امتیاز موضوع:
  • 28 رأی - میانگین امتیازات: 3.93
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تبادل نظر در رابطه با رازهای مخفی GTA V
(07-19-2016, 03:23 PM)mnhgm نوشته است:
(07-18-2016, 11:03 PM)last assassin نوشته است: ممنون از دوست خوبم بابت اطلاعات عمومی
لطفا در این باره دیگه بحث نکنید! یعنی هیچ گونه ادامه ای ندید لطفا! ادامه اعم از : "من نظر خودم رو گفتم" "این موضوع بی ربطه" " نه خیرم! این موضوع خیلی هم مربوطه" "در هر صورت خواستم کمکی کرده باشم" و ....! هیچ ادامه ای نباشه! متشکر

در این مورد هم باید یه نکته رو یادآوری کنم که هدف حل معمای کوه چیلاد هست! و آدم فضایی و یوفو فقط احتمال دارد که مربوط باشد و همچنین دیگر مواردی که بحث شد! پس در کنار ذهنمون تصویر کلی رو از دست ندیم!
این بحث آدم فضایی ها هم اگر نکته کاربردی و عملی ای داره بگید! ولی صرفا اطلاعات غیر کاربردی به درد نمی خوره! برای مثال هر گونه اطلاعات راجع به این که فلان روز فلان کس که داشت باغشو آب می داد تو هوا UFO دید!!! به درد نمی خوره منطقا! داستان هایی رو مطرح کنید که بشه تو بازی یه حرکتی زد! یا مثلا به سفینه دسترسی پیدا کرد یا حالا هر چیز دیگه!
لطفا هم از حرف های من ناراحت نشید من هدفم فقط جهت دادن به تاپیک و جلوگیری از به هم ریختگی هست!
ممنون از مدیر محترم تاپیک. درست می فرمایید دقیقا این تبادل نظرات راجب این موضوع به روند تاپیک کمکی نخواهد کرد و از دوست بسیار عزیزم جناب iran army برای دادن اطلاعات و منابع به بنده تشکر می کنم و در کل این یک تبادل نظر دوستانه بود که من با ایشان داشتم و من وقتی که دیدم قضیه ادم فضایی به میان امد دوست داشتم یک صحبت و تبادل نظر دوستانه ای داشته باشم و اولا سو تفاهم نشود که بنده دنبال بحث بوده ام  و ثانیا من در حد و اندازه ای نیستم که بگویم چه کسی درست می گوید و چه کسی نادرست. همان طور که عرض کردم یک تبادل نظر دوستانه بود و عذر خواهی می کنم بابت خارج شدن بحث تاپیک از مسیر اصلی.
طوری که بنده برداشت کردم چند وقت پیش بعضی از دوستان از صحبت های بنده و مدیر تاپیک دلخور شدند و ما از ان روز به بعد انها را در تاپیک مشاهده نکردیم اگر پیامم را می بینند می خواهم به انها بگوییم ما هنوز منتظر شما برای کمک در حل راز هستیم.
با تشکر
نه دوست عزیز من اصلا ناراحت نمی شم! فقط این که تاپیک زیاد خارج نشد همین! ممنون!  S0 (29)
                           رد می شه ورقای تقویم مدام        
                                                                                          واسه همه آرزوهامون کندیم گودال
                          دست از پا ترازتره بس که کردیم دعا      
                                                                                          ولی میاد روزی که به کامه ایام
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: تبادل نظر در رابطه با رازهای مخفی GTA V - توسط last assassin - 07-19-2016, 08:22 PM

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بحث و تبادل نظر در مورد بازی Mortal Kombat 11 White Beard 1 2,024 04-24-2021, 12:49 PM
آخرین ارسال: Windtalker
  تبادل نظر در رابطه با بازی Resident Evil 2 Remake White Beard 1 1,724 02-09-2019, 10:37 AM
آخرین ارسال: Marcus Holloway
  تبادل نظر در رابطه با بازی Devil May Cry 5 White Beard 0 1,437 02-08-2019, 01:22 AM
آخرین ارسال: White Beard
  بحث و تبادل نظر پیرامون بهترین بازی 2015 Old Snake 69 17,206 11-23-2015, 12:41 AM
آخرین ارسال: BadBoy4Ever
  بحث و تبادل نظر پیرامون خرید "بازی" PS4 و Xbox one Old Snake 4 4,257 09-12-2015, 03:07 PM
آخرین ارسال: ERFAN RP

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان