عرضه بازی Wolfenstein: Youngblood زمان باقی مانده است، اعضای استودیوی ماشین‌گیمز (MachineGames)، به مصاحبه و صحبت در خصوص پروژه‌های این استودیو مشغول هستند. مدتی قبل مشخص شد که بازی Wolfenstein: Youngblood از نظر طراحی مراحل، شباهت‌هایی به عناوین Dishonored دارد؛ البته این قضیه از آن جهت جای شگفتی ندارد که بدانیم استودیوی آرکین (Arkane Studios)، سازنده این سری، یکی از توسعه دهندگان بازی مورد بحث است. در حال حاضر، موضوعات جدیدی مطرح شده است که شنیدن آن‌ها خالی از لطف نیست.

استودیوی ماشین‌گیمز پیش از این اعلام کرده بود که قصد ساخت یک سه‌گانه از عنوان Wolfenstein را دارد (بدون احتساب نسخه‌های فرعی Old Blood و Youngblood)، که نشان می‌دهد آن‌ها در پی ساخت سومین قسمت از این مجموعه هستند. با این حال، به تازگی یکی از طرفداران از این استودیو پرسیده است که آیا آن‌ها تلاشی برای ساخت یک بازی چندنفره‌یِ Wolfenstein: Enemy Territory جدید دارند یا خیر که جف گوستافسون (Jeff Gustafsson)، کارگردان این سری به این ایده پاسخ داد.

نقل‌قول:
البته، ما از طرفداران پر و پا قرص Enemy Territory هستیم و چنین فرصتی فوق‌العاده هیجان‌انگیز است.

این قضیه از آنجایی که این استودیو پس از ساخت بازی‌های تک‌نفره و داستان‌محور، دست به ساخت عناوینی چندنفره آن هم شبیه به Enemy Territory می‌زند، جالب توجه است.

یک سری بازی دیگر از استودیوی اید سافتور (id Software) نیز وجود دارد که ماشین‌گیمز و اعضایش، خواهان ساخت یک بازی ویدئویی از آن هستند: Quake. گوستافسون در این زمینه گفت:

نقل‌قول:
Quake دلیلی است که من وارد صنعت بازی‌های ویدئویی شدم. کشف جهان گسترده و طراحی مراحل، ساخت نقشه برای Quake، یکی از بهترین تجربه‌هایی است که در زندگی خود داشته‌ام. من هنوز هم این کار را می‌کنم. توسعه یک بازی Quake (یک بازآفرینی از Quake 1) همیشه در لیست کارهای من هست اما کار برروی Wolfenstein و کار کردن از نزدیک با قهرمانان من در استودیوی اید سافتور نیز بسیار فوق‌العاده است.

اکسل تورونیوس (Axel Torvenius)، کارگردان هنری سری Wolfenstein در استودیوی ماشین‌گیمز نیز بیان کرد:

نقل‌قول:
من نمی‌توانم از طرف تیم [به این سوال] پاسخ دهم، اما با جف هم‌عقیده هستم و Quake بازی مناسبی برای این هست که در آن نقشی داشته باشم.

آیا شما دوست دارید که استودیوی ماشین‌گیمز پس از عرضه سه‌گانه Wolfenstein، بازی جدیدی از Wolfenstein: Enemy Territory یا Quake را بسازد؟ لطفاً دیدگاه خود را با ما و دیگر دوستانتان در گیمفا به اشتراک بگذارید.

بازی Wolfenstein: Youngblood در تاریخ جمعه ۴ مرداد ماه (۲۶ جولای ۲۰۱۹ میلادی) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.
[تصویر:  797620_mushishi_wallpaper_1920x1080_for_...tablet.jpg]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مهارت‌های شخصیت بازی Star Wars Jedi: Fallen Order با داستان آن مرتبط هستند White Beard 0 1,337 10-22-2019, 09:40 PM
آخرین ارسال: White Beard
  Alan Wake American Nightmare و Observer هم‌اکنون در فروشگاه اپیک گیمز رایگان هستند White Beard 0 1,083 10-18-2019, 09:33 PM
  جزئیات جدیدی از شخصیت‌های بازی Dragon Ball Z: Kakarot منتشر شد White Beard 0 1,242 10-18-2019, 09:32 PM
  سازندگان The Outer Worlds، به لطف مایکروسافت، به فکر ساخت بازی بعدی خود هستند White Beard 0 1,219 10-18-2019, 09:26 PM
  به‌زودی آیتم‌های جدیدی به بازی Borderlands 3 اضافه خواهد شد White Beard 0 1,122 10-17-2019, 12:42 AM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان