امتیاز موضوع:
  • 28 رأی - میانگین امتیازات: 3.93
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تبادل نظر در رابطه با رازهای مخفی GTA V
(07-16-2016, 03:14 PM)Iran army نوشته است: دوستان مسئله ای ذهن منو درگیر کرده. نميدونم تا الان متوجه این قضیه شده اید و یا در این بحث راجع به این مسئله صحبت شده  یا نه ولی من ميگم و از دوستانی که توانایی انجام این کارا دارند حتما درخواست می کنم که پیگیری کنند.
اگر اشتباه نکنم در چند صفحه قبل دوستی میان گفته هايشان راجع به مکانی صحبت می کردند که با دوربینی(اگر اشتباه نکرده باشم) ساختمانfib را در بازی باید دید و یا این ساختمان توسط دوربین دیده شده بود. 
این من را یاد صحنه ای در بازی gat san andreas می اندازد.در این صحنه که دقیقا یادم نیست در کجای بازی بود( اگر اشتباه نکرده باشم بیرون از  شهر اول  در سمت غرب در ابتدای جاده ای در منطقه سر سبز و جنگل و کوهستان شهر دوم)   عکاسی دائم از ساختمانی ( که فکر کنم داخل شهر اول هست) عکس می گیرد و پس از اتمام عکاسی به سمت ناحیه و قسمتی که داشت از آن جا عکس می گرفت حرکت می کرد و چون بین عکاس و ساختمان، ناحیه ای پر از آب بود ( رود خانه ای که به دریا میریزد) عکاس به داخل آب می رفت و غرق می شد.  پس از مدتی اگر به سمت محل عکاس باز می گشتید میدید که دوباره عکاس دارد از همان ساختمان عکس می گیرد و دوباره همین مراحل تکرار می شد. از دوستان خواهش می کنم که اگر هنوز به پیدا کردن راز علاقه دارند حتما بازی gta San andreas را دوباره از اول نصب و بازی کرده منتها با دقت و حتما در پایان بازی به دنبال چیز های مشکوک داخل بازی باشند.
صد در صد مطمئن باشید که این راز قسمتی از آن در بازی مذکور وجود دارد. 
با آرزوی موفقیت برای همه شما عزيزان S0 (29)

ممنون از دوست خوبم!
به نکته خوبی اشاره کردی!
البته قبلا هم مطرح شده بود که San andreas رو بازی کنیم! یه سری هم رفتن دنبالش ولی خب صداشون نیومد دیگه! :/ 
دوستان اگه نکته ای از بازی، مربوط به این راز بود مطرح کنند!
S0 (29) S0 (29)
                           رد می شه ورقای تقویم مدام        
                                                                                          واسه همه آرزوهامون کندیم گودال
                          دست از پا ترازتره بس که کردیم دعا      
                                                                                          ولی میاد روزی که به کامه ایام
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: تبادل نظر در رابطه با رازهای مخفی GTA V - توسط last assassin - 07-16-2016, 04:01 PM

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بحث و تبادل نظر در مورد بازی Mortal Kombat 11 White Beard 1 2,028 04-24-2021, 12:49 PM
آخرین ارسال: Windtalker
  تبادل نظر در رابطه با بازی Resident Evil 2 Remake White Beard 1 1,733 02-09-2019, 10:37 AM
آخرین ارسال: Marcus Holloway
  تبادل نظر در رابطه با بازی Devil May Cry 5 White Beard 0 1,441 02-08-2019, 01:22 AM
آخرین ارسال: White Beard
  بحث و تبادل نظر پیرامون بهترین بازی 2015 Old Snake 69 17,216 11-23-2015, 12:41 AM
آخرین ارسال: BadBoy4Ever
  بحث و تبادل نظر پیرامون خرید "بازی" PS4 و Xbox one Old Snake 4 4,261 09-12-2015, 03:07 PM
آخرین ارسال: ERFAN RP

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان