امتیاز موضوع:
  • 28 رأی - میانگین امتیازات: 3.93
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تبادل نظر در رابطه با رازهای مخفی GTA V
توضیح کمپ آدم خواران :
دوستان عزیز بنده دیروز کلی سر این کمپ وقت گذاشتم و در یو تو ب دنبال راهنما گشتم، در طول بازی (فکر کنم فقط با شخصیت تروو) که داستان های فرعی وجود داشت و ما باید یه نفر رو سوار کنیم و برسونیم جایی (یعنی کمک کنیم) اگه به جای کمک کردن به اون کمپ ببرید و تحویل بدید بهتون پول میدن !( چه کار کثیفی [emoji16][emoji16]) بعد اگه اون زوج مست رو ببرید تحویل بدید یه اتفاق دیگه می افته! آدم خوار ها این بار به خود تروور هم گیر میدن و میبرنش داخل، بعد نشون میده که در حال انجام مراسمی هستن تروور یک لحظه از غفلت شون سو استفاده می کنه و با هاشون میجنگه، کلی هم پول در اون وضعیت در محیط اونجا وجود داره و پس از کشتن همشون اون منطقه پاکسازی میشه!
به غیر از این حالت (بردن زوج مست) متأسفانه راه دیگه ای برای پاکسازی اونجا نیست و دوباره برمیگردن، من حتی با تانک هم حمله کردم بهشون ولی نتیجه ای نداشت
اگه هم بخواهید با بردن آدم براشون پول بگیرید (البته اینکار خودش یک تروفی هم داره) فقط با بردن آدم های مأموریت فرعی میشه، مسافر و رو-سپی نمیشه -که البته زن ها وسط راه می ترسن و فرار می کنن
خلاصه بگم که اگه مأموریت های فرعی رو تموم کردید و اون زوج مست رو هم تمومش کردید کلن از فکر اون کمپ بیاد بیرون کاری نمیشه کرد (ای کاش میشد اون مأموریت فرعی ها رو هم replay کرد)

(07-04-2016, 12:48 PM)Mr.ISO نوشته است:
(07-04-2016, 11:26 AM)mehrdad2016 نوشته است: سلام
من خودم اون عکس های فسیل ته دریا رو گرفتم و بهتون 100% تضمین می دم که اگر خوب بگردید حتما پیدا می کنید. کسی تا حالا اینو دیده؟

[تصویر:  nx9l_gta_v_megalodon_it_s_not_a_myth_by_...6ogvvn.jpg]

کاملا مشخصه که عکس مال کنسوله چون توی تلویزیون گرفته شده. به احتمال خیلی زیاد ***** مرغ بعد این کوسه هست . کوسه در قسمت شمالی اقیانوسه.

البته این یکیو امتحان نکردم اما فسیلرو خودم پیدا کردم

سلام، این عکسو توی گوگل سرچ کنید پیدا میشه و حتی چند صفحه قبل یکی از کاربرا گفت این عکس مال اونه S0 (22)
داخل یوتیوب یه فیلمیو دیدم داخل بخش مولتی پلیر طرف با زیر دریایی رفت زیر دریا توی قسمت شمال و سریع یه کوسه ای که فقط چند ثانیه دندون هاش معلوم شد اومد و خوردش و به نظر هم نمیومد الکی باشه چون قسمت آنلاین از ماد و اینا پشتیبانی نمیکنه.

یکبار اتفاقی با مایکل سقوط کردم ته دریا (یعنی همون استوری نه آنلاین) ناگهان یک کوسه عین چیزی که شما گفتید حمله کرد و خورد! خودم خیلی شوکه شدم البته یک تروفی برای همین مسئله داد که جالب شد! شما بگردی تو همون آفلاین هم پیدا می کنی، منتهی اتفاقی هست نباید زیاد حرص خورد :|
جایی که سقوط کردم وسط دریا بود پیشنهاد میشه با هلی کوپتر برید دور دور وسط دریا بعد بپرید تا به عمق دریا سقوط کنید

Sent from my iPhone using Tapatalk
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
تبادل نظر در رابطه با رازهای مخفی GTA V - توسط Farhad01 - 07-04-2016, 01:11 PM

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بحث و تبادل نظر در مورد بازی Mortal Kombat 11 White Beard 1 2,012 04-24-2021, 12:49 PM
آخرین ارسال: Windtalker
  تبادل نظر در رابطه با بازی Resident Evil 2 Remake White Beard 1 1,713 02-09-2019, 10:37 AM
آخرین ارسال: Marcus Holloway
  تبادل نظر در رابطه با بازی Devil May Cry 5 White Beard 0 1,428 02-08-2019, 01:22 AM
آخرین ارسال: White Beard
  بحث و تبادل نظر پیرامون بهترین بازی 2015 Old Snake 69 17,170 11-23-2015, 12:41 AM
آخرین ارسال: BadBoy4Ever
  بحث و تبادل نظر پیرامون خرید "بازی" PS4 و Xbox one Old Snake 4 4,231 09-12-2015, 03:07 PM
آخرین ارسال: ERFAN RP

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان