امتیاز موضوع:
  • 28 رأی - میانگین امتیازات: 3.93
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تبادل نظر در رابطه با رازهای مخفی GTA V
سلام به دوستان عزیز . همین امروز اومدم تو این انجمن تا شاید بتونم کمکی کرده باشم . دو تا نکته هست:
1 تو یکی از مراحل با ترور هواپیمایی رو غارت میکنیم و دوتا جت مارو با موشک میزنن و مجبوریم از هواپیما بپریم بیرون . من امروز برای دفعه سوم بازی رو تو ps4 تموم کردم و تو این مرحله هر بار هواپیما رو تو هر جهتی که رها کردم دور زد و افتاد تو دریاچه . منظورم اینه که چرا تو سقوط اون هواپیما تو اون نقطه از دریاچه انقد تاکید شده؟ یعنی چیز خاصی توش هست ؟ وگرنه میتونست راک استار از اول یه هواپیما اونجا بزاره و این هواپیما هم تو زمین سقوط میکرد . از دوستانی که بازیشون صده خواهشمندم این هواپیما تو دریاچه روبه رو چیلیاد رو چک کنن . منم بازیم 96 درصده و 100 کردنش تو ps4 خیلی سخته و دوستانی که تو پیسی بازی میکنن چک کنن اینو . شاید چیزی که ترور دنبالش بود مهم بوده . 
2 همونطور که میدونید ماشین فضایی وجود داره که نور سبز داره چراغاش و بوق های عجیب . حدس من اینه که اگر این ماشین رو بتونیم تو ساختمون تلکابین کوه چیلیاد ببریم و نورشو رو نقشه رو دیوار یا در بندازیم اتفاقی بیفته . حدس دیگم اینه که شاید بوقش همراه با نورش کلید باز شدن در یا اسرار نقشس . به هر حال از دوستانی که بازیشون صده میخوام اینکارو کنن و همه حالتارو امتحان کنن .منظورم نور یا بوق به تنهایی و هردو . هم رو نقشه هم رو در بقل نقشه. ترجیحا شب وقتی که سفینه هم هست . 
با تشکر از همتون .
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: تبادل نظر در رابطه با رازهای مخفی GTA V - توسط Ir_general_pg - 09-09-2016, 08:06 PM

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بحث و تبادل نظر در مورد بازی Mortal Kombat 11 White Beard 1 2,012 04-24-2021, 12:49 PM
آخرین ارسال: Windtalker
  تبادل نظر در رابطه با بازی Resident Evil 2 Remake White Beard 1 1,713 02-09-2019, 10:37 AM
آخرین ارسال: Marcus Holloway
  تبادل نظر در رابطه با بازی Devil May Cry 5 White Beard 0 1,428 02-08-2019, 01:22 AM
آخرین ارسال: White Beard
  بحث و تبادل نظر پیرامون بهترین بازی 2015 Old Snake 69 17,170 11-23-2015, 12:41 AM
آخرین ارسال: BadBoy4Ever
  بحث و تبادل نظر پیرامون خرید "بازی" PS4 و Xbox one Old Snake 4 4,231 09-12-2015, 03:07 PM
آخرین ارسال: ERFAN RP

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان