امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نیازمند یک بازینامه نویس و ایده پرداز
من تازه عضو انجمن شدم و این تاپیک به نظرم خیلی قدیمی شده و کسی بهش نگاهم شاید نکنه. ولی خب منم یه مقداری داستان پردازی تو وجودم دارم که درباره ایران قدیم باشد. ایده من حول شخصیت سهراب میگرده . زیاد رو جزیئات داستان کار نکردم ( چون سر رشته تاریخی ندارم) ولی کلیاتش اینه:داستان سهراب پسر پهلوان ایران زمین رستم است که وقتی به سن بلوغ میرسد از مادرش نشانی پدرش را می پرسد . و از شمال ایران راه خود را به سوی سیستان(حالا هر شهری ) در پیش می گیرد. در این مسیر او با دشمنان و اهریمنان و شخصیتهای دگیری npcهای مختلفی روبرو می شود.
سبک بازی به نظرم نقش افرینی و ماجراجویی باشه بهتره البته در دو سوم پایانی بازی میخاستم یه جنگ رو به صورت استراتژیک پیاده کنم تا از یکنواختی در بیاد این جنگ همون جنگ رستم و سهرابه.در ابتدا سلاح های کمی داره ولی به مرور زمان سلاحهاش بیشتر میشه. همچنین چون یه جواریی جهان باز باشه بهتره برای اینکه بین شهرها نقل و مکان کنه  بهتره از درشکه و اسب استفاده بشه( یکی از ماموریت اولیه بازی نجات دادن یک شخصیت است که ان شخصیت سریعترین اسب های ایران دارد یه جورایی با این کار ادای دین میکنه) 
چیزی که خیلی مهمه گرافیک بازیه که میخوام فانتزی باشه (یه جواریی مثل ori and blind forest) 
ترجیح میدم از باس به صورت مستقیم استفاده نشه  و به ماموریت فرعی بازی اضافه بشه.(هر چن تا که شد خودم 13 تا میخوام) چون خود بازی میخام کلی چالش داشته باشه یعنی سرعت والعمل و  دقت زیاد  ذهن گیمرو مشغول کنه.
از خط داستانی بازی هم اینو بگم که تا یک سوم ابتدایی بازی صرف معرفی کلی بازی و شخصیت های مهم بازی بشه. بعد از اون تا نیمه بازی صرف گشتن مناطق مختلف برای پیدا کردن رستم بشه. در نیمه داستان دو اتفاق مهم میفته:یکی اینه که سهراب مکان رستمو پیدا میکنه و دوم اینکه شروع جنگ بزرگ بین ایران و توران اتفاق میفته. تا دو سوم پایانی بازی باید ضمن نجات دادن شهرها و روستا از اهریمنان و دزد و راهزنان رضایت اهالی اونجا برای شرکت در جنگ را هم به دست بیاری .یک سوم پایانی بازی صرف جنگ و مبارزه با قویترین پهلوانان میشه البته مشخص نمیشه کدوم یکی از اونا رستمه (هیکس هم نمیخواهد به سهراب بگوید رستم کیست) در جنگ فقط شما نیرو ها رادر جاهای مشخص شده قرار خواهی داد و ارتش ترک کرده و به تنهایی به دنبال رستم میروی . پیروزی شما در جنگ با رستم منوط به شکست ارتش شماست و اگر در مبارزه بارستم شکست خوردی ارتش شما پیروز میشود . در هر صورت یکی از دوشخصیت خواهند مرد. البته 99.99در صدر شما شکست خواهی خورد . 
دیگه خیلی طولانی شد ببخشید. Ghelion
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: نیازمند یک بازینامه نویس و ایده پرداز - توسط Salarsard - 11-01-2016, 03:10 PM

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Smile نیازمند ایده پرداز MASOUD_H 3 2,983 04-23-2015, 11:58 PM
آخرین ارسال: kamal_s67
  نیازمند یک متخصص در زمینه دیکد و ویرایش بازی ها doostanehsoft 0 1,631 05-09-2014, 02:25 PM
آخرین ارسال: doostanehsoft

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان