امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پیدا کردن اسم بازی
اقا باسلام و خسته نباشید من دنبال یه بازی می گشتم خدایی خیلی ذهنمو مشغول کرده بچگیم بازی می کردم . خدایی از همه جا بریدم واسه همین توی این فروم یک تاپیک جداگانه زدم .جزئیاتش رو میگم کمک کنید تو رو خدا .

حدود سال های 89 بود که بازی می کردم .
توی بازی شما نقش یه زنی رو داشتید که لباس سیاه داشت . اول بالای یه پشت بوم ایستاده بعد ( عین جی تی ای وی که بغل ماشین قایم میشه) همونطوری از بغل دیوار می رفت جلو و جلوش یک میله بود . اون میله رو می گرفت و چند دور میزد بعد خودش رو روی پشت بوم بعدی می انداخت . در ادامه هم که می رفت توی ساختمان ها و توی لوله های کولر سینه خیز می رفت جلو . یه اسلحه هم داشت که شوکر داشت و وقتی به طرف نگهبانای توی ساختمان پرت می کرد اونا بیهوش می شدن . اسمش رو اصلا یادم نیست ولی باید بگم گرافیکش در زمان خودش فوق العاده بود . خواهشا اگه بازی کردید اسمش رو بگید . ممنون
پاسخ
شاید MIRRIRS EDGE CATALYST
پاسخ
سلام . ممنون ولی دقیقا یه چیزی تو همین مایه ها بود . همینجوری بغل دیوار راه می رفت و همینجوری روی میله آویزون می شد ولی مرحله اول که بازی رو شروع می کردی اصلا دید سوم شخص بود . شب بود و اینکه اسلحش طوری بود که شوکر پرتاب می کرد . من خیلی دنباش گشتم ولی پیدا نکردم . من یه گیمرم و دوست دارم این بازی رو روی یوتیوبم بگذارم . لطفا کمک کنید . مطمئنم خیلی ازش تو یوتیوب استقبال بشه .
پاسخ
باسلام
آقا بعد از حدود یکسال بلاخره پیداش کردم . اسمش هست : 
stolen 2005 در ژانر مخفی کاری  
محل دانلودش هم برای کسانی که می خواهند این سایت هست .
https://archive.org/details/StolenEuropeEnFrDeEsIt
وقتی وارد شدید سمت راست صفحه همون اول دو تا کادر می بینید که کادر پایینی روش نوشته DOWNLOAD OPTIONS
 زیرش 4 تا فایل برای دانلود هست که اگر همون اولی رو یعنی ISO image رو دانلود کنید می تونید با استفاده از دیسک مجازی نصبش کنید . 
پاسخ
آفرین دمت گرم
پاسخ
سلام یک بازی با گرافیک خوب که من قبلا بازی کردم کاراکتری که باهاش بازی میکردیم یک ماشین سیاه بود که میتونست رو دو چرخش حرکت کنه و سلاح داشت و از اینها باید تو مراحل استفاده میکردیم و یکی از سخت‌ترین مراحلش هم این بود که باید یک هلیکوپتر رو میزدیم و برای هیل کردن خودمون باید از یک جایگاه بنزین استفاده میکردیم اما هر بار که می‌رفتیم برای هیل کردن هلیکوپتر جایگاه بنزین رو از بین میبرد و این سخنش میکرد اسمش رو کسی نمیدونه
پاسخ
من دنبال یه بازی فکری غمگین سبک ماجراجویی و پازل هستم، در بازی دو شخصیت داشت که هر دو بچه بودند یکی دختر بچه و یک پسر بچه که اون دختر بچه چشمش به یک عینم میوفته و میره اونو برداره دستش ننیرسه و از بشکه میفته و گم میشه یه پارچه قرمز رنگ برلی دختره بود باد میبره و یجا گیر میکنه و شخصیت اصلی که پسر بچه هست میره دنبال پارچه قرمز با انجام مراحل، مراحل بصورت فکری هست با انجام مراحل میره جلو.
پاسخ
(11-08-2020, 09:12 AM)parham1383 نوشته است: باسلام
آقا بعد از حدود یکسال بلاخره پیداش کردم . اسمش هست : 
stolen 2005 در ژانر مخفی کاری  
محل دانلودش هم برای کسانی که می خواهند این سایت هست .
...

سلام عزیز دمت گرم من چقد دنبال این بازی بودم
کلی نوستالژی بچگی برام زنده شد
چقدم این لینکی که گذاشتی خوبه و کیفیتش خیلی عالیه
دمت گرم
پاسخ
سلام

یه بازی بود یه نینجا سیاه بود که یه دستش شلاق (یا شمشیر) بود و به دست دیگش تیر میزد . تیر ها خیلی محدود بودن و این شکلی بودن * شبیه ستاره. یه غول های شمشیر به دست هم تو بازی بود. خیلی رو مخمه اسمشو کسی میدونه؟
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  پیدا کردن بازی ناشناس m.r.mu 5 3,000 11-20-2023, 07:41 PM
آخرین ارسال: surush1290
  نحوه آنلاین بازی کردن GTA san andreas با SAMP M0hsenog 1 1,487 09-01-2021, 02:14 PM
آخرین ارسال: arshanasiri
  تعویض بازی dyz با بازی های شما diako7 0 1,439 07-19-2020, 02:54 PM
آخرین ارسال: diako7
Heart آموزش انلاین بازی کردن GTA نسخه کرکی slaxman 0 1,474 04-21-2020, 12:28 PM
آخرین ارسال: slaxman
  آموزش کامل و تصویری آنلاین بازی کردن جی تی ای (سمپ) TGGame 1 1,978 10-13-2018, 12:58 AM
آخرین ارسال: AtabakT

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان