امتیاز موضوع:
  • 28 رأی - میانگین امتیازات: 3.93
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تبادل نظر در رابطه با رازهای مخفی GTA V
(06-10-2015, 01:17 PM)Hossein.R.C.g نوشته است: دوستان یه چیزی رو برای من مشخص کنید!
الآن شما به دنبال چی هستید؟
جت پک
تخم موجود دریایی
یا یوفو
شما آنقدر قاطی و پیچیده بیان میکنید که هیچ چیزی مشخص نمیشه برای عده ای.
ابتدا اعلام کنید که دنبال چی هستید، در ضمن از مدیر تایپک تقاضا دارم یه دست و رویی به تایپک بده یکی داره در مورد کوه حرف میزنه، اون یکی میره لینک توهمات مایکل رو نشون میده.
یکم نظم رو رعایت کنید.
با تشکر از مدیر تایپک.
حسین جان مسئله اصلی همون راز کوه چیلاد هست
حالا این مسئله ممکنه هم به یوفو و هم به جت پک و هم به تخم مربوط بشه که هر سه تاشون تو نقشه کوه هست!
حالا هر کی میاد ایده می ده ما هم میریم امتحان می کنیم ببینیم می شه یا نه!
الان چند تا گروه هستن:
یکی افرادی که رفتن توی آب دنبال هیولا و اینجور مسائل که اعتقاد دارن ممکنه تخم توی دریا باشه!
یکی افرادی که روی یوفو ها مانور می دن و ایده می دن و می خوان ببینن می تونن ربطی به این راز پیدا کنن یا خیر!
یه سری افراد هم مستقیما روی جت پک زوم کردن!
حالا ممکنه راز کوه چیلاد رسیدن به جت پک باشه که در اون صورت دو گروه اول زیر مجموعه گروه آخر می شه!
در هر صورت هر کی هر کاری می تونه انجام می ده دیگه!
به موقعش خودم یه پست جمع بندی می ذارم که کارایی که کردیم و نتایجش رو اعلام می کنم!
                           رد می شه ورقای تقویم مدام        
                                                                                          واسه همه آرزوهامون کندیم گودال
                          دست از پا ترازتره بس که کردیم دعا      
                                                                                          ولی میاد روزی که به کامه ایام
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: تبادل نظر در رابطه با رازهای مخفی GTA V - توسط last assassin - 06-10-2015, 01:22 PM

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بحث و تبادل نظر در مورد بازی Mortal Kombat 11 White Beard 1 2,028 04-24-2021, 12:49 PM
آخرین ارسال: Windtalker
  تبادل نظر در رابطه با بازی Resident Evil 2 Remake White Beard 1 1,732 02-09-2019, 10:37 AM
آخرین ارسال: Marcus Holloway
  تبادل نظر در رابطه با بازی Devil May Cry 5 White Beard 0 1,441 02-08-2019, 01:22 AM
آخرین ارسال: White Beard
  بحث و تبادل نظر پیرامون بهترین بازی 2015 Old Snake 69 17,213 11-23-2015, 12:41 AM
آخرین ارسال: BadBoy4Ever
  بحث و تبادل نظر پیرامون خرید "بازی" PS4 و Xbox one Old Snake 4 4,260 09-12-2015, 03:07 PM
آخرین ارسال: ERFAN RP

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان