امتیاز موضوع:
  • 28 رأی - میانگین امتیازات: 3.93
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تبادل نظر در رابطه با رازهای مخفی GTA V
دوستان اسپمر عزیز، اسپم ندید خواهشا.
می خواستیم ببنیم که این موضوع به CJ ربط داره یا نه، قرار شد بررسی کنیمو به هم بگیم.
پس برای چی دارید از دیالوگ داستان CJ حرف می زنید؟؟؟
از موضوع اصلی خارج نشید. از این لحظه به بعد هر کاربری در این تاپیک اسپم بده، مخصوصا تگ دار های انجمن مثل نویسنده و خبرنگار مبتدی و حرفه ای، حتما گزارش میشه و به شدت بر خورد میشه.
______________________________________________________________________________________________

محمد مهدی و حسین، این که یک هیولا داخل دریا هست از نظر من شک درش نیست. به چند دلیل:
1_ جسد و استخونای باقی مونده از یک سری ماهی های خیلی غول پیکر ته دریا وجود داره.
2_ توی همون متن طولانی چند صفحه پیش من که گفتم با دنیای امروزی مطابقت بدیم، به یک نتیجه بزرگ می رسیم. حدود سال هزار و نهصد و خورده ای، یک سری نشونه از وجود نوزاد های موجودی به نام " چمپ " در اطراف شهر لوس آنجلس پیدا شد. چمپ یک نوع موجود دو زیستی محسوب میشه که علاقه زیادی به زندگی در خشکی داره اما به دلیل ترس از انسان همیشه در حال فراره و به خشکی نمیاد. از اونجا که این حیوون در اصل یک دایناسور محسوب میشه، یک چمپ بالغ شده طولش به 30 متر می رسه و بلکه خیلی بیشتر. این حیوون در یک سری کارتون های قدمی به نام Serendipity وجود داشت که طبق دیده ها و افسانه های های محلی مردم آمریکا از این حیوون ساخته شد. این حیوون به دلیل این که توسط فرکانس قابل رد یابی نیست ( مثل دلفین فرکانسو منعکس می کنه ولی می تونه تشخصیش بده و جا خالی بده ) هنوز به صورت قطعی وجودش اثبات نشده اما چند عکس اتفاقی از این موجود گرفته که خیلی مشهورن. می تونید با سرچ کردن in the search of monster champ عکس هارو ببینید. این حیوون در اعماق دریا زندگی می کنه به دلیل رنگ پوستش به آسونی دیده نمیشه. همون طور که حسین گفت، پوستر هاشم توی بازی هست و در سال هزار و هشتصد یک دسته چمپ به خشکی اومدن و ارتش آمریکا برای جلو گیری از ترس مردم محلی وارد عمل شد اما قبل ار رسیدن ارتش همه چمپ ها رفته بود. ممکنه راکستار از این موضوع برای اون نقشه استفاده کرده باشه. پس اگه بتوینم کف دریا رو به خوبی بگردیم مطمئنا می تونیم پیداش کنیم.

در ضمن هر کی من بازی رو همه جوره گشتم  چیزی ندیدم، از نظر من اشتباه می کنه. چون که طبق هوش مصنوعی که راکستار توی بازی کار گذاشته، ممکنه چمپ دائما در حال جابه جایی باشه. پس ما باید به انتهای نقشه لوس آنتوس بریم و در نقطه های عمیق دنبالش بگردیم. در ضمن یک سری از گیمرا توی سایت های خارجی، بیشتر توی انجمن GTA V، گفته بودن که ما با موجودی دراز و بزرگ بر خوردیم و اون این قدر سریع حرکت می کرد که ما نتونستیم ازش فیلم یا عکس بگیریمو بعد از اینکه دوباره به اونجا بر گشتیم دیگه اون موجود اونجا نبود. این مشخصات از نظر علمی " دقیقا " مشخصات چمپ هستش. حتی یک اسکلت ماهی داراز شکل با ستون فقراتی شاخ دار در بازی دیده شده که دیدن با اسکلت چمپ مطابقت داره. پس این موجود همیشه با سرعت خیلی زیاد در حال جا به جایی است و ما باید به طور اتفاقی باهاش برخورد کنیم.
[تصویر:  mdv_images_thumb.jpg][/URL][/img]
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: تبادل نظر در رابطه با رازهای مخفی GTA V - توسط AA-Revenger - 05-25-2015, 01:17 PM

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بحث و تبادل نظر در مورد بازی Mortal Kombat 11 White Beard 1 2,013 04-24-2021, 12:49 PM
آخرین ارسال: Windtalker
  تبادل نظر در رابطه با بازی Resident Evil 2 Remake White Beard 1 1,715 02-09-2019, 10:37 AM
آخرین ارسال: Marcus Holloway
  تبادل نظر در رابطه با بازی Devil May Cry 5 White Beard 0 1,429 02-08-2019, 01:22 AM
آخرین ارسال: White Beard
  بحث و تبادل نظر پیرامون بهترین بازی 2015 Old Snake 69 17,171 11-23-2015, 12:41 AM
آخرین ارسال: BadBoy4Ever
  بحث و تبادل نظر پیرامون خرید "بازی" PS4 و Xbox one Old Snake 4 4,232 09-12-2015, 03:07 PM
آخرین ارسال: ERFAN RP

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان