امتیاز موضوع:
  • 28 رأی - میانگین امتیازات: 3.93
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تبادل نظر در رابطه با رازهای مخفی GTA V
(09-30-2016, 02:06 PM)ALIDLPS نوشته است:
(09-09-2016, 08:06 PM)Ir_general_pg نوشته است: سلام به دوستان عزیز . همین امروز اومدم تو این انجمن تا شاید بتونم کمکی کرده باشم . دو تا نکته هست:
1 تو یکی از مراحل با ترور هواپیمایی رو غارت میکنیم و دوتا جت مارو با موشک میزنن و مجبوریم از هواپیما بپریم بیرون . من امروز برای دفعه سوم بازی رو تو ps4 تموم کردم و تو این مرحله هر بار هواپیما رو تو هر جهتی که رها کردم دور زد و افتاد تو دریاچه . منظورم اینه که چرا تو سقوط اون هواپیما تو اون نقطه از دریاچه انقد تاکید شده؟ یعنی چیز خاصی توش هست ؟ وگرنه میتونست راک استار از اول یه هواپیما اونجا بزاره و این هواپیما هم تو زمین سقوط میکرد . از دوستانی که بازیشون صده خواهشمندم این هواپیما تو دریاچه روبه رو چیلیاد رو چک کنن . منم بازیم 96 درصده و 100 کردنش تو ps4 خیلی سخته و دوستانی که تو پیسی بازی میکنن چک کنن اینو . شاید چیزی که ترور دنبالش بود مهم بوده . 
2 همونطور که میدونید ماشین فضایی وجود داره که نور سبز داره چراغاش و بوق های عجیب . حدس من اینه که اگر این ماشین رو بتونیم تو ساختمون تلکابین کوه چیلیاد ببریم و نورشو رو نقشه رو دیوار یا در بندازیم اتفاقی بیفته . حدس دیگم اینه که شاید بوقش همراه با نورش کلید باز شدن در یا اسرار نقشس . به هر حال از دوستانی که بازیشون صده میخوام اینکارو کنن و همه حالتارو امتحان کنن .منظورم نور یا بوق به تنهایی و هردو . هم رو نقشه هم رو در بقل نقشه. ترجیحا شب وقتی که سفینه هم هست . 
با تشکر از همتون .
سلام داداش . من اون ماشینو بردم اون بالای کوه . نور هم انداختم روی نقشه . هیچ اتفاقی نیفتاد . اما یک سری کلیپا توی یوتیوپ هستس که اون نور سبز رو روی یک دیوار یکی از ساختمون های شهر می ندازه و یه شکلایی پدیدار میشه[emoji46]

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk

فرضیه جالبیه، ولی 97 درصد کلیپای یوتیوب در این باره فیک هستن! اون 3 درصد هم برای سوپاپ اطمینان گفتم وگرنه من که ندیدم! S0 (29)
                           رد می شه ورقای تقویم مدام        
                                                                                          واسه همه آرزوهامون کندیم گودال
                          دست از پا ترازتره بس که کردیم دعا      
                                                                                          ولی میاد روزی که به کامه ایام
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: تبادل نظر در رابطه با رازهای مخفی GTA V - توسط last assassin - 09-30-2016, 05:48 PM

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بحث و تبادل نظر در مورد بازی Mortal Kombat 11 White Beard 1 2,024 04-24-2021, 12:49 PM
آخرین ارسال: Windtalker
  تبادل نظر در رابطه با بازی Resident Evil 2 Remake White Beard 1 1,724 02-09-2019, 10:37 AM
آخرین ارسال: Marcus Holloway
  تبادل نظر در رابطه با بازی Devil May Cry 5 White Beard 0 1,437 02-08-2019, 01:22 AM
آخرین ارسال: White Beard
  بحث و تبادل نظر پیرامون بهترین بازی 2015 Old Snake 69 17,205 11-23-2015, 12:41 AM
آخرین ارسال: BadBoy4Ever
  بحث و تبادل نظر پیرامون خرید "بازی" PS4 و Xbox one Old Snake 4 4,257 09-12-2015, 03:07 PM
آخرین ارسال: ERFAN RP

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان