امتیاز موضوع:
  • 28 رأی - میانگین امتیازات: 3.93
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تبادل نظر در رابطه با رازهای مخفی GTA V
سلام داداش مهرداد فدات مرسی جواب دادی . اسانسور رو پیدا کردم و فقط بالاش نوشته منفی یک . چیزه خاصی نبود .
برای زیر دریایی هم بازم ممنون ، باید پول جمع کنم بخرمش . پولامو گذاشتم بورس ، ورشکست شدم .
اقا مهرداد من بازی تموم نشده فعلا نمیتونم برم ماشین فضایی ببرم اونجا . لامصب این بازی تمومی نداره چقد مرحله داره . Blink

امروز  آموزش بلند کردن هلی کوفتر از پایگاه نظامی رو داریم  . چون سرعتش مثل جت نیست شاید واسه بعضیا سخت باشه واسه همین یه ترفندی باید زد .
اول با یه ماشین سرعتی برید پایگاه جاشو اگه بلدید که هیچ و اگه بلد نیستید بعد از ورودی بپیچید سمت راست یکم جلوتر بازم بپیچید سمت راست درست جلوی باند کناره یه جت سبز رنگ پارک شد .
همه این کارها رو باید سریع انجام بدید و معطل نکنید .

وقتی رسیدید کناره هلی کوپتر سریع سوارش بشید و بازی رو سیو کنید .
بعد از این کار ، روی همون سیوی که انجام دادید بازی رو لود کنید و به محض لودینگ میبینید که پلیسایی که کناره شما بودن همه گوشه پایگاهن و تا برسن بهتون سریع هلی کوپتر رو ببرید بیرون و بازی رو سیو کنید  ، و بعد لودینگ کنید تا پلیس ها رو به عقب و سره جای اول شون برگردونید . باید سریع باشید چون از پائین و بالا موشک میفرستن براتون . و بعد برید به طرف دریا یکم از ساحل دور شید تا بی خیال شن . زیادم دور نرید چون از خط قرمز نقشه دور شید هلیکوپتر تون از کار میفته .

خب حالا یه عده میگن به چه دردمون میخوره ، و جواب ، چون این هلی کوپتر کوچیک و جمع و جوره  و پره هاش کوچیکه برای عملیاته رد شدن از زیر پل ها کاملا به درد میخوره و خیلی هم مراقبش باشید خراب نشه .

نکته و تبصره ، این کارایی که گفتم رو پی سی امتحان کردم و نمیدونم ps  یا  x box  جواب میده یا نه .

[تصویر:  04571320666078998250.bmp]
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: تبادل نظر در رابطه با رازهای مخفی GTA V - توسط mohammad1692 - 06-30-2016, 10:27 PM

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بحث و تبادل نظر در مورد بازی Mortal Kombat 11 White Beard 1 2,012 04-24-2021, 12:49 PM
آخرین ارسال: Windtalker
  تبادل نظر در رابطه با بازی Resident Evil 2 Remake White Beard 1 1,714 02-09-2019, 10:37 AM
آخرین ارسال: Marcus Holloway
  تبادل نظر در رابطه با بازی Devil May Cry 5 White Beard 0 1,429 02-08-2019, 01:22 AM
آخرین ارسال: White Beard
  بحث و تبادل نظر پیرامون بهترین بازی 2015 Old Snake 69 17,170 11-23-2015, 12:41 AM
آخرین ارسال: BadBoy4Ever
  بحث و تبادل نظر پیرامون خرید "بازی" PS4 و Xbox one Old Snake 4 4,232 09-12-2015, 03:07 PM
آخرین ارسال: ERFAN RP

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 15 مهمان