امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Assassin's creed بعدی در استدیو مونترال ساخته نمی شود!
(07-04-2014, 02:31 AM)'Punished Snake' نوشته است:
نقل‌قول: بابا چرا همه چیز رو قاطی می کنید من افرادی رو میشناسم که می گن GTA 3 از GTA V بهتر بوده فقط شما یکی که نیستی من صد مرتبه اون بالا گفتم مقایسه کردن بازی با بازی کار اشتباهی هستش چیزی که مجلات بزرگی متل EDGE و Master game و Game informer گفتند خوبه که شما نا سلامتی عضو تحریریه هستی . ببین عزیز مقایسه بازی با نسخه های قبلی کاملا کار درستی هستش و این که شما میگی نسخه 2 بازی خیلی خوب بوده حرف جهانی هستش ولی نمی تونی بگی GTA خیلی بهتر از WD هستش چون الان فقط کافیه راکستار یک هک به بازی خودش اضافه کنه تمومه دیگه هیچ کس WD بازی نمی کنه دیگه [تصویر:  s0%20%2866%29.gif] 

هرکسی سلیقه ای داره به شخصه بنده خودم بازی GTA رو یک ریسینگ به تمام عیار می دونم و در این زمینه هم واقعا عالی کار کرده ولی اینم در نظر داشته باش نسخه اول همیشه اشکالات بزرگی داره و این هم به قول یکی از افراد یوبیسافت از عمد کیفیت و تکسچر های بازی رو پالیین آورد که برای نسخه بعدی حرفی برای گفتن داشته باشه . ولی این حرفی که شما زدی و میگی GTA از WD بهتره کاملا یک سلیقه هستش و در موردش نمیشه حرف زد مثل خیلی ها که می گن AMD بهتر از NVIDIA هستش . 

من دیگه هیچ حرفی ندارم [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] ولی به راحتی می تونم بگم GTA V از WD خیلی بهتر هست. وقتی یوبی خودش بازی ـشو مقایسه می کنه با این غول مگه ما آدم نیسیتم مقایسه کنیم؟ نمیشه که بگیم هر IP جدیدی درست میشه اولش یه مشکلاتی داره! Bioshock و TLOU پس چی بودن؟ اینم نمیشه گفت چون WD مشکلاتی داره پس نباید با GTA V مقایسه بشه! GTA V از WD فرسنگ ها جلوتره. چه داستان چه گیم پلی چه موسیقی و صداگذاری و... فقط تو گرافیک نسل هشتم جلوتره که نمیشه نسل هفت رو با هشت مقایسه کرد!

یوبی هم بلد نبود اون گرافیک E3 2012 رو بسازه اون نمایش مثل همیشه بلف بود برای خر کردن مردم وگرنه گرافیک بازی ها متوقف نمیشه و با پیشرفت صنعت گیم هم رو به جلو میره. این حرفتون واقعاً برام عجیب بود میگین گرافیک رو کم کرد تا تو نسخه های بعدی کم نیاره [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img] شما هم WD دوست دارین باشه قبول با اون خوش باشین من که تحمیل نکردم باید GTA V رو دوست داشته باشین من دارم میگم GTA V بهتر از WD هست که نظر شخصیمه.

ایول از این پستت خوشم اومد واقعا حرف خوبی زدی این معلوم و کاملا واضح هستش که GTA از WD بهتره چون به قول معروف GTA فعلا 5 تا پیرهن بیشتر از WD پاره کرده و کاملا معلوم واضح هستش که GTA بهتر از WD هستش حتی این رو پسر عموی 4 ساله بنده نیز تشخیص داد . حرف بنده این هست که WD برای نسخه اول بازی خدایی زد و تمام همین . شرمنده اگر با صحبت هایم وقت شما رو هم گرفتم چون واقعا بازی کاملا چیز سلیقه ای هستش و صحبت کردن در مورد این که کدوم بهتره به نظر بنده نه به نظر خیلی ها کاملا کار اشتباهی هستش دیگه ماکه از کوجیما بالاتر نیستیم این حرف کوجیما هست که می گه  : مقایسه رو نیستم ولی مبارزه رو هستم 

[تصویر:  t4379_OnSfl616ME1wpMVYiazTqw.jpg]
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: Assassin's creed بعدی در استدیو مونترال ساخته نمی شود! - توسط U-R-E - 07-04-2014, 02:43 AM

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  عذرخواهی خالق Assassin’s Creed برای وجود برج‌‌ها در آثاری مانند مجموعه‌ی Farcry و Leg White Beard 0 1,331 10-22-2019, 09:45 PM
آخرین ارسال: White Beard
  نسخه‌ی بعدی سری Gears ممکن است از سریال The Handmaid’s Tale الهام بپذیرد White Beard 0 1,332 10-22-2019, 09:39 PM
  سازندگان The Outer Worlds، به لطف مایکروسافت، به فکر ساخت بازی بعدی خود هستند White Beard 0 1,226 10-18-2019, 09:26 PM
  اطلاعات جدیدی از به‌روزرسان بعدی Final Fantasy XIV منتشر شد White Beard 0 1,229 10-12-2019, 10:23 PM
  لحن داستان بازی Disintegration از سریال Firefly، ساخته‌ی جاس ویدن، الهام گرفته شده اس White Beard 0 942 10-10-2019, 10:46 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان