امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
امتیاز به آخرین بازیِ انجام شده توسط شما
آقا ایراد نگیرید اینا نظرات شخصیمه
داستان 5،یه خرده هم چرت بود، هم اینکه تکراری بود.چرت بودنش به این معنا که فقط آغاز داشت یعنی دیگه ادامه نداشت،باید حودت راه خودتا میجستی.
گیمپلی 5 خیلی ضعف داشت.نسبت به 1ش هم شاید خیلی تغییر نکرده بود، من 1ش رو کم بازی کردم ولی خوب یادمه ،و میدونم که نسبت به 1ش تغییرش زیاد نبود...
مثلا سخت بودن بیش از حد،یا اینکه سلاح و زرهت خیلی زود خراب میشد،درسته که چند تا مسیر داشت ولی به نسبت یه گیم اوپن ورلد،زیادی خطی بود نقشه هاش ،با اینکه یه سری جای مخفی هم داشت،ولی بازم نمیشد اسمشو گذاشت اوپن ورلد چون مسیر ها رو میتونستی تا ته جارو کنی من خودم اون مسیری که تهش به ساحل منتهی میشد رو جارو کردم. یه بدی دیگه ش هم این بود که مجبور بودی ازون یارو ها گیر بیاری که به فرم انسان برت میگردوند، تا اینجاش اشکالی نداشت چون یه ابتکار بود  ولی بدیش این بود که اونا رو به بدبختی گیر میاوردی.
ساختن کاراکتر هم توش خیلی آپشن ها داشت ولی خوب اینکه کلاس هاش با هم فرق چندانی نداشتن یه نقطه منفی بود،سیستم تیر کمونش هم که دیگه .....
صدا 8 خدایی صداگذاری دارک سولز خیلی خوب بود،کاراکتراش همه متناسب با کارشون و شکل ظاهریشون صدا داشتن.
گرافیک 7 چون خوب بود ولی نه در حد انتظار خدایی...

کل: 5 یعنی یه بازی معمولی بود،فقط تبلیغت زیاد بوده که گنده ش کرده...

پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: شما به این بازی چه نمره ای می دهید؟ - توسط Delsin Rowe - 01-01-2014, 04:19 PM
RE: شما به این بازی چه نمره ای می دهید؟ - توسط Mr.B - 08-18-2014, 05:07 AM
RE: شما به این بازی چه نمره ای می دهید؟ - توسط Mobin Ahmadi - 04-26-2015, 11:19 PM

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  Watch Dogs 2 | آخرین اخبار و اطلاعات Station 26 7,584 01-18-2017, 09:32 PM
آخرین ارسال: who i am
  تاپیک رسمی بازی Far Cry 4 // آخرین اخبار و اطلاعات spartacus 102 27,045 11-14-2014, 08:18 PM
آخرین ارسال: Old Snake

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان