امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
معرفی بازی Mount And Blade ( آنلاین جذاب)
Smile 
****قبل از هر چیز عکسا رو ببینید :D ****

بازی استراتژیک Mount & Blade که چندین سال پیش منتشر شد، با این که حرف های زیادی برای گفتن داشت، چندان مورد توجه بازیکنان و منتقدان قرار نگرفت. به همین علت چند سال بعد نسخه تکمیل و اصلاح شده ی آن در سال ۲۰۱۰ با نام Warband منتشر شد که توانست به موفقیت نسبی دست یابد و نمره میانگین ۷٫۵ را کسب بکند. اما Warband لایق نمره های بسیار بهتر از این هاست.این بازی زیبا با ترکیب چندین سبک استراتژی، نقش آفرینی و اکشن، معجونی جذاب پدید آورده است که هر بازیکنی را معتاد به خود می کند(معتاد رو خوب اومده مخصوصا آنلاینش). گیم پلی شباهت های زیادی به بازی هایی مثل Rome: Total War دارد. لشکرکشی های استراتژی بر روی نقشه ای همچون سری توتال وار انجام می شود.  روی این نقشه علاوه بر سازماندهی نیروی نظامی و لشکرکشی، کارهای بسیار متنوع دیگری می توانید انجام دهید. در آغاز بازی شما یک ماجراجوی ناشناخته هستید. با انجام دادن ماموریت ها، کمک به مردم شهر ها و روستاها و قلعه ها، مبارزه با راهزن ها، شرکت در مسابقات نبردهای تن به تن گلادیاتورها و… به تدریج مشهور می شوید.

1. این یه توضیح مختصر درمورد بخش تک نفره بود که واقعا هم جالبه.(این قسمت خودش انواع مودها رو داره! یه نگاه بنداز http://www.game-iran.com/pc-game/download-game-mods/mbwarband )
2. میرسیم به بخش جذاب آنلاین :D
3. روش آنلاین بازی کردن بازی خیلی ساده و سریعه
4. میتونستم اینجا لینکای مورد نظرتون رو بزارم ولی برای سادگی کار به این لینک بروید و همه چی رو
متوجه میشید:: http://sputa-game.rozblog.com/post/141
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
+ میتونید خیلی راحت با یه سرچ ساده بازی رو دانلود کنید بازی باید ورژنش 1.158 باشه.
++اگر بازیتون از ورژن 1.158 کمتر بود میتونید با پچ بالایی که لینکش رو دادم آپ گرد کنید به 1.158
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

5. وقتی بازی رو پچ کردید کرک رو میفرستید بعد فایلی به نام "mbreg_fianna_proper.exe" در پوشه بازیتون ایجادمیشه اونو اجرا کنید احتمالا به اینترنت وصل باشید. نهایتا close رو بزنید و برید توی بازی حالشو ببرید.
+ واقعا یکی از بهترین بازیها برای آنلاین بازی کردنه حتی سرور ایرانی هم داره همچی داخل بازی هست اینم بگم که واقعا کل حجم بازی با پچ و کرک برای دانلود به 1 گیگ هم نمیرسه ارزشش رو داره.
++ حالا چندتا عکس از قسمت آنلاین بازی از خودم( همشون رو خودم درون بازی گرفتم)
[تصویر:  fri8vurpsd6t.jpg]
الفرار!!
[تصویر:  5p8gqvlqz770.jpg]

یکی از بهترینام توی مبارزه! :cool:

[تصویر:  3n55j0832n9j.jpg]
نصفش کنم؟ نکنم؟ کنم؟ نکم؟...؟....

[تصویر:  ws77bu7r3wnp.jpg]
اینم DLC جنگ های ناپلئون است ( اینا هم سربازامن!)
.خوب اینم از عکس، حدود هزارتا عکس دارم وقت شد بیشتر میزارم!
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------کلام آخر::
هدفم از این تایپک::
1.آشنایی با این بازی و قسمت آنلاین
2.جمع کردن یه تیم (کلن) ایرانی (این بخش خودش یه تایپک جدا میطلبه)
1.2)یه مودی درونه بازی وجود داره به نام pw یه سبک جهان باز و نقش آفرینی مثلا میتونی کار کنی،تجهیزات بخری، انواع چت با بازیکنان دیگر، گرفتن قلعه،نام گزاری برای قلعه،vote (رای گیری) برای انتاخب پادشاه (هر faction ) البته من همیشه لوردم!! و هزار امکانات دیگر :D
2.2)من خودم هم رو استیم بازی رو خریدم و هم کرکی( سرورای کرکی برای مود native عالین) و بیشتر pw رو روی steam میزنم
3.2) توی steam مثلا قسمت نقش آفرینی حدود 200 نفر بازی میکنن!! :heart:
3.دوستان هرگونه مشکل داشتید سوال از هر بخش و قسمت بازی (نصب و مودها و ....) اینجا مطرح کنید به همه پاسخ میدم

رویه پیشنهادم فکر کنید برای یه کلن شصت نفره!
اینا یه کلن آلمانین نظم رو میبینید
تونستن با 50  نفر جلویه ما که 100 نفر بودیم و متحدمون که 80 نفر بود پیروز بشن Confused
[تصویر:  sz7tc6z390hz.jpg]
[تصویر:  c8np27gr9u9g.jpg][تصویر:  1aa2l17szjlz.jpg]
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
معرفی بازی Mount And Blade ( آنلاین جذاب) - توسط janyup - 07-10-2015, 07:09 PM

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Tongue آموزش کامل آنلاین بازی کردن بازی زیبای Grid 2 MohsenPunisher 52 24,229 09-12-2021, 04:42 PM
آخرین ارسال: eidur100
Photo آموزش آنلاین بازی کردن Call of Duty Modern Warfare 2 ( کرک آلتر قدیمی ) GodofWar2153 65 43,681 07-24-2020, 02:26 PM
آخرین ارسال: amir5612
  روش آنلاین بازی کردن DayZ arshya 73 39,904 04-06-2020, 11:27 PM
آخرین ارسال: Michael7930
  آموزش آنلاین بازی کردن Rainbow Six:Siege (بدون کرک آنلاین) PG.AMiRHoSsEiN 85 61,754 02-08-2020, 03:45 PM
آخرین ارسال: m.s.r.z.y
  آنلاین بازی کردن Tom Clancy's Rainbow Six: Vegas 2 Maximum-Dev 7 10,092 08-15-2019, 04:26 AM
آخرین ارسال: White Beard

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان