امتیاز موضوع:
  • 28 رأی - میانگین امتیازات: 3.93
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تبادل نظر در رابطه با رازهای مخفی GTA V
سلام به همه ی دوستان عزیزم.
میخوام در اول کار از همتون تشکر کنم که این تاپیک رو زنده نگه داشتید و در انجام کار های تاپیک مثل کشف در بازی gta v همیشه حاضر شدید و اطلاعات رو به بقیه دوستان انتقال دادید.
خیلی از دوستان مچکرم چون پیشرفت روز افزون این تاپیک رو دیدم و شما هم میتونید الان رو با چند وقت پیش مقایسه کنید و به این حقیقت پی ببرید.
شاید خیلی از شما من رو نشناسید چون من زیاد اهل نظر دادن توی سایت یا انجمن نیستم و چند وقت یک بار مقاله ای در انجمن منتشر می کنم. من با این تاپیک همراه بودم و هر 84 صفحه تاپیک رو کلمه به کلمه مطالعه کردم و همه ایستر اگ های کشف شده رو در بازی امتحان کردم و ازشون با خبرم.
حال این حرف های بالا برای این بود که دوستان به حرف های من اعتماد داشته باشند که خیلی ازشون مچکرم. بعد تلاش دوستان عزیز من هم احساس کردم که باید تمام کشف ها و تجربیات رو در اختیار دوستان بگذارم.
در اصل این نوشته یک مقاله است از نوع جمع بندی. مدیر محترم تاپیک همیشه جمع بندی هارو منتشر می کردند و اینبار یه سنت شکنی میخوام بکنم و من این قسمت جمع بندی رو به عهده بگیرم. از انجایی که مدیر این تاپیک مشغولیت های زیادی داشتن و قادر به ادامه جمع بندی نبودن من از ایشون خواهش میکنم که مقاله بنده را خوانده و اگر مورد تایید هست، این مقاله را قسمت بعدی جمع بندی به کاربران معرفی کند.
این مقاله فقط شامل جمع بندی نشده و دارای قسمت هایی مثل پیشنهاد و... هست.
مطالبی که میخوام بگم خدمت دوستان نسبتا زیاد هست و شاید یه سری قسمت ها در شماره بعدی این جمع بندی خدمت دوستان منتشر شود.

از این نوشته های رسمی خسته شدید!!! 
میریم تو فاز خودمونی :D

جمع بندی

1:اقا این صدا های زیر اب رو ول کنید!!>والا به خدا اینا صدای دلفین هست بعضی از دوستان فرضیه تخیلی دادن. من به خاطر ثابت کردن صد در صد این مثله دلفین پیدا کردم و صداشو شنیدم و بازم قانع نشدم و خودم تبدیل به دلفین شدم و دیدم باز همون صدارو میده!! پس بیخیال دیگه برادر!!
2:می خوای به موج های دریا خیره شی کسی جلوتو نگرفته!!>هیمن جا تشکر از دوستانی که شایعه یه موجود توی اب رو درست کردن و یه تشکر دیگه از دوستانی که این موجود رو به چشم دیدن!! همین جا دارم میگم که همچین موجودی در اب وجود نداره و این شایعه به خاطر اون تخم مرغ توی کوه چیلاد درست شده که در بخش توضیحات کامل در مورد این مثله بحث میشه.
3:اقا انقد به این صفینه ها ور نرو!!>بعضی دوستان فکر می کنند میتونن وارد صفینه شده و طبق فانتزی هاشون یه موجود فضایی جلوشون ظاهر بشه و بگه بیا اینم جت پک عمو جون!! نمیخواد واسه رفتن تو صفینه زحمت بکشید برای اثبات این مثله تمام 4 صفینه بازی رو بنده با ماد no clip جست و جو کرده و به هر روشی مثل جت، هلکوپتر به اون ها نزدیک شدم ولی هیچی به هیچی.
4:هنوز داری زیر ابی میری مرد مومن!!>اقا این در مخفی که تو دریاست و احتمالا به زیر زمین منطقه نظامی مرتبط میشه اصلا وجود نداره. هی تو  زیر ابی برو!! برای اثبات این حرف دوستان در تاپیک دور منطقه رو گشتن و همچنین کل منطقه نظامی با ماد no clip جست و جو شد.
5:کمتر سریال **می تخیلی ببین!!!> بعضی دوستان گفتن در شمال نقشه یه خبرایی هست و وقتی بریم اونجا جت تیکه تیکه میشه و قایق غرق میشه و یه کوسه میاد تیر خلاصی رو میزنه. پس با این تفاسیر بعضی دوستان این فرضیه رو دادن که یه موجودی از شمال میخواد بیاد که احتمالا فضایی هست. این مثله کاملا دروغه من برای اثبات حرفم به شمال،جنوب،شرق،غرب نقشه با جت و قایق رفتم و در همه این جهت ها دقیقا همون اتفاق غرق شدن قایق و تیکه تیکه شدن جت رخ داد و بعدش یه کوسه اومد و کار رو تموم کرد. پس این قضیه دروغه و حالا چرا جت تیکه تیکه میشه و قایق غرق میشه در قسمت توضیحات خدمت دوستان میگم.
6:دست از سر خونه مایکل بردارید!!> خیلی سریع دارم میگم که در مخفی تو خونه مایکل یه باگه و این باگ در نسخه pc این عنوان وجود نداره. تمااااام!!
7:و باز هم توهمات یک گیمر!!> بعضی دوستان انقد پیگیر کشف راز کوه چیلاد هستند که یک سری کلا ولش کردن و یک سری هم که پاکار ایستادند مثله بنده هی توهم میزنن!! توهم به جایی رسید که بعضی دوستان انتظار داشتند در محله grove street سی جی را پیدا کنند و رسما جت پک رو از اون بگیرن. همچین چیزی توهم هست دوست عزیز. برای اثبات این حرف کل محله با no clip شخم زده شد و حتی یه بار هم سی جی اونجا دیده نشد.
8:مردان جت پک سوار و اون کوسه 100 تنی مغزارو جویید!!> داداش من هیچ کس تا الان این هارو ندیده ولی اگه بازی باز توهم زدی انقد برو بلای کوه چیلاد بشین که یه سری جت پک سوار که احتمالا سی جی گور به گور شده هم توشون هست رو ببینی. فیلم کمدی که نیست بازیه. اون کوسه هم به نظر میاد شایعه هست.
9:چیلاد توش هیچی نیست!!>بعضی دوستان فک کردن که باید یه جوری به درون کوه چیلاد وارد بشن و توش جت پک لعنتی رو پیدا کنند. برادر توی کوه چیلاد هیچی نیست برای اثبات این حرف کل کوه با no clip جست و جو شد.
10:بررسی بعضی ماکن ها>مکان های کمپ، خورشید پرستا، ساختمان های fibوaii ،دو منطقه نظامی، اسانسور تازه کشف شده(توضیحات بیشتر در مورد این اسانسور در قسمت توضیحات)، راه زیرزمینی و بعضی از مکان های مشکوک دیگر به طور کامل با no clip جست و جو شد و چیز عجیبی یافت نشد.

شماره های بعدی در قسمت های بعدی

پیشنهادات

1:اولین پیشنهاد این میباشد که فرضیه سازی رو شروع کنیم در کنار اکتشافات چون ما اطلاعات زیادی به دست اوردیم که یک چارچوب برای حل راز به وجود اورد و دادان فرضیه مارو به حل کردن راز نزدیک میکنه
2:دوستانی میخواستن گروهی راه بندازن در این تاپیک برای جست و جو که ایده عالی ای هست برای این که به کار بیش از پیش نظم میده و من این پیشنهاد رو میدم که یک مکانی برای گفت و گوی گروه تجسس درست کنیم که انها اطلاعات خدشون رو به هم نشون بدن و با هم گفت و گو کنند و در اخر نتیجه گفت و گوی انها به صورت یک مقاله در تاپیک قرار بگیره. من هم داوطلب این کار هستم که به گروه بپیوندم.
3:ما همیشه به ایستر اگ کوه چیلاد به چشم این که در اخر با حل کردن این راز میتونیم چیزی(مثله جت پک) بدست بیاریم که خودمون رو عقب انداختیم. بیاین از این به بعد به این راز طوری نگاه کنیم که در اخر با حل این ایستر اگ یه چیزی رو میفهمیم نه این که به دست میاریم. نتایج هم تا اینجای کار نشون میده که راکستار با طرح این راز میخواد ما از یک چیز مهم با خبر شویم.

توضیحات

1:در این توضیح اول میفهمیم چرا جت ها و هواپیما ها تیکه تیکه شده و قایق ها غرق میشوند. در بالا گفتم این اتفاق در همه جهت ها می افته. ببینید هر بازی دارای یک نقشه است که بازی در اون اتفاق میفته و هر نقشه ای اندازه ای داره و به نهایت نیست پس ما نمی تونیم تا هرجا پیش روی کنیم. در بازی های قدیمی وقتی به ته نقشه میرسیدیم به یک دیوار نا مریی برخورد می کردیم که نمی شد از اون جلو تر رفت که این ته نقشه بود اما در بازی های جدید می خواستن این پدیده رو در بازی یکم اصلاحش کنن و قابل باور تر بزارن از روش هایی جالب استفاده می کردن. مثلا در بعضی بازی ها کوه های خیلی بلندی پایان هر نقشه قرار میدادن که قابل پیش روی نبود یا مثلا در بازی assassin's creed یه دیواره هایی که شفاف هستن رو درست کردن که اگه از اون رد بشیم جونمون کم میشه و میمیریم و بعد مرگ میگه که ما از محدوده دستگاه انیموس خارج شدیم. در gta v هم این پدیده این طور گذاشته شده است.
2:اسانسوری که دوستان کشف کردن رو دیدم و بعضی دوستان خبر دادن که از ساعت 1 صبح تا 4 صبح نوری مثل نور صفینه به اون میاد که کاملا درست هست و اگر شما در راستای اون نور برید با هواپیما توی اسمون صفینه ی سیاه رو میبینید که صد در صد نور از اونه و داره به اون اسانسور دقیقا اشاره میکنه. با ماد no clip وارد اسانسور شدم و وقتی که داخل اسانسور بودم چیز عجیبی رو احساس نکردم و با ماد no clip شرق و غرب و زیر اسانسور هم گشتم هیچ چیز نبود.
3:بعضی دوستان فرضیه هایی مثل تخم فضایی و تخم دایناسور توی اب رو داده بودند که واقعا فرضیه های جالبی نبود. این تخم مرغ کشیده شده در کوه چیلاد ربطی به فضایی ها یا اون موجود نداره. اگه دقت کنید داخل اون نقشه فقط اون تخم هست که یک خط بهش وصل شده و اگر دقت کنید خطی که بهش وصل شده به همه علامت ها هم متصل شده. ببینید این راز ها در بازی به نام ایستر اگ هستند و شکل ایستر اگ قطعا یک تخم هست پس دقت کنید اون تخمی که در نقشه وجود داره در حال شکسته شدنه. پس همه این ها این معنی رو میده که اگه ما تموم علامت های این نقشه رو کشف کنیم در اخر تخم میشکنه یا به اصتلاحی دیگر ایستر اگ کشف میشه

ممنون از این که مقاله رو خوندید
منتظر قسمت های بعد باشید :D
زندگی یک قاتــــل

[تصویر:  assassins-creed_00285655.jpg]
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: تبادل نظر در رابطه با رازهای مخفی GTA V - توسط only-pc - 09-05-2015, 03:29 PM

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بحث و تبادل نظر در مورد بازی Mortal Kombat 11 White Beard 1 2,012 04-24-2021, 12:49 PM
آخرین ارسال: Windtalker
  تبادل نظر در رابطه با بازی Resident Evil 2 Remake White Beard 1 1,713 02-09-2019, 10:37 AM
آخرین ارسال: Marcus Holloway
  تبادل نظر در رابطه با بازی Devil May Cry 5 White Beard 0 1,426 02-08-2019, 01:22 AM
آخرین ارسال: White Beard
  بحث و تبادل نظر پیرامون بهترین بازی 2015 Old Snake 69 17,167 11-23-2015, 12:41 AM
آخرین ارسال: BadBoy4Ever
  بحث و تبادل نظر پیرامون خرید "بازی" PS4 و Xbox one Old Snake 4 4,229 09-12-2015, 03:07 PM
آخرین ارسال: ERFAN RP

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان