امتیاز موضوع:
  • 28 رأی - میانگین امتیازات: 3.93
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تبادل نظر در رابطه با رازهای مخفی GTA V
ممنون از تبادل نظرتون
حرف شما کاملا متینه که ممکنه مربوط باشه، ولی تا اونجایی که یه دلیل نسبتا(نه حتی کاملا) معقول مبنی بر ارتباط با کوه چیلاد ارائه نشه، به نظرم مطرح کردنش بی مورده!
و البته این رو هم بگم، بحث من سر مطرح کردن اپسیلون نیست! برخی دوستان  سوالاتی مطرح می کردن مبنی بر این که این جا رو چجوری باید بریم! این جاش توی این بحث نیست! تاپیک جداگانه داره خودش! اگر در ارتباط این دو مسئله بحث بشه موردی نداره! 
و نکته دیگه این که اون چیزایی که فکر می کردیم ربط داره ولی به مقدار زیادی بررسی شد و عدم ارتباطش تقریبا قطعی شد رو نوشتم! اون موارد به این معنی نیست که 100 درصد بی ارتباط هستند ولی احتمال 90 درصد وجود داره که بی ارتباط باشه! برای همین بهتره که با اونایی که احتمال بیشتری داره بیشتر سر و کار داشته باشیم!
نکته دیگه هم در رابطه با نام تاپیک! اگر پست اول تاپیک رو خونده باشید اعلام کردم که چون تعداد ایستر اگ های بازی زیاده دونه دونه بریم جلو و اول هم این رو مطرح کردم! و اگر تو روند بحث بوده باشید(که علی الظاهر نبودید و تازه به جمع ما اضافه شدید) قرار شد که در تاپیکی که به صورت کلی برای ایستر اگ در نظر گرفته شده این "راز های مخفی" بررسی بشه! تا جایی هم که یادم میاد یکی از دوستان یک پست خیلی مفصل در این باره داده بود که خیلی از ایستر اگ ها رو گفته بود!

در رابطه با این که تازه به جمع ما اضافه شدید هم گفتم ترجیحا اگر وقت ندارید (!) اون پست جمع بندی ها رو مطالعه کنید کفایت می کنه! و اون توضیحات بیشتر رو هم می تونید از دوستان حاضر در همین تاپیک به صورت خصوصی یا در پروفایل همدیگه بحث کنید که باعث ازدیاد و آشفتگی تاپیک نشه! بحثم فقط همینه! وگرنه این که همه بتونن کارا رو دنبال کنن که شکی درش نیست!

آپلود در آپارات هم من به خاطر درخواست دوستان مطرح کردم وگرنه به نظر من که زیاد فرقی نمی کنه!

اسپم هم منظورم همین سوالات در مورد مراحل بازی هست که باید خصوصی پرسیده بشه!

-------------------------------------

محمد عزیز!
کار شما کاملا درسته که به دنبال پیدا کردن چیز های جدید هستید! ولی مواردی که این بالا گفتم هم حائز اهمیت هست!
                           رد می شه ورقای تقویم مدام        
                                                                                          واسه همه آرزوهامون کندیم گودال
                          دست از پا ترازتره بس که کردیم دعا      
                                                                                          ولی میاد روزی که به کامه ایام
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: تبادل نظر در رابطه با رازهای مخفی GTA V - توسط last assassin - 07-11-2016, 11:30 PM

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بحث و تبادل نظر در مورد بازی Mortal Kombat 11 White Beard 1 2,034 04-24-2021, 12:49 PM
آخرین ارسال: Windtalker
  تبادل نظر در رابطه با بازی Resident Evil 2 Remake White Beard 1 1,736 02-09-2019, 10:37 AM
آخرین ارسال: Marcus Holloway
  تبادل نظر در رابطه با بازی Devil May Cry 5 White Beard 0 1,446 02-08-2019, 01:22 AM
آخرین ارسال: White Beard
  بحث و تبادل نظر پیرامون بهترین بازی 2015 Old Snake 69 17,242 11-23-2015, 12:41 AM
آخرین ارسال: BadBoy4Ever
  بحث و تبادل نظر پیرامون خرید "بازی" PS4 و Xbox one Old Snake 4 4,270 09-12-2015, 03:07 PM
آخرین ارسال: ERFAN RP

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان