امتیاز موضوع:
  • 28 رأی - میانگین امتیازات: 3.93
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تبادل نظر در رابطه با رازهای مخفی GTA V
(09-22-2014, 11:34 PM)'Venom Snake' نوشته است:
نقل‌قول:
در مورد جت پک هم:
من خیلی ویدئو دیدم
اون ویدئویی که شما می گی رو هم دیدم و من هم مثل شما رفتم ولی اونجا چیزی نبود
برای همین معلوم میشه اون فیکه یعنی فقط می تونی بگی فیلما فیک هستن نه وجود جت پک در بازی
این هم بگم از منبع نسبتا موثقی در سایتای خارجی خوندم که در کد های برنامه نویسی بازی جت پک دیده شده که معلوم میشه باید یه نشونه ای چیزی ازش تو بازی باشه 
حالا می تونه جت پکی باشه که سوار می شی یا می تونه فقط یه نماد یا یه جسم باشه
ولی وجود جت پک در بازی تقریبا تایید شده

من با قاطعیت گفتم چون بازی رو جَویدم 
[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] به نظرم عکس جت پک دلیلی نیست براینکه جتپک هم حتماً توی بازی هست! درسته کدهاش هست ولی تا حالا ویدئویی اومده که شخصی سوار جت پک باشه و باش پرواز کرده باشه؟ این قضایا به نظرم فیک هست. مثلاً یه ایستراگ درباره نامه ***** هم بود که میگفت بهتون یک میلیارد پول میده ولی اصلاً ازش خبری نشد و به خاطرات پیوست :D شایدم باشه و مثل بعضی از ایسرتگها تا چندین سال پیدا نشه تا خود سازنده بگه! (مثل یه EE تو MGS1) ولی من بعید میدونم به طور کلی :D

خب کسی تا حالا پیدا نکردتش ولی دلیل نمیشه که نباشه
منم نمی گم هست یا نه
اصلا شاید اون تصویره یه چیز دیگه باشه
ولی من چیزی که مطمئنم یه ارتباطی بین ادم فضایی و اینا با این بازی هست چرا؟
چون توی نقشه کالکتور ادیشن دیده می شه یه سری چیزا[img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
دارم دنبال نسخه با کیفیتش می گردم 
اگه کسی داره بذاره
---------------------
دوستان به زودی تصاویری جدید از بازی قرار خواهد گرفت تا بیشتر بتوانیم تبادل نظر کنیم
-----------------
یه بار دیگه خواهش می کنم که ایستر اگ های دیگه مخصوصا اونایی که "فقط هستن" هستند رو نگید ممنون[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

(09-22-2014, 11:25 PM)'JOHN ABROZZI' نوشته است: تصویر اسکلت ماهی بزرگ.[تصویر:  pfjkuy994ib5uho2xij9.jpg]EasterEgg  مورد علاقه خودم.[تصویر:  kt7pri5xx7jgtniu9v7q.jpg] [تصویر:  uoj6ncsujkqzpb2v9puf.jpg]

دوستان اگه می خواید موجودی یا چیزی رو بگید مکانش رو یه جوری حداقل حدودی مشخص کنید (از نقشه پست اول)
ممنون از نقشه آخری:
این تصویر نوع دیگری از قرار دادن اون تصویر تله کابین روی نقشه بازی هست(خود نقشه اصلی این تصویر نیز همون نقشه کالکتور ادیشن هست که با نور یو وی نمایش داده می شه:
(عکس بی کیفیتش)
[تصویر:  79e1585a5ed820fa41a92e1f30bdc213.png]

اینم تصویر بیگ فوت که توی یه مرحله با اسنایپر می تونید ببینیدش:
[تصویر:  images?q=tbn:ANd9GcSOtVxVtGByNK5navbh2Ga...eynySObt1g]
اینم اون پولی که می گی(این از نقشه کالکتور ادیشن گرفته شده پس حقیقت اره 200 درصد[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]:
[تصویر:  2i1zjwz.jpg]

خب دوستان پیدا کردم اینم نسخه با کیفیت نقشه TPE blueprint از کالکتور ادیشن بازی:
[تصویر:  TPEblueprint.jpg]

رد می شه ورقای تقویم مدام        
                                                                                          واسه همه آرزوهامون کندیم گودال
                          دست از پا ترازتره بس که کردیم دعا      
                                                                                          ولی میاد روزی که به کامه ایام
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: تبادل نظر در رابطه با رازهای مخفی GTA V - توسط last assassin - 09-22-2014, 11:51 PM

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بحث و تبادل نظر در مورد بازی Mortal Kombat 11 White Beard 1 2,037 04-24-2021, 12:49 PM
آخرین ارسال: Windtalker
  تبادل نظر در رابطه با بازی Resident Evil 2 Remake White Beard 1 1,736 02-09-2019, 10:37 AM
آخرین ارسال: Marcus Holloway
  تبادل نظر در رابطه با بازی Devil May Cry 5 White Beard 0 1,446 02-08-2019, 01:22 AM
آخرین ارسال: White Beard
  بحث و تبادل نظر پیرامون بهترین بازی 2015 Old Snake 69 17,251 11-23-2015, 12:41 AM
آخرین ارسال: BadBoy4Ever
  بحث و تبادل نظر پیرامون خرید "بازی" PS4 و Xbox one Old Snake 4 4,270 09-12-2015, 03:07 PM
آخرین ارسال: ERFAN RP

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 7 مهمان