امتیاز موضوع:
  • 40 رأی - میانگین امتیازات: 4.28
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشخصات سیستم خود را بگویید و قدرتش را بسنجید!!
(11-10-2014, 05:23 PM)'alexdel2014' نوشته است: 1=اقا شما ویدیو رو که لینکشو بالا قرار دادم دیدید؟ تو اولین پیامم؟ اون فیلمی که گذاشتم و  اون مانیتور سفید که صفحه مادربورد نشون میداد و اون بازی بتلفیلد3 کلا فیلمشو دوستم گرفته بود.اون سیستم و مانیتوره مالخ ودش بود.و فیلم از سیستم خودش گرفته بود. اون که دیدی شما که بازیش حرف نداشت.به راحتی روHide جواب میداد ولی مال من چی! داغون
من 2 گیگ کارت گرافیک خریدم مگه میشه برای من کم تر از اون باشه! خرج بیشتری هم کردم.
2=وقتی سیستم مچ باشه دیگه لازم نیست ادم بره سیستم 5 میلیونی بخره.دوستم یه سیستمی داشت اگه بگم شاید باورد نمیشه! رمش 2 گیگ فقط بود وcpu به هسته نمیرسید یعنی پایین ترین نوع سی پی یو.و گرافیکش هم 1 گیگ بود
اما بتلفیلد3 به راحتی اجرا میکرد.چیزی که همه تعجب کرده بودن!.
وقتی سیستم دوستم 1 میلیون خریده و داره روHideبازیشو اجرا میکنه چرا سیستم من که 2 میلیونه روhideاجرا نکنه؟
الان شما بگیرد اینجا که من دارم به شما نظر میدم قسمت مشاوره برای خرید سیستم هست؟ یکی از دوستام بهم گفت تو این سایت یه همچین قسمتی هست اگه مشخصات سیستمت رو بدی میگن چه رم یا گرافیکی خوب هست که بگیری تا سیستمت مچ بشه.
ایا من اینجا درست اومدم؟
-شما گفتید که هر چند وقت یه بار ویندوزتون رو عوض میکنید؟ من ویندوزم رو هر 4 یا 6 ماهی یه بار عوض میکنم ولی نیازی به اپدیت نیست و 64 بیت هم نصب کردم.
اصلامیخوای من اپدیتش کنم ولی بازم تاثیری نداشته باشه؟ من خودم یه عمر تو کار همین برنامه های الکی بودم که یا سیستم سرعت می بخشه یا بازیه ا رو سبک میکنه.مگه چقدر اینا تاثیر دارن!! فقط یه ذره ای.
من با املاتور پلی استیشن2 که بازی ها رو اجرا میکنم با 60 فریم بازی هام اجرا میشه و اصلا کند نیست چون سی پی یو من Core i3-4130  3.40Ghz است.
ولی زمانی که  دارم بازی میکنم خب، وقتی تیک بازی رو روی Hide میزارم برای بتلفیلد 3 مواس که میچرخونم به همه طرف بازی کند هست  بعضی جاهای مپ که درخت هست و خانه ها زیادن بازی کند تر میشه و حرکت دادن مواس سخت تر میشه.اکثر مپ ها بازی رو از اینی که هست کند تر میکنه.حتی اگر یه هلیکوپتر بیاد و بمبارونم کنه اینقد بازی کند میشه که مواس نمیشه اصلا تکون داد..الان یه ویدیو از بازی خودم واست میزارم که ببینی.
این ویدیو اول: https://www.mediafire.com/?hghysdsoxs9yf1g
اینم ویدیو دوم:http://www.mediafire.com/download/k5buab7ngky3pkd/ShippingPC-AFEARGame.mkv

اینم عکس مانیتور من:

[تصویر:  CAM00181.jpg]

لطفا با دقت نگاهی بنداز ببین چرا الان بازی من این طوریه!
راستی اقا شما به سوال قبلی من هم جواب ندادید؟ این مادربورد گیگابایت الترا 4 که گفتم چه کارت گرافیکی روش ساپورت میکنه؟ ایا کارت گرافیک R9 290X 2GB ساپورت میکنه؟ میشه یه بررسی کنید؟ ممنون

ببخشید لینک عکس درست در نیامد.اینم مانیتورم:
http://www.solidfiles.com/d/71bfb1e8dc/CAM00181.jpg

با سلام مجدد خدمت شما دوست عزیز
دوست من شما به نوشته ی بنده که در بالا جواب تون رو دادم اصلا دقت نکردید و فقط ازش گذشتید
بنده گفتم بهتون که این کارت قدرت زیادی نداره و دوست شما هم که داره بازی رو اجرا میکنه طبق ویدئویی که خودتون قرار دادید بروی رزولوشن 720 هست و آنتی آنالیزینگ خاموش هست و معلوم نیست این سیستم چقدر فریم میده .
 بنده در دو پست قبلی گرافیک مناسب و همینطور CPU مناسب سیستم تون رو بهتون معرفی کردم این کار رو انجام ندادم ؟؟
این گرافیکی که میفرمائید از سیستم شما قوی تر هست و بدردتون نمی خوره چرا که نمی تونه قدرت بالای خودش رو به نمایش بزاره .
دوست عزیز کلمه مچ (یا همون جور بودن یا تطبیق داشتن) کلمه ایست که به غلط بین جامعه رواج پبدا کرده .
شما یک عمره دارید با این نرم افزار ها کار می کنید درست پس ما اشتباه می گیم قبول (ما که تو این رشته تحصیل می کنیم و این همه وقت در حال کار کردن با سیستم ها مختلف هستیم داریم دروغ می گیم و میخوایم شما رو آزرده خاطر کنیم)
و اینکه دوست من تا کسی سیستمی رو از نزدیک نبینه و تست نکنه نمی تونه نظر قطعی بده اینجا که جای خود دارد و ما داریم بر اساس گفته های شما و شناخت از قطعات بهتون مشاوره میدیم .

(11-10-2014, 08:33 PM)'Mamad_Error' نوشته است: سلام با این سیستمم بازی far cry 4 و  cod adwance warfare و  assassins creed unity رو چه تنظیماتی میتونم بازی کنم ؟ لطفا هر 3 بازی رو بگین ممنون میشم

Gerafic : 2 Gig Gt630

Ram : 8 gig

Cpu : core i3 3240

با سلام خدمت شما دوست عزیز می تونید بروی Medium بازی کنید .(در رزولوشن 1080)
دقیق نمی تونم خدمت تون بگم چرا که هنوز بازی ها نیومدن تا ببینیم چقدر بهنه شدن برای سیستم

If life gives you errors, burn life's house down with the errors

کیس های ماد شده  (تاپیکی برای حرفه ای ها)
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: توانایی سیستم خود را یسنجید !! - توسط Paraziiit - 11-10-2014, 09:07 PM
Forza Horizon 3 - توسط HI1992 - 10-12-2016, 03:57 PM
rise of the tomb raider - توسط HI1992 - 01-25-2017, 12:50 AM
Resident Evil 7 Biohazard - توسط HI1992 - 02-13-2017, 04:44 PM
RE: Resident Evil 7 Biohazard - توسط S.T.A.R.S - 02-13-2017, 05:03 PM
RE: Resident Evil 7 Biohazard - توسط HI1992 - 02-15-2017, 02:53 AM
RE: Resident Evil 7 Biohazard - توسط S.T.A.R.S - 02-15-2017, 02:22 PM

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  راهنمایی جهت خرید سیستم sootabyte 0 884 10-25-2021, 09:33 PM
آخرین ارسال: sootabyte
  سیستم مورد نیاز gta iv sepehrssd 4 2,028 08-17-2019, 06:34 PM
آخرین ارسال: sepehrssd
  سیستم بازی armin21 1 1,830 09-02-2018, 04:34 PM
آخرین ارسال: AmirAlpha
  تاپیک جامع بحث در باره ی سیستم مورد نیاز بازی ها omidg 7 3,667 08-21-2017, 05:29 PM
آخرین ارسال: Future
  تاپیک اعلام سیستم مورد نیاز بازی ها Station 219 67,356 08-05-2017, 11:26 PM
آخرین ارسال: EAarts

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان