امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کمک در پیدا کردن یک بازی قدیمی pc (حدود 10 سال پیش)
سلام من شدیدا دنبال یک بازی دوران کودکیم می گردم و خیلی برام مهمه تا پیداش کنم. تا اونجایی که اگر کسی بتونه این لطف رو در حق من بکنه حتما بهش مژدگانی میدم! ببین چقدر اذیت شدم که دارم همچین چیزی میگم! آخر پست هم شماره تماس برای کسی که بخواد ارتباط بگیریره میزارم.

تمام چیزی که یادم میاد...

1- یک بازی قدیمی دو بعدی بود که در کامپیوتر بازی می کردم و فکر کنم از سی دی مجموعه بازی یا همچین چیزی نصبش کرده بودم ولی اونوقت نمی دونستم دقیقا بازی فلشه یا exe هست.

2- گیم پلی این بازی اینطور بود که شما یک چیزی شبیه کشتی یا سفینه یا... دایره ای شکل بودید و اسلحه های مختلفی مثل تبر یا شمشیر به مرکز این دایره وصل می شد. در هر مرحله یک سری دشمنانی شبیه خودتان و دشمنانی شبیه حشره به شما حمله می کردند و شما برای شکست دادن آنها باید با حرکت موس این دایره رو تکان بدهید و اسلحه ها را بچرخانید و به حریف بزنید.

3- یک تصویر با برنامه نقاشی کشیدم برای نشان دادن اساس بازی، البته خود بازی خیلی فرق می کنه ولی من فقط می خوام اساس بازی رو به شما نشون بدم تا دقیقا متوجه بشید منظورم چیه
لینک مسقیم تصویر :
https://uupload.ir/files/a0rk_بازی_قدیمی.png

[تصویر:  a0rk_بازی_قدیمی.png]
پاسخ
وای توی این بازی های کم حجم و مجموعه ای 
دو تا بازی رو زیاد دوست داشتم
یکی تاکسی دیوونه که با کلید های پیمایشی کار میکرد سرعت وقتی میگرفت همه رو نصف میکرد
یکی بوکس بود که اونم خوب بود خداییش 

برای دانلود ی سری هاشون برو تو این سایت
پاسخ
(02-14-2021, 01:38 PM)seyedaliMBH نوشته است: وای توی این بازی های کم حجم و مجموعه ای 
دو تا بازی رو زیاد دوست داشتم
یکی تاکسی دیوونه که با کلید های پیمایشی کار میکرد سرعت وقتی میگرفت همه رو نصف میکرد
یکی بوکس بود که اونم خوب بود خداییش 

برای دانلود ی سری هاشون برو تو این سایت

یادش بخیر بوکس خیلی خوب بود... ولی من تو خماریه بازی بالا که گفتم هستم.. سایتی نمیشناسی که پک های بازی قدیمی مثل این بوکسه، ولی تعداد بالا برای دانلود گذاشته باشه؟
پاسخ
(02-10-2021, 10:09 PM)hb.hb.irbb@gmail.com نوشته است: سلام من شدیدا دنبال یک بازی دوران کودکیم می گردم و خیلی برام مهمه تا پیداش کنم. تا اونجایی که اگر کسی بتونه این لطف رو در حق من بکنه حتما بهش مژدگانی میدم! ببین چقدر اذیت شدم که دارم همچین چیزی میگم! آخر پست هم شماره تماس برای کسی که بخواد ارتباط بگیریره میزارم.

1- یک بازی قدیمی دو بعدی بود که در کامپیوتر بازی می کردم و فکر کنم از سی دی مجموعه بازی یا همچین چیزی نصبش کرده بودم ولی اونوقت نمی دونستم دقیقا بازی فلشه یا exe هست.

2- گیم پلی این بازی اینطور بود که شما یک چیزی شبیه کشتی یا سفینه یا... دایره ای شکل بودید و اسلحه های مختلفی مثل تبر یا شمشیر به مرکز این دایره وصل می شد. در هر مرحله یک سری دشمنانی شبیه خودتان و دشمنانی شبیه حشره به شما حمله می کردند و شما برای شکست دادن آنها باید با حرکت موس این دایره رو تکان بدهید و اسلحه ها را بچرخانید و به حریف بزنید.

3- یک تصویر با برنامه نقاشی کشیدم برای نشان دادن اساس بازی، البته خود بازی خیلی فرق می کنه ولی من فقط می خوام اساس بازی رو به شما نشون بدم تا دقیقا متوجه بشید منظورم چیه
لینک مسقیم تصویر :

خواهش می کنم کمکم کنید حتما مژدگانی ارزنده ا در قالب پول به شما هدیه می دهم
شماره تماس : 09012841199

اسم بازی Hammerfight

ماله 11 سال پیشه  S0 (44) S0 (2) S0 (2)
نقاشیتو دوس داشتم . تم بازی کلا قهوه ای بود
پاسخ
(02-21-2021, 05:12 AM)Crynyx نوشته است:
(02-10-2021, 10:09 PM)hb.hb.irbb@gmail.com نوشته است: سلام من شدیدا دنبال یک بازی دوران کودکیم می گردم و خیلی برام مهمه تا پیداش کنم. تا اونجایی که اگر کسی بتونه این لطف رو در حق من بکنه حتما بهش مژدگانی میدم! ببین چقدر اذیت شدم که دارم همچین چیزی میگم! آخر پست هم شماره تماس برای کسی که بخواد ارتباط بگیریره میزارم.

لینک مسقیم تصویر :

خواهش می کنم کمکم کنید حتما مژدگانی ارزنده ا در قالب پول به شما هدیه می دهم
شماره تماس : 09012841199

اسم بازی Hammerfight

ماله 11 سال پیشه  S0 (44) S0 (2) S0 (2)
نقاشیتو دوس داشتم . تم بازی کلا قهوه ای بود
 حاجی دمت گرم، خیلی گلی، گل گل گل گل ... خیلی ماهی عشقی عشق.. . ببین یه شماره موبایل  بهم بده یا آیدی یا شماره حساب به اسم خودت... من از خجالتت در بیام... وای وای، دل یه سرباز وطن رو خوشحال کردی.. ساعت 9:48 شبِ دوازدهم اسفند سال 1399 .... انگار عید شده... حتما یه شماره تماس بهم بده باهم ارتباط بگیریم... همینطوری داشتم چک می کردم، دیگه نا امید شده بودم تا این پیامتو دیدم.. عشقی عشقی حتما شماره یا آیدی، همراه شماره حسابتو بهم بده
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  فعال کردن دسته بازی در Mortal Kombat X PC Version paradaiz 1 4,142 09-23-2016, 08:39 PM
آخرین ارسال: Serious Gamer
  مشکل در اجرا کردن Sniper Ghost Warrior 2 noori1379 1 2,634 02-07-2016, 06:31 PM
آخرین ارسال: Station
  درخواست انواعبازی خاطره انگیز و قدیمی توسط شما =لینک دانلود از ما علیرضا! 13 5,841 01-13-2016, 09:16 PM
آخرین ارسال: Lightninghero
  کمک در پیدا کردن بازی قدیمی . اسمش رو یادم رفته isaq 3 6,172 09-15-2015, 04:27 PM
آخرین ارسال: Blue Sun
  بازی کردن GTA V در کامپیوتر با استفاده از دسته Xbox wellbred 1 2,552 04-29-2015, 03:48 PM
آخرین ارسال: Devil Prince

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان