امتیاز موضوع:
  • 64 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
عکس ها و مطالب جالب و خنده دار
امروز به این نتیجه رسیدم که انسانها به دو گروه تقسیم میشن :
یا ایرانین
یا از زندگی لذت می برن
.
.
.
.
.
هیچی بیشتر از وسط نشستن رو صندلی عقب تاکسی منو نمیترسونه
.
.
.
.
.
جهان سوم جایی است که کنجد روی نان بربری یک آپشن به حساب می آید
.
.
.
.
.
این روزها انقدر سطح توقعاتم رو پایین اوردم که به نفت رسیدم!
ولی متاسفانه پول ندارم پالایشگاه بزنم
.
.
.
.
.
لامصــــــــــب هوا یه جوریه که آدم دلش میخواد Relationship بزنه!!
نه یکی،نه دوتا،نه سه تا … ده تــــــــــــــــــــا !
والا
.
.
.
همه ی نوشیدنی ها در ایران، اعم از ما الشعیر و انرژی زا و آب میوه
اولش که میان بازار خوبن ، ولی به مرور و به گونه ای زیر پوستی
به مزه ی شربت اکسپکتورانت نزدیک می شن !
.
.
.
پل هوایی ساختن که آدم جونش در امان باشه
ولی شب که میخوای رد شی انقدر سیبیل کلفت اون بالا خوابیده
که اگه از وسط اتوبان با چشم بسته رد بشی سالم تر میرسی مقصد
.
.
.
لطفا متن زیر را طوری بخوانید که انگار یک وزنه صد کیلویی روی سینه تان قرار گرفته
یا درحال زور زدن واسه اجابت مزاج هستید:
آره لعنتی تو خیلی پستی بگو بگو من برات چی بودم یه لعنتی آشغال کثافت ؟
تبریک میگم شما الان یک رپر هستید
.
.
.
خوش بحالتون آهنگای سیاوش و ابی میره تو مغزتون
و هی تکرار میشه ناخودآگاه
من چند روزیه درگیرِ
“شیر خشک براش بِگِرِفتی؟ بِگِرِفتم”
هستم ..!
.
.
.
مامانم میخواست زنگ بزنه به خالم، شماره رو اشتباه گرفت
یارو گوشی رو از اون ور برداشت گفت: بله؟
مامانم هول کرد گفت: ببخشید مثل این که معذرت میخوام!
.
.
.
امروز خلافی موتورم رو گرفتم ۲۰۰ هزار تومن نوشته بودن
اون هم به علت حمل تیرآهن بر روی سقف!
خدایش یه دلیل منطقی بیارین من خودمو نکشم!
.
.
.
دختر بچه : دوسِت دارم
پسر بچه : مثل آدم بزرگا؟!
دختر بچه : نـــــــه … راستـــــــکی ..!
.
.
.
اعتراف میکنم بچه که بودم یه بار با آجر زدم تو سر یکی از بچه های اقوام , تا ببینم دور سرش از اون ستاره ها و پرنده ها می چرخه یا نه!!!!!
تازه هی چند بارم پشت سر هم این کار و کردم , چون هر چی می زدم اتفاقی نمی افتاد!!!!
.
.
.
اعتراف میکنم:از چند روز قبل دوستم میخواست زمانی که من پاهامو رو هم گذاشتم کفشمو با پاش در بیاره ولی نمیتونست تا امروز سر کلاس زبان بودیم من دیدم داره با کفشش بازی میکنه منم نامردی نکردم با پام زدم کفشش در اومد افتاد تقریبا وسط کلاس منم سریع فرار کردم خدارو شکر استاد نفهمید وگرنه از کلاس بیرونمون میکرد
.
.
.
یه بار خونمون کلی مهمون اومده بود منو داداشمو دومادمونو خواهر زادم با مهمونامون نشسته بودیم من داشتم سر به سر خواهر زادم میزاشتتم ۴ سالشه
 بهش میگفتم داییت مال من میگفت نه ماله منه
میگفتم بابات مال من گفت نه ماله منه
گفتم مامانت مال من من گفت نه مال خودمه
شاکی شدم گفتم پس چی مال من؟؟ با تعجب دورو برشو نیگا کرد چشش خورد به سطل آشغال گوشه اتاق بلند گفت آهان سطل آشغال مال تو!!!! ملتی داشتن این ماجرارو نیگا میکردن یهو منفجر شدن از خنده حالا منو میگی بدتر از همشون میخندم ” بچیکه ۴ سالشه آبرومونو برد”
.
اس ام اس خنده دار
.
اعتراف می کنم یه بار پسر همسایه چهارسالمونو با باباش تو خیابون دیدم گفتم سلام نوید چطوری؟
دیدم بچهه تحویلم نگرفت باباهه خندید
اومدم خونه به مامانم گفتم نوید ماشالا چقد بزرگ شده!
مامان گفت نوید کیه؟
گفتم: پسر آقای …
گفت اون اسمش پارساست اسم باباش نویده
.
.
.
چند روز پیش دختر خالم گوشیشو خونمون جا گذاشته بود … بهش اس ام اس(!) زدم گوشیتو جا گذاشتی!!!!!!!
.
.
.
چند وقت پیش تو حیاط خونه سیگار میکشیدم که صدای باز شدن در حیاط اومد منم حول شدم سیگارو روی گوشیم خاموش کردم (!!) و بدترش اینکه بلافاصله گوشیو پرت کردم تو باغچه و سیگار خاموش موند تو دستم
.
.
اس ام اس جدید
.
اعتراف میکنم دوران راهنمایی روز معلم همه تخم مرغ آورده بودن که توش پر گل بود منم یه تخم مرغ خام آورده بودم که بزنم بخندیم! معلم اومد داخل همه سرو صدا کردن و شادی کردن تخم مرغارو میزدن به تخته منم این وسط تخم مرغو زدم به تخته ! ترکید رو تخته پاشید همه جا ، رو لباس معلمم ریخت ! سریع گفت کی بود ؟!!؟ هیچکی هیچی نگفت با این که میدونستن کار منه خلاصه از ته کلاس ۴ – ۵ نفر شلوغو آورد بیرون  زدشون ولی نگفتن کار من بود ! چون شاگرد زرنگیم بودم معلمه شک نمیکرد بهم !
وقتی از کلاس اومدیم بیرون تا دو کیلومتر به صورت چهار نعل فرار کردم آخرم سر کوچه گرفتن زدنم !
.
.
اعترافات خنده دار
.
اعتراف می کنم معلم دوم دبستانم می گفت املا ها رو خودتون بنویسید که من با دوربین مخفیا می بینم کی به حرفام گوش می ده …ازون روز کار من شده بود گشتن سوراخ سمبه های خونه و سوال های مشکوک از مامان بابام:امروز کی اومد؟ کی رفت؟ به کودوم وسیله ها دست زد؟
بیشترم به دریچه کولر شک داشتم
.
.
جوک خنده دار
.
اعتراف می‌کنم سر فینال جام جهانی‌ تا لحظه‌ای که اسپانیا گل زد فکر می‌کردم اسپانیا نارنجیه، هلند آبی‌، گل هم که زد کلی‌ لعنت فرستادم به هلند، بعد گل رو صفحه نوشت اسپانیا ۱ – هلند ۰ ، تازه فهمیدم کل بازی داشتم اشتباه فحش میدادم
.
.
.
اعتراف می کنم وقتی داداشم دو ماهش بود خندون رفتم تو آشپزخونه، مامانم گفت نارنگیتو خوردی؟ گفتم آره، تازه به آرشم دادم!
بیچاره مامانم بدو بدو رفت نارنگی رو از حلقش کشید بیرون!
.
.
.
یه بار با بچه ها بودیم یکی از دوستام رو بعد از مدت ها دیدم ، کلی ریش گذاشته بود
f1e05c82c7d3af8df68c934bb4ca5f37 اعترافات باحال و خنده دار با خنده بهش گفتم : علی این ** بازیا چیه ؟
گفت پدرم فوت کرده
:l گفتم تسلیت میگم
.
.
.
اعتراف می کنم کلاس اول دبستان بودم تحت تاثیر این حرفا که نباید به غریبه آدرس خونتون رو بدید، روز اول به راننده سرویس آدرس اشتباهی دادم و از یه مسیری الکی تا خونه پیاده رفتم و تازه فرداش موقعی که سرویس دنبالم نیومد تازه شاهکارم معلوم شد برای خانواده
.
.
.
اعتراف میکنم چند ماه پیش تو شرکت بودم سر کارام یوهو مدیر عامل از تو اتاق خودش گفت: امیــــــــــــــــــر جووون…بلند گفتم جانم؟ گفت خیلی میخوامـــت….گفتم منم همینطور….گفت پیش ما نمیای؟؟؟؟ گفتم چرا..حمتاً..از پشت میزم بلند شدم برم تو اتاقش..به در اتاقش که رسیدم دیدم داره تلفن حرف میزنه با امیر دوستش و من از شدت ضایگی دیوارو گاز گرفتم
.
.
.
.
اعتراف میکنم بادیدن اسم بچه های قدیمی (ک قبلا دوست بودیم)قندتو دلم آب میشه.میخام داد بزنم بگم من بااینا دوستم.خیلی خیلی دوستتون دارم.
.
.
.
سوارقطاراتوبوسی بودیم.تقریبا خالی بود من رفتم نزدیک یه پسر نشستم وکلاروم اینوربودکه نگاش نکنم که ناگهان پاش رفت توسطل اشغال خیس گیرکرد.گفت ااااه.من خفن خندم گرفت که بلندشدم محلو ترک کردم.راستی بگم ک زیادبودیم کلاجاها قاطی شده بودنسوارقطاراتوبوسی بودیم.تقریبا خالی بود من رفتم نزدیک یه پسر نشستم وکلاروم اینوربودکه نگاش نکنم که ناگهان پاش رفت توسطل اشغال خیس گیرکرد.گفت ااااه.من خفن خندم گرفت که بلندشدم محلو ترک کردم.راستی بگم ک زیادبودیم کلاجاها قاطی شده بودن
.
.
.
اعتراف میکنم امروز امتحان دین و زندگی داشتم منم تا دیشب ساعت نه نمیدونستم ساعت نه فهمیدم تا صبح نشستم نگاه کردم صبح رفتم مدرسه دیدم امتحان ریاضی بود دوستم بهم اشتباه گفته بود از عمد ای خداااااااااا
.
.
.
ی روز ی بنده خدایی ازم برسید چطوری؟منم گفتم شکر نفسی میاد و میره.بعد گفت الهی بمیرم یعنی آسم داری!!!!!!!!!ای خدااااااااا ینی اون روز مردم از خنده.آدم اینقد خنگ نوبره والا
.
.
.
اعتراف میکنم امروز سر چلسه امتحان ریاضی هرچی به جلوییم میگفتم درشت بنویس منم ببینم هی ریز مینوشت منم اعصابم خورد شد بلند شدم و جلوی مراقب محکم گذاشتم پس گردنش و گفتم مگه نمیگم درشت بنویس!!!مراقب اومد برگما گرفت و از جلسه پرتم کرد بیرون.خدا را شکر ده نمره نوشتم لااقل تژدید نمیشم!
.
.
.
.
اینجانب هیچ وقت پشت ماشین سوتی ندادم مثلا ماشین خاموش کنم تو دنده روشن کنم یا از این چیزا !
اعتراف می کنم مدتی پیش در حال رانندگی به سمت منزل بودم و می خواستم بپیچم تو خیابون که دستم از روی فرمون سر خورد
هل شدم می خواستم فرمون رو بگیرم دستام به هم پیچ خورد همزمان برف پاک کن خورد
تا فرمون رو گرفتم نزدیک بود برم عقب یه ماشین که پارک بود
زدم رو ترمز ماشین خاموش کرد
اومدم روشن کنم به ماشین تا استارت زدم یه متر پرید جلو خورد عقب ماشین جلویی
کلاج گرفتم روشن کردم زدم دنده عقب گفت خررررررررررررت
کلاج رو محکم فشار دادم زدم دنده عقب افتادم تو جوب !!!
خلاصه هرچی ذره ذره آبرو جمع کرده بودم  یه لگد زدم و همش رو ریختم
.
.
.
.
اعتراف می کنم با دوستم دعوام شد
در اولین اقدام انتقام جویانه شماره موبایلشو دادم به عنوان فروشنده گوسفند زنده تو نیازمندی ها چاپ کنن
.
.
.
.
اعتراف می کنم چند وقت پیش کامبیز دیرباز رو تو ماشینش  دیدم
اومدم بگم شما کامبیز دیربازی ?
گفتم شما کامباز دیربیزی !!!
خودش از خنده با کله رفت تو فرمون !!!
.
.
.
.
اعتراف می کنم تا ۱۴ سالگی فکر می کردم
اگه مغز حیوانات رو بخورم باهوش می شم و آی کیوم می ره بالا !!!
.
.
.
.
اعتراف می کنم بچه که بودم فکر می کردم
این برچسب های تبلیغاتی که روی در خونه ها می چسبونن یه چیزی توی مایه مدال ژنرالهاست !!!
هر کی بیشتر داشته باشه وضعش بهتره هی می رفتم برچسب همسایه ها رو می شمردم که یه وقت اضافه تر از ما نباشه !!!
.
.
.
.
اعتراف می کنم بچه که بودم کلید خونمونو بر می داشتم رو یه کاغذ هم یه نقشه می کشیدم
می بردم تو باغچمون خاک می کردم بعدا خودم می رفتم پیداشون می کردم میگ فتم نقشه گنجه اینم کلید صندوقشه !!!
.
.
.
.
اعتراف می کنم
همین الان مهمونا ریختن تو خونه مون
من اومدم تو اتاقم قایم شدم دارم اینا رو می نویسم
.
.
.
.
اعتراف می کنم در دوران کودکی و جاهلیتم فکر می کردم
مو خوره یه جور حشره است که تو سر زندگی می کنه و مو رو می خوره !!!
.
.
.
.
اعتراف می کنم یه بار رفتم دستشویی شروع کردم به باز کردن دکمه های پیراهنم
دیگه داشتم می رسیدم به دکمه ی آخر پیرهنم که یادم افتاد نباید پیراهنم رو در بیارم !!!
.
.
.
.
اعتراف می کنم بچه که بودم تا ۶ سالگی وقتی سرمو می ذاشتم رو بالش که بخوابم
نبض روی شقیقه هام صدای تیک تیک می داد و منم نمی فهمیدم که نبضم داره می زنه
فک می کردم بالشتم کرم داره وقتی سرمو میذارم روش کرم ها اون تو رژه می رن  !!!
.
.
.
.
اعتراف می کنم وقتی از خیابون رد می شم اسم تابلو مغازه ها رو می خونم
اگه تو ماشینم باشم سعی می کنم همه رو بخونم اگه نشه یه جورایی وجدان درد می گیرم !
این عادتو از بچگی دارم چون معلم کلاس اول دبستانمون گفته بود تابلوی مغازه ها رو بخونین تا روخونی تون قوی بشه دیگه این مونده تو سرم!
.
.
.
.
اعتراف می کنم تو نصب بازی یا نرم افزار همش موس رو می گیرم
جلویه اون نوار سبزه تا به اون برسه بعد که یکم می ره جلو خر کیف م یشم می گم ایول بدو بدو برس به اون سبزه دیگه چیزی نمونده !
.
.
.
.
اعتراف می کنم رفتم مغازه سیگار بگیرم
گفتم : آقا یه بسته وینستون بده
مغازه دار گفت : لایت باشه ؟
یهو یکی از پشت سرم گفت : آره لایت باشه بچم گلوش اذیت نشه
برگشتم دیدم بابام پشت سرمه !
.
.
.
.
اعتراف می کنم با رفیقم وایستاده بودیم سر خیابون یکی رد شد به دوستم سلام داد
گفتم : این اسکول مشنگ کی بود ؟
گفت : دامادومونه !!!
.
.
.
.
اعتراف می کنم رفته بودم دیدن یکی از فامیلامون که تازه فارغ شده بود
بچه رو بغل کردم می خواستم بگم ایشالله زنده باشه گفتم ایشاالله زنده می مونه !!!
.
.
.
.
اعتراف می کنم تو تاکسی نشسته بودم
نزدیکای مقصد به جای اینکه بگم ممنون پیاده می شم بلند گفتم : خسته نباشید !!!
اینقدر تابلو بود دیگه نتونستم کاری کنم جز اینکه سریع پیاده بشم !!!
.
.
.
.
اعتراف می کنم تو مجلس ختم شوهر عمم به عمم به جای اینکه بگم غمه آخرتون باشه
گفتم : ایشالا آخر عمرتون باشه !!!
.
.
.
.
اعتراف می کنم وقتی خیلی کوچیک بودم موقع دستشویی رفتن بخاطر ترس در و تا آخر باز می ذاشتم
روز اول مدرسه طبق عادت همیشگی رفتم دستشویی مدرسه و در هم باز گذاشتم
یه لحظه برگشتم دیدم نصف مدرسه به اضافه ناظم جمع شدن جلوی دستشویی دارن بهم می خندن
.
.
.
.
اعتراف میکنم کلاس دوم ابتدایی که بودم، شبا موقع خواب گریه میکردم، حتما میپرسید چرا؟!
راستش یاد درسایی می افتادم که معلم هنوز تدریس نکرده بود و با خودم میگفتم من چجوری اینارو یاد بگیرم و این میشد که میزدم زیر گریه، بابام هم نصفه شبی پا میشد درس رو که معمولا ریاضی بود بهم یاد میداد، منم یاد میگرفتمو بعد با خیال راحت میخوابیدم !
.
.
.
.
اعتراف میکنم کوچولو که بودم مامانم نمیذاشت چیپس بخورم، خلاصه یه شب اینقد رو مخش رفتم که بالاخره گفت: باشه فردا بهت پول میدم برو بخر. من اون شب تا صبح نخوابیدم !
.
.
.
.
اعتراف میکنم وقتی که ۷،۸ سالم بود، یه روز ظهر بابام داشت میخوابید به من گفت که برو برام پتو بیار، آقا من یه دختر عمو دارم اسمش بتوله و خونشون هم کنار خونه ی ماست، رفتم بتول رو صدا زدم گفتم بیا بابام کارت داره، اون هم پاشد اومد خونمون، به بابام که خواب و بیدار بود میگه عمو کارم داشتی؟ بابام با همون حالت منو نگاه کرد و با یه کم عصبانیت بهم گفت: من بهت میگم برو پتو بیار رفتی بتول رو آوردی ؟!
.
.
.
.
اعتراف میکنم که تا ۱۰ سالگی به قشنگ میگفتم خشنگ و داداشم هم به خاطر همین همش منو تنبیه میکرد!
.
.
.
.
اعتراف میکنم یه پسر عمه دارم که تا ۱۶ سالگی نمیدونستم این پسرعممه !!
.
.
.
.
اعتراف میکنم خیلی سال پیش خونمون یه عالمه مهمون بود و همه میگفتن و میخندیدن که یهو همه جا ساکت شد، منم تصمیم گرفتم یه سوال که خیلی منو درگیر خودش کرده بود رو اون موقع بپرسم ، آقا برگشتم گفتم یه سوال دارم، همه کنجکاو شدن، گفتم وقتی بچه به دنیا میاد از کجا میفهمن پسره یا دختر ؟؟ همه زدن زیر خنده، منم متعجب شده بودم که چرا میخندین و رو سوالم پافشاری میکردم و میگفتم واقعا از کجا میفهمن، که مامانم بهم گفت فعلا بیخیال شو بعدا بهت میگم ! الان که به اون موضوع فکر میکنم میبینم عجب سوتی دادم !!
.
.
.
.
اعتراف میکنم اون زمانا که کارتون فوتبالیستها رو پخش میکردن (اگه یادتون باشه بعضی وقتها دو قسمت رو باهم نشون میدادن) من قبل از اینکه شروع بشه و تیتراژش بود میرفتم جلوی تلویزیون و جلوی اسپیکرش داد میزدم که دو قسمته نشون بدید !!
یه بار خونمون کلی مهمون اومده بود منو داداشمو دومادمونو خواهر زادم با مهمونامون نشسته بودیم من داشتم سر به سر خواهر زادم میزاشتتم ۴ سالشه
بهش میگفتم داییت مال من میگفت نه ماله منه
میگفتم بابات مال من گفت نه ماله منه
گفتم مامانت مال من من گفت نه مال خودمه
شاکی شدم گفتم پس چی مال من؟؟ با تعجب دورو برشو نیگا کرد چشش خورد به سطل آشغال گوشه اتاق بلند گفت آهان سطل آشغال مال تو!!!! ملتی داشتن این ماجرارو نیگا میکردن یهو منفجر شدن از خنده حالا منو میگی بدتر از همشون میخندم ” بچیکه ۴ سالشه آبرومونو برد”
اعتراف میکنم:از چند روز قبل دوستم میخواست زمانی که من پاهامو رو هم گذاشتم کفشمو با پاش در بیاره ولی نمیتونست تا امروز سر کلاس زبان بودیم من دیدم داره با کفشش بازی میکنه منم نامردی نکردم با پام زدم کفشش در اومد افتاد تقریبا وسط کلاس منم سریع فرار کردم خدارو شکر استاد نفهمید وگرنه از کلاس بیرونمون میکرد
.
.

اعتراف میکنم بچه که بودم یه بار با آجر زدم تو سر یکی از بچه های اقوام , تا ببینم دور سرش از اون ستاره ها و پرنده ها می چرخه یا نه!!!!!
تازه هی چند بارم پشت سر هم این کار و کردم , چون هر چی می زدم اتفاقی نمی افتاد!!!!
.
.
.
اعتراف می کنم یه بار پسر همسایه چهارسالمونو با باباش تو خیابون دیدم گفتم سلام نوید چطوری؟
دیدم بچهه تحویلم نگرفت باباهه خندید
اومدم خونه به مامانم گفتم نوید ماشالا چقد بزرگ شده!
مامان گفت نوید کیه؟
گفتم: پسر آقای …
گفت اون اسمش پارساست اسم باباش نویده
.
.
.
چند روز پیش دختر خالم گوشیشو خونمون جا گذاشته بود … بهش اس ام اس(!) زدم گوشیتو جا گذاشتی!!!!!!!
.
.
.
چند وقت پیش تو حیاط خونه سیگار میکشیدم که صدای باز شدن در حیاط اومد منم حول شدم سیگارو روی گوشیم خاموش کردم (!!) و بدترش اینکه بلافاصله گوشیو پرت کردم تو باغچه و سیگار خاموش موند تو دستم
.
.
.
اعتراف میکنم دوران راهنمایی روز معلم همه تخم مرغ آورده بودن که توش پر گل بود منم یه تخم مرغ خام آورده بودم که بزنم بخندیم! معلم اومد داخل همه سرو صدا کردن و شادی کردن تخم مرغارو میزدن به تخته منم این وسط تخم مرغو زدم به تخته ! ترکید رو تخته پاشید همه جا ، رو لباس معلمم ریخت ! سریع گفت کی بود ؟!!؟ هیچکی هیچی نگفت با این که میدونستن کار منه خلاصه از ته کلاس ۴ – ۵ نفر شلوغو آورد بیرون  زدشون ولی نگفتن کار من بود ! چون شاگرد زرنگیم بودم معلمه شک نمیکرد بهم !
وقتی از کلاس اومدیم بیرون تا دو کیلومتر به صورت چهار نعل فرار کردم آخرم سر کوچه گرفتن زدنم !
.
.
.
اعتراف می کنم معلم دوم دبستانم می گفت املا ها رو خودتون بنویسید که من با دوربین مخفیا می بینم کی به حرفام گوش می ده …ازون روز کار من شده بود گشتن سوراخ سمبه های خونه و سوال های مشکوک از مامان بابام:امروز کی اومد؟ کی رفت؟ به کودوم وسیله ها دست زد؟
بیشترم به دریچه کولر شک داشتم
.
.
.
اعتراف می‌کنم سر فینال جام جهانی‌ تا لحظه‌ای که اسپانیا گل زد فکر می‌کردم اسپانیا نارنجیه، هلند آبی‌، گل هم که زد کلی‌ لعنت فرستادم به هلند، بعد گل رو صفحه نوشت اسپانیا ۱ – هلند ۰ ، تازه فهمیدم کل بازی داشتم اشتباه فحش میدادم
.
.
.
اعتراف می کنم وقتی داداشم دو ماهش بود خندون رفتم تو آشپزخونه، مامانم گفت نارنگیتو خوردی؟ گفتم آره، تازه به آرشم دادم!
بیچاره مامانم بدو بدو رفت نارنگی رو از حلقش کشید بیرون!
.
.
.
یه بار با بچه ها بودیم یکی از دوستام رو بعد از مدت ها دیدم ، کلی ریش گذاشته بود
 با خنده بهش گفتم : علی این ** بازیا چیه ؟
گفت پدرم فوت کرده
:l گفتم تسلیت میگم
.
.
.
اعتراف می کنم کلاس اول دبستان بودم تحت تاثیر این حرفا که نباید به غریبه آدرس خونتون رو بدید، روز اول به راننده سرویس آدرس اشتباهی دادم و از یه مسیری الکی تا خونه پیاده رفتم و تازه فرداش موقعی که سرویس دنبالم نیومد تازه شاهکارم معلوم شد برای خانواده
.
.
.
اعتراف میکنم چند ماه پیش تو شرکت بودم سر کارام یوهو مدیر عامل از تو اتاق خودش گفت: امیــــــــــــــــــر جووون…بلند گفتم جانم؟ گفت خیلی میخوامـــت….گفتم منم همینطور….گفت پیش ما نمیای؟؟؟؟ گفتم چرا..حمتاً..از پشت میزم بلند شدم برم تو اتاقش..به در اتاقش که رسیدم دیدم داره تلفن حرف میزنه با امیر دوستش و من از شدت ضایگی دیوارو گاز گرفتم
.
.
.
.
اعتراف میکنم بادیدن اسم بچه های قدیمی (ک قبلا دوست بودیم)قندتو دلم آب میشه.میخام داد بزنم بگم من بااینا دوستم.خیلی خیلی دوستتون دارم.
.
.
.
سوارقطاراتوبوسی بودیم.تقریبا خالی بود من رفتم نزدیک یه پسر نشستم وکلاروم اینوربودکه نگاش نکنم که ناگهان پاش رفت توسطل اشغال خیس گیرکرد.گفت ااااه.من خفن خندم گرفت که بلندشدم محلو ترک کردم.راستی بگم ک زیادبودیم کلاجاها قاطی شده بودنسوارقطاراتوبوسی بودیم.تقریبا خالی بود من رفتم نزدیک یه پسر نشستم وکلاروم اینوربودکه نگاش نکنم که ناگهان پاش رفت توسطل اشغال خیس گیرکرد.گفت ااااه.من خفن خندم گرفت که بلندشدم محلو ترک کردم.راستی بگم ک زیادبودیم کلاجاها قاطی شده بودن
.
.
.
اعتراف میکنم امروز امتحان دین و زندگی داشتم منم تا دیشب ساعت نه نمیدونستم ساعت نه فهمیدم تا صبح نشستم نگاه کردم صبح رفتم مدرسه دیدم امتحان ریاضی بود دوستم بهم اشتباه گفته بود از عمد ای خداااااااااا
.
.
.
ی روز ی بنده خدایی ازم برسید چطوری؟منم گفتم شکر نفسی میاد و میره.بعد گفت الهی بمیرم یعنی آسم داری!!!!!!!!!ای خدااااااااا ینی اون روز مردم از خنده.آدم اینقد خنگ نوبره والا
.
.
.
اعتراف میکنم امروز سر چلسه امتحان ریاضی هرچی به جلوییم میگفتم درشت بنویس منم ببینم هی ریز مینوشت منم اعصابم خورد شد بلند شدم و جلوی مراقب محکم گذاشتم پس گردنش و گفتم مگه نمیگم درشت بنویس!!!مراقب اومد برگما گرفت و از جلسه پرتم کرد بیرون.خدا را شکر ده نمره نوشتم لااقل تژدید نمیشم!
.
.
.
.
اینجانب هیچ وقت پشت ماشین سوتی ندادم مثلا ماشین خاموش کنم تو دنده روشن کنم یا از این چیزا !
اعتراف می کنم مدتی پیش در حال رانندگی به سمت منزل بودم و می خواستم بپیچم تو خیابون که دستم از روی فرمون سر خورد
هل شدم می خواستم فرمون رو بگیرم دستام به هم پیچ خورد همزمان برف پاک کن خورد
تا فرمون رو گرفتم نزدیک بود برم عقب یه ماشین که پارک بود
زدم رو ترمز ماشین خاموش کرد
اومدم روشن کنم به ماشین تا استارت زدم یه متر پرید جلو خورد عقب ماشین جلویی
کلاج گرفتم روشن کردم زدم دنده عقب گفت خررررررررررررت
کلاج رو محکم فشار دادم زدم دنده عقب افتادم تو جوب !!!
خلاصه هرچی ذره ذره آبرو جمع کرده بودم  یه لگد زدم و همش رو ریختم
.
.
.
.
اعتراف می کنم با دوستم دعوام شد
در اولین اقدام انتقام جویانه شماره موبایلشو دادم به عنوان فروشنده گوسفند زنده تو نیازمندی ها چاپ کنن
.
.
.
.
اعتراف می کنم چند وقت پیش کامبیز دیرباز رو تو ماشینش  دیدم
اومدم بگم شما کامبیز دیربازی ?
گفتم شما کامباز دیربیزی !!!
خودش از خنده با کله رفت تو فرمون !!!
.
.
.
.
اعتراف می کنم تا ۱۴ سالگی فکر می کردم
اگه مغز حیوانات رو بخورم باهوش می شم و آی کیوم می ره بالا !!!
.
.
.
.
اعتراف می کنم بچه که بودم فکر می کردم
این برچسب های تبلیغاتی که روی در خونه ها می چسبونن یه چیزی توی مایه مدال ژنرالهاست !!!
هر کی بیشتر داشته باشه وضعش بهتره هی می رفتم برچسب همسایه ها رو می شمردم که یه وقت اضافه تر از ما نباشه !!!
.
.
.
.
اعتراف می کنم بچه که بودم کلید خونمونو بر می داشتم رو یه کاغذ هم یه نقشه می کشیدم
می بردم تو باغچمون خاک می کردم بعدا خودم می رفتم پیداشون می کردم میگ فتم نقشه گنجه اینم کلید صندوقشه !!!
.
.
.
.
اعتراف می کنم
همین الان مهمونا ریختن تو خونه مون
من اومدم تو اتاقم قایم شدم دارم اینا رو می نویسم
.
.
.
.
اعتراف می کنم در دوران کودکی و جاهلیتم فکر می کردم
مو خوره یه جور حشره است که تو سر زندگی می کنه و مو رو می خوره !!!
.
.
.
.
اعتراف می کنم یه بار رفتم دستشویی شروع کردم به باز کردن دکمه های پیراهنم
دیگه داشتم می رسیدم به دکمه ی آخر پیرهنم که یادم افتاد نباید پیراهنم رو در بیارم !!!
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: عکس های جالب و خنده دار - توسط Tidus - 07-29-2012, 12:18 AM
RE: عکس های جالب و خنده دار - توسط RANDY2 - 08-01-2012, 12:56 AM
RE: عکس های جالب و خنده دار - توسط amir est - 08-22-2012, 10:51 AM
RE: عکس های جالب و خنده دار - توسط Yashar - 08-23-2012, 10:03 PM
RE: عکس های جالب و خنده دار - توسط Alpha - 08-29-2012, 01:36 PM
RE: عکس های جالب و خنده دار - توسط Real G - 08-29-2012, 03:05 PM
RE: عکس های جالب و خنده دار - توسط NS game - 08-29-2012, 11:28 PM
RE: عکس های جالب و خنده دار - توسط soap - 09-07-2012, 09:30 AM
RE: عکس های جالب و خنده دار - توسط joker - 09-07-2012, 01:24 PM
RE: عکس های جالب و خنده دار - توسط Tidus - 09-08-2012, 06:44 PM
RE: عکس های جالب و خنده دار - توسط Tidus - 09-08-2012, 09:54 PM
RE: عکس های جالب و خنده دار - توسط Yashar - 09-14-2012, 05:06 PM
RE: عکس های جالب و خنده دار - توسط NS game - 09-14-2012, 07:03 PM
RE: عکس های جالب و خنده دار - توسط PAXA - 09-20-2012, 06:14 PM
RE: عکس های جالب و خنده دار - توسط Alpha - 09-20-2012, 06:42 PM
RE: عکس های جالب و خنده دار - توسط ACF - 09-23-2012, 11:47 PM
RE: عکس های جالب و خنده دار - توسط Yashar - 09-27-2012, 12:52 AM
RE: عکس های جالب و خنده دار - توسط Alpha - 09-27-2012, 02:44 AM
RE: عکس های جالب و خنده دار - توسط Alpha - 09-27-2012, 09:01 PM
RE: عکس های جالب و خنده دار - توسط Alpha - 09-27-2012, 09:03 PM
RE: عکس های جالب و خنده دار - توسط Yashar - 09-28-2012, 12:51 AM
RE: عکس های جالب و خنده دار - توسط manase - 10-04-2012, 03:08 AM
RE: عکس های جالب و خنده دار - توسط ACF - 10-04-2012, 09:56 AM
RE: عکس های جالب و خنده دار - توسط Amir Game - 10-10-2012, 04:22 PM
RE: عکس های جالب و خنده دار - توسط ACF - 10-26-2012, 09:56 PM
RE: عکس های جالب و خنده دار - توسط ACF - 11-04-2012, 11:31 PM
RE: عکس های جالب و خنده دار - توسط manase - 11-05-2012, 11:52 PM
RE: عکس های جالب و خنده دار - توسط Alpha - 11-05-2012, 11:55 PM
RE: عکس های جالب و خنده دار - توسط manase - 11-06-2012, 04:27 AM
RE: عکس های جالب و خنده دار - توسط ACF - 11-09-2012, 01:09 AM
RE: عکس های جالب و خنده دار - توسط ACF - 11-09-2012, 11:09 PM
RE: عکس های جالب و خنده دار - توسط Alpha - 11-16-2012, 01:27 PM
RE: عکس های جالب و خنده دار - توسط Alpha - 11-16-2012, 04:46 PM
RE: عکس های جالب و خنده دار - توسط ACF - 11-19-2012, 03:29 PM
RE: عکس های جالب و خنده دار - توسط amir_RB - 11-22-2012, 11:05 AM
RE: عکس های جالب و خنده دار - توسط NS game - 11-23-2012, 07:21 PM
RE: عکس های جالب و خنده دار - توسط NS game - 11-25-2012, 11:09 AM
RE: عکس های جالب و خنده دار - توسط manase - 11-27-2012, 04:33 AM
RE: عکس های جالب و خنده دار - توسط ACF - 12-05-2012, 05:56 PM
RE: عکس های جالب و خنده دار - توسط ACF - 12-15-2012, 07:23 PM
RE: عکس های جالب و خنده دار - توسط Alpha - 12-15-2012, 07:50 PM
RE: عکس های جالب و خنده دار - توسط amir_RB - 12-16-2012, 06:35 PM
RE: عکس های جالب و خنده دار - توسط ACF - 12-18-2012, 04:36 PM
RE: عکس های جالب و خنده دار - توسط ACF - 12-19-2012, 02:06 PM
RE: عکس های جالب و خنده دار - توسط amir_RB - 12-19-2012, 06:39 PM
RE: عکس های جالب و خنده دار - توسط HFM - 01-04-2013, 02:36 AM
RE: عکس های جالب و خنده دار - توسط Momielo - 01-08-2013, 01:52 PM
RE: عکس ها و مطالب جالب و خنده دار - توسط Ն♡√e - 02-17-2013, 12:27 AM
RE: عکس ها و مطالب جالب و خنده دار - توسط Ն♡√e - 02-17-2013, 11:40 AM
RE: عکس ها و مطالب جالب و خنده دار - توسط Ն♡√e - 02-18-2013, 01:52 AM
RE: عکس ها و مطالب جالب و خنده دار - توسط Amir Game - 03-18-2013, 07:22 PM
RE: عکس ها و مطالب جالب و خنده دار - توسط Amir Game - 05-26-2013, 11:27 AM
RE: عکس ها و مطالب جالب و خنده دار - توسط Amir Game - 05-26-2013, 05:22 PM
RE: عکس ها و مطالب جالب و خنده دار - توسط Amir Game - 05-26-2013, 05:53 PM
RE: عکس ها و مطالب جالب و خنده دار - توسط Ct Os - 05-28-2013, 07:06 PM
RE: عکس ها و مطالب جالب و خنده دار - توسط Amir Game - 06-30-2013, 12:02 PM
RE: عکس ها و مطالب جالب و خنده دار - توسط Amir Game - 07-08-2013, 09:48 AM
RE: عکس ها و مطالب جالب و خنده دار - توسط Amir Game - 07-17-2013, 01:20 PM
RE: عکس ها و مطالب جالب و خنده دار - توسط Amir Game - 07-29-2013, 10:22 AM
RE: عکس ها و مطالب جالب و خنده دار - توسط Amir Game - 07-29-2013, 03:35 PM
RE: عکس ها و مطالب جالب و خنده دار - توسط Ct Os - 07-30-2013, 12:03 PM
RE: عکس ها و مطالب جالب و خنده دار - توسط Ct Os - 08-01-2013, 02:17 PM
RE: عکس ها و مطالب جالب و خنده دار - توسط Ct Os - 08-01-2013, 04:12 PM
RE: عکس ها و مطالب جالب و خنده دار - توسط Amir Game - 08-07-2013, 10:28 AM
RE: عکس ها و مطالب جالب و خنده دار - توسط Ct Os - 08-10-2013, 02:57 PM
RE: عکس ها و مطالب جالب و خنده دار - توسط Amir Game - 08-17-2013, 11:37 AM
RE: عکس ها و مطالب جالب و خنده دار - توسط Amir Game - 08-18-2013, 11:12 AM
RE: عکس ها و مطالب جالب و خنده دار - توسط Amir Game - 08-19-2013, 10:55 AM
RE: عکس ها و مطالب جالب و خنده دار - توسط Amir Game - 08-24-2013, 12:25 PM
RE: عکس ها و مطالب جالب و خنده دار - توسط Amir Game - 08-25-2013, 09:40 AM
RE: عکس ها و مطالب جالب و خنده دار - توسط Amir Game - 08-25-2013, 11:13 AM
RE: عکس ها و مطالب جالب و خنده دار - توسط Amir Game - 09-01-2013, 03:20 PM
RE: عکس ها و مطالب جالب و خنده دار - توسط Amir Game - 09-04-2013, 02:48 PM
RE: عکس ها و مطالب جالب و خنده دار - توسط Ct Os - 09-07-2013, 03:41 AM
RE: عکس ها و مطالب جالب و خنده دار - توسط Amir Game - 09-07-2013, 11:04 AM
RE: عکس ها و مطالب جالب و خنده دار - توسط Amir Game - 09-07-2013, 06:15 PM
RE: عکس ها و مطالب جالب و خنده دار - توسط Amir Game - 09-08-2013, 09:09 AM
RE: عکس ها و مطالب جالب و خنده دار - توسط Ct Os - 09-08-2013, 07:31 PM
RE: عکس ها و مطالب جالب و خنده دار - توسط Amir Game - 09-12-2013, 05:06 PM
RE: عکس ها و مطالب جالب و خنده دار - توسط Amir Game - 09-21-2013, 08:08 AM
RE: عکس ها و مطالب جالب و خنده دار - توسط Amir Game - 09-22-2013, 08:05 AM
RE: عکس ها و مطالب جالب و خنده دار - توسط Amir Game - 09-22-2013, 03:03 PM
RE: عکس ها و مطالب جالب و خنده دار - توسط Amir Game - 10-02-2013, 04:27 PM
RE: عکس ها و مطالب جالب و خنده دار - توسط Ct Os - 10-02-2013, 06:09 PM
RE: عکس ها و مطالب جالب و خنده دار - توسط Delsin Rowe - 10-12-2013, 04:03 PM
RE: عکس ها و مطالب جالب و خنده دار - توسط Ct Os - 10-13-2013, 03:36 PM
RE: عکس ها و مطالب جالب و خنده دار - توسط Amir Game - 10-23-2013, 02:40 PM
RE: عکس ها و مطالب جالب و خنده دار - توسط Amir Game - 11-04-2013, 09:04 AM
سوژه هایی داغ!!! - توسط Amir Game - 11-10-2013, 04:56 PM
RE: عکس ها و مطالب جالب و خنده دار - توسط Amir Game - 11-20-2013, 05:48 PM
RE: عکس ها و مطالب جالب و خنده دار - توسط Amir Game - 11-23-2013, 05:29 PM
RE: عکس ها و مطالب جالب و خنده دار - توسط Amir Game - 11-27-2013, 02:02 PM
RE: عکس ها و مطالب جالب و خنده دار - توسط nami1 - 11-29-2013, 03:35 PM
RE: عکس ها و مطالب جالب و خنده دار - توسط nami1 - 11-29-2013, 08:26 PM
RE: عکس ها و مطالب جالب و خنده دار - توسط nami1 - 11-29-2013, 11:30 PM
RE: عکس ها و مطالب جالب و خنده دار - توسط nami1 - 12-01-2013, 02:15 PM
RE: عکس ها و مطالب جالب و خنده دار - توسط nami1 - 12-02-2013, 06:47 PM
RE: عکس ها و مطالب جالب و خنده دار - توسط nami1 - 12-13-2013, 05:59 PM
RE: عکس ها و مطالب جالب و خنده دار - توسط MR.FULLHD - 12-14-2013, 03:25 PM
RE: عکس ها و مطالب جالب و خنده دار - توسط nami1 - 12-15-2013, 05:15 PM
RE: عکس ها و مطالب جالب و خنده دار - توسط nami1 - 12-17-2013, 05:11 PM
RE: عکس ها و مطالب جالب و خنده دار - توسط nami1 - 12-18-2013, 01:41 AM
RE: عکس ها و مطالب جالب و خنده دار - توسط nami1 - 12-18-2013, 02:12 AM
RE: عکس ها و مطالب جالب و خنده دار - توسط nami1 - 12-18-2013, 02:23 AM
RE: عکس ها و مطالب جالب و خنده دار - توسط nami1 - 12-18-2013, 03:32 PM
RE: عکس ها و مطالب جالب و خنده دار - توسط nami1 - 12-18-2013, 10:35 PM
RE: عکس ها و مطالب جالب و خنده دار - توسط nami1 - 12-21-2013, 04:59 PM
RE: عکس ها و مطالب جالب و خنده دار - توسط nami1 - 12-24-2013, 02:32 PM
RE: عکس ها و مطالب جالب و خنده دار - توسط nami1 - 01-01-2014, 01:59 PM
RE: عکس ها و مطالب جالب و خنده دار - توسط nami1 - 01-03-2014, 02:30 PM
RE: عکس ها و مطالب جالب و خنده دار - توسط nami1 - 01-03-2014, 02:55 PM
RE: عکس ها و مطالب جالب و خنده دار - توسط Amir Game - 01-06-2014, 10:58 AM
RE: عکس ها و مطالب جالب و خنده دار - توسط nami1 - 01-06-2014, 03:02 PM
RE: عکس ها و مطالب جالب و خنده دار - توسط nami1 - 01-08-2014, 01:47 PM
RE: عکس ها و مطالب جالب و خنده دار - توسط Amir Game - 01-08-2014, 01:48 PM
RE: عکس ها و مطالب جالب و خنده دار - توسط nami1 - 01-14-2014, 05:02 PM
RE: عکس ها و مطالب جالب و خنده دار - توسط Amir Game - 01-15-2014, 01:56 PM
RE: عکس ها و مطالب جالب و خنده دار - توسط Amir Game - 01-22-2014, 02:21 PM
RE: عکس ها و مطالب جالب و خنده دار - توسط Amir Game - 01-29-2014, 04:53 PM
RE: عکس ها و مطالب جالب و خنده دار - توسط nami1 - 01-29-2014, 05:54 PM
RE: عکس ها و مطالب جالب و خنده دار - توسط Amir Game - 02-05-2014, 01:13 PM
RE: عکس ها و مطالب جالب و خنده دار - توسط nami1 - 02-12-2014, 04:51 PM
RE: عکس ها و مطالب جالب و خنده دار - توسط nami1 - 02-12-2014, 05:39 PM
RE: عکس ها و مطالب جالب و خنده دار - توسط nami1 - 02-12-2014, 11:59 PM
RE: عکس ها و مطالب جالب و خنده دار - توسط nami1 - 02-14-2014, 12:59 AM
RE: عکس ها و مطالب جالب و خنده دار - توسط nami1 - 02-14-2014, 02:21 PM
RE: عکس ها و مطالب جالب و خنده دار - توسط nami1 - 02-14-2014, 08:34 PM
RE: عکس ها و مطالب جالب و خنده دار - توسط nami1 - 02-15-2014, 05:33 PM
RE: عکس ها و مطالب جالب و خنده دار - توسط nami1 - 02-16-2014, 06:05 PM
RE: عکس ها و مطالب جالب و خنده دار - توسط nami1 - 02-17-2014, 08:54 PM
RE: عکس ها و مطالب جالب و خنده دار - توسط nami1 - 02-19-2014, 05:42 PM
RE: عکس ها و مطالب جالب و خنده دار - توسط nami1 - 02-21-2014, 01:36 PM
RE: عکس ها و مطالب جالب و خنده دار - توسط nami1 - 02-28-2014, 11:51 AM
RE: عکس ها و مطالب جالب و خنده دار - توسط nami1 - 03-03-2014, 11:41 PM
RE: عکس ها و مطالب جالب و خنده دار - توسط nami1 - 03-06-2014, 11:15 PM
RE: عکس ها و مطالب جالب و خنده دار - توسط nami1 - 03-09-2014, 06:48 PM
RE: عکس ها و مطالب جالب و خنده دار - توسط nami1 - 03-12-2014, 06:23 PM
RE: عکس ها و مطالب جالب و خنده دار - توسط Amir Game - 03-13-2014, 08:17 AM
RE: عکس ها و مطالب جالب و خنده دار - توسط nami1 - 03-14-2014, 11:12 AM
RE: عکس ها و مطالب جالب و خنده دار - توسط Vikings - 04-20-2014, 04:47 PM
RE: عکس ها و مطالب جالب و خنده دار - توسط Vikings - 05-11-2014, 10:26 PM
RE: عکس ها و مطالب جالب و خنده دار - توسط Amir Game - 07-10-2014, 08:34 AM
RE: عکس ها و مطالب جالب و خنده دار - توسط Amir Game - 07-24-2014, 09:00 AM
RE: عکس ها و مطالب جالب و خنده دار - توسط Mobin Ahmadi - 06-22-2015, 12:10 PM
RE: عکس ها و مطالب جالب و خنده دار - توسط Mobin Ahmadi - 12-23-2015, 10:01 PM
RE: عکس ها و مطالب جالب و خنده دار - توسط Mobin Ahmadi - 03-09-2016, 11:24 PM
RE: عکس ها و مطالب جالب و خنده دار - توسط Mobin Ahmadi - 03-26-2016, 10:14 AM
RE: عکس ها و مطالب جالب و خنده دار - توسط Mobin Ahmadi - 03-28-2016, 07:09 PM
RE: عکس ها و مطالب جالب و خنده دار - توسط Mobin Ahmadi - 03-31-2016, 10:01 AM
RE: عکس ها و مطالب جالب و خنده دار - توسط Mobin Ahmadi - 03-31-2016, 01:59 PM
RE: عکس ها و مطالب جالب و خنده دار - توسط Mobin Ahmadi - 03-31-2016, 02:51 PM
RE: عکس ها و مطالب جالب و خنده دار - توسط Mobin Ahmadi - 03-31-2016, 02:48 PM
RE: عکس ها و مطالب جالب و خنده دار - توسط Mobin Ahmadi - 04-01-2016, 02:19 PM
RE: عکس ها و مطالب جالب و خنده دار - توسط Mobin Ahmadi - 05-03-2016, 07:10 PM

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  آپارات توب| تاپیک ویدئوهای طنز و جالب گیمینگ Station 43 18,484 04-08-2020, 01:03 PM
آخرین ارسال: elahetaheri
Big Grin باگ چیزی بی ارزش اما خنده دار| مجموعه باگ های بازی Javad RmR 72 25,017 11-28-2016, 03:55 PM
آخرین ارسال: ali122
  جالب انگیزترین مم ها : سری یک :::best meme 01:: Rinmorika 3 4,395 07-16-2015, 04:40 PM
آخرین ارسال: Sheytoonak
Video انیمیشن خنده دار ایرانی نیروهای ویژه (حتما ببینید) ashkan7121 0 1,666 07-13-2015, 11:43 PM
آخرین ارسال: ashkan7121
  کمیک های خنده دار ترجمه شده کلش اف کلنز n1clashofclans.ir 8 4,539 06-30-2015, 11:49 PM
آخرین ارسال: Funny Man

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان