امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مرگ بر جعل اکانت down with jale akant
(03-17-2019, 12:36 AM)AXEL STONE نوشته است:
(03-17-2019, 12:12 AM)White Beard نوشته است:
(03-16-2019, 11:49 PM)AXEL STONE نوشته است:
(03-16-2019, 07:51 PM)AXEL STONE نوشته است:
(03-16-2019, 03:35 PM)AXEL STONE نوشته است: گیمفا فیک سایت رو جم کنید خیلی مسخرس

https://gamefa.com/540877/%d8%aa%d8%b1%d...nt-1408135
خدایی این کیه که فیک مارو میسازه این برای سومین باره داره برای من فیک میذاره! وقتی که IP ایپیش رو به دست میارید چرا کلا ایش رو بن نمیکنین؟ جالب اینجاست که من با کسی بحثی ندارم! نفمیدم چرا این روانی باید فیک بسازه اون هم برای من
(ظهر اومدم کامنت گذاشتم دلیل چیه که کسی پاسخ گو نیست)
(ادمین سالی یک بار پست میذاره سالی یک بار هم انلاین میشه برای تایید کردن نظرات این نشونه اینه که به کار نویسندگی علاقه ای نداره و الکی الکی زوری در بخش ادمینی مونده! اخه خیلی وقته جواب اون فیکمو دادم چرا کامنتم هنوز تایید نشده!؟)
لطفا گیفیت وب سایت گیمفارو با این چیزا پایین نیارید اپدیت اول گیمفا خیلی بهتر از این بود که خیلی وقته  از این مشاکل نداشتیم

میتونم برای این موضوع کمکتون کنم که کسی نتونه برای دیگران فیک بسازه
یکی با چند اکانت فیک منو ساخته و میدونیم یکیشون  General RAAM اینه و خود این هم فیکش رو زدن

باید این موارد را به آقای نراقی گذارش دهید و درخواست بررسی سریع را بدهید. به تاپیکها کمتر توجه میشود.

داش عزیزم درخاست سریع کجاس دیگه؟ فقط پای اقای نراقی رو نبوسیدیم! این اپدیت ته خندس اخه مگه تلگرامه!؟!؟!؟ که هرکی میاد تگ میذاره؟
من راه حلی برای اتمام این مسخره بازیارو دارم اما کی گوش میکنه اینجا گیج کنندس تا بخام یجایی رو پیدا کنم موهام سفید شده (حالا درخاست سریع رو کجا پیدا کنم؟)

شما باید در پیغام خصوصیتان بنویسید درخواست بررسی سریع و بهشون بگید که سریعاً بررسی کنند و اگر فکر میکنید، در اینجا جوابگو نیستند، در تلگرام بهشون پیغام بدهید.

آیدی کسری نراقی در تلگرام: kasra1986@
[تصویر:  797620_mushishi_wallpaper_1920x1080_for_...tablet.jpg]
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان